کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه پیشرفت کار برندگان ۲۰۱۲
کیس نامبر:2012AS00014XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ دریافت ویزا: 10 April
تاریخ ورود به آمریکا : 19 MAy
تاریخ دریافت گرین کارت : 6 JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ دریافت ویزا: 10 April
تاریخ ورود به آمریکا : 19 MAy
تاریخ دریافت گرین کارت : 6 JUNE

تشکر کنندگان: vroom ، daria ، ronmony ، smmyp ، SH1A2R3 ، ghorbat ، Emad_L ، shani89 ، saeed2568
دوست عزيز
ما هم در تاريخ 12 جوئن برگه ابي گرفتيم
شماره کیس :2012AS00056XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:28Aug
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:2012-june-12
تاریخ دریافت ویزا: بزودي
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:4
جمع هزینه ها: T180000 +هزينه انكارا 10000000تومان+ترجمه 230000+پزشكي ايران200000تومان+Smile
تشکر کنندگان: Orchin ، smmyp ، SH1A2R3 ، hoda2012 ، ghorbat ، Emad_L ، shani89 ، saeed2568
.salam man joze barandegane lottery 2012 man 3shanbeh mosahebe shodam albate toye keshvare india chon inja daneshjo hastam yekam ham ghavanine ha ba chizaye ke khondam toye ankara ye koochoolo motafavet bood ,chon ma inja vfs office darim dar shahri ke zendegy mikonim ghable mosahebe madarek ro mifrestim baraye sefarat az tarighe in office daftare motabare khode sefarate usa hast ,man mosahebe shodam ,mosahebe ham ba movafaghiat bood vali motasefane man ghablesh az sponcer khabari nadashtam,faghat ye barge behem dadan ke tosh alamat zadan madareko sponcer ro ba hamon forme 1-134 ke sponcer por mikone hamrahe ba passporte khodet ta akhare in mah az vfs shahre khodetoon befrestid va toye mosahebe ham hamino goftan ,khastam bebinam case man dge dar che marhaleye gharar gerefte ghablan hamchin case boode?[/b] ,dar zemn man 2rooze ba in site ashna shodam motasefane ghablesh nemidoonestam mamnoon misham javabe mano bedin.

سلام من جز برندگان لاتاری ۲۰۱۲ من ۳شنبه مصاحبه شدم البته توی کشور ایندا چون اینجا دانشجو هستم یکم هم قوانین‌ها با چیزی که خندم توی آنکارا یه کوچولو متفاوت بود ،چون ما اینجا وفس آفیس داریم در شهری که زندگی‌ می‌کنیم قابل مصاحبه مدارک رو می‌فرستیم برای سفارت از طریقه این آفیس دفتر معتبره خود سفارت آمریکا هست ،من مصاحبه شدم ،مصاحبه هم با موفقیت بود ولی‌ متاسفانه من قبلش از سپنکر خبری نداشتم،فقط یه برگ‌ بهم دادن که توش علامت زدن مدارک سپنکر رو با همون فرم ۱-۱۳۴ که سپنکر پر می‌کنه همراه با پاسپورت خودت تا آخر این ماه از وفس شهر خودتون بفرستید و توی مصاحبه هم همین گفتن ،خواستم ببینم کس من دیگه در چه مرحلهٔ قرار گرفته قبلان حمصهین کس بوده؟[b] ،در ضمن من ۲روز با این سایت آشنا شدم متاسفانه قبلش نمیدونستم ممنون میشم جواب منو بدین

لطفا به فارسی تایپ کنید می تونید از سایت بهنویس برای فارسی تایپ کردن استفاده کنید .
www.behnevis.com
ParsTrader
تشکر کنندگان: ASALI ، daria ، smmyp ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، Orchin ، ghorbat ، Emad_L ، bmojtaba
ما هم 14 جون آنکارا بودیم برگه آبی گرفتیم.
شماره کیس : 2012AS00044XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21 july
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن:April
مصاحبه: اواسط june
دریافت کلیرنس:19 sep 
2 نفر 
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoda2012 ، daria ، Orchin ، ghorbat ، کیانا ، smmyp ، SANI HAGHIGHI ، Emad_L ، shani89 ، saeed2568
شماره کیس :2012AS00062000
تاریخ ارسال فرمهاشنبه 10تیر91
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد :1نفر
دیروز در تاریخ91/04/7 مطلع شدم برنده شدم!!!
تشکر کنندگان: 3rip ، ehsan1095 ، smmyp ، mmmsdeghi ، vroom ، daria ، shimoda ، shani89 ، SH1A2R3 ، Emad_L ، asxz ، saeed2568 ، javad_hani
(2011-09-21 ساعت 06:54)arbasic نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 21:50)WIKIMAN نوشته:  یرای اینکه سایر دوستان ایده کلی از روال پیشرفت کار داشته باشند از برندگان سال ۲۰۱۲ تقاضا می شود که در پاسخ به این ارسال خلاصه وضعیت پرونده خود تا کنون را طبق قالب بندی پیشنهادی وارد کرده و با پیشرفت کار به مراحل جدید به تاپیک بازگشته و وضعیت خود را ویرایش کنند (برای مثال اگر در زمان ارسال اولیه منتظر کلیرنس هستید، پس از آمدن کلیرنس به جای یک پست جدید، پست قبلی خود را ویرایش کرده و زمان کلیرنس را وارد کنید). لطفا پرسش و پاسخ به موضوعات مرتبط را در تاپیکهای دیگر دنبال کرده و در این تاپیک فقط خلاصه وضعیت را درج کنید.

ارسال های اضافی و غیر مرتبط حذف خواهند شد.

-----------------------------------------------------------------------------
فرمت پیشنهادی برای خلاصه وضعیت

شماره کیس: 2012as69000
کنسولگری:انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:یادم نیست
تاریخ کارنت شدن کیس:خرداد
تاریخ مصاحبه:2 جولای
تاریخ دریافت کلیرنس:برگه ابی
جمع تقریبی هزینه ها:10میلیون تومان - 3 نفر

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ۲۰۱۱ اینجا را کلیک کنید.
شماره کیس: A0***
کنسواگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای اول: 11JUN
بقیه فعلا انجام نشده

کیس نامبر:68000
مصاحبه:آنکارا- 2 جولای به همراه برگ آبی
همراهان:شوهر ودخترم
کلیر: 8 اگوست با ستاره برای شوهرم -31 اگوست شوهرم با ایمیل(در 7 سپتامبر بدون ستاره )
دریافت ویزا: من و دخترم 25 اگوست- شوهرم 11سپتامبر
ورود به آمریکا:5 آذر ماه- لس انجلس
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، daria ، arbasic

هزینه ها:
13000 تومان عکس سه نفر
47000 تومان پاسپورت کوچولومون
62100 تی ان تی
واکسن تا حالا برای دو نفر حدود ۸۰۰۰۰ تومان
60000 تومان ارسال مدارک به آنکارا با آرامکس
۲۰۰۰۰۰۰ تومان هزینه بلیط برای ۵ نفر بزرگسال و یه کوچولوی خوشگل
525 دلار هفت شب اقامت در ترکیه برای ۵ نفر
هنوز حساب نکردم ولی ۹۹۰ دلار باید بدم سفارت
آزمایش و گرافی -گرافی را دوبار گرفت ولی یک بار پول گرفت-برای دو نفر ۹۵ دلار. مطب دکتر گفت ایندفعه مهمون ما باشین پول نگرفت! تست آبله داد دو نفر ۱۲۶ لیره.
هنوز حساب نکردم ولی ۱۰۰-۲۰۰ دلار برای دکتر -
ارز از بانک:2000 دلار معادل2456000 تومان
ارز آزاد:4000 دلار معادل 7640000 تومان
تشکر کنندگان: schaghayegh ، daria ، naarestan ، saeed2568
شماره کیس :2012AS00067XXX
ارسال فرمها :۱۶ Aug
تاریخ دریافت نامه دوم: ۱۷ May
تاریخ مصاحبه :اواخر July
نتیجه مصاحبه : ۳ نفر یک ضرب ، Smile یک نفربرگه آبی
تاریخ دریافت ویزا:
تعداد نفرات : ۴ نفر
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: 3rip ، schaghayegh ، frz61 ، daria ، arbasic ، smmyp ، tiba ، naarestan ، saeed2568
(2012-05-25 ساعت 00:46)pinky نوشته:  سلام
اول از همه از این سایت و مدیران و اعضاش خیلی خیلی زیاد تشکر می کنم که توی یکی از مهم ترین مرحله های زندگیم ، کمکم کردند . واقعاً ممنووووون.
من برای بار اول بود که با خانواده ام توی لاتاری شرکت کردیم ، دفعه ی اول هم که اعلام کردن نتایج رو اصلاً خبر نداشتم . اما تابستون که چک کردم دیدم که برنده شدم با کیس 2012AS39*** .
فرم هارو با کمک سایت و دوستم که آمریکا زندگی می کنه پر کردم و دوستم با خودش برد و از همونجا پست کرد که تقریباً اواخر سپتامبر به KCC رسید . بعد از اون دیگه منتظر وقت مصاحبه شدم ، که هفته ی قبل از عید نامه ی تاریخ مصاحبه رو دریافت کردم .تاریخ 24 می بود . هفته ی دوم عید رفتیم آژانس مسافرتی که همه می دونن Big Grin و برای اول خرداد رفت و 8 خرداد برگشت بلیط گرفتیم ، ایران ایر ، مستقیم به آنکارا ، نفری 345 تومان. چند هفته بعد هم فکرامونو برای هتل کردیم و آنکارا پلازا رو شبی 92 $ گرفتیم . بعد از عید آروم آروم شروع کردم کارای مدارکم رو انجام دادن. دوباره عکس گرفتم چون عکس قبلیم 6 ماه گذشته بود . رفتم پاستور تجریش ، کارت واکسنم کامل بود فقط یه آنفولانزا (15 تومان) زدم، واسه این که تو یه روز نباشه و منم حواس پرت پاسپورت نبرده بودم ، فرداش رفتم و یه واکسن کزاز-دیفتری هم زدم که مجانی بود و کارت بین المللی که زرد هست رو گرفتم. شماره پاس رو حتماً همونجا چک کنید.
یک ماه قبل هم (یعنی 24 اپریل ) از دکتر وقت گرفتم که فرداش بهم ایمیل داد که این وقتتونه و این هم کدتون. من توی سوال های دکتر توی سایتش هم توضیح داد که چه واکسن هایی زدم و آبله هم نگرفته ام .
بعد از اون دیپلم اینامو از دانشگاه گرفتم دادم ترجمه + شناسنامه + کارت ملی + گواهی اشتغال به تحصیل (که مهر وزارت علوم و بردم زدن) + سند ماشینم.
البته کلی حرص خوردم چون قرار بود 3 شنبه ترجمه هامو بدن که گفتن وزارت خارجه شنبه دیگه مهر میزنه! نمیدونم اصلاً مهر لازم بود یا نه اما پدرم در کارای اداری وسواس دارن و گفت حالا که داریم ترجمه می کنیم مهرم بزنیم. از بانک اقتصاد نوین هم که حساب سپرده کوتاه مدت داشتم و یک سال باز کرده بودم ، موجودی گرفتم که نیم ساعت طول کشید. (49 میلیون تومن بود) یه گردش هم کرفتم اگه بعداً لازم شدکه نشد. 20 روز قبل از مصاحبه ، 2 تا عکس ، اصل ترجمه های( شناسنامه ، کارت ملی ،سند ماشین ، دیپلم و پیش دانشگاهی ، گواهی اشتغال به تحصیل ) و کپی از موجودی و فرم یک صفحه ای و کپی از تمام صفحات پاسپورتم رو با DHL فرستادم آنکارا که 77 تومان شد. یکشنبه فرستادم سه شنبه هم از سایت dhl چک کردم که رسیده بود.
پرواز ما صبح دوشنبه ، ساعت 5 بود که ما ساعت 3 فرودگاه بودیم که خانواده ام ارزهاشون رو گرفتن منم گذاشتم برای آمریکا . هواپیما خیلی کوچیک بود فاصله صندلیا خیلی کم اما پرواز خوب بود ، سالم رسیدیم Big Grin
با ترانسفر که نفری 30 $ شده بود اومدیم هتل . ما که راضی هستیم از هتل به عنوان هتل 4 ستاره. تمیزه ، آرومه. خلاصه راحتیم . صبحانش هم خوبه. همون روز رفتیم سفارت و مطب رو پیدا کردیم. فرداش راس 9 مطب بودم ، اول پاسپوت و عکس رو دادم منشی که خوش برخورد هم بود اگه هم بخواین فارسی هم حرف می زنه. بعد بهم گفت برو x-ray و خون که شد 50 $. که اونا هم 20 دقیقه طول کشیر. بعد هم رفتم اتاق دکتر که فارسی با لهجه حرف می زد من نمی فهمیدم انگلیسی رو جواب می دادم. معاینه ی ساده کرد و واکسن آبله مرغان هم زد بهم ، گفت good luck!. اصلاً هم بدرفتار نکرد فقط جدی بود. اینا هم شد 140 $
فرداش ساعت 3 هم گفت بیا جواباتو بگیر که ما 2.30 رسیدیم آماده بود ، کارت واکسن جدید داد، یه Cd واسه آمریکا و یه پاکت واسه سفارت که کلاً باز نشن.
امروزهم رفتم مصاحبه . ساعت 8.10 رسیدم که یک سری رفته بودن داخل، از ما هم یه خانومی اومد پاس هاروگرفت. اول ترک ها داخل شدند بعد هم ایرانی ها. به نوبت باید از در ها عبور کنید هروقت که قفلش رو باز کردن براتون. موبایل ینا هم نبرید اصلاً. بعد باز منتظر شدیم توی صف تا به نوبت بریم داخل، یه خانوم به فارسی مدارکی که می خوان رو می گه و این که فارسی یا انگلیسی (که من فارسی انتخاب کردم) بعد رفتم سالن انتظار (ساعت 9) و تقریباً ساعت 10.30 شمارم اعلام شد برای پول. یه زنگی میزنه شماره و باجه رو مینویسه. خیلیم محیط خوبه اصلاً استرس نگیرید ، من رفتم تو استرسم فراموش شد. وقتی رفتم پول بدم یادم رفته بود خورد ببرم ، دختره پشت باجه یه کم عصبانی شد که مگه ایمیل ندادیم گفتم اره اما فراموش کردم ببخشید . گفت وایسا، یه آقای دیگه اومد 330 $ رو داد، بعد از من پول رو گرفت. بعد رفتم انگشت نگاری ، دیگه نشستم تا چند نفر رفتن بعد نوبتم شد . که قبل از من یه خانوم و آقا یه ضرب گرفتن ،دو تا خانوم و آقا آبی و یه دختر خانوم هم یه ضرب . یه پسر هم نه سربازی داشت نه کار دولتی آبی !
افیسر یه خانوم جوون بود مهربون . گفت که قبل از شروع دست راستتو ببر بالا و آیا قسم می خوری که هرچی نوشتی و الان میگی راسته ، گفتم بله قسم می خورم و اونم داشت تو چشمام نگاه می کرد. بعد گفت امضا کن. بعد پرسید :
کار می کنی؟
- نه
- دانشجو هستی؟
- بله
- چی؟
- معماری
- کجای امریکا می خوای بری؟
- Ilinois , Chicago
- چرا اونجا؟
- چون دوستم انجاس
- دیگه هیچ فامیلی نداری؟
- نه
- پول سفر و زندگی رو از کجا تهیه می کنی؟
- مادر و پدرم یه پس اندازی دارن واسم
- شغلشون؟
- (گفتم)
- ایا به امریکا رفتی تا حالا؟
- نه
- بری می خوای ادامه تحصیل بدی؟
- اره
- چه رشته ای؟
- همین معاری
بعد همه چیزو تایپ می کرد ، گفت اصل مدارک و ببر ، این برگه هم بده پست (ups) ویزا تا چند روز دیگه میاد. روز خوبی داشته باشی.
خیلی خیلی راحت تر از اونی بود که فکر می کردم! خیلی آرومن ، شما هم اگه آروم باشین همه چی خوب پیش میره. مدارک اضافی هم هی نخواین بدین به افیسر بخواد میگه.
حالا هم ما تا ویزا بیاد با خیال راحت داریم می گردیم.
آنکامال خوبه وواسه خرید. قبر آتاتورک هم قشنگه.
بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
با تشکر و آرزوی موفقیت همگی

خیلی خیلی سپاسگزارم از شما
بابت اطلاعات خیلی خوبتون Smile
میشه در رابطه با گرفتن «گواهی اشتغال به تحصیل» کمی بیشتر توضیح بدید؟ من دانشجوی ترم آخر دانشگاه تهرانم و گواهی اشتغال به تحصیل رو سخت میدن!
آیا ریز نمرات ترم هم لازمه؟

با سپاس
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: arbasic ، saeed2568 ، saeeds61
ما هم 8 اگوست ابی گرفتیم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: کیانا ، naarestan
(2012-08-09 ساعت 14:59)hadiseh.t نوشته:  ما هم 8 اگوست ابی گرفتیم.

اشكال نداره عزيزم اميدوارم زود كليير بشي .. خودت و براي مراحل بعدي آماده كن Smile
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: کیانا ، hadiseh.t
شماره کیس :2012AS000690XX
کنسولگری:ANKARA
چک آنلاین:2011/07/23
ارسال فرمهای سری اول:09/08/2011
تاریخ کارنت شدن کیس: July-Aug 2012 - - پس از مبرهن شدن ارزش شخص بنده بر آمریکا (شهر) پیشنهاد شد که باقرزاده در ۷ APR ‌۲۰۱۲ همه کیس ها کارنت شوند.
دریافت نامه دوم: ۱۷ می ۲۰۱۲
تاریخ مصاحبه: ۲۴ جولای
تاریخ دریافت کلیرنس:همانروزBig Grin
دریافت ویزا: ویزای یکضرب ۲۴ جولای
دریافت پاسپورت حاوی ویزا: ۲۶ جولای
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
ارسال مدارك Re-entry Permit (پاس سفيد):
دريافت وقت انگشت نگاري:
وقت انگشت نگاري:
صدور Re-entry Permit (پاس سفيد):
دريافت Re-entry Permit (پاس سفيد):
بازگشت به ايران:
ورود مجدد به آمریکا:
هزینه ها:
13000 تومان عکس سه نفر
47000 تومان پاسپورت کوچولومون
62100 تی ان تی
واکسن تا حالا برای دو نفر حدود ۸۰۰۰۰ تومان
60000 تومان ارسال مدارک به آنکارا با آرامکس
۲۰۰۰۰۰۰ تومان هزینه بلیط برای ۵ نفر بزرگسال و یه کوچولوی خوشگل
525 دلار هفت شب اقامت در ترکیه برای ۵ نفر
۲۰۰ دلار سه شب هتل برای دو نفر - شبی ۱۲۰ لیر هتل مورات
۹۹۰ دلار باید سفارت
۵۰ لیر یو پی اس
۵۳۰ دلار برای دکتر برای سه نفر شامل ویزیت واکسن من : کزاز دوم و ام ام آر دوم - همسر: ام ام آر - کوچولوی خوشگل: هپاتیت a - آبله مرغان
آزمایشگاه و ایکس ری من و همسرم ۹۰ دلار
آزمایشگاه آنتی بادی آبله مرغان من و همسرم ۱۶۰ لیر
ارز از بانک:2000 دلار معادل2456000 تومان
ارز آزاد:4000 دلار معادل 7640000 تومان
تشکر کنندگان: arbasic ، naarestan ، daria ، mehdiii ، Hornet ، rezagh ، dreamer60 ، smmyp ، hadiseh.t ، saeed2568 ، eblam ، ASALI ، sabafarsi1985 ، arman_g_n ، HAZARA ، nedaba
سلامSmile

شماره کیس: 2012AS4xxx
ارسال فرمهای سری اول: 13 اکتبر 2011
کارنت شدن کیس:سپتامبر 2011
مصاحبه:ژانویه 2012
دریافت کلیرنس: بعد از 57 روز
دریافت ویزا: 31 مارچ 2012
تاریخ ورود به آمریکا: 3 جولای 2012
دریافت گرین کارد: 13 روز پس از ورود
دریافت SSN : بعد از 30 روز

ســــــفرنامه ی ترکیه

ســـــفرنامه ی ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: ParsTrader ، daria ، smmyp ، arbasic ، hadiseh.t ، oe163 ، Tomas ، reza6966 ، ASALI ، kavirr ، pr.kia ، sadeghi897
شماره کیس:64000
کنسولگری: سیدنی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20/َaug/2011
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه:Aug 2012 (به دلیل شرایط خاص تاریخ مصاحبه رو عقب انداختیم خودمون)
تاریخ دریافت کلیرنس: روز مصاحبه
جمع تقریبی هزینه ها:1000 دلار برای صدور 3تا ویزا، 500 دلار برای پلیس چک و 1200 دلار برای 3تا آزمایش پزشکی=2700
تشکر کنندگان: daria ، frz61 ، Tomas
(2012-07-16 ساعت 10:46)etefag نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 06:54)arbasic نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 21:50)WIKIMAN نوشته:  یرای اینکه سایر دوستان ایده کلی از روال پیشرفت کار داشته باشند از برندگان سال ۲۰۱۲ تقاضا می شود که در پاسخ به این ارسال خلاصه وضعیت پرونده خود تا کنون را طبق قالب بندی پیشنهادی وارد کرده و با پیشرفت کار به مراحل جدید به تاپیک بازگشته و وضعیت خود را ویرایش کنند (برای مثال اگر در زمان ارسال اولیه منتظر کلیرنس هستید، پس از آمدن کلیرنس به جای یک پست جدید، پست قبلی خود را ویرایش کرده و زمان کلیرنس را وارد کنید). لطفا پرسش و پاسخ به موضوعات مرتبط را در تاپیکهای دیگر دنبال کرده و در این تاپیک فقط خلاصه وضعیت را درج کنید.

ارسال های اضافی و غیر مرتبط حذف خواهند شد.

-----------------------------------------------------------------------------
فرمت پیشنهادی برای خلاصه وضعیت

شماره کیس: 2012as69000
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:یادم نیست
تاریخ کارنت شدن کیس:خرداد
تاریخ مصاحبه:2 جولای
تاریخ دریافت کلیرنس:برگه ابی
جمع تقریبی هزینه ها:10میلیون تومان - 3 نفر
شماره کیس: **2012as241
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July 2011
تاریخ کارنت شدن کیس: May-April 2012
دریافت نامه دوم: 2012 1May
تاریخ مصاحبه: 2012 5April
تاریخ دریافت کلیرنس:2012 6April
دریافت ویزا: ویزای یکضرب 2012 11April
ورود به آمریکا:2012 14June
دریافت گرین کارت: 20 روز پس از ورود
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ۲۰۱۱ اینجا را کلیک کنید.
شماره کیس: A0***
کنسواگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای اول: 11JUN
بقیه فعلا انجام نشده
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان