کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه پیشرفت کار برندگان ۲۰۱۲
شماره کیس: 2012AS00040XXX
کنسولگری: آنکارا
تعدا افراد: 1
اطلاع از برنده شدن: 15 جولای 2011
ارسال فرمهای سری اول: 23 جولای 2011
کارنت شدن کیس: 9 آپریل 2012
مصاحبه: 12 جون 2012
دریافت کلیرنس: 31 جولای 2012
مسافرت به آمریکا: اواخر اکتبر
دریافت گرین کارت: ؟
============================
جمع تقریبی هزینه ها:

فلمهای سری اول:
68000 پست تی ان تی به کنتاکی آمریکا برای ارسال فرمهای سری اول
8000 عکس برای فرمهای سری اول

فرمهای سری دوم:
60000 واکسن
220000 مدارک در دو نسخه
16000 عکس برای فرمهای سری دوم
38000 پست دی اچ ال برای ارسال سری دوم فرمها

سفر اول به آنکارا به قصد مصاحبه (دلار 1800 تومان):
445000 بلیط ترکیش رفت و برگشت به مقصد آنکارا
55000 عوارض خروج از کشور
720000 هتل الیت (همراه یا صبحانه )
270 لیر خورد و خوراک در آنکارا تقریبا معادل 260 هزار تومان
140 لیر هزینه ترنسفر از فرودگاه به هتل و بالعکس و گشت و گذار در شهر تقریبا معادل 135 هزار تومان
150 دلار مدیکال معادل 270000 تومان
330 دلار سفارت معادل 594000 تومان
>> مدت اقامت در آنکارا 9 روز به دلیل اینکه احتمال میدادم ویزای یک ضرب بگیرم اما نشد.

سفر دوم به آنکارا برای اخذ ویزا (دلار 2100 تومان):
6 شب هتل الیت پالاس همراه با صبحانه معادل 300 دلار (630000 تومان)
بلیط ترکیش رفت و برگشت 790000 تومان به (دلیل های سیزن بودن گران بود)
55000 تومان عوارض خروج از کشور
200 لیر تقریبا معادل 200 هزار تومان هزینه خورد و خوراک

1 میلیون و 800 هزار تومان بلیط به دالاس با bmi رفت و برگشت
--------------------------
جمع کل: 6.364.000 تومان

توضیحی در مورد هزینه ها:
با افزایش روز به روز نرخ ارز هزینه های مسافرتی به کشورهای خارج برای مصاحبه متاسفانه هر روز افزایش پیدا میکنه. قیمتهایی که من در بالا ذکر کردم مال زمانی بود که وضعیت دلار در بازار بسیار آشفته بود و از 1600 تا 2200 متغیر بود. که البته از شانس بدم من دلارهایی که تهیه میکردم با قیمت های بالا می افتاد. اما برای صرفه جویی در هزینه ها راههای مختلفی هست.
مثلا شما به جای اینکه با هواپیما به کشور مقصد (عموما ترکیه) میتونین با قطار و یا اتوبوس برین. همینطور در کشور مقصد هم به جای هتل میتوانید در هاستل هایی که چند نفر رو در یک اتاق اسکان میدن ساکن بشین در این حالت هزینه ها به شدت کاهش پیدا میکنه. اما هر کاهش هزینه ای بی تبعات نخواهد بود. اگر زمینی برگردین به ایران و در پاسپورتتون ویزای آمریکا موجود باشه بنا بر گفته برخی دوستان ممکنه در مرز با ماموران کمی مشکل پیدا کنید. همچنین راحتی و امنیتی که در یک هتل 3 ستاره خواهید داشت در هاستلها نخواهید داشت.
هاستل و مسافرت زمینی به نظر من مناسب افراد مجرد هستند و اگر هم که ویزای یک ضرب بگیرین سفر دوم برای اخذ ویزا هم ملغی میشه و این حالت به صرفه ترین و اقتصادی ترین پلن میتونه باشه. اما اگر شما خانواده باشین و بخواهین با هواپیما برین و در هتل اقامت داشته باشین و به احتمال زیاد هم که ویزای یک ضرب نخواید گرفت و باز هم مجبورید یک سفر دیگه به آن کشور داشته باشین. در این حالت خودتون رو آماده کنین تا میلیون ها تومان پول خرج کنین.
به نظر من بهتره قبل از مسافرت تمام راه ها و پلن ها رو در نظر بگیرین. قیمت پرواز های مختلف رو در بیارین و سر پول هتل چانه بزنید. چون پولهای که خرج میشه و گاه سر به فلک میزنه پولهایی هستند که میسوزند و بر گشتنی نیستند تا زمانی که به سلامتی کاری در آمزیکا پیدا کنید و پول های رفته رو زنده کنین.

سفرنامه

به روز رسانی 25 آگوست 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، vroom ، smith ، Hornet ، H-K ، lottory ، jordanir ، Emad_L ، shani89 ، مجید ملیح ، zina s ، wolfskin ، parastoo mohajer ، barsa ، mortx
شماره کیس:2012AS00039XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:آگوست 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:مارچ 2012
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:؟
تاریخ دریافت ویزا:؟
تعداد افراد:1
جمع تقریبی هزینه ها : 40000 واکسن- 10000 عکس
تشکر کنندگان: vroom ، smith ، Hornet ، SH1A2R3 ، Emad_L
Cool
57XXX, آنکارا
رویت قبولی: 18 July
ارسال فرمها: Aug 06, 2011
کارنت شدن: Apr 19, 2012
مصاحبه: Jun 21
کلیرنس: Sep 21
ویزا: 26 Sep
ورود به آمریکا: 29 Nov
دریافت گرین کارت: Dec 18
دریافت سوشیال: Dec 28
تشکر کنندگان: batis2010 ، daria ، smith ، Hornet ، ghorbat ، SH1A2R3 ، Emad_L ، shani89
شماره کیس:2012AS00065XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سمپتامبر 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:می 2012
تاریخ مصاحبه: 11 جون
تاریخ دریافت کلیرنس:؟
تاریخ دریافت ویزا:؟
تعداد افراد:3
جمع تقریبی هزینه ها : 40000 واکسن- 10000 عکس 150000 ترجمه 37000 پست
تشکر کنندگان: daria ، smmyp ، vroom ، ghorbat ، frz61 ، SH1A2R3 ، Emad_L ، shani89 ، naarestan
شماره کیس :2012AS00063XXX
کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول:21/07/2011
ارسال فرمهای سری دوم:06/05/2012
تاریخ مصاحبه:11/06/2012
تعدادافرادبااین کیس:2نفر
تاریخ دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
هزینه ها:14000 عکس+278000ترجمه+95000پست+721400بلیط آنکارا
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: vroom ، SallyD ، frz61 ، ghorbat ، daria ، Hediyeh ، SH1A2R3 ، Emad_L
سلام به همگی
من امروز ویزای یک ضرب گرفتم. سر فرصت سفرنامه می نویسم. ایشالا برای شما هم یک ضرب و راحت بدن
تاریخ دریافت ویزا:25 می
تعداد افراد : 1
تشکر کنندگان: arbasic ، jordanir ، schaghayegh ، ehsan1095 ، f120yaf ، shervn ، pouyakafi ، 3rip ، RunnerNewAge ، Orchin ، daria ، SallyD ، parsy631 ، pr.kia ، roze ، smmyp ، SH1A2R3 ، vm1974 ، Emad_L ، مجید ملیح ، dior
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی و با تشکر از مدیران و اعضای مشارکت کننده در جهت یاری رساندن به همدیگه
دو ساعت پیش مامور "یوپی اس" پاس و ویزا و پاکت های زرد رو به من تحویل داد.........
چون هنوز امضا برام فعال نیست شرایط رو اینجا می نویسم
کیس 2012AS6XXX
مشاهده قبولی یک ماه بعد از مرحله دوم یعنی اصلا مرحله اول رو چک نکرده بودیم
ارسال فرمهای سری اول اواسط مهر ماه بدون هیچ عجله ای ( ریلکس )
تاریخ مصاحبه : 12 ژانویه درخواست کردیم دو ماه عقب بیوفته که انداختن دو آپریل چون سفارت مارس تعطیل بود
مدارک رو چهل روز قبل از مصاحبه فرستادیم آنکارا ( همچنان ریلکس )
26 مارس رفتیم انکارا . یک راست از فرودگاه پیش دکتر . هیچ واکسنی نزده بودیم. کلا ششصد دلار دادیم دکتر واسه همه چی
بعدش رفتیم deeps hostel که قبلا از اینترنت پیداش کرده بودیم. جای خیلی خوب و تمیز و ارزونیه هر نفر هر شب 20 دلار خدایی از ایران ارزونتر میوفته (جدیدا کمی گرون کرده و اکثر اطاق ها پر هستند )
ساغت 15 روز بعد رفتیم جواب دکتر رو گرفتیم
شب بلیط اتوبوس گرفتیم رفتیم 3 روز استانبول رو گشتیم جاتون خالی خیلی خوش گذشت با یک جفت امریکایی رفیق شدیم.......
یکشنبه بر گشتیم آنکارا که فرداش بریم مصاحبه
روز مصاحبه خیلی ریلکس رفتیم داخل . هیچ وسیله الکترونیک با هاتون نباشه حتی کابل رابط موبایل
با اینکه نفر آخر نبودیم ولی آخره همه مصاحبه شدیم تازه یادشون رفت انگشت نگاری کنندجند تا سوال آفیسر پرسید چند تا هم ما که یربه یر شدیم. برگه آبی از قبل تایپ شده و آماده بود.همراه برگ آبی آفیسر یک یادداشت داد گفت برید ناهار رو بزنید ساغت 2 بیایید واسه انگشت نگاری ما هم که بد تر از اینارو تو ایران تجربه داریم با لبخند قبول کردیم و خلاصه کار تموم شد. دوستان یادتون باشه داخل سفارت یک لحظه هم لبخند از لباتون دور نشه . تحت هر شرایطی . فکر کنید دارن تحمل شما رو سنجش می کنند
خلاصه برگشتیم و با اینکه آفیسر گفت تا 6 هفته دیگه سایت رو چک کنید ما خودمون رو واسه 3 ماه آماده کردیم چون هنوز از مارس تو نوبت کلیر بودند. ولی با کمال تعجب 4 may کلیر شدیم. امروز تو ویزا دیدم که تاریخ کلیر خورده 2 may
سربازی من زمان جنگ تو س پ ا ه بوده . نوشته بودم کار اداری میکردم. پرسید چه میکردی راستشو گفتم که کوپن سوخت توزیع میکردیم بین واحد ها
ترجمه ما فقط مهر مترجم رو داشت
عکس های اضافی و ترجمه مدارک تحصیلی من (برنده اصلی خانمم بود) و فرم 2 برگی هر دومون رو همراه پاسپورت و پاکت های زرد برگردوندند
کیس ما 2 نفر بود
ویزا دقیقا تا 6 ماه بعد نامه دکتر اعتبار داره یعنی ما که 26 مارس دکتر رفتیم تا 26 سپتامبر وقت داریم که وارد بشیم
برای مصاحبه نفری 440 دلار دادیم
برای ups نفری 17 دلار میگیره
سه شنبه پاس رو دادم و پنجشنبه ظهر تحویل کرفتم
اگر سوالی هست در خدمتم
یکی از دوستان زحمت بکشه اینارو به احسان جان منتقل کنه که در جدول وارد کنند من ناشی هستم و تازه کار
اگر لازمه این نوشته توسط مدیران محترم به هر جایی که صلاح هست جابجا بشه
ما برای اواسط سپتامبر برای 3 ماه میریم ویرجینیا . پسر عمه جان اونجاست
گرین و SSN و گواهینامه و آیدی کارت و باز کردن حساب سکیور کردیت رو انجام میدیم اگه کار جور نشد بر میگردیم چند ماهی کارهای نصفه نیمه رو تمام میکنیم که یک باره بریم بمونیم.
بلیط تهران تا واشنگتن دی سی دو سره رزرو کردم 1106000 تومان اگر کسی ارزونتر سراغ داره لطفا خبر بده
در خاتمه آرزو میکنم همه دوستان به آرزوهایی که به صلاحشون هست برسند
ببخشید که طولانی شد
بدرود.
دوست عزیز از اینکه شما هم کلیر شدید خوشحالم من هم دارم میرم ویزامو بگیرم . ممنون از راهنمایی و اطلاعاتی که گذاشته اید .Smile
با تشکر
شماره کیس: X2012AS25XX
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 25 JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:APRIL
تاریخ دریافت کلیرنس: MAY
تاریخ دریافت ویزا:
تعداد افراد: 2
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: schaghayegh ، SH1A2R3 ، Emad_L ، mojtaba_k
سلام
اول از همه از این سایت و مدیران و اعضاش خیلی خیلی زیاد تشکر می کنم که توی یکی از مهم ترین مرحله های زندگیم ، کمکم کردند . واقعاً ممنووووون.
من برای بار اول بود که با خانواده ام توی لاتاری شرکت کردیم ، دفعه ی اول هم که اعلام کردن نتایج رو اصلاً خبر نداشتم . اما تابستون که چک کردم دیدم که برنده شدم با کیس 2012AS39*** .
فرم هارو با کمک سایت و دوستم که آمریکا زندگی می کنه پر کردم و دوستم با خودش برد و از همونجا پست کرد که تقریباً اواخر سپتامبر به KCC رسید . بعد از اون دیگه منتظر وقت مصاحبه شدم ، که هفته ی قبل از عید نامه ی تاریخ مصاحبه رو دریافت کردم .تاریخ 24 می بود . هفته ی دوم عید رفتیم آژانس مسافرتی که همه می دونن Big Grin و برای اول خرداد رفت و 8 خرداد برگشت بلیط گرفتیم ، ایران ایر ، مستقیم به آنکارا ، نفری 345 تومان. چند هفته بعد هم فکرامونو برای هتل کردیم و آنکارا پلازا رو شبی 92 $ گرفتیم . بعد از عید آروم آروم شروع کردم کارای مدارکم رو انجام دادن. دوباره عکس گرفتم چون عکس قبلیم 6 ماه گذشته بود . رفتم پاستور تجریش ، کارت واکسنم کامل بود فقط یه آنفولانزا (15 تومان) زدم، واسه این که تو یه روز نباشه و منم حواس پرت پاسپورت نبرده بودم ، فرداش رفتم و یه واکسن کزاز-دیفتری هم زدم که مجانی بود و کارت بین المللی که زرد هست رو گرفتم. شماره پاس رو حتماً همونجا چک کنید.
یک ماه قبل هم (یعنی 24 اپریل ) از دکتر وقت گرفتم که فرداش بهم ایمیل داد که این وقتتونه و این هم کدتون. من توی سوال های دکتر توی سایتش هم توضیح داد که چه واکسن هایی زدم و آبله هم نگرفته ام .
بعد از اون دیپلم اینامو از دانشگاه گرفتم دادم ترجمه + شناسنامه + کارت ملی + گواهی اشتغال به تحصیل (که مهر وزارت علوم و بردم زدن) + سند ماشینم.
البته کلی حرص خوردم چون قرار بود 3 شنبه ترجمه هامو بدن که گفتن وزارت خارجه شنبه دیگه مهر میزنه! نمیدونم اصلاً مهر لازم بود یا نه اما پدرم در کارای اداری وسواس دارن و گفت حالا که داریم ترجمه می کنیم مهرم بزنیم. از بانک اقتصاد نوین هم که حساب سپرده کوتاه مدت داشتم و یک سال باز کرده بودم ، موجودی گرفتم که نیم ساعت طول کشید. (49 میلیون تومن بود) یه گردش هم کرفتم اگه بعداً لازم شدکه نشد. 20 روز قبل از مصاحبه ، 2 تا عکس ، اصل ترجمه های( شناسنامه ، کارت ملی ،سند ماشین ، دیپلم و پیش دانشگاهی ، گواهی اشتغال به تحصیل ) و کپی از موجودی و فرم یک صفحه ای و کپی از تمام صفحات پاسپورتم رو با DHL فرستادم آنکارا که 77 تومان شد. یکشنبه فرستادم سه شنبه هم از سایت dhl چک کردم که رسیده بود.
پرواز ما صبح دوشنبه ، ساعت 5 بود که ما ساعت 3 فرودگاه بودیم که خانواده ام ارزهاشون رو گرفتن منم گذاشتم برای آمریکا . هواپیما خیلی کوچیک بود فاصله صندلیا خیلی کم اما پرواز خوب بود ، سالم رسیدیم Big Grin
با ترانسفر که نفری 30 $ شده بود اومدیم هتل . ما که راضی هستیم از هتل به عنوان هتل 4 ستاره. تمیزه ، آرومه. خلاصه راحتیم . صبحانش هم خوبه. همون روز رفتیم سفارت و مطب رو پیدا کردیم. فرداش راس 9 مطب بودم ، اول پاسپوت و عکس رو دادم منشی که خوش برخورد هم بود اگه هم بخواین فارسی هم حرف می زنه. بعد بهم گفت برو x-ray و خون که شد 50 $. که اونا هم 20 دقیقه طول کشیر. بعد هم رفتم اتاق دکتر که فارسی با لهجه حرف می زد من نمی فهمیدم انگلیسی رو جواب می دادم. معاینه ی ساده کرد و واکسن آبله مرغان هم زد بهم ، گفت good luck!. اصلاً هم بدرفتار نکرد فقط جدی بود. اینا هم شد 140 $
فرداش ساعت 3 هم گفت بیا جواباتو بگیر که ما 2.30 رسیدیم آماده بود ، کارت واکسن جدید داد، یه Cd واسه آمریکا و یه پاکت واسه سفارت که کلاً باز نشن.
امروزهم رفتم مصاحبه . ساعت 8.10 رسیدم که یک سری رفته بودن داخل، از ما هم یه خانومی اومد پاس هاروگرفت. اول ترک ها داخل شدند بعد هم ایرانی ها. به نوبت باید از در ها عبور کنید هروقت که قفلش رو باز کردن براتون. موبایل ینا هم نبرید اصلاً. بعد باز منتظر شدیم توی صف تا به نوبت بریم داخل، یه خانوم به فارسی مدارکی که می خوان رو می گه و این که فارسی یا انگلیسی (که من فارسی انتخاب کردم) بعد رفتم سالن انتظار (ساعت 9) و تقریباً ساعت 10.30 شمارم اعلام شد برای پول. یه زنگی میزنه شماره و باجه رو مینویسه. خیلیم محیط خوبه اصلاً استرس نگیرید ، من رفتم تو استرسم فراموش شد. وقتی رفتم پول بدم یادم رفته بود خورد ببرم ، دختره پشت باجه یه کم عصبانی شد که مگه ایمیل ندادیم گفتم اره اما فراموش کردم ببخشید . گفت وایسا، یه آقای دیگه اومد 330 $ رو داد، بعد از من پول رو گرفت. بعد رفتم انگشت نگاری ، دیگه نشستم تا چند نفر رفتن بعد نوبتم شد . که قبل از من یه خانوم و آقا یه ضرب گرفتن ،دو تا خانوم و آقا آبی و یه دختر خانوم هم یه ضرب . یه پسر هم نه سربازی داشت نه کار دولتی آبی !
افیسر یه خانوم جوون بود مهربون . گفت که قبل از شروع دست راستتو ببر بالا و آیا قسم می خوری که هرچی نوشتی و الان میگی راسته ، گفتم بله قسم می خورم و اونم داشت تو چشمام نگاه می کرد. بعد گفت امضا کن. بعد پرسید :
کار می کنی؟
- نه
- دانشجو هستی؟
- بله
- چی؟
- معماری
- کجای امریکا می خوای بری؟
- Ilinois , Chicago
- چرا اونجا؟
- چون دوستم انجاس
- دیگه هیچ فامیلی نداری؟
- نه
- پول سفر و زندگی رو از کجا تهیه می کنی؟
- مادر و پدرم یه پس اندازی دارن واسم
- شغلشون؟
- (گفتم)
- ایا به امریکا رفتی تا حالا؟
- نه
- بری می خوای ادامه تحصیل بدی؟
- اره
- چه رشته ای؟
- همین معاری
بعد همه چیزو تایپ می کرد ، گفت اصل مدارک و ببر ، این برگه هم بده پست (ups) ویزا تا چند روز دیگه میاد. روز خوبی داشته باشی.
خیلی خیلی راحت تر از اونی بود که فکر می کردم! خیلی آرومن ، شما هم اگه آروم باشین همه چی خوب پیش میره. مدارک اضافی هم هی نخواین بدین به افیسر بخواد میگه.
حالا هم ما تا ویزا بیاد با خیال راحت داریم می گردیم.
آنکامال خوبه وواسه خرید. قبر آتاتورک هم قشنگه.
بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
با تشکر و آرزوی موفقیت همگی

تاریخ دریافت ویزا:25 می
تعداد افراد : 1
شماره کیس: 2012as34000
تاریخ رویت قبولی: 15 جولای 2011
کنسولگری: تغییر دادم به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس: 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: آگوست 2011
کارنت شدن کیس: اپریل 2012
مصاحبه: 22 می 2012
دریافت ویزا: 24 می 2012
ورود به آمریکا: انشاالله تا 3 ماه آینده
دریافت گرین کارت:Rolleyes
جمع تقریبی هزینه ها: 4 میلیون تومن + 1500 دلار ( حالا دلارو هر چقدر میخواین حساب کنین Big Grin )
کیس نامبر;2012as34xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: می 2012
تاریخ ورود به امریکا: سپتامبر 2012
مقصد: کالیفرنیا- لس آنجلس

تشکر کنندگان: 3rip ، daria ، SallyD ، pouyakafi ، kopol ، SH1A2R3 ، Emad_L ، mojtaba_k ، naarestan ، maria20000
منهم امروز ویزاهامونو گرفتم ولی بدلیل تعطیلی روز دوشنبه سفارت و عدم برنامه ریزی مناسب مجبور شدم بلیط برگشتم که پنجشنبه صبح بود رو کنسل کنم و صبر کنم تا دوشنبه صبح برگردم.
با اینحال علیرغم همه بد شانسی واقعا ویزای منو خیلی زود صادر کرده بودن ( همون روزی که پاسهامونو داده بودم ویزاها رو صادر کرده بودن)
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
تشکر کنندگان: vroom ، armanbala ، schaghayegh ، daria ، Orchin ، 3rip ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، frz61 ، majid89 ، shkhmo ، میتی ، smmyp ، ronmony ، honey62 ، Emad_L ، mojtaba_k ، naarestan ، مجید ملیح
(2012-06-02 ساعت 11:33)pinky نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 09:40)arbasic نوشته:  
(2012-05-31 ساعت 22:09)pinky نوشته:  
(2012-05-28 ساعت 10:00)arbasic نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 15:58)schaghayegh نوشته:  سلام... مبارك باشه Smile
دوست عزيز لطف ميكنيد از شرايطتون برامون بگيد. ممنون

مبارک باشه. خیلی خوشحال شدم. می تونم بپرسم شغله شما چیه؟

من دانشجوی سال سوم معماری ام، سابقه کاری هم نداشتم. اما چون دختر بودم فکر کنم راحت دادن ویزارو
موفق باشید. البته فکر کنم دلیل اصلی اون دانشجو بودن شدن بوده نه دختر بودن شما.

اره شاید چون پزسید که می خوای ادامه تحصیل بدی اونجا؟ توی چه رشته ای؟ احتمالاً مهمه واسشون
قطعا براشون مهمه که آدمهای تحصیل کرده و مفیدی رو به کشورشون راه بدن. امیدوارم موفق باشین. سوغاتی یادتون نره Big Grin
تشکر کنندگان: shkhmo ، daria ، pinky ، ronmony ، SH1A2R3 ، Emad_L ، mojtaba_k
من هم در تاریخ 2 جون ویزام رو موفق شدم بگیرم ، و آرزو می کنم که همه دوستان به این مهم دست پیدا کنند
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: ASALI ، Orchin ، smmyp ، میتی ، daria ، Hediyeh ، vroom ، schaghayegh ، parsy631 ، majid89 ، **USA** ، mohajersara12 ، roze ، payan ، ronmony ، SH1A2R3 ، vm1974 ، Emad_L ، mojtaba_k ، maria20000
2012AS25XXX
سفارت: آنكارا
مصاحبه: اپریل
تعداد نفرات این کیس: 1نفر
تاریخ مصاحبه: 30 اپریل
کلیرنس : 4 ژوئن
تشکر کنندگان: schaghayegh ، daria ، parsy631 ، vroom ، jordanir ، smmyp ، ساری ، ronmony ، SH1A2R3 ، Emad_L
این دوستانی که اینجا اعلام می کنم تاریخ مصاحبه شان گذشته ولی در سایت چیزی اعلام نکرده اند در صورت داشتن خبر از آنها برای ورود اطلاعاتشان به جدول ، به من اطلاع دهید
behzad7
star63
SANI HAGHIGHI
در ضمن دوستانی که اسمشان در پایین می آید تاریخ مصاحبه و بعضی از فیلدهای مربوط به خود را به من اعلام نکرده اند که سعی کنند در اسرع وقت به من اطلاع دهند(لیست بر اساس حروف الفبا می باشد) :
کد:
a.behzadi
adel1348 
alis60
alo_gh  
amirhoseain
amiry
Angry Bird
arezoo_zarrabi
Asghar2012
ashkanmn
atisland  
babaksf2012
bahramkhan  
balot  
djsaeed
doreenheimbach
ehsan_iuc
elhamy
Emad_L
emran_no
Erfaanism
F_Paknia
f120yaf
flake
fm5206
frz61
funnybluesolea
genix21
gulu
hamedaz
hamid_r555
head of flower
hello354
hermanius  
hesam_hv  
H-K
Hmax
jahan_roone
jMaster (فامیل)
jordanir
Kate.s
loveusa
m0na_000
mahdicivil
mahmoudi
mahyar66
maliheh  
mani_0098
mehdiravanbod
mehdy_h59
Melkara
mitra_a  
mma1978
mmmsdeghi
moazzami  
mojtaba_k
montazer59
Mostafa Kianoush
Mostafa.j
MPU
mremami
munny
Nazgol66  
nitrogen
NZMT
odiseh
odiseh(همسر)
omidb
Orchin
Parsy631
parydaryai  
rasbor
reza4e  
Roozbeh.p(دوست)
roz  
s$s
Saeed_n_m
sal  
SallyD
samgh
samooraee
Sara-mm
schaghayegh
sheida.bvip
shervn
sinada
sinswimer
skyramis
Superman
tartar
Tehran_Iran
titan12lord
Vahid_ce
vida.k
viona  
xrezai
yazdan_sh
ازی
امیرحسین قاسم زاده  
به گل
پسرایرونی
رامیلا
ساری
عظیم
کامیلا
کیانا
مهمر
با تشکر
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: vroom ، frz61 ، 3rip ، daria ، Lucky Forever ، smmyp ، ParsTrader ، ali72 ، SANI HAGHIGHI ، SH1A2R3 ، odiseh ، mojtaba_k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان