کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
سلام خدمت دوست عزیزم و خیلی از جوابتون سپاسگزارم .Smile
کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: shkhmo
این جا را بخوانید: http://goo.gl/6Pykb

(2012-03-25 ساعت 02:01)ghorbat نوشته:  سلام خدمت دوست عزیز storagemeter و تمامی دوستان . آیا شما اطلاع دارین برای مصاحبه چه فرم هایی را باید پر کنم و لطفا منبع دانلود آن را اگر براتون مقدور است بمن اطلاع بدید . خیلی از لطف دوستان و مسئولین سایت تشکر و قدر دانی میکنم .

تشکر کنندگان: ghorbat ، hoda2012 ، batis2010 ، shkhmo
(2011-12-05 ساعت 02:24)Melkara نوشته:  سلام.
من تازه عضو فروم شدم و حسابی مشغول خوندن تاپیک ها هستم.
و نکته ی خیلی جالب برام این بود که انگار من بالاترین کیس نامبر رو دارم و شاید هیچوقت اسمم در نیاد با این حساب... Sad

دوست عزیز امضای خودتان را در پروفایل تکمیل کنید تا دوستان بتونند شما را راهنمایی کنند
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: batis2010 ، shkhmo
سلام به همگی.
من و همسرم ویزامونو بصورت یکضرب از سفارت آنکارا در تاریخ 31 ژانویه 2012 دریافت کردیم وبرای 12 ماه "می" بلیط تهیه کرده ایم و به امید خدا عازم ایالت ویرجینیا هستیم.
واقعاً شرمنده همه دوستان هستم که بخاطر مشغله بسیار زیاد ، قادر به نوشتن سفر نامه نیستم ولی هر سوالی که عزیزان داشتند در حد توانم درخدمتم.
موفق باشید.
کیس:2012AS00013XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:2012-jan-31
تاریخ دریافت ویزا:2012-jan-31 یکضرب
جمع حدودی هزینه ها برای 2 نفر : 8.000.000 تومان(دریافت ویزا و بازگشت از ترکیه) + 12.000.000 تومان (بلیط رفت به آمریکا و تهیه دلار)
تعداد نفرات همراه این کیس:1 نفر
تاریخ بلیط رفت به آمریکا: 2012-may-12
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frozen mind ، Seattle2015 ، Hediyeh ، SallyD ، 3rip ، asal_civil ، frz61 ، farzad-it ، ghorbat ، a.behzadi ، shkhmo ، كاميلا
بچه ها یه ایمیل برای من رسیده: You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your conformation number from your original application to complete further processing.
گفته فقط بامرورگر 6 یا7 من اونو ندارم ضمن اینکه فرق کیس نامبر با confirmation nomber چیه؟
شماره کیس نامبر:2012AS00048000
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : May 2011
كارنت : Apr
مصاحبه و دریافت ویزا: 7june
120,000 ترجمه, ,100,000هزینه پست.هتل و اقامت در آنکارا 2,000,000
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، shkhmo
(2012-04-20 ساعت 03:35)nazanin_nik نوشته:  بچه ها یه ایمیل برای من رسیده: You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your conformation number from your original application to complete further processing.
گفته فقط بامرورگر 6 یا7 من اونو ندارم ضمن اینکه فرق کیس نامبر با confirmation nomber چیه؟
سلام دوست عزیز ، تبریک این ایمیل جهت اطلاع دادن به شما برای دریافت زمان مصاحبتونه . برین به آدرس فوق و وارد سالت بشین و نامه قبولیتونو پرینت بگیرید و با اون مرورگر 6 و 7 کاری نداشته باشین . و کیس نامبر شماره پرونده شما جهت رسیدگی به امور ویزا است و کانفرمیشن شماره تاییده زمان ثبت نام شما میباشد .
پابدار و پیروز باشین .Wink

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، shkhmo
سلام دوستان.تاریخ مصاحبه برادر من 11 june افتاده.ولی توی اون تاریخ نمی تونه بره.می خواستم بپرسم می شه تاریخ مصاحبه رو عقب انداخت؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، amin_gholian ، ghorbat ، shkhmo
(2012-04-24 ساعت 16:40)flowermoon نوشته:  سلام دوستان.تاریخ مصاحبه برادر من 11 june افتاده.ولی توی اون تاریخ نمی تونه بره.می خواستم بپرسم می شه تاریخ مصاحبه رو عقب انداخت؟

بهشون ایمیل بزنید (به سفارت آمریکا در آنکارا) و درخواست تغییر زمان مصاحبه رو بدید.میشه.
کیس:2012AS00013XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:2012-jan-31
تاریخ دریافت ویزا:2012-jan-31 یکضرب
جمع حدودی هزینه ها برای 2 نفر : 8.000.000 تومان(دریافت ویزا و بازگشت از ترکیه) + 12.000.000 تومان (بلیط رفت به آمریکا و تهیه دلار)
تعداد نفرات همراه این کیس:1 نفر
تاریخ بلیط رفت به آمریکا: 2012-may-12
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، shkhmo
(2012-04-25 ساعت 09:58)ANAMAL نوشته:  
(2012-04-24 ساعت 16:40)flowermoon نوشته:  سلام دوستان.تاریخ مصاحبه برادر من 11 june افتاده.ولی توی اون تاریخ نمی تونه بره.می خواستم بپرسم می شه تاریخ مصاحبه رو عقب انداخت؟

بهشون ایمیل بزنید (به سفارت آمریکا در آنکارا) و درخواست تغییر زمان مصاحبه رو بدید.میشه.

ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز.یک سوال دیگه که دارم اینه که مدارکی که باید قبل از مصاحبه به آنکارا پست کنیم شامل پر کردن یک فرم هم هست(منظورم فرم اسپانسر نیست) می خواستم بپرسم اون چه فرمی هست و از کجا باید برش دارم؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، كاميلا ، ghorbat ، shkhmo
من تازه از برنده شدنم در لاتاري 2012 مطلع شدم و وقت زيادي ندارم( حدودا 5 ماه ) ...لطفا منو راهنمايي كنيد كه چكار كنم
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo
در خصوص پاسپورت ميخواستم بدونم چون همسر و فرزند من در پاسپورت من هستند نيازي هست تا ما پاسپورتهامونو جدا كنيم يا با همين پاسپورتي كه حدود 2 سال وقت داره ميتونيم اقدام كنيم ؟؟
سلام بچه ها ممکنه ادرسی که باید کپی مدارکم ما به سفارت انکارا بفرستم برام بنویسید متشکرم
(2012-05-05 ساعت 08:57)moh3nz نوشته:  من تازه از برنده شدنم در لاتاري 2012 مطلع شدم و وقت زيادي ندارم( حدودا 5 ماه ) ...لطفا منو راهنمايي كنيد كه چكار كنم
سلام دوست عزیز ، ضمن عرض تبریک باید خدمتت عرض کنم که هنوز فرصت داری ولی باید یکمی عجله کنی !! من هم مثل شما دیر متوجه شدم ولی خداروشکر به من وقت مصاحبه دادن . فرم 122 را فقط برای فرد برنده و فرم 230 را برای همه افراد با دقت پر کن ( هم برنده و هم همراه ) و به همراه نامه قبولی که در سایت روئیت کردین و به همراه 2 قطعه عکس 5در5 برای تمام افراد را به KCC هر چه زود ارسال کن . البته من شنیدم که میتوان از طریق اینترنت هم فرم ها را ارسال کرد به همراه فایل عکس !!! ولی اطلاعات دقیق ندارم . فرم های فوق را میتونی از سایت دانلود کنی . شرمنده من فایلشو نداشتن براتون بزارم .Wink به KCC یه ایمیل بزن و اطلاعات دقیق را در رابطه با ارسال اینترنتی بپرس ! خیلی مفیده چون دیگه مراحل پستی حذف میشه و کیستون زودتر جاری میشه . اگه سئوال دیگه ای داشتین در خدمت هستم Big Grin با آرزوی موفقیت و شادی برای شما .

تشکر کنندگان: Hediyeh ، mirman ، shkhmo
(2012-05-05 ساعت 09:25)moh3nz نوشته:  در خصوص پاسپورت ميخواستم بدونم چون همسر و فرزند من در پاسپورت من هستند نيازي هست تا ما پاسپورتهامونو جدا كنيم يا با همين پاسپورتي كه حدود 2 سال وقت داره ميتونيم اقدام كنيم ؟؟

برای تک تک نفرات که در مصاحبه حاضر می شوند باید پاسپورت جدا تهیه شود .
اگر خدا را در تمام زندگی خود احساس کنید ، تمام آرزوهاتون رو می تونید باهاش مطرح کنید.
تاریخ ورود به آمریکا : July 2012
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 روز پس از ورود
شیکاگو
تشکر کنندگان: ghorbat ، frz61 ، shkhmo
(2012-05-05 ساعت 09:31)NOKHODI نوشته:  سلام بچه ها ممکنه ادرسی که باید کپی مدارکم ما به سفارت انکارا بفرستم برام بنویسید متشکرم

110 Atatürk Bulvarı
06100 Kavaklıdere, Ankara
since 2012

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان