کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
سلام
شما case number رو چطوری می نویسید ؟
(2011-05-06 ساعت 11:31)hamid2006zaman نوشته:  من شغلم طراح شبرنگم.میوخام ببینم اگه این سابقه رو بنویسم حتما باید بیمه نامه یا چیزی که ثابت کنه من اونجا کار میکردم دارم.چون اونجا منو بیمه نکرد و یه مغازه معمولی بود.چی کار کنم؟
سلام
اگر دیپلم داری خیلی نگران شغل نباش
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: amiry
دوستان عزیز؛ برای اینکه در آینده به مشکل نخورید توصیه میکنم که مدارک شناسنامه، کارت پایان خدمت و مدارک دانشگاهیتان را قبل پر کردن فرمها بدید دارالترجمه بعد مدارک را پر کنید که بعدا" که مدارک را ترجمه کردید مشکلی پیش نیاد. میتونید برید ببینید که چند نفر بین مدارک ارسالی و مدارک ترجمه شان سال پیش مشکل داشتند.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: اریو ، alisarshar ، hooman78 ، arshida ، Hmax ، alonak ، shaahinh66 ، abdolsalam77
سلام به همه دوستان
کسی جواب مارو نداد
آیا میشه تو قسمت 44 که کسی در پر کزدن این فرم کمکتون کرده یا نه ؟
آدرس سایت مهاجر سرا رو بنویسیم
کیس نامبر: 2012AS00008999
دریافت قبولی : 1 می 2011
ارسال فرمها : 6 می 2011
باطل کردن 13 می 2011
دریافت میل عذرخواهی :28 می 2011
www.facebook.com/nasireddintoosi
تشکر کنندگان:
سلام و تشکر فراوان از همه دوستان وانشاالله اگه ماهم جستیم قول میدم هرچی تو این جریانات مطلب و مشکل تازه ای بود به آیندگان کمک کنم .
1:جاهائی که مثلا 5 ردیفه من سه تاشو نوشتم باقیمانده رو خالی بگذارم یا N/A بگذارم؟
2: قسمت خدمت سربازی برای همسر و فرزندم ؟ NO و N/A بگذارم ؟
3: در قسمت 31aو 31bکه برای خودم معلومه الان کسی نمیاد ولی بعدا میان تو فرمهای همسرم و پسرم چطوری بنویسم ؟
شرمنده میکنید اگه جواب بدید
باطل کردن 13 می 2011
تشکر کنندگان:
(2011-05-11 ساعت 14:31)shojadel نوشته:  سلام و تشکر فراوان از همه دوستان وانشاالله اگه ماهم جستیم قول میدم هرچی تو این جریانات مطلب و مشکل تازه ای بود به آیندگان کمک کنم .
1:جاهائی که مثلا 5 ردیفه من سه تاشو نوشتم باقیمانده رو خالی بگذارم یا N/A بگذارم؟
3: در قسمت 31aو 31bکه برای خودم معلومه الان کسی نمیاد ولی بعدا میان تو فرمهای همسرم و پسرم چطوری بنویسم ؟

1) براي اين جور جاها فرقي نميكنه كه در ادامه چيزي پر كنيد يا نه شما وقتي جايي رو كه نمي خواهيد داخلش اطلاعاتي وارد كنيد N/A ميزنيد كه سفارت مطمئن بشه كه اين قسمت به رويت شما رسيده ولي اينجر مواقع كه چند رديفه لزومي نداره كه رديفهاي باقيمانده رو پر كنيد
2)No و N/a بايد وارد شه
3)در قسمت 31a بايد اسامي كساني كه در قسمت 14و29 نام برديد و قراره كه با شما بيايند پر ميشه
در قسمت 31b بايد اسامي كساني كه در قسمت 14و29 نام برديد و قرارنيست كه فعلا با شما بيايند با شما بيايند پر ميشه و اگر كسي نيست بايد N/A پر شود
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: rayan.s ، shaahinh66
(2011-05-11 ساعت 15:35)alisarshar نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 14:31)shojadel نوشته:  سلام و تشکر فراوان از همه دوستان وانشاالله اگه ماهم جستیم قول میدم هرچی تو این جریانات مطلب و مشکل تازه ای بود به آیندگان کمک کنم .

1) براي اين جور جاها فرقي نميكنه كه در ادامه چيزي پر كنيد يا نه شما وقتي جايي رو كه نمي خواهيد داخلش اطلاعاتي وارد كنيد N/A ميزنيد كه سفارت مطمئن بشه كه اين قسمت به رويت شما رسيده ولي اينجر مواقع كه چند رديفه لزومي نداره كه رديفهاي باقيمانده رو پر كنيد
2)No و N/a بايد وارد شه
3)در قسمت 31a بايد اسامي كساني كه در قسمت 14و29 نام برديد و قراره كه با شما بيايند پر ميشه
در قسمت 31b بايد اسامي كساني كه در قسمت 14و29 نام برديد و قرارنيست كه فعلا با شما بيايند با شما بيايند پر ميشه و اگر كسي نيست بايد N/A پر شود
جناب علی سرشار متشکر ولی سوال سومم رو شاید بد مطرح کردم فرم خودم مشکلی نیست خوب تو مرحله اول خودم تنها میرم 31a رو N/A زدم و 31b رو اسم همسر و فرزندم رو که بعدا که من جا افتادم میان حالا تو فرم خود همسر و فرزندم چطور اسامی رو بنویسم ؟

یک سوال دیگه از حضورتان داشتم اگه لطف کنید جواب بدید
توی سطرهائی که N/a زدم جاهای خالی که تاریخ هستش یعنی حتما باید عدد بخوره , N/a نمیگیره چیکار کنم ؟
باطل کردن 13 می 2011
تشکر کنندگان:
(2011-05-11 ساعت 17:12)shojadel نوشته:  

2)No و N/a بايد وارد شه
جناب علی سرشار متشکر ولی سوال سومم رو شاید بد مطرح کردم فرم خودم مشکلی نیست خوب تو مرحله اول خودم تنها میرم 31a رو N/A زدم و 31b رو اسم همسر و فرزندم رو که بعدا که من جا افتادم میان حالا تو فرم خود همسر و فرزندم چطور اسامی رو بنویسم ؟

توی سطرهائی که N/a زدم جاهای خالی که تاریخ هستش یعنی حتما باید عدد بخوره , N/a نمیگیره چیکار کنم ؟

اينطوري فكر نمي كنم كه بتونين همسر و فرزندتونو با كيس لاتاري ببرين و بايد از طريق ديگه اي اقدام كنين كه بايد اساتيد نظر بدن

خالي بذاريد
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
با سلام
در فسمت 37 فرم DS-230 آیا خانم های متاهل باید چی بنویسند؟
MAIDEN NAME یعنی چی؟
فکر کنم نکته مهمی باشه؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-05-11 ساعت 17:12)shojadel نوشته:  

2)No و N/a بايد وارد شه

شما باید اسم همسر و فرزندانتان را در فرم کامل وارد کنید و برای اونها هم عین خودتان فرماشون را درست پر کنید تا بتونید براشون الان ویزا بگیرید بعد موقع ورود به آمریکا شما میتونید زودتر بیاید بعد 1 ماه اونا بهتون ملحق بشن(البته قبل از پایان اعتبار ویزاشون و اگر شما برنده اصلی هستید). اگر منظورت اینه بیای اینجا بعد از یکی دو سال تازه بخوای برای خانواده اقدام کنی با عرض معذرت در اشتباهی ...اگه شرایط مناسب مالی نداری و خانواده را دوست داری یا نیا یا با هم اقدام کنید. با این موضوع هم احساسی برخورد نکن. موفق باشید

(2011-05-11 ساعت 18:55)persiaonline نوشته:  با سلام
در فسمت 37 فرم DS-230 آیا خانم های متاهل باید چی بنویسند؟
MAIDEN NAME یعنی چی؟
فکر کنم نکته مهمی باشه؟
ممنونم
دوست عزیز؛ بعضی خانومهای خارجی بعد ازدواج اسم خانوادگیشان را عوض میکنند.شامل ایرانیان نمیشه.
-قابل توجه تمام عزیزان:من اسم دوم داشتم مثل خیلی از ایرانییها (اسم غیر شناسنامه ایی) ولی اعلام نکردم وتوصیه میکنم شما هم این کار رو نکنید.(نوشتن اسم دوم) بخاطر پروسه های اداری بعدی ( مثل F.B.I چک)خیالتون هم راحت چون الانم دارم از کشوری که شما میخواید بیاید براتون مینویسم.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: persiaonline ، اریو ، hooman78
(2011-05-11 ساعت 11:09)shojadel نوشته:  سلام به همه دوستان
کسی جواب مارو نداد

دوستان گرامی؛ در قسمت 44 برای خودتان و همسرتان چیزی ننویسید(N/A) ولی برای فرزندتان اسم پدر یا مادر(ترجیحا" اونی که برنده اصلی هست) را بنویسید..

-قابل توجه همه برندگان عزیز:قسمت 43a مربوط به SSN(شماره تامین اجتماعی یه چیزی مثل کد ملی ایران) را بزنید NO و در جواب... Do you want the Social بزنید YES و قسمت 43b را هم YES بزنید.

تشکر کنندگان: hooman78 ، nastaran86 ، sinswimer ، nayereh ، Masoudpish
(2011-05-11 ساعت 19:37)rayan.s نوشته:  
کسی جواب مارو نداد

دوستان گرامی؛ در قسمت 44 برای خودتان و همسرتان چیزی ننویسید(N/A) ولی برای فرزندتان اسم پدر یا مادر(ترجیحا" اونی که برنده اصلی هست) را بنویسید..

-قابل توجه همه برندگان عزیز:قسمت 43a مربوط به SSN(شماره تامین اجتماعی یه چیزی مثل کد ملی ایران) را بزنید NO و در جواب... Do you want the Social بزنید YES و قسمت 43b را هم YES بزنید.

قسمت پایین WOULD YOU LIKE TO RECEIVE REPLACEMNT CARD?چی بایستی انتخاب بشه؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-05-02 ساعت 13:02)Ali-J نوشته:  شما باید یک آدرس بدید وگرنه بهتون ویزا نمی دند تا آدرس بیارید واسشون. نگران نباشید فعلا اون قسمت رو خالی بزارید بچه های مهاجرسرا کمکتون می کنند.

ببخشید گرین کارد نمیدن یا ویزا؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-11 ساعت 20:23)persiaonline نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 19:37)rayan.s نوشته:  
کسی جواب مارو نداد

قسمت پایین WOULD YOU LIKE TO RECEIVE REPLACEMNT CARD?چی بایستی انتخاب بشه؟
ممنونم
دوست محترم؛ شما جواب 43a را چون قبلا" سوشال نداشتید نه میزنید پس قاعدتا" در جواب این سوال هیچی نمیزنید دیگه.
-اگر زبان انگلیسیتان ضعیفه از همین حالا به فکر تقویتش باشید.شاید الان کسی پیدا بشه به سوالاتتان جواب بده ولی اینجا حتما" به مشکل میخورید.موفق باشید

(2011-05-11 ساعت 20:59)khabaloo نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 13:02)Ali-J نوشته:  شما باید یک آدرس بدید وگرنه بهتون ویزا نمی دند تا آدرس بیارید واسشون. نگران نباشید فعلا اون قسمت رو خالی بزارید بچه های مهاجرسرا کمکتون می کنند.

ببخشید گرین کارد نمیدن یا ویزا؟
مهم گرین کارت یا ویزا نیست مهم اینه بگردید دور و بر یکی پیدا کنید تو آمریکا و آدرسش را بنویسید.اصلا" هم مهم نیست اون شخص اسپانسرتان باشه یا نباشه.

تشکر کنندگان: persiaonline ، hooman78 ، nastaran86 ، amiry
روز مصاحبه من یک آقا پسری بود که آدرس نداشت. آفیسر دقیقا بهش گفت تا آدرس نیاری بهت ویزا نمی دیم.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: rayan.s ، hooman78 ، nastaran86 ، shaahinh66
من در قسمت 44 نوشتم سایت مهاجرسراCool
تشکر کنندگان: