کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
(2011-05-07 ساعت 21:26)persiaonline نوشته:  با سلام .
1:در قسمت آدرس پدر و مادر اگر هر دو فوت شده باشند چه باید بنویسیم.
2:من و خانمم هر دو لیسانس مهندسی نرم افزار داریم.آیا نیازه که قسمت سابقه شغلی را پر کنیم.
3:در آنکارا زبان مصاحبه با ما ایرانیها چیه؟
قبلا از بزرگواری شما در پاسخ به این سوالات سپاسگزارم.
1- نام و نام خانوادگی آنها را بنویسید. فکر می کنم آخرین این سوال برای اعلام فوت شدن آنهاست.
2- بله نیاز است.
3- انگلیسی و فارسی. هر کدام که شما انتخاب کنید.
موفق باشید

(2011-05-07 ساعت 21:26)pooia نوشته:  بالاخره تو قسمت ۳۹ چی بنویسیم؟
من یکی از دوستام که پارسال برنده شده بود تو اون قسمت مشخصات خودشو نوشته بود.
یکی این قضیه رو حل کنه .

اگر منظور شما Petitioner است باید مشخصات فرد برنده نوشته شود.
موفق باشید
تشکر کنندگان: pooia ، persiaonline ، hooman78 ، sinswimer ، Masoudpish ، emrah66 ، shaahinh66
(2011-05-07 ساعت 21:44)User نوشته:  [quote='persiaonline' pid='106644' dateline='1304787392']
با سلام .
2:من و خانمم هر دو لیسانس مهندسی نرم افزار داریم.آیا نیازه که قسمت سابقه شغلی را پر کنیم.
1- نام و نام خانوادگی آنها را بنویسید. فکر می کنم آخرین این سوال برای اعلام فوت شدن آنهاست.
2- بله نیاز است.
موفق باشید

ببخشید منظورم آدرس پدر و مادر فوت شده می باشند.
آخرین آدرس آنها در زمان حیات یا N/A ؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-05-07 ساعت 15:42)roja نوشته:  برای کسی که سربازیش معاف شده، سوال 34 رو no بزنیم بدون هیچ توضیحی؟

No و بدون نیاز به توضیح اضافی

(2011-05-07 ساعت 18:31)shojadel نوشته:  سلام و خسته نباشید
تو قسمت 31 آیا میشه من خودم برم و همسر و فرزندم بعدا بیان آمریکا آیا محدودیت داره حتما باید با هم بریم
سلام
1 سوال از قسمت 40 من سال 78 تو اتوبان با یک خانوم تصادف کردم که فوت شد بعدشم پنجاه پنجاه شد و دیه رو هم شوهرش گرفت آیا باید ذکر کنم ؟

قسمت 31: می توانید همزمان و یا اینکه اول برنده اصلی وارد شود بعد همراهان.

در مورد تصادف نظر من اینست که ننویسید. تصادف "اتفاق" است

(2011-05-07 ساعت 19:21)gt3333 نوشته:  اینکه توی قسمت محل های تحصیل مصلا بنویسم اول دبستان فلان جا و دوم دبستان که بازم هموجا هست چی؟ و اینکه مثلا جلوی همون ردیف دبستان مدرک چی بنویسم؟مثلا ۱۲ سال در خونده باشم که جا نمیشه تو اون جا مدرک فقط از دیپلم به بعد نوشته میشه درسته

همان دیپلم را بنویسید کفایت می کند. نیازی به مقاطع پایین تر نیست.

(2011-05-07 ساعت 21:52)persiaonline نوشته:  ببخشید منظورم آدرس پدر و مادر فوت شده می باشند.
ممنونم

طبیعتا N/A بنویسید.
تشکر کنندگان: gt3333 ، persiaonline ، hooman78 ، shojadel ، sinswimer ، Masoudpish
سلام دوستان. لطفا دقیقا بگین واسه موارد 10 و 11 فرم DS-230 باید چیکار کنیم؟؟
ممنون
case number 2012AS00005ccc
مصاحبه: آنکارا
تشکر کنندگان:
(2011-05-05 ساعت 15:55)gt3333 نوشته:  کسی جوابای منو نمدونه ؟ا
یه سوا دیگه
شغل ساده بنویسیم ایراد نداره؟
شغل آزاد رو باید دقیقا بنویسم؟مثلا فروشنده

دوستان اصلا دبستان و راهنمایی رو نمیخوادش!!! دبیرستان رو بنویسید و دانشگاه رو اگه رفتین. من که اینجوری نوشتم. اگه کسی نظر دیگه ای داره با دلیل بگه
تشکر کنندگان: hooman78
(2011-05-08 ساعت 00:10)pouyan2 نوشته:  سلام دوستان. لطفا دقیقا بگین واسه موارد 10 و 11 فرم DS-230 باید چیکار کنیم؟؟
ممنون

دوست عزیز...
لطفا امضای خود را ویرایش کنید.
اعلام شماره تلفن در ارسال های خلاف قوانین است.

کاربران عزیز، انجمن مهاجرسرا یک سایت غیرانتفاعی است. منبع درآمدی ندارد و صرفا در جهت کمک به کاربران فعالیت می کند. قوانین این انجمن نسبت به سایر انجمن های اینترنتی کمی سختگیرانه تر اجرا می شود. لطفا قوانین سایت را مطالعه نموده و آنها را رعایت نمایید.

در مورد سوال های خود پیشنهاد می کنم هنگام پرسیدن سوال به طور مختصر سوال مربوط به فرم را نیز توضیح دهید تا بتوان پاسخ داد. بسیاری از کاربران قدیمی و با تجربه حضور ذهن ندارند که بند 10 و 11 و یا موارد مشابه چه اطلاعاتی را پرسیده است.
تشکر کنندگان: khabaloo
سلام دوستان. متاسفانه کسی جواب منو نداد و من با پوزش مجدد سوالم رو می پرسم. یک سوال: مادرم که برنده اصلی هست دیپلم داره که بر می گرده به حدوداً 30 سال پیش و پدرمم که زیر مجموعه مادرم می شه هم دیپلم دارند و هر دو بازنشسته هستند. مادرم مخابرات پدرم خدمات درمانی. ایتم شماره 32 و 33 فرم 230که چیزی نباید نوشته بشه؟؟ چون هردو بیش از 10 ساله که از بازنشستگیشون می گذره. ایا تا به حال همچین کیسی بوده از بچه ها که بالای 50 سال باشند؟؟؟ مادرم 57 سالشه و پدرم 62.
- مورد بعدی اینکه من مادرم تجربه ارایشگاهی داره با مدرک اگه شغلشو بزنم ارایشگر ایا گواهی اشتغال می خوان و بعد اینکه شغل مرد نظر در امریکا رو بزنم شروع یک بیزینس در ارایشگاه و ارایشگری؟؟؟؟ لطفا جواب بدییییین مرسی
تشکر کنندگان: khabaloo
(2011-05-07 ساعت 21:52)persiaonline نوشته:  
(2011-05-07 ساعت 21:44)User نوشته:  [quote='persiaonline' pid='106644' dateline='1304787392']
با سلام .
2- بله نیاز است.
موفق باشید

ببخشید منظورم آدرس پدر و مادر فوت شده می باشند.
ممنونم

دوستان عزيز هر آيتميو كه جوابي براش ندارين خالي نذلزين و با N/A پركنين

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 08:37)مونیکا نوشته:  سلام دوستان. متاسفانه کسی جواب منو نداد و من با پوزش مجدد سوالم رو می پرسم. یک سوال: مادرم که برنده اصلی هست دیپلم داره که بر می گرده به حدوداً 30 سال پیش و پدرمم که زیر مجموعه مادرم می شه هم دیپلم دارند و هر دو بازنشسته هستند. مادرم مخابرات پدرم خدمات درمانی. ایتم شماره 32 و 33 فرم 230که چیزی نباید نوشته بشه؟؟ چون هردو بیش از 10 ساله که از بازنشستگیشون می گذره. ایا تا به حال همچین کیسی بوده از بچه ها که بالای 50 سال باشند؟؟؟ مادرم 57 سالشه و پدرم 62.
- مورد بعدی اینکه من مادرم تجربه ارایشگاهی داره با مدرک اگه شغلشو بزنم ارایشگر ایا گواهی اشتغال می خوان و بعد اینکه شغل مرد نظر در امریکا رو بزنم شروع یک بیزینس در ارایشگاه و ارایشگری؟؟؟؟ لطفا جواب بدییییین مرسی

با سلام دوست من
آيتم ٣٣ رو كه حتما بايد پر كنين به عنوان مثال اگه ديپلم دارن ميشه:
Dabir high school. From 11-1975 to 6-1978 course of. Study(reshtashoon) high school diploma
براي آيتم ٣٢ اطلاعي ندارم اينطوري كه تو فرم نوشته در ١٠ سال گذشته مد نظرشون هست
و در فرم ١٢٢ پنج سال گذشته رو قيد كردن اما حتي اگه كار نكرده باشن مدرك ديپلم كفايت ميكنه
موفق باشين
تشکر کنندگان: alisarshar ، مونیکا
توی قسمت 23 27 محل زندگی رو بنویسیم یا محل تولد پدر و مادر؟
شهر فقط بنویسیم یا ادرس کامل؟
انتظار.....
تشکر کنندگان:
قسمت 34 branch میشه همون ارتش یا ..؟
من ارتش نیروی زمینی بودم بنویسم
Army ؟؟؟

قسمت 35 امضا رو بعد پرینت انجام بدیم.؟
و اینکه چجوری؟ همون امضای خودمون یا فقط اسممونو انگلیسی بنویسیم ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 05:45)User نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 00:10)pouyan2 نوشته:  سلام دوستان. لطفا دقیقا بگین واسه موارد 10 و 11 فرم DS-230 باید چیکار کنیم؟؟
ممنون

دوست عزیز...
لطفا امضای خود را ویرایش کنید.
اعلام شماره تلفن در ارسال های خلاف قوانین است.

کاربران عزیز، انجمن مهاجرسرا یک سایت غیرانتفاعی است. منبع درآمدی ندارد و صرفا در جهت کمک به کاربران فعالیت می کند. قوانین این انجمن نسبت به سایر انجمن های اینترنتی کمی سختگیرانه تر اجرا می شود. لطفا قوانین سایت را مطالعه نموده و آنها را رعایت نمایید.

در مورد سوال های خود پیشنهاد می کنم هنگام پرسیدن سوال به طور مختصر سوال مربوط به فرم را نیز توضیح دهید تا بتوان پاسخ داد. بسیاری از کاربران قدیمی و با تجربه حضور ذهن ندارند که بند 10 و 11 و یا موارد مشابه چه اطلاعاتی را پرسیده است.
مدیر عزیز اصلاح شد
(2011-05-08 ساعت 16:58)gt3333 نوشته:  توی قسمت 23 27 محل زندگی رو بنویسیم یا محل تولد پدر و مادر؟
در قسمت 21و26 شهر محل تولد و در قسمت 22و27 آدرس محل زندگی پدر و مادر. اگه با هم زندگی میکنند طبیعتا هر دو آدرس 1 کی هستند

تشکر کنندگان: gt3333 ، shaahinh66
(2011-05-08 ساعت 16:58)gt3333 نوشته:  توی قسمت 23 27 محل زندگی رو بنویسیم یا محل تولد پدر و مادر؟

(2011-05-08 ساعت 19:14)hooman78 نوشته:  

اگه منظورتون بند 22 و 27 هست:
آدرسي که در حال حاضر پدر و مادرتون زندگي ميکنن رو بنويسين.
آدرس کامل بنويسين حتما.
تشکر کنندگان: gt3333 ، shaahinh66
قسمت 34 branch میشه همون ارتش یا ..؟
من ارتش نیروی زمینی بودم بنویسم
Army ؟؟؟

قسمت 35 امضا رو بعد پرینت انجام بدیم.؟
و اینکه چجوری؟ همون امضای خودمون یا فقط اسممونو انگلیسی بنویسیم ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان:
با سلام
در قسمت 29 و 31 برای فرم کودکان 2 و 9 ساله چه باید نوشت؟
با تشکر از پاسخ شما
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان