کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2012-03-05 ساعت 19:56)missi نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 12:26)missi نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 12:21)aarshidaaa نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 12:11)missi نوشته:  سلام. تبریک به همه ی دوستان برای قبولی. من در لاتاری 2012 برنده شدم و دو فرم DSP-122 و DS-230 رو برای KCC فرستادم. کیس نابرم هست 2012AS00045xxx. حالا می خوام بدونم مرحله ی بعد چیه؟ کی باید مدارک جدید رو بفرستم؟ تو سایت خود دپارتمان خوندم که توی entry status check دوباره نامه ی می فرستن که محل و زمان دقیق مصاحبه رو اعلام می کنه اما من هر وقت به اون سر می زنم همون نامه ی قبولی رو می بینم. آیا همچین نامه ای وجود داره؟ من کوالالامپور زندگی می کنم و توی نامه قسمت پست نوشته کوالالامپور. آیا این به این معنیه که مصاحبه در کوالالامپور انجام می شه؟ ممنون می شم اگر کسی راهنمایی کنه. Smile

دوست عزیز دروود
هنوز شماره 45000 کارنت نشده ولی به زودی اعلام میشه. پست ما آنکارا بود و مصاحبه هم در آنکارا انجام شد. شماره من 12000 هست و 2 هفته بعد از اینکه در سایت دیدم که شماره ها تا 15000 کارنت شده بود. یه ایمیل برام آمد که نوشته بود به نامه قبولیم سر بزنم. و آن موقع تاریخ و زمان مصاحبه و ادرس سفارت و اسامی همراهان اضافه شده بود.
آمدنتان در این سایت را تبریک می گم. اپه یه کمی وقت بگذارید اطلاعات خیلی خوبی بدست میارید.
شاد باشید.

ممنون ار راهنمایی تون. یعنی هر وقت 45000 کارنت بشه اون نامه ی حاوی زمان و تاریخ مصاحبه به دستم می رسه؟ و سوال دیگه ای که داشتم این بود که مدارک جدید رو کی و چه جوری باید بفرستم؟ آیا فرم خاصی هست که دوباره باید پر کنم؟ چون تو سایت اون جوری که من متوجه شدم نوشته بود انگار مدارک باید قبلا فرستاده بشه که روز مصاحبه خودشون می فرستن به سفارت اون کشور. اگه کمک کنید ممنون می شم.

دوست عزیز می شه لطفا به من کمک کنید؟ من همش 21 سالمه خیلی استرس دارم Sad
سوال دیگه ای که داشتم می خواستم ببینم با توجه به اینکه کیس نامبرم 45000 اگه از الان کارهای پزشکی و واکسن رو شروع کنم ایرادی نداره؟ ممنون می شم اگه کمک کنید
کارنت شدن:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:

ازالان واکسن هپاتیت را درپاستورشروع کن.
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من سوالی راجع به فرم مخصوص اسپانسر (I-134) داشتم
برای قسمت شماره 11 برای توضیحات چی بنویسیم بهتره؟یعنی برای چه مدت ساپورت می شه؟ لطفا از کسانی که اطلاع دارن میخواهم جوابم بدن.
مرسی
تشکر کنندگان:
(2012-03-05 ساعت 21:11)asal_civil نوشته:  سلام دوستان
برای قسمت شماره 11 برای توضیحات چی بنویسیم بهتره؟یعنی برای چه مدت ساپورت می شه؟ لطفا از کسانی که اطلاع دارن میخواهم جوابم بدن.
مرسی
اسپانسر من این قسمت رو این جوری پر کرده بود.البته مبالغ رو نقطه چین کردم:
ROOM AND BOARD, TRAVEL EXPENSES, POCKET MONEY AS NEEDED UP TO MAX $..... MONTHLY.
I HAVE GROSS RENTAL INCOME FROM VARIOUS RENTAL PROPERTIES FOR A TOTAL OF $..... end
حالاخودتون تفسیر کنین
تشکر کنندگان:
(2012-03-05 ساعت 20:35)mansour*** نوشته:  
(2012-03-05 ساعت 19:56)missi نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 12:26)missi نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 12:21)aarshidaaa نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 12:11)missi نوشته:  سلام. تبریک به همه ی دوستان برای قبولی. من در لاتاری 2012 برنده شدم و دو فرم DSP-122 و DS-230 رو برای KCC فرستادم. کیس نابرم هست 2012AS00045xxx. حالا می خوام بدونم مرحله ی بعد چیه؟ کی باید مدارک جدید رو بفرستم؟ تو سایت خود دپارتمان خوندم که توی entry status check دوباره نامه ی می فرستن که محل و زمان دقیق مصاحبه رو اعلام می کنه اما من هر وقت به اون سر می زنم همون نامه ی قبولی رو می بینم. آیا همچین نامه ای وجود داره؟ من کوالالامپور زندگی می کنم و توی نامه قسمت پست نوشته کوالالامپور. آیا این به این معنیه که مصاحبه در کوالالامپور انجام می شه؟ ممنون می شم اگر کسی راهنمایی کنه. Smile

دوست عزیز دروود
هنوز شماره 45000 کارنت نشده ولی به زودی اعلام میشه. پست ما آنکارا بود و مصاحبه هم در آنکارا انجام شد. شماره من 12000 هست و 2 هفته بعد از اینکه در سایت دیدم که شماره ها تا 15000 کارنت شده بود. یه ایمیل برام آمد که نوشته بود به نامه قبولیم سر بزنم. و آن موقع تاریخ و زمان مصاحبه و ادرس سفارت و اسامی همراهان اضافه شده بود.
آمدنتان در این سایت را تبریک می گم. اپه یه کمی وقت بگذارید اطلاعات خیلی خوبی بدست میارید.
شاد باشید.

ممنون ار راهنمایی تون. یعنی هر وقت 45000 کارنت بشه اون نامه ی حاوی زمان و تاریخ مصاحبه به دستم می رسه؟ و سوال دیگه ای که داشتم این بود که مدارک جدید رو کی و چه جوری باید بفرستم؟ آیا فرم خاصی هست که دوباره باید پر کنم؟ چون تو سایت اون جوری که من متوجه شدم نوشته بود انگار مدارک باید قبلا فرستاده بشه که روز مصاحبه خودشون می فرستن به سفارت اون کشور. اگه کمک کنید ممنون می شم.

دوست عزیز می شه لطفا به من کمک کنید؟ من همش 21 سالمه خیلی استرس دارم Sad
سوال دیگه ای که داشتم می خواستم ببینم با توجه به اینکه کیس نامبرم 45000 اگه از الان کارهای پزشکی و واکسن رو شروع کنم ایرادی نداره؟ ممنون می شم اگه کمک کنید
کارنت شدن:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:

ازالان واکسن هپاتیت را درپاستورشروع کن.
ممنون از توجه تون البته من ایران زندگی نمی کنم.

دوستان عزیز یک سوال داشتم. این عدم سوء پیشینه به طور کلی برای "ایرانی ها" نیازی نیست یا فقط برای کسایی که تو ایران زندگی می کنن؟ یعنی من که چند ساله خارج از ایران هستم آیا باید از پلیس اینجا درخواست کنم؟
________________________________________________________________________________​_____________________________________________________________________

Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
ارسال فرمها: سپتامبر 2011
کارنت شدن:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-03-06 ساعت 17:06)smith نوشته:  سلام ممنون میشم از بچه های 2012 که برنده شدن یه نفر زحمت بکشه و Print Screen بگیره از اون صفحه ای که اسمش در اوده و اسم و مشخصاتش رو پاک کنه و اون عکس رو اینجا Share کنه تا ببینیم چه جوریه
مرسی
ممنون

سلام من دارم اما نمی دونم چه جوری باید اینجا آپلود کنم. اگه راهی درنظر دارید بفرمایید. می تونم براتون ایمیل کنم اگر مایل هستید آدرستونو بفرستید.
(2012-03-04 ساعت 10:09)kopol نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 01:40)kooper نوشته:  سلام...من لاتاری2012 برنده شدم..میتونم پدرو مادرم رو هم ببرم با خودم؟
35 سالمه

متاسفانه خیر ،نمی توانید فعلاً کار خاصی انجام بدهید

مرسی از جوابتون..راستش من خیلی گیج شدم..موضوع اینه که من confirmation no رو گم کرده بودم وتازه چند روز پیش متوجه شدم که برنده شدم..امیدوارم مشکلی پیش نیاد و بتونم ویزا بگیرم..
case number:2010AS00012xxx
این کیس نامبر منه و فکر کنم خیلی از نوبتم گذشتهSad
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-03-06 ساعت 18:26)missi نوشته:  
(2012-03-06 ساعت 17:06)smith نوشته:  سلام ممنون میشم از بچه های 2012 که برنده شدن یه نفر زحمت بکشه و Print Screen بگیره از اون صفحه ای که اسمش در اوده و اسم و مشخصاتش رو پاک کنه و اون عکس رو اینجا Share کنه تا ببینیم چه جوریه
مرسی
ممنون

سلام من دارم اما نمی دونم چه جوری باید اینجا آپلود کنم. اگه راهی درنظر دارید بفرمایید. می تونم براتون ایمیل کنم اگر مایل هستید آدرستونو بفرستید.
سلام.دوست عزیز به ادرس فوق برید و اطلاعات درخواستی را بدید
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(s...Check.aspx
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: batis2010 ، shkhmo
(2012-03-07 ساعت 11:42)kooper نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 10:09)kopol نوشته:  
(2012-03-04 ساعت 01:40)kooper نوشته:  سلام...من لاتاری2012 برنده شدم..میتونم پدرو مادرم رو هم ببرم با خودم؟
35 سالمه

متاسفانه خیر ،نمی توانید فعلاً کار خاصی انجام بدهید

مرسی از جوابتون..راستش من خیلی گیج شدم..موضوع اینه که من confirmation no رو گم کرده بودم وتازه چند روز پیش متوجه شدم که برنده شدم..امیدوارم مشکلی پیش نیاد و بتونم ویزا بگیرم..
case number:2010AS00012xxx
این کیس نامبر منه و فکر کنم خیلی از نوبتم گذشتهSad

با سلام نگران نباشید سعی کنید فرم های خواسته شده را سریعا بر کنید و به KCC ارسال کنید اگه آنها جواب بدهند شما فرصت خواهید داشت که به همه کارها برسید.
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
تشکر کنندگان: frozen mind ، batis2010 ، shkhmo
(2012-03-06 ساعت 11:40)tenesi نوشته:  
(2012-03-05 ساعت 21:11)asal_civil نوشته:  سلام دوستان
مرسی
اسپانسر من این قسمت رو این جوری پر کرده بود.البته مبالغ رو نقطه چین کردم:
ROOM AND BOARD, TRAVEL EXPENSES, POCKET MONEY AS NEEDED UP TO MAX $..... MONTHLY.
I HAVE GROSS RENTAL INCOME FROM VARIOUS RENTAL PROPERTIES FOR A TOTAL OF $..... end
حالاخودتون تفسیر کنین

دوست عزیز ممنون که جوابم دادید اگه شما بدون مشکل ویزا گرفتید ممنون میشم اگر مبلغ را هم به بگید تا من بدونم حدودا چقدر باید بنویسن برام.
ممنونم
تشکر کنندگان: batis2010 ، shkhmo
(2012-03-08 ساعت 16:31)asal_civil نوشته:  دوست عزیز ممنون که جوابم دادید اگه شما بدون مشکل ویزا گرفتید ممنون میشم اگر مبلغ را هم به بگید تا من بدونم حدودا چقدر باید بنویسن برام.
ممنونم
دوست عزیز فکر نکنم مبلغی که اسپانسر ما نوشته بود به شما کمک کنه.
چون مبلغ باید توسط اسپانسر شما و با توجه به دخل و خرجش مشخص بشه و از طرف دیگه باید واقعی باشه.
پس بهتره تکمیل کردن این قسمت رو به اسپانسرتون بسپارید. مطمئن باشید خودش میدونه در چه حد توانایی حمایت از شما داره
تشکر کنندگان: vroom ، asal_civil ، shkhmo
دوستان عزیز بولتن ماه may تا 40500 رو کارنت کرده. مال من فکر کنم بیفته واسه june, نظرتون چیه؟ سوالی که داشتم اینه که مدارک رو کی و چه جوری باید بفرستیم؟ آیا باید به سفارتی که مصاحبه انجام می شه بفرستم؟ ممنون می شم کمک کنید. :)
Important Note: The NVC cannot accept Form I-134 for immigrant visa processing. The NVC only accepts the appropriate I-864 form(s) listed above.
سلام خدمت دوستان خوبم . ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز91 . دوست دارم یه درد دل کرده باشم . متاسفانه من در ابتدای اعلام نتایج لاتاری 2012 از طریق سایت چک کردم و دیدم که هم خودم و هم همسرم برنده نشدیم ولی ظاهرا نتایج اولیه از طرف دولت آمریکا مردود اعلام شده و قرعه کشی مجدد انجام شده که من از این موضوع بی اطلاع بودم . حدود 20 روز پیش یعنی 2 مارس بطور اتفاقی سایت را چک کردم متوجه شدم که همسرم برنده شده . نمیدونستم باید خوشحال باشم یا از ناراحتی گریه کنم چون فکر میکردم دیگه نمیتونم کاری کنم . به مرکز کنتاکی KCC DV یه ایمیل زدم و قضیه را بهشون توضیح دادم . اوناهم در جواب به من گفتن که مدارک را یه ادرس ما بفرستین من هم خیلی زود مدارک را براشون فرستادم . دیروز یه ایمیل دیگه بهشون فرستادم و پیگیر تاییدیه رسیدن مدارکم به دستشون شدم . خدارو شکر مدارک به دستشون رسیده و با این که شماره کیس نامبرم عدد 20xxx ولی به من گفتن باید صبر کنم تا ماه می !!!!!!!! ممنون میشم اگه بتونین یه راهنمایی به من بدین که آیا اصلا امکان داره با شرایط من به من نوبت مصاحبه بدن ؟؟؟؟؟ ( البته همچنان ما امیدمون به خداست . . . ان شا اله ... )
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، batis2010 ، pr.kia ، shkhmo
با سلام و تبریک سال نو خدمت شما،
فعلاً کاری که از دستتون برمیومده انجام دادید. پیشنهاد می کنم تا وقت دارید کل فروم رو بخونید. بعد از اینکه تاریخ و محل مصاحبه شما مشخص شد باید یک سری مدارک به سفارت بفرستید. از الان مدارکتون رو کامل کنید.

(2012-03-24 ساعت 09:20)ghorbat نوشته:  سلام خدمت دوستان خوبم . ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن نوروز91 . دوست دارم یه درد دل کرده باشم . متاسفانه من در ابتدای اعلام نتایج لاتاری 2012 از طریق سایت چک کردم و دیدم که هم خودم و هم همسرم برنده نشدیم ولی ظاهرا نتایج اولیه از طرف دولت آمریکا مردود اعلام شده و قرعه کشی مجدد انجام شده که من از این موضوع بی اطلاع بودم . حدود 20 روز پیش یعنی 2 مارس بطور اتفاقی سایت را چک کردم متوجه شدم که همسرم برنده شده ......

تشکر کنندگان: ghorbat ، batis2010 ، shkhmo
سلام خدمت دوست عزیز storagemeter و تمامی دوستان . آیا شما اطلاع دارین برای مصاحبه چه فرم هایی را باید پر کنم و لطفا منبع دانلود آن را اگر براتون مقدور است بمن اطلاع بدید . خیلی از لطف دوستان و مسئولین سایت تشکر و قدر دانی میکنم .
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: shkhmo

کاربران در حال بازدید این موضوع: