کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
از دوستان کسی که مصاحبم رفته باشه و خدمتش نصفه نیمه به خاطر قبولی دانشگاه انجام شده باشه هست؟

اگه هست میخوام بدونم که ایتم 34 فرم230 رو چی زده بودند؟

به KCC ایمیل زدم هنوز که جواب ندادن.نهایتا با راهنمایی yes mori میزنم.

تو سفارت کارت پایان خدمت هم میخوان؟اینکه تو سپاه باشی FBI CHECK میخوری؟
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo

سلام دوستان
من 8 سال پیش اسم فامیلمو عوض کردم و تو فرم های ارسالی هم فراموش کردم که قید کنم به نظرتون الان باید چکار کنم؟آیا ایمیل بزنم به kcc و سفارت یا لازم نیست.لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-05-15 ساعت 13:57)mirman نوشته:  سلام دوستان
من 8 سال پیش اسم فامیلمو عوض کردم و تو فرم های ارسالی هم فراموش کردم که قید کنم به نظرتون الان باید چکار کنم؟آیا ایمیل بزنم به kcc و سفارت یا لازم نیست.لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید
دوست عزیز به نظر من تمام مدارک را که از تعویض کردن اسمتون دارید را همراه خودتون ببیرید !!! من اطلاعات کافی در این زمینه ندارم که راهنمایی درست بدم ولی در ساختار سفارت آنکارا برای مدارک گفته که اگر مدارک دادگاهی با موضوعات اسم و سن و . . . را دارید ارسال کنید . ولی در یه پستی خوندم که یکی از دوستان اسم خودشو عوض کرده بود و اصلاً هم چیزی بروز نداده بود و در روز مصاحبه هم آفیسر چیزی نگفته بود و به گفته یه دوست دیگه حتماً باید به KCC اطلاع بدین و مدارکو را با خودتون ببرید و چون در آخر شناسنامه درج شده . . . !!! نظرات و دیدگاه ها زیاده و این به این منظور نیست که خدایی نکرده دوستان دروغ میگن و یا یه مسئله کوچک را میخوان بزرگ کنن !!! ظاهراً این چیزی که من دستگیرم شده هیچ کدوم از ابهاماتی که برای ماها وجود داره مثل تمکن مالی ، سربازی ، شعل دولتی ، کلیرنس ، مسافرت خارجی و . . . قانون و فلوچارت مشخصی نداره و بسته به نظر اوناس. . . ولی منطق حکم میکند که شما مسیر نرمال و بدون ریسک را بری تا خدایی نکرده دچار مشکل نشی . به نظر من به KCC یه ایمیل بزن فقط جهت اطلاع رسانی ( البته اگر در شناسنامه شما و یا در مدارکتون هیچ گونه اثری از تغییر اسمتون نیست به نظر من اصلاً قضیه را بروز ندین !!! ) و در روز مصاحبه هم مدارکی را که داری ترجمه کن و با خودت ببر . . . امیدوارم که تونسته باشم نظرمو بهتون درست انتقال داده باشم . پیروز و پایدار باشین Big Grin

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: shkhmo ، daria ، vroom ، mirman ، mehrdad.mohajersara
سلام با تشکر از همه اطلاعات مفید من دانشجو فوق لیسانسم قسمت مدارک زمان اغاز فوق میزنم اما تاریخ اتمام میزنم present قبول نمکنه فقط تاریخ میپزیره لطفا راهنمایی کنید چکار کنم ؟؟
سلام
دوستان آیا شماره 39 رو باید مشخصات اسپاسنر رو بنویسیم یا مشخصات شخص برنده کسی از دوستان که اسپانسر داشته لطفا جواب بده
با تشکر
(2012-06-23 ساعت 01:59)رایانه نوشته:  سلام
دوستان آیا شماره 39 رو باید مشخصات اسپاسنر رو بنویسیم یا مشخصات شخص برنده کسی از دوستان که اسپانسر داشته لطفا جواب بده
با تشکر
مشخصات شخص برنده به همراه آدرس کامل
تشکر کنندگان: daria ، رایانه ، ghorbat
دوستان من چند روز دیگه مصاحبه دارم و زمان قبولی دانشجو بودم و الان هنوز ترم ۶ کارشناسی پیوسته هستم٬ ولی توی فرمهایی که سری اول فرستادم هیچ جایی واسه وارد کردن این قضیه ندیدم. یه همین خاطر هم فقط توی فرم ها مقاطع تحصیلی رو تا دیپلم وارد کردم و در کل اسمی از دانشگاه نیاوردم. حالا می ترسم این کارم اشتباه بوده باشه و این قضیه واسم مشکل ساز شه توی مصاحبه٬ الانم کلی استرس گرفتم. خواهش می کنم دوستانی که تجربه کافی دارن کمکم کنن. ممنون.
رویت قبولی : 15 جولای
کنسول: آنکارا
نامه دوم: 17 می
مصاحبه: اواخر جولای
کلیرنس: 25 سپتامبر
ویزا: 27 سپتامبر
ورود به آمریکا : 17 اکتبر
گرین کارت : 1 نوامبر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان