کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به امارات
سلام و ادب
میشه بفرمایید برای گرفتن اقامت در دبی از کجا باید شروع کرد؟ و اقامتی همراه با کار منظورم هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2015-04-13 ساعت 12:38)nima1357 نوشته:  سلام و ادب
میشه بفرمایید برای گرفتن اقامت در دبی از کجا باید شروع کرد؟ و اقامتی همراه با کار منظورم هستش

هيچ راهي وجود نداره فعلا. تمام را ها براي ايراني ها بسته هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 12:38)nima1357 نوشته:  سلام و ادب

همین الانش ایرانیایی که اقامت دارن برای تمدید با مشکل مواجه هستن و با ترس و لرز برای تمدید میرن
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام
دوستان از راه سرمایه گذاری و ثبت شرکت راهی وجود داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 00:50)bigjust نوشته:  سلام
دوستان از راه سرمایه گذاری و ثبت شرکت راهی وجود داره ؟

طبق آخرین چیزی که شنیدم خدمتون اعلام میکنم چون اینجا هر روز یه قانون داره حالا اینکه عوض شده یا خیر نمیدونم !

قبلا برای ایرانی ها از طریق شریک لایسن میشد اقامت در اورد که شنیدم اونو هم ورداشتن ! البته شرایط -0- نیست اما به سختی خیلی زیاد بخصوص الان که تمام حسابی های ایرانی ها در بانک ها داره بسته میشه ! الان بانک ان بی دی و سی بی آی حساب ایرانی ها رو بست و بعید نیست که بقیه بانک ها هم ببندن
پاسخ
تشکر کنندگان: bigjust
درود و وقت بخیر
به تازگی از یک شرکت بزرگ و معتبر سوئدی در زمینه کاری خودم (UX / UI Design) برای کار در دفتر دبی این شرکت با من تماس گرفته شده.
مرحله اول که مصاحبه روی اسکایپ هستش هم با موفقیت انجام دادم و در حال حاضر گفتن که بهشون یک سری موارد رو اعلام کنم که یکیش حقوق درخواستیم در دبی هستش و اینکه مطمئن بشم آمادگی سفر به دبی برای زندگی رو دارم. (متاهل هستم)
چند تا سوال دارم که ممنون می شم اگر از دوستان کسی تجربه دارن به من پاسخ بدن.
1. طبق جستجویی که کردم حقوق یک کارمند در فیلد کاری من در دبی بین 180 تا 280 هزار درهم در سال هستش آیا این مقدار حقوق مناسب هستش؟
2. هزینه خوراک، پوشاک، خانه و ... برای من که متاهل هستم در سال حدودا چقدر هستش؟
3. مراحل اخذ ویزای کاری من با توجه به این شرایط به چه صورت هستش؟
4. در کل چه مشکلاتی پیش رو دارم؟ چه نکاتی رو پیشنهاد می دید؟
من هدفم این هستش که توی دبی پول جمع کنم و یا توی ایران سرمایه گذاری کنم (خرید ملک و... ) و یا پلی باشه برای مهاجرت به سوئد که دفتر اصلی شرکت هستش یا هر جای دیگه ای.
برای همین اصلا به عنوان زندگی برای همیشه بهش فکر نمی کنم.
به نظر شما با سالی 250 هزار درهم می شه هم زندگی خوبی داشت هم پول خوبی پس انداز کرد؟
من حساب کردم با 70-80 هزارتا یک آپارتمان مناسب می شه تهیه کرد، شارژ ساختمان هم در حدود 1000 درهم ماهیانه.
خورد و خوراک و پوشاک و ... هم برای دو نفر 3000 درهم ماهیانه.
این وسط چه چالش های دیگه ای پیش روم هستش که من روی اون ها تمرکز کنم؟ مثلا هزینه های پیش بینی نشده یا هر چیز دیگه ای.

سپاس از شما
پاسخ
[quote='aliafoo' pid='650412' dateline='1440053744']
[quote='hadi.nikjo' pid='521879' dateline='1405148560']
[quote='ابی22' pid='521448' dateline='1405089909']
درود بر دوستان گرامی
طبق آخرین اخباری که از دبی دارم خبرها حاکی از این است که ویزای کار برای ایرانیان صادر شود اما کی معلوم نیست.
و آن دسته از هموطنانی که ویزای انها باطل شده بود نیز مجددا ویزا صادر خواهد گشت.

بعید میدونم
شماره کیس: 2016AS3000 / کنسولگری: Cool / تعداد افراد منظور در کیس :2 /ارسال فرمهای سری اول: may 2015/ کارنت شدن کیس: /مصاحبه: / دریافت ویزا:/ورود به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: aliafoo
(2015-07-24 ساعت 13:14)NAKOOT نوشته:  درود و وقت بخیر
به تازگی از یک شرکت بزرگ و معتبر سوئدی در زمینه کاری خودم (UX / UI Design) برای کار در دفتر دبی این شرکت با من تماس گرفته شده.
مرحله اول که مصاحبه روی اسکایپ هستش هم با موفقیت انجام دادم و در حال حاضر گفتن که بهشون یک سری موارد رو اعلام کنم که یکیش حقوق درخواستیم در دبی هستش و اینکه مطمئن بشم آمادگی سفر به دبی برای زندگی رو دارم. (متاهل هستم)
چند تا سوال دارم که ممنون می شم اگر از دوستان کسی تجربه دارن به من پاسخ بدن.
۱. طبق جستجویی که کردم حقوق یک کارمند در فیلد کاری من در دبی بین 180 تا 280 هزار درهم در سال هستش آیا این مقدار حقوق مناسب هستش؟
۲. هزینه خوراک، پوشاک، خانه و ... برای من که متاهل هستم در سال حدودا چقدر هستش؟
۳. مراحل اخذ ویزای کاری من با توجه به این شرایط به چه صورت هستش؟
۴. در کل چه مشکلاتی پیش رو دارم؟ چه نکاتی رو پیشنهاد می دید؟
من هدفم این هستش که توی دبی پول جمع کنم و یا توی ایران سرمایه گذاری کنم (خرید ملک و... ) و یا پلی باشه برای مهاجرت به سوئد که دفتر اصلی شرکت هستش یا هر جای دیگه ای.
برای همین اصلا به عنوان زندگی برای همیشه بهش فکر نمی کنم.
به نظر شما با سالی 250 هزار درهم می شه هم زندگی خوبی داشت هم پول خوبی پس انداز کرد؟
من حساب کردم با 70-80 هزارتا یک آپارتمان مناسب می شه تهیه کرد، شارژ ساختمان هم در حدود 1000 درهم ماهیانه.
خورد و خوراک و پوشاک و ... هم برای دو نفر 3000 درهم ماهیانه.
این وسط چه چالش های دیگه ای پیش روم هستش که من روی اون ها تمرکز کنم؟ مثلا هزینه های پیش بینی نشده یا هر چیز دیگه ای.

سپاس از شما

ببینید بستگی داره !

اگه بگیم 250 هزار درهم بهتون حقوق میدن برای شما که تازه اومدین اینجا خیلی عالی و خوبه تقریباً میشه ماهی 20 هزار درهم

همانطوریکه بالا گفتم بستگی داره چطور خرج کنید و کجا خونه بگیرید !
اگه برید منطقه Down Town همون جایی که برج خلیفه(برج دبی) هست اونجا خونه هایی هستن که سالی 270 هزار درهم اجاره اشه!!! خب طبیعاً حقوق یکسال شماس
با اینکه اجاره خونه ها روز به روز گرون تر میشه ! (البته نه فقط اجاره خونه ها همه چی گرون میشه بخاطر نمایشگاه اکسپو 2020) اما میشه خونه ای پیدا کنید که سالی 80 هزار درهم(مثلاً آپارتمان های روبروی در بیمارستان ایرانیان که منطقه خوبیه)

اگه بچه دارید و مدرسه میره ، بخوایین در مدرسه ایرانی ثبت نام کنید بعنوان نمونه در مدرسه توحید از 20 هزار درهم در سال شروع میشه ! مدرسه سلمان فارسی هم هست که اون ارزون تر فکر کنم 7 هزار باشه

بستگی داره بخوایید بریز بپاش کنید یا اقتصادی(منظورم از اقتصادی خساست نیست ! این نیست که نخوری و نپوشی ! ولی به جای اینکه در سال دوبار سفر کنی یه بار سفر کنی) میشه با این حقوق پول جمع کرد ! اما قطعا توی یکسال نمیشه پول جمع کرد ... میتونید بعد از سه ماه کار کردن از بانکی وام بگیرید و به مدت 5 سال وام بدید و با اون پول تو ایران ملک بخرید !

نکته ی خیلی مهم !!! اگه اینجا شرکتی هست که شما رو استخدام میکنه و بهتون حقوق میده خیلی خوبه ! اما اگه قراره پول بیارید و سرمایه گذاری کنید و به این اینکه سر تو سر در بیارید ، سخت در اشتباهید پولاتونو که از دست میدید هیچ بدهکار هم میشین آخرش Sad

نکته آخر : دبی یک پولی هست برای پریدن به کشورهای دیگه بخوایید بیشتر بمونید ضرر میکنید !

و نکته خاص راجع به دبی ! اینو از خیلیا شنیدم ، اگه کسی دبی زندگی کنه و بعد بره اروپا بازم بعد از گرفتن پاسپورت برمیگرده دبی و میگن دبی یه چیز دیگه اس

راستی اقامت واسه ایرانیا خیلی سخته ! کسی که اقامتش در بیاد بالا کلاشو پرت کنه هوا
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده دانشجوی رشته کارگردانی سینما در دانشگاه علمی کاربردی هستم
در پروژه های متعددی به عنوان تدوینگر و کارگردان و تصویربردار و صدابردار حضور داشته ام
با شبکه قرآن و معارف سیما نیز به عنوان دستیار تهیه و تدوینگر همکاری داشته ام
میخواستم ببینم چگونه میتوانم برای کار در امارات متحده عربی، مرتبط با رشته خودم اقدام کنم
سایت های مختلفی رو جستجو کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد
ممنون میشوم اگر من را راهنمایی کنید .
پاسخ
سلام من پزشک متخصص داخلی در ایران هستم که مشغول گذراندن دوره طرح به صورت هیات علمی هستم و تا تمام شدن طرح مدرک تخصصم آزاد نمیشه.
یه پیشنهاد کاری از بیمارستانی در العین امارات دارم با ۱۳۵۵۰ درهم ماهانه حقوق به علاوه تامین محل زندگی و غذا و بیمه سلامت ، بیمارستان قبول کرده بدون مدرک دانشگاهی و تنها با ارائه مدرک استخدامی ایران مشغول کار بشم با قرار داد دوساله.
با توجه به اینکه من یک بچه سه ساله دادم، شرایط زندگی در العین چطوره؟ و آیا این واقعا یه موقعیت خوبه که ارزش تمام نکردن طرحو داره، یا امکان پیدا کردن موقیتهای بهتر هم هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان