کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-08-10 ساعت 18:08)yaass88 نوشته:  با عرض سلام من چون تازه وارد این سایت شدم نمیدونستم کجا باید سوالهامو بپرسم و هر چی گشتم پیدا نکردم به همین خاطر اینجا مطرح کردم
میخواستم بدونم ایا هنوز میتونم از برنده شدن یا نشدنم در لاتاری مطلع بشم یا دیر شده و ایا اگر قبول شده باشم نامه ای دریافت خواهم کرد؟
با تشکر

بله در سایت dvlottery.gov چک کنید.
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: California
سلام.
لطفا مديران راهنمايي كنند،
همسر من سرباز وظيفه ي صنايع دفاع بوده.
در قسمت branch بايد defense ministry نوشته بشه؟!
منظور از dates of service مدت سربازيه؟!يعني 24 ماه؟اگر بله ،پس با فرمت mm/dd/yyچي بايد نوشت؟اگر هم جواب خير ه،پس درستش چيه؟
توي بعضي 1پست ها خوندم منظور تاريخ پايان سربازيه!!!كه به نظرم درست نميومد.چون date به صورت جمع(dates) اومده.
اگر اشتباه ميكنم لطفا تصحيح كنيد.
منتظر راهنمايي مديران هستم
ممنوووووووونCool
(2011-08-11 ساعت 12:22)نخجير نوشته:  سلام.
منظور از dates of service مدت سربازيه؟!يعني 24 ماه؟اگر بله ،پس با فرمت mm/dd/yyچي بايد نوشت؟اگر هم جواب خير ه،پس درستش چيه؟
توي بعضي 1پست ها خوندم منظور تاريخ پايان سربازيه!!!كه به نظرم درست نميومد.چون date به صورت جمع(dates) اومده.
ممنوووووووونCool

اين سوال رو براي چندمين بار دارم ميپرسم...plzzzzzzzzzzzzzzzz
ممنوووووووونCool
ممنوووووووونCool

دوست عزيز درست حدس زديد شما بايد در فرمها تاريخ شروع و پايان خدمت ايشان را ذكر فرماييد .
تشکر کنندگان:
من مدیر نیستم ولی اگه قابل بدونین جواب شما را میدم Shy همانطور که افشین عزیز نوشتند باید تاریخ شروع و پایان را بنویسید به این فرمت:
from mm/dd/yy till mm/dd/yy
به نظرم اگه بنویسید ministry of defence یا ministry of defense جالب تره املا هر دو صحیح هست ولی اولی بیشتر استفاده میشه
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: maxsupermax ، Masoudpish ، نخجير
دوستان سلام
لطفا بفرمایید برا هر نفر حداقل چه مبلغی باید تو حسابمون باشه آیا برا بچه نیم بها حساب میکنند یا کامل
با تشکر
(2011-08-11 ساعت 20:03)sezar نوشته:  دوستان سلام
لطفا بفرمایید برا هر نفر حداقل چه مبلغی باید تو حسابمون باشه آیا برا بچه نیم بها حساب میکنند یا کامل
با تشکر
دوست عزیز اگه منظورتون از قسمت اول سوالتون تمکین مالی هست به نظر من نزدیک 20 میلیون تومان به ازای هر نفر مبلغ خوبیه
قسمت دوم سوالتون هم فکر کنم مربوط به زمان مصاحبه هست که شما باید 819 دلار به ازای هر نفر جیرینگی Smile همونجا تو سفارت بدهید خدمت صندق دار محترم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: ali.narooei ، maxsupermax ، Masoudpish
من کیس نامبرم **26 است و برای اکتبر کارنت شدم لطفا" دقیقا" به من بگویید چه مدارکی را باید برای سفارت پست کنم قبل از انجام مصاحبه و این مدارک باید کپی برابر با اصل شده باشد یا اصل یا کپی ساده با تشکر از همتون .Shy
منظورم سفارت آنکارا در ترکیه است
تشکر کنندگان:
(2011-08-14 ساعت 19:11)omaco نوشته:  من کیس نامبرم **26 است و برای اکتبر کارنت شدم لطفا" دقیقا" به من بگویید چه مدارکی را باید برای سفارت پست کنم قبل از انجام مصاحبه و این مدارک باید کپی برابر با اصل شده باشد یا اصل یا کپی ساده با تشکر از همتون .Shy

دوست خوبم لطفا به این تاپیک مراجعه کنید و همه مطالب رو مطالعه کنید

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2590

موفق باشید و به امید ویزای یکضربتون
تشکر کنندگان: ali.narooei ، frozen mind ، California ، Masoudpish
سلام ...
ببخشید یه سوال داشتم. من هنوز توی لاتاری شرکت نکردم و البته می خوام برای سال 2013 شرکت کنم. چیزی که خیلی ذهن منو مشغول کرده اینه که من دیپلم کامپیوتر دارم و همانطور که میدانید در ایران رشته های فنی و حرفه ای پیش دانشگاهی ندارند ...و من متوجه شدم که حداقل مدرک تحصیلی باید دیپلم + پیش دانشگاهی باشه که جمعا 12 سال درس خوندن میشه ...حالا با این تفاسیر اگه خدا خواست که من قبول بشم ولی پیش دانشگاهی نرفته باشم یعنی دیگه هیچ شانسی برا گرفتن ویزا نخواهم داشت ؟
در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند.
چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان لطفا سوالات حقیر را جواب بدین
1-برای ارائه سند ماشین آیا از همین الان کاراشو انجام بدیم یا اونهم باید نزدیک وقت مصاحبه انجام بشه
2-برای آنکارا یه تور خوب معرفی کنید
3- در مورد اینکه انشاا لله بعد از گرفتن ویزا چند روز مهلت داریم بریم
4-آیا حتما باید 3 سال در آمریکا بمونیم تا سیتیزن بشیم یا میتونیم مدتی هم در ایران باشیم مثلا اگر کسی کار پیدا نکرد میتونه بعد از سه چهار ماه برگرده و کارشو تو ایران ادامه بده و بعد از مدتی برگرده سرو گوشی آب بده و خلاصه بازی بازی تا سه سال تموم بشه
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-08-14 ساعت 22:36)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 19:11)omaco نوشته:  من کیس نامبرم **26 است و برای اکتبر کارنت شدم لطفا" دقیقا" به من بگویید چه مدارکی را باید برای سفارت پست کنم قبل از انجام مصاحبه و این مدارک باید کپی برابر با اصل شده باشد یا اصل یا کپی ساده با تشکر از همتون .Shy

دوست خوبم لطفا به این تاپیک مراجعه کنید و همه مطالب رو مطالعه کنید

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2590

موفق باشید و به امید ویزای یکضربتون

با سلام و ضمن تبریک
از چه طریقی متوجه شدید؟
چون من الان چک کردم هنوز تو بولتن ماه اکتبر وارد نشده!!
دوستان اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه؟
چک اپ پزشکی تا چه مدت اعتبار داره؟
هزینه امسالش چقدره؟
و کجاها میشه انجامش داد؟
چقدر زمان میبره از اول تا اخر که نتیجه اش رو بدن؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 10:03)sarah_xzx نوشته:  سلام ...
ببخشید یه سوال داشتم. من هنوز توی لاتاری شرکت نکردم و البته می خوام برای سال 2013 شرکت کنم. چیزی که خیلی ذهن منو مشغول کرده اینه که من دیپلم کامپیوتر دارم و همانطور که میدانید در ایران رشته های فنی و حرفه ای پیش دانشگاهی ندارند ...و من متوجه شدم که حداقل مدرک تحصیلی باید دیپلم + پیش دانشگاهی باشه که جمعا 12 سال درس خوندن میشه ...حالا با این تفاسیر اگه خدا خواست که من قبول بشم ولی پیش دانشگاهی نرفته باشم یعنی دیگه هیچ شانسی برا گرفتن ویزا نخواهم داشت ؟

اول اینکه سئوالتان را در بخش مربوطه می پرسیدید
دوم اینکه برای لاتاری یا باید 12 سال درس خوانده باشی که دیپلم محسوب بشه ، که شما همین الان میتونید و قبل از قبول شدنتان (به امید خدا ) مدرک پیش دانشگاهی تان را بگیرید که اصلا کار سختی هم نیست
یا بایستی 2 سال سابقه کار داشته باشید که به تفصیل بارها در خصوص این مطالب در تاپیک های مختلف بحث شده.
اما اگر سابقه نبری و پیش دانشگاهی هم نداشته باشی ، خوب رد میشی
نقل قول:با سلام خدمت دوستان لطفا سوالات حقیر را جواب بدین
1-برای ارائه سند ماشین آیا از همین الان کاراشو انجام بدیم یا اونهم باید نزدیک وقت مصاحبه انجام بشه
2-برای آنکارا یه تور خوب معرفی کنید
3- در مورد اینکه انشاا لله بعد از گرفتن ویزا چند روز مهلت داریم بریم
4-آیا حتما باید 3 سال در آمریکا بمونیم تا سیتیزن بشیم یا میتونیم مدتی هم در ایران باشیم مثلا اگر کسی کار پیدا نکرد میتونه بعد از سه چهار ماه برگرده و کارشو تو ایران ادامه بده و بعد از مدتی برگرده سرو گوشی آب بده و خلاصه بازی بازی تا سه سال تموم بشه
بازم جای سئوال شما هم اینجا نیست!!!!
1. کلا روی سند زیاد زوم نکن و حساب بانکی تان را بیشتر کنید( من 13 هزار تا بردم +سند زمین که اصلا سند زمین را قبول نکردند) ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه شاید برای من اینجوری بوده ، برای سند ماشین من تصور می کنم فقط یک ترجمه باید بشه و کار دیگه ای نداشته باشه که آن هم چون بعنوان سند تمکن مالی حساب میشه بهتره نزدیک مصاحبه انجام بدید.
2. آنکارا تور به اون معنی نداره. 2-3 تا هستند که نیازمندی های همشهری را بگیرید هستند (راهواری و مرادی و ...) از همین الان هم اکیدا توصیه می کنم اصلا تور لیدر نگیرید چون هیچ کار خاصی وجود نداره که خودتان نتونید انجام بدید
3. ویزا 6 ماه اعتبار داره که در آنکارا از زمان مدیکال محسوب میشه اما در ابوظبی از زمانی که ویزا را دریافت می کنید.
4.نسبت به 3 سال اطلاعی ندارم اما وقتی 5 سال بود می بایست از این 5 سال 2.5 سالش را در خاک امریکا می بودی به شکلی که نهایتا 6 ماه از خاک امریکا بیرون می رفتی در هر سال و برمیگشتی. البته در یکی از برنامه های ماهواره وکیلی میگفت می توانید با ارائه دلیل 1 سال هم بیرون از خاک امریکا باشید
نقل قول:با سلام و ضمن تبریک
از چه طریقی متوجه شدید؟
چون من الان چک کردم هنوز تو بولتن ماه اکتبر وارد نشده!!
--------------------------------------------------------------------------------
دوستان اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه؟
چک اپ پزشکی تا چه مدت اعتبار داره؟
هزینه امسالش چقدره؟
و کجاها میشه انجامش داد؟
چقدر زمان میبره از اول تا اخر که نتیجه اش رو بدن؟
احتمالا با توجه به کیس نامبرشان حدس زدند که حدس درستی هم هست
چک آپ پزشکی منظور چیه؟ واکسیناسیون؟ یا کارهای مدیکال سفارت؟ واکسیناسیون در ایران و تهران در پاستور تجریش یا میدان پاستور انجام میشه که برای من که آزمایش آنتی بادی آبله هم دادم 3 روز طول کشید در غیر این صورت 1 روزه.
کار های مدیکال سفارت هم اگر بچه نداشته باشی و مشکلی پیش نیاد 2 روزه اگر هم بچه داشته باشی باید برای بچه آزمایش سل هم بدید که بیشتر طول میکشه
به تاپیک واکسیناسیون و آزمایش های پزشکی 2011رجوع کنید
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: 3rip
سلام خدمت شما . ببخشید من فرمها رو پست کردم ولی‌ در سایت www.TPG.IR که پیگیری کردم میگه newyork : shipment on hold یعنی‌ ممکنه نگاهش دارن و گمرک اونجا بهش گیر بده ؟ یا در حال انتظاره پرواز بعدیه ؟ آیا اصلا سابقه داشته این جور بسته ها رو در گمرک نگه دارند ؟ ممنون از شما
تشکر کنندگان:
تو ویزا بولتن که نگاه کردم یه آمار جالب داده نوشته از ایران 4453 نفر برنده داشتیم واسه dv2012 حالا چندتا سوال؟
اگه سقف تعداد ویزا ها 6000 باشه آیا می شه نتیجه گرفت که همه سال بعد آمریکائیم ؟
آیا تو صدور ویزا و شمارش اون خانواده ها هم جزو این 6000 تا هستن یا اینکه این تعداد فقط مربوط به برنده هاست ؟
شماره کیس : 2012AS00035XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: 8 مارس
تاریخ مصاحبه: MAY 21
تاریخ رویت جواب کلیرینس : 29 جون
تاریخ دریافت ویزا: 17 جولای
جمع هزینه ها : 10000 عکس + 82000 DHL دوسری + هزینه سفارت 330 دلار + دکتر 240 دلار + 1500000 دو بار سفر به آنکارا
تشکر کنندگان:
با سلام
CN من 49450 است و البته مي دانم بالاست و شانسم هم كم است. حال اگر خيلي شانس بيارم و به مصاحبه دعوت شوم ، مطابق آنچه در اين مقالات آمده و تجربه قبلي دوستان به نظر2012 AUG نوبت مصاحبه مي باشد . حال چند سئوال مهم دارم كه ممنون مي شوم اگر منو راهنمايي نماييد .
1-من تاكنون sponsor پيدا نكردم ( و بعيد هم مي دانم پيدا كنم ) . حال من كه متاهل هستم و 2 فرزند دارم چقدر بايد پول در حساب بانكي ام باشد و به چه مدت ؟ شنيده ام براي هر نفر حدود 20 ميليون مي خواهد ، مثلا من 80 ميليون در حسابم بايد باشد ؟ مدت آن نيز خيلي مهم است . من اين مثلا X تومان را با توجه به اينكه حدودا يكسال ديگر مصاحبه دارم چه مدت در حسابم بگذارم ؟
2-آيا لازم است منزلم را بدهم كارشناس رسمي ارزيابي نمايد يا اين كار ضرورتي ندارد ؟
ب تشكر از سايت مفيدتان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان