کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به امارات
سلام به همه . این اولین پست من هست . ازتون یه سوالی داشتم . متاسفانه بنا به دلایلی از دانشگاه انصراف دادم (دیروز) .پایان خدمت هم ندارم و احتمالا تا 6 فرصت دارم تا خودمو معرفی بکنم . دیگه نمیخوام ایران بمونم . میخوام به صورته غیر قانونی برم امارات . میخواستم بدونم اگه این کار رو بکنم چه تبعات و خطراتی برام داره . خوشبختانه مشکلی از لحاظ مالی هم ندارم . ممنون میشم منو راهنمایی بکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mhsenpc ، msar
فکر میکنم بعد مدتی اگر رفتید باز خواستید بیاید میتویند سربازیتون رو بخرید ...
پاسخ
(2011-04-10 ساعت 18:03)kami190 نوشته:  فکر میکنم بعد مدتی اگر رفتید باز خواستید بیاید میتویند سربازیتون رو بخرید ...

مرسی از پاسختون اما مشکله من رفتنه , و نمیدونم که اگه بصورت قاچاقی برم ( با توجه به اینکه پایان خدمت ندارم ) آیا مشکلی برام پیش میاد یا نه ؟ آیا دیپورت میشم !؟ آیا ..
پاسخ
والا من اطلاعاتی ندارم
منظورتون از دیپورت چی هست ؟ تحت پیگیرد قانونی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-04-10 ساعت 18:57)kami190 نوشته:  والا من اطلاعاتی ندارم
منظورتون از دیپورت چی هست ؟ تحت پیگیرد قانونی ؟

بله منظورم تحت پیگزد قانونی این چیزاس .
پاسخ
سلام
اول باید بگم از نگاه من به هر دلیلی که انصراف داده اید اشتباه کرده اید به نظر من هر چه سریعتر انصراف خود را پس بگیرید اگر بیش از 72 واحد گذرانده باشید فقط گواهی موقت فوق دیپلم می گیرید
دوم قرار است در امارات چه کار کنید برای روبرو نشدن با سرزنش خانواده می خواهید این کار را انجام دهید ؟
سوم قطعا بعد از اینکه در امارات محکوم شدید و مدتی اب خنک خوردید به کشور برگردانده می شوید و سپس در ایران محکوم می شوید و بعد هم باید سربازی بروید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Shiva7223 ، mehran2011 ، mavarfan ، ghalandar_img ، Danoosh ، ald ، shiraz mamali ، Bald Eagle ، vahidbaq ، Dr Sara ، hameddjj ، msar
(2011-04-10 ساعت 22:36)ashkan58 نوشته:  سلام
اول باید بگم از نگاه من به هر دلیلی که انصراف داده اید اشتباه کرده اید به نظر من هر چه سریعتر انصراف خود را پس بگیرید اگر بیش از 72 واحد گذرانده باشید فقط گواهی موقت فوق دیپلم می گیرید
دوم قرار است در امارات چه کار کنید برای روبرو نشدن با سرزنش خانواده می خواهید این کار را انجام دهید ؟
سوم قطعا بعد از اینکه در امارات محکوم شدید و مدتی اب خنک خوردید به کشور برگردانده می شوید و سپس در ایران محکوم می شوید و بعد هم باید سربازی بروید

قبل از اینکه وارده امارات بشی باید کفیل یا همون ایسپانسرت مشخص باشه در غیر این صورت تا پات به امارات برسه برت میگردونند امارات کشوری نیست که به کسی تابعیت بده حتی اگه انجا سرمایه گذاری کنی!اون زمانی هم که با خرید خونه اقامت میدادند ی اقامت موقت بود ۳ یا ۵ ساله که بعدش آیا اون مدت رو تمدید میکردند یا نمیکردند ! الان هم که شنیدم کلا چنین اقامتی هم برداشته شده. منهم با اشکان موافقم... فکر میکنم برگردی دانشگاه و انصرافت رو پس بگیری و اگه قبول نکردند لااقل گواهی موقت فوق دیپلم بگیری ....با زندگیت بازی نکن !!
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran2011 ، mavarfan ، mhsenpc ، Dr Sara ، hameddjj ، msar
به خدا اين كشور ارزش اين همه دردسر نداره. روزهاي طلاييش گذشته. دوستان خوبم يه كم دقيق تر راجعبه مهاجرت، علي الخصوص نيمچه كشور امارات فكر كنيد.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan ، hamedara ، mhsenpc ، hameddjj ، msar
دوستان
در سری مباحثی که قبلا بهتون گفتم در ارتباط با اینکه بنده با خانمم از طرف یه شرکت داریم میریم امارات برای کار
رییس شرکت قراره بعد از 15 روز برای ما اقامت دائم بگیره ؟
میخواستم ببینم اقامت دائم همون سیتیزن هست ؟
بعد اینکه ایا میتونه بگیره ؟
و ایا خوبه یا بد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، msar
(2011-04-11 ساعت 16:17)kami190 نوشته:  دوستان
در سری مباحثی که قبلا بهتون گفتم در ارتباط با اینکه بنده با خانمم از طرف یه شرکت داریم میریم امارات برای کار
رییس شرکت قراره بعد از 15 روز برای ما اقامت دائم بگیره ؟
میخواستم ببینم اقامت دائم همون سیتیزن هست ؟
بعد اینکه ایا میتونه بگیره ؟
و ایا خوبه یا بد ؟

تا اونجا که من میدونم امارات اقامت دائم نمیده! اقامت 6 ماه یا 1 ساله میده...

پاسخ
قابل تمدید ؟
پاسخ

شاید برای سرزنش خانواده .. طاقت دیدن این موضوعاتو ندارم . شاید دوباره برگشتم دانشگاه شایدم نه ... حس میکنم بهترین راه واسم دور شدن از همه چیه . با این توضیحاتی که دادین پس نشدنیه !
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Dr Sara ، hameddjj ، msar
(2011-04-12 ساعت 03:10)mehran2011 نوشته:  

شاید برای سرزنش خانواده .. طاقت دیدن این موضوعاتو ندارم . شاید دوباره برگشتم دانشگاه شایدم نه ... حس میکنم بهترین راه واسم دور شدن از همه چیه . با این توضیحاتی که دادین پس نشدنیه !

سلام
بله نشدنیه از من می شنوی هر طور شده برگرد دانشگاه
راستی رشته شما چیه ؟ برای اینده برنامه ریزی کن از راه درست بتونی مهاجرت کنی نه اینطوری
ارزوی من موفقیت شماست مهاجرت نیاز به یک برنامه ریزی چند ساله داره و گرنه با خوش خیالی ادم تو کشور غریب نمیتونه موفق باشه قصدم دخالت تو کار شما نبود فقط دوست ندارم یک جوان هموطن که میتونه اینده خوبی داشته باشه بی خودی اینده اش را خراب کنه
برات ارزوی موفقیت دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، rs232 ، ghalandar_img ، persian_viper ، Danoosh ، Dr Sara ، hameddjj ، msar
(2011-04-12 ساعت 04:44)ashkan58 نوشته:  
(2011-04-12 ساعت 03:10)mehran2011 نوشته:  

سلام
بله نشدنیه از من می شنوی هر طور شده برگرد دانشگاه
راستی رشته شما چیه ؟ برای اینده برنامه ریزی کن از راه درست بتونی مهاجرت کنی نه اینطوری
ارزوی من موفقیت شماست مهاجرت نیاز به یک برنامه ریزی چند ساله داره و گرنه با خوش خیالی ادم تو کشور غریب نمیتونه موفق باشه قصدم دخالت تو کار شما نبود فقط دوست ندارم یک جوان هموطن که میتونه اینده خوبی داشته باشه بی خودی اینده اش را خراب کنه
برات ارزوی موفقیت دارم

مرسی از لطفتون آقای اشکان . رشته من کامپیوتر (نرم افزار ) هست
پاسخ
سلام
رشته شما رشته بسیار خوبی برای مهاجرت است پس بی دلیل مدرک خود را از دست ندهید که با مدرک لیسانس ان خیلی راحت می توانید مهاجرت داشته باشید
فقط از این به بعد سعی کنید که همزمان با درس زبان خود را تقویت کنید و همچنین در یک شرکت به صورت نیمه وقت کار کنید تا تجربه عملی در رشته خود بدست اورید
برای شما ارزوی موفقیت دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، ghalandar_img ، rs232 ، مرسانا ، Dr Sara ، hameddjj ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان