کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
سلام دوستان
سوالی داشتم اگه کمک کنین ممنون میشم؛
یکی از دوستام مصاحبه تو ابوظبی شده و حدود 20 سپتامبر کلیر شده اما ویزاش واسه امارات آماده نشد و نتونست هفته آخر اونجا باشه. به سفارت ایمیل زده بود و اونا گفتن اشکالی نداره اگه بعد از 30 بیای. حالا رفته اونجا اما بهش گفتن بعد 30 سیستم ما برای لاتاری بسته میشه. و اصلا تو کلیر نشده بودی و الان پرونده تو گم شده و هیچ کمکی نمی تونیم به تو بکنیم. واقعا راهی هست؟ 2
تا وکیل تو آمریکا 15000$ میگیرن اما اصلا گارانتی نمی کنن
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-10-04 ساعت 03:33)amin_555 نوشته:  سلام دوستان
سوالی داشتم اگه کمک کنین ممنون میشم؛
یکی از دوستام مصاحبه تو ابوظبی شده و حدود 20 سپتامبر کلیر شده اما ویزاش واسه امارات آماده نشد و نتونست هفته آخر اونجا باشه. به سفارت ایمیل زده بود و اونا گفتن اشکالی نداره اگه بعد از 30 بیای. حالا رفته اونجا اما بهش گفتن بعد 30 سیستم ما برای لاتاری بسته میشه. و اصلا تو کلیر نشده بودی و الان پرونده تو گم شده و هیچ کمکی نمی تونیم به تو بکنیم. واقعا راهی هست؟ 2
تا وکیل تو آمریکا 15000$ میگیرن اما اصلا گارانتی نمی کنن
نه متا سفانه هیچ راهی نیست بهش بگو به وکیل ها پول بیخودی نده و توی لاتاری 2014 شرکت کنه
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
(2012-05-20 ساعت 07:53)bakhshandehgy نوشته:  
(2012-05-20 ساعت 00:15)H-K نوشته:  سلام دوستان عزیز

یک سوال:آیا از دوستان کسی هست شماره عباس لیدر که کارش ترانسفر است تو آنکارا داشته باشه ؟؟؟ممنون میشم کسانی که با این آقا در ارتباط بودند منو راهنمایی کنند و شمارشو واسم بذارند ....ممنون

H-K عزيز دوستمون maka2 در پست شماره 5146 صفحه 344 از تاپيك "سوالات مطرح شده برندگان 2012 " جواب شما را داده اند.

توی این آدرس نبود - یکی از دوستان با پیغام خصوصی از من پرسیدن. من هم کمی گشتم ولی حالم انگار خیلی سرجاش نیست پیدا نکردم . داشتین پ. خ کنین بهتره. من هفته دیگه با اجازتون مسافرم. بلیط اصفهان تهران را هم بالاخره خریدمBig Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان