کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
تا زمانی که وقت مصاحبه شما تعیین نشده می تئنید با ایمیل تصحیح کنید. بعد از ارسال مدارک به سفارت باید حضوری در سفارت تصحیح کنید .
.
بمنن که اینجوری گفتن و منتظرم برم اونجا درست کنم.
since 2012
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، arman_m ، shadin_n ، shkhmo
(2012-05-30 ساعت 14:42)daria نوشته:  
(2012-05-30 ساعت 13:23)hadiseh.t نوشته:  الان متوجه شدم تو فرم هایی که برای سفارت فرستادم محل تولد پدرم و اشتباه نوشتم و محل اخذ دیپلمم رو ننوشتم مال شوهرم هم همین طور برای اصلاحش چی کار باید انجام بدم لطفا راهنماییم کنید|

اصولا یک یا دو اشتباه کوچک رو با ایمیل میشه درست کرد، ولی اگه بیشتر باشه باید فرم تصحیح شده رو دوباره برای KCC پست کنین. از اونجایی که دوباره پست کردن فرم ممکنه باعث عقب افتادن زمان مصاحبتون بشه که چون تو ماههای آخر هستیم به نظر من بهتره این کارو نکنین، به جاش یکی دو تا از اینها رو ایمیلی اطلاع بدین، هرچی هم موند قبل از قسم خوردن موقع مصاحبه تصحیح کنین.

با چه متنی باید درست کنم می تونم فرم رو تصحیح شده ارسال کنم یا نه؟یا ایمیل کنم فرم تصحیح شده رو؟
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، shadin_n ، shkhmo
خواهش می کنم یه نفر منو راهنمایی بیشتر کنهمن تو فرمها چند مورد رو اشتباه زدم الانم تنها ایمیلی که به من زدن اینه که مدارکت در دست بررسیه ز الان می خوام این مدارکو اصلاح کنم می خوام بدونم ایا با توجه به کمی وقت این کار درسته یا نه؟و اینکه با چه متنی می تونم اینو به اطلاعشون برسونم؟چه متنی بفرستم براشون؟من نامه نگاری اداری و خوب بلد نیستم؟و اشکال مدارکم اینه که خودم محل پیشمو ننوشتم و شوهرم محل دیپلمشو؟محل تولد پدرم تو شناسنامه من با پدرم فرق میکنه و من محل شناسنامه پدرمو اشتباه نوشتم؟

لطفا یکی از سال بالایی ها منو کامل راهنمایی کنه.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، shadin_n ، shkhmo
دوست عزيز نگران نباش ، اول سعي كن كل اشتباهاتت رو پيدا كني كه با يكبار اصلاح همش حل شه!! بعد با يك ايميل كه بالاش مشخصات برنده و كيس نامبر رو نوشتي به kcc اطلاعات درستت رو ايميل كن و مطمئن باش ك درست ميشه ....
اكثرا در فرمهاي اوليه اشتباهاتي دارند تازه بعضي اشتباهات هم بعد از ترجمه مدارك معلوم ميشه.... در مورد من كه اينجوري بود، موفق باشيد
since 2012
(2012-05-31 ساعت 10:19)maka2 نوشته:  دوست عزيز نگران نباش ، اول سعي كن كل اشتباهاتت رو پيدا كني كه با يكبار اصلاح همش حل شه!! بعد با يك ايميل كه بالاش مشخصات برنده و كيس نامبر رو نوشتي به kcc اطلاعات درستت رو ايميل كن و مطمئن باش ك درست ميشه ....
اكثرا در فرمهاي اوليه اشتباهاتي دارند تازه بعضي اشتباهات هم بعد از ترجمه مدارك معلوم ميشه.... در مورد من كه اينجوري بود، موفق باشيد

ممنون ولی چه متنی بفرستم متن انگلیسی که باید بفرستم چی باشه؟و چطوری بهشون بگم کدوم مربوط به منه کووم مربوط به همسرم انقدر گیج شدم که میخوام برم پیش وکیل؟
(2012-05-31 ساعت 10:35)hadiseh.t نوشته:  
(2012-05-31 ساعت 10:19)maka2 نوشته:  دوست عزيز نگران نباش ، اول سعي كن كل اشتباهاتت رو پيدا كني كه با يكبار اصلاح همش حل شه!! بعد با يك ايميل كه بالاش مشخصات برنده و كيس نامبر رو نوشتي به kcc اطلاعات درستت رو ايميل كن و مطمئن باش ك درست ميشه ....

ممنون ولی چه متنی بفرستم متن انگلیسی که باید بفرستم چی باشه؟و چطوری بهشون بگم کدوم مربوط به منه کووم مربوط به همسرم انقدر گیج شدم که میخوام برم پیش وکیل؟

من هنوزم فکر می کنم شما بیخودی دارین سخت میگیرین و این اشتباهات چیز مهمی نیست و حتی همشونو میتونین قبل از قسم خوردن درست کنین. به هر حال من یک متنی براتون مینویسم، امیدوارم درست باشه:

Case Number: 2012ASXXXXX
First Name: XXXXXX
Last Name: XXXXXX
Date Of Birth: mm/dd/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam

I'm writing to make some corrections in the forms I've sent to KCC. after reviewing the forms, I found out that I have 3 minor mistakes and I highly appreciate if you can correct them for me so that there would be no need to post the forms again.

Here are the correct information:

1. Form DS-230 for Family,Name (Main Applicant) Filed #21:
محل تولد صحیح پدرتون

2. Form DS-230 for Family,Name (Main Applicant) Filed #33, Line 1:
کل خط به صورت صحیح نوشته شود

3. Form DS-230 for Family,Name (Beneficiary) Filed #33, Line 1:

Please don't hesitate to contact me if any further information is needed

Regards and Thanks in advance,
اسمتون
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: schaghayegh ، SH1A2R3 ، alexander ، mirman ، ghorbat ، shadin_n ، shkhmo ، RunnerNewAge
(2012-05-31 ساعت 14:29)daria نوشته:  

من هنوزم فکر می کنم شما بیخودی دارین سخت میگیرین و این اشتباهات چیز مهمی نیست و حتی همشونو میتونین قبل از قسم خوردن درست کنین. به هر حال من یک متنی براتون مینویسم، امیدوارم درست باشه:

Dear Sir/Madam

I'm writing to make some corrections in the forms I've sent to KCC. after reviewing the forms, I found out that I have 3 minor mistakes and I highly appreciate if you can correct them for me so that there would be no need to post the forms again.

محل تولد صحیح پدرتون

اسمتون

Daria جان پاسخ سوالتون رو داد.... شما خودتون هم اگر مايل هستيد به تاپيك " نمونه مكاتبات با سفارت و kcc سر بزنيد"
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: daria ، SH1A2R3 ، nilufar ، ghorbat ، shadin_n ، shkhmo
(2012-05-31 ساعت 14:29)daria نوشته:  

Dear Sir/Madam

محل تولد صحیح پدرتون

اسمتون

دریا جان نمی دونم چه جوری می تونم ازت تشکر کنم یه دنیا ممنون منم نطر شما رو دارم همه بهم می گن نامه رو نفرست به خاطر اینکه بازم وقت مصاحبم عقب می افته ؟خیلی نگرانم ولی از طرفی ام الان خیلی دیره برای نامه فرستادن چون باعث تاخیر وقت مصاحبم می شه نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، shadin_n ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-05-31 ساعت 17:35)hadiseh.t نوشته:  دریا جان نمی دونم چه جوری می تونم ازت تشکر کنم یه دنیا ممنون منم نطر شما رو دارم همه بهم می گن نامه رو نفرست به خاطر اینکه بازم وقت مصاحبم عقب می افته ؟خیلی نگرانم ولی از طرفی ام الان خیلی دیره برای نامه فرستادن چون باعث تاخیر وقت مصاحبم می شه نظر شما چیه؟

خواهش می کنم، اینجاییم تا به هم کمک کنیم دیگه Smile نظر من همینه که این اشتباهات زیاد مهم نیستن و با فرستادن همین ایمیل حل میشن. تو سفرنامه اکثر بچه ها که نگاه کنین تو فرماشون کلی اشتباه دارن که قبل از قسم خوردن همه تصحیح کردن و آفیسر هم معمولا میگه مهم نیست. تنها چیزی که تو سفرنامه ها دیدم خیلی جدی بوده و براشون مهم بوده اشتباه اعلام کردن ازدواج و یا بچه های زیر ۲۱ ساله. من و همسرم هم یادمون رفته پیش دانشگاهی رو توی لیست تحصیلاتمون بنویسیم (هرچی فکر میکنم نمیفهمم چرا همیچین اشتباهی کردیم Smile ) ولی نگران نیستیم و قبل از قسم درستش میکنیم.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
تشکر کنندگان: ghorbat ، shadin_n ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-05-31 ساعت 18:01)daria نوشته:  
(2012-05-31 ساعت 17:35)hadiseh.t نوشته:  دریا جان نمی دونم چه جوری می تونم ازت تشکر کنم یه دنیا ممنون منم نطر شما رو دارم همه بهم می گن نامه رو نفرست به خاطر اینکه بازم وقت مصاحبم عقب می افته ؟خیلی نگرانم ولی از طرفی ام الان خیلی دیره برای نامه فرستادن چون باعث تاخیر وقت مصاحبم می شه نظر شما چیه؟

خواهش می کنم، اینجاییم تا به هم کمک کنیم دیگه Smile نظر من همینه که این اشتباهات زیاد مهم نیستن و با فرستادن همین ایمیل حل میشن. تو سفرنامه اکثر بچه ها که نگاه کنین تو فرماشون کلی اشتباه دارن که قبل از قسم خوردن همه تصحیح کردن و آفیسر هم معمولا میگه مهم نیست. تنها چیزی که تو سفرنامه ها دیدم خیلی جدی بوده و براشون مهم بوده اشتباه اعلام کردن ازدواج و یا بچه های زیر ۲۱ ساله.
داریا جان منظورت ازاشتباه اعلام کردن ازدواج چیه؟مگرآدم میتونه اشتباه اعلام بشه؟Smile

شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، shadin_n ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-05-31 ساعت 18:04)Orchin نوشته:  

خواهش می کنم، اینجاییم تا به هم کمک کنیم دیگه Smile نظر من همینه که این اشتباهات زیاد مهم نیستن و با فرستادن همین ایمیل حل میشن. تو سفرنامه اکثر بچه ها که نگاه کنین تو فرماشون کلی اشتباه دارن که قبل از قسم خوردن همه تصحیح کردن و آفیسر هم معمولا میگه مهم نیست. تنها چیزی که تو سفرنامه ها دیدم خیلی جدی بوده و براشون مهم بوده اشتباه اعلام کردن ازدواج و یا بچه های زیر ۲۱ ساله.
داریا جان منظورت ازاشتباه اعلام کردن ازدواج چیه؟مگرآدم میتونه اشتباه اعلام بشه؟Smile

منظورم مثل این مورد بود که برای دوستمون اتفاق افتاده. راستی برام جالب بود که شما اسممو درست نوشتین Smile
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
تشکر کنندگان: frz61 ، ghorbat ، shadin_n ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-05-31 ساعت 18:27)daria نوشته:  
(2012-05-31 ساعت 18:04)Orchin نوشته:  

منظورم مثل این مورد بود که برای دوستمون اتفاق افتاده. راستی برام جالب بود که شما اسممو درست نوشتین Smile
بازم ممنون داریا جان

داریا جان بازم ممنون همون طور که گفتید این اشتباهات رو می ذارم برای قبل از قسم چون با اصلاح انها امکان اینکه وقت مصاحبم عقب بیافته هست پس ترجیح میدم ایمیلی هم نزنم.
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، shadin_n ، shkhmo ، SH1A2R3
Hadiseh.tبا ايميل شما زمان مصاحبه عقب نمي افته!! تا زماني كه مدارك شما رو بفرستن سفارت مي تونيد ايميل بزنيد.....
.
من ٢ روز بعد از ايميلي كه زدم دوباره ايميل ديگري براي تصحيح چيز ديگري زدم كه گفتن مدارك شما به سفارت ارسال شده با سفارت مكاتبه كنيد......... نمي دونم شايد ايميل اولم پروندمو اورد رو به جريان انداخت....Wink
since 2012
تشکر کنندگان: shadin_n ، ghorbat ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-06-01 ساعت 08:55)maka2 نوشته:  Hadiseh.tبا ايميل شما زمان مصاحبه عقب نمي افته!! تا زماني كه مدارك شما رو بفرستن سفارت مي تونيد ايميل بزنيد.....
.
من ٢ روز بعد از ايميلي كه زدم دوباره ايميل ديگري براي تصحيح چيز ديگري زدم كه گفتن مدارك شما به سفارت ارسال شده با سفارت مكاتبه كنيد......... نمي دونم شايد ايميل اولم پروندمو اورد رو به جريان انداخت....Wink

سلام مکا جان ولی از اون اقایی که تو انکارا همه رو راهنمایی می کنه عباس بهم گفت این کارو نکن گفت امکانش هست که برای اصلاحشون وقت سفارتت عقب بیافته خودمم گیج شدم از طرفی من تازه 1 ماه می دونم برنده شدم و در حال حاضر کارنت شدم 3 هفته هست که مدارکم رسیده سفارت الانم این اشتباهاتو متوجه شدم و موندم ایمیل بزنم یا نه؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، shkhmo ، SH1A2R3 ، shadin_n

خواهش می کنم، اینجاییم تا به هم کمک کنیم دیگه Smile نظر من همینه که این اشتباهات زیاد مهم نیستن و با فرستادن همین ایمیل حل میشن. تو سفرنامه اکثر بچه ها که نگاه کنین تو فرماشون کلی اشتباه دارن که قبل از قسم خوردن همه تصحیح کردن و آفیسر هم معمولا میگه مهم نیست. تنها چیزی که تو سفرنامه ها دیدم خیلی جدی بوده و براشون مهم بوده اشتباه اعلام کردن ازدواج و یا بچه های زیر ۲۱ ساله. من و همسرم هم یادمون رفته پیش دانشگاهی رو توی لیست تحصیلاتمون بنویسیم (هرچی فکر میکنم نمیفهمم چرا همیچین اشتباهی کردیم Smile ) ولی نگران نیستیم و قبل از قسم درستش میکنیم.
داریا می شه پیام خصوصی که براتون فرستادم رو بخونید ممنون می شم.
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3 ، shadin_n ، daria ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان