کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به امارات
میتونم بپرسم علتی که انصراف دادی چی بوده ؟
چون من خودم چند سال پیش تقتضای انصراف دادم از یه رشته شبیه شما ولی در یک رشته دیگه مشغول به تحصیل شدم و راضیم !
ایا درس ها براتون سخت هست ؟ یا درگیر مسائل دیگر هستید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-04-14 ساعت 01:13)ashkan58 نوشته:  سلام
رشته شما رشته بسیار خوبی برای مهاجرت است پس بی دلیل مدرک خود را از دست ندهید که با مدرک لیسانس ان خیلی راحت می توانید مهاجرت داشته باشید
فقط از این به بعد سعی کنید که همزمان با درس زبان خود را تقویت کنید و همچنین در یک شرکت به صورت نیمه وقت کار کنید تا تجربه عملی در رشته خود بدست اورید
برای شما ارزوی موفقیت دارم

آره رشتمو دووست دارم ( پدرم رشتش کامپیوتر بوده) , راستش من کاردانی میخونم و چون درسمو 3سالی هست که تموم نکردم به مشکل برخوردم امسال هم کارشناسی قبول شده بودم که ...
زبانم بد نیست خوشبختانه و با بی امیدی در حاله خوندن زبانم هستم .
(2011-04-14 ساعت 02:19)kami190 نوشته:  میتونم بپرسم علتی که انصراف دادی چی بوده ؟
چون من خودم چند سال پیش تقتضای انصراف دادم از یه رشته شبیه شما ولی در یک رشته دیگه مشغول به تحصیل شدم و راضیم !
ایا درس ها براتون سخت هست ؟ یا درگیر مسائل دیگر هستید ؟

والا هنوز قطعی نشده انصرافم . درس ها که سخت هستند اما علته اصلیش بیشتر بازیگوشیه کامی جان . Big Grin
پاسخ
خوب دوست من اگر فکر میکنید درستون براتون سخته مشکل این نیست که از تحصیل جدا بشید
شما میتونید اون رشته دلخواهتون رو بزنید و اگر دانشگاه ازاد بزنید مطمئن باشید سریع قبول میشید و با جدیت مشغول به تحصیل بشید
در این جامعه اگر دوست دارید موفق بشید مهم این هست که یا پول داشته باشی یا مدرک
اگر یک ریال هم نداشته باشید با مدرک بالا میتونید هم پولدار بشید و هم موفق و هم مهمتر از این دارای شخصیت اجتماعی
اگر پولدار باشید باز هم میتونید دارای مدرک بشید و موفق ولی کمتر شخصیت اجتماعی دارید
ولی اگر 2 تاشو نداشته باشه آدمی من فکر میکنم فقط با تلاش فراوون شاید بتونه این 2 تا نقص رو جبران کنه که باز در این جامعه بعید میدونم ...
باید نه به فکر خودتون باشید باید فکر اینده تون باشید و بعد ها رو نیگاه کنید که فرزندان شما به داشتن پدری مثل شما افتخار کنند
سخترین تجربه های یه زندگی رو من کسب کردم اینها رو که خدمتتون میگم تجربه چندین سال شکست و پیروزی در این جامعه ایرانی هست ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran2011 ، cky ، Dr Sara ، hameddjj ، msar
الان شما امارات هستين اگر هستين چند تا از شركتهاي كاريابي را به اسم و شماره تلفن و آدرس بذارين
پاسخ
سلام بر دوستان
من میخوام بدونم ایا با خرید خانه میشه اقامت دبی را گرفت
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
سلام

شدني هست اما ريسك بالايي داره. اولا شما مالك دايم ملك نيستيد و فقط 99 سال ملك مال شماست. بعدش هم به خاطر كلاهبرداي هاي زياد دولت امارات، شيوخ عرب، و هموطنان ايراني ما در اونجا توصيه نمي شه.

من مدت ها در امارات زندگي كردم. امارات از نظر استاندارد زندگي هم چندان آش دهن سوزي نيست. اگر فكر مهاجرت در سرتونه، استاندادهاتون رو با كشورهايي مثل امارات پايين نياريد.

(2011-09-02 ساعت 12:22)aghamilad نوشته:  سلام بر دوستان
من میخوام بدونم ایا با خرید خانه میشه اقامت دبی را گرفت

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ghalandar_img ، ParsTrader ، msar
با سلام
من چند سوال راجع به اقامت تو دوبی داشتم:
البته این سایت رو مطالعه کردم.
http://dubaiemploymenttips.com/visa
ممنون میشم جوابم رو بدین:
1- اینکه واقعا ویزای کار توی دوبی 3 سال اعتبار داره؟ اون شرکتی که آدم رو استخدام میکنه براش ویزا میگیره؟
2- آیا قوانین ویزا جدیدا تغییر کرده؟ یا اینکه قوانین همونه و به ایرانی ها سخت تر ویزا کار میدهند؟
3- سایت معتبر دولتی تو این زمینه کسی سراغ داره؟

پاسخ
اقامت دائم یا ویزا ؟ من دنبال اقامت هستم
پاسخ
(2011-11-20 ساعت 20:25)sdsab22 نوشته:  با سلام
1- اینکه واقعا ویزای کار توی دوبی 3 سال اعتبار داره؟ اون شرکتی که آدم رو استخدام میکنه براش ویزا میگیره؟
2- آیا قوانین ویزا جدیدا تغییر کرده؟ یا اینکه قوانین همونه و به ایرانی ها سخت تر ویزا کار میدهند؟
با سلام
1-قبلا 3 ساله بود ولی جدیدا شده 2 ساله وحتی کارفرما میتونه به یکساله هم تغییر بده
2-قوانین همونه فقط به ایرانی ها نه تنها سخت میگیرن بلکه اصلا نمیدن وحتی کسانی رو که سالیان سال اینجا مقیم بودن رو سعی میکنن به یک راهی برگردونن ایران
4-این هم وبسایت ولی استثناهای راجع به ایرانی ها رو نمیتونی توش ببینیwww.mol.gov.ae/english/newindex.aspx
پاسخ
(2012-06-19 ساعت 14:15)tartar نوشته:  
(2011-11-20 ساعت 20:25)sdsab22 نوشته:  با سلام

سلام...این رو هم اضافه کنم ......ممکنه شب بخوابید صبح بلند شید بگن مهمونی تمام شد برگرد ایران چون همه چی دست کفیلتونهBig Grin
با سلام
1-قبلا 3 ساله بود ولی جدیدا شده 2 ساله وحتی کارفرما میتونه به یکساله هم تغییر بده
2-قوانین همونه فقط به ایرانی ها نه تنها سخت میگیرن بلکه اصلا نمیدن وحتی کسانی رو که سالیان سال اینجا مقیم بودن رو سعی میکنن به یک راهی برگردونن ایران
4-این هم وبسایت ولی استثناهای راجع به ایرانی ها رو نمیتونی توش ببینیwww.mol.gov.ae/english/newindex.aspx

پاسخ
سلام دوستان من چند باری به امارات سفر کردم و اگر بتونم اقامت بگیر واسه امارات خیلی بهم کمک میکنه چون اونجا میتونم کار کنم .میخاستم ازتون کمک بگیرم و بدونم تو این شرایط سخت آیا راهی هست که بشه اقامت گرفت ؟ ترجیها ارزان ترین روش ولی اگه گرون هم باشه میتونم یه کاریش بکنم .
مرسی
پاسخ
بهترین روش برای گرفتن اقامت دبی چیه؟
پاسخ
با سلام چطور میتونم اقامت دبی بگیرم ؟ به صرفه ترین وساده ترین راه کدومه ؟ مرسی
پاسخ
(2013-05-03 ساعت 20:35)مونا مهدوی نوشته:  با سلام چطور میتونم اقامت دبی بگیرم ؟ به صرفه ترین وساده ترین راه کدومه ؟ مرسی

سلام
متاسفانه در حال حاظر اخذ اقامت دبى خيلى واسه ايرانيها سخت شده تنها از طريق خريد ملك كه فكر كنم بايد ارزشش بالاى يك ونيم ميليون درهم به صورت نقد باشه يك اقامت ميدن كه اون هم دايم نيست و خدا ميدونه دوباره تجديد كنن يا نه در حال حاظر ايرانيايي كه خيلي نيازمندن كه بتونن دبى باشن در عمان ميتونن شركتي رو ثبت و اقامت بگيرن يااز كسى كه اونجا شركت داشته باشه ميتونن بواسطه اش اقامت عمان رو بگيرن و پس از اون ميتونن به راحتي به دبى رفت وامد كنن يا اقامت كنن كه البته اين هم واسه كار كردنشون و كارهاى ديگرشون تو دبى مشكلاتى رو داره
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، gbtm ، مونا مهدوی ، nora ، mohammadalir ، Danoosh ، vahidbaq ، msar
سلام
من الان سال چهارم کامپیوتر نمرا افزار هستم شما فرض کنید 2 سال طول میکشد من فوق لیسانس بگیرم و حدود 14 تا 18 ماه هم سربازی
به نظر شما بعد از این مدت من به امارات مهاجرت کنم خوب است؟؟ بد است ؟؟ کار پیدا میکنم؟؟ شرایط کار در دبی برای ما ایرانی ها چه طور است؟؟؟ مورد بهتری از امارات برای مهاجرت سراغ دارید؟؟
من به شخصه به وطنم علاقه بسیار زیادی دارم اما میخواهم مهاجرت کنم از دوستان میخواهم مرا راهنمایی کنند که شرایط به چه صورتی است؟؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان