کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
از دوستاني كه نامه دومشون اومده و مصاحبشون تو جولاي هست ولي با آپديت سايت تاريخشون نيومده،كسي ايميل زد سفارت ببينيم تكليفمون چيه،بليط بگيريم نگيريم،مداركو كي پست كنيم و ار اين جور حرفا:دي ؟ من كه 3 روزه يه ايميل زدم ولي جوابي نيومده!
تشکر کنندگان: ghorbat ، 3rip ، shadin_n ، SH1A2R3 ، daria ، کیانا
آیا امکانش هست تعداد افرادی که ویزا میگیرن به حد نصاب برسه و مصاحبه بقیه را کنسل کنند.
شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: shadin_n ، SH1A2R3 ، ghorbat
برای من هم تاریخ مصاحبه ژولای هنوز در سایت نیومده. دیشب ایمیل زدم فعلا که جوابی ندادن.
یک سوال دیگه دارم: در انتهای نامه دومم متن زیر را نوشته. منظور از Beneficiary خودم هستم؟ چرا None نوشته؟ کاری باید انجام بدهم؟

If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at
the time of interview.
Case Number: 2012AS00071XXX
Applicant Name: XXX
Beneficiaries: None
تشکر کنندگان: shadin_n ، SH1A2R3 ، ghorbat ، mmmsdeghi
(2012-06-08 ساعت 12:15)a_zam نوشته:  برای من هم تاریخ مصاحبه ژولای هنوز در سایت نیومده. دیشب ایمیل زدم فعلا که جوابی ندادن.
یک سوال دیگه دارم: در انتهای نامه دومم متن زیر را نوشته. منظور از Beneficiary خودم هستم؟ چرا None نوشته؟ کاری باید انجام بدهم؟

If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at
the time of interview.

چون شما 1 نفر هستید و کسی زیر کیس شما نیست
اگه کسی بود اسم اونها رو منوشتند مثل همسر و فرزندان
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: shadin_n ، a_zam ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، Omidooo
(2012-06-08 ساعت 12:15)a_zam نوشته:  برای من هم تاریخ مصاحبه ژولای هنوز در سایت نیومده. دیشب ایمیل زدم فعلا که جوابی ندادن.

the time of interview.

من 3-4 روز قبل ايميل زدم گفتم چرا كيس من تو ليست آپديت شده ها نيست، امروز جواب دادن كلي معذرت خواهي كردن: دي تاريخمو تاييد كردن و گفتن همون تاريخي كه تو نامه ي دوم اومده تشريف بيارين:دي
اينم متنش:
Dear Sir / Madam,

Your interview is on -------------. Please send your documents at least 10 days prior to your interview.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

تشکر کنندگان: shadin_n ، a_zam ، SH1A2R3 ، panteha ، ghorbat ، daria ، mmmsdeghi ، کیانا
(2012-06-08 ساعت 12:46)mahyar66 نوشته:  

the time of interview.

من 3-4 روز قبل ايميل زدم گفتم چرا كيس من تو ليست آپديت شده ها نيست، امروز جواب دادن كلي معذرت خواهي كردن: دي تاريخمو تاييد كردن و گفتن همون تاريخي كه تو نامه ي دوم اومده تشريف بيارين:دي
اينم متنش:
Dear Sir / Madam,

Your interview is on -------------. Please send your documents at least 10 days prior to your interview.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
شماره منم تو لیست آنکارا نیست ایمیل زدم گفتن که فایلهای جولای هنوز از کی سی سی نیمده اواخر جون ایمیل بزن !!!!! جواب عجیب قریبی دادن !!!!
شماره کیس: 2012AS00072XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 2011 ,July
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Sept, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: may, 2012
تاریخ دریافت نامه دوم: may, 2012
تاریخ مصاحبه: July, 2012
تاریخ دریافت ویزا:July, 2012
تاریخ ورود به آمریکا: :
تاریخ دریافت گرین کارت:
تعداد نفرات: 1+2
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، کیانا
(2012-06-08 ساعت 12:46)mahyar66 نوشته:  من 3-4 روز قبل ايميل زدم گفتم چرا كيس من تو ليست آپديت شده ها نيست، امروز جواب دادن كلي معذرت خواهي كردن: دي تاريخمو تاييد كردن و گفتن همون تاريخي كه تو نامه ي دوم اومده تشريف بيارين:دي
اينم متنش:
Dear Sir / Madam,

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

نکته جالبش اینه که گفتن مدارکو حداقل 10 روز قبل از مصاحبه بفرستین نه 15 روز!
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، کیانا
سلام اسم منم نبود میشه یه متن خوب بذارید برای ایمیل.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، کیانا
(2012-06-08 ساعت 17:55)daria نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 12:46)mahyar66 نوشته:  من 3-4 روز قبل ايميل زدم گفتم چرا كيس من تو ليست آپديت شده ها نيست، امروز جواب دادن كلي معذرت خواهي كردن: دي تاريخمو تاييد كردن و گفتن همون تاريخي كه تو نامه ي دوم اومده تشريف بيارين:دي
اينم متنش:
Dear Sir / Madam,

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

نکته جالبش اینه که گفتن مدارکو حداقل 10 روز قبل از مصاحبه بفرستین نه 15 روز!

اره واسه خودمم جالب بود واسه همين واسه محكم كاري زنگ زدم سفارت اونا هم تاييد كردن ولي چيزي در مورد 10 روز يا 15 روزش نگفتن
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، کیانا ، SH1A2R3
(2012-06-08 ساعت 18:08)ho.b نوشته:  سلام اسم منم نبود میشه یه متن خوب بذارید برای ایمیل.

Dear Sir/Madam:

Referring to the email dated May 17, 2012 from KCC regarding the site updating and scheduling my interview appointment with your office on .........., I would like to draw your kind attention to the issue that my case number has not been squeezed in the list provided by your office at the relative website. Please advise.

Best Regards,

M. Asghari masalan
va shomareha va etelaati ke marboot be khodetoon hast
تشکر کنندگان: 3rip ، SH1A2R3 ، ghorbat ، mmmsdeghi ، ho.b ، کیانا
این تاپیک دیگه رسما داره نفسای آخرش رو می کشه، اما خدایی تاپیک محبوبی بود، از وقتی همه کارنت شدیم دیگه تحویلش نگرفتیم، البته اگه اینجا ازبکستان بود همه الان داشتن اینجا هوراا می کشیدن، چون واسه آگوست همشون کارنت شدن Big Grin
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3rip ، Hediyeh ، mmmsdeghi ، hoda2012 ، ghorbat ، کیانا ، ASALI ، schaghayegh ، SH1A2R3 ، daria ، parsy631
منم کارنت شدم امروز 2 جولای من و خانمم، کیا همسفرن
کیس نامبر: 2012as 6500 انکارا
رویت قبولی: 11 ماه بعد از اعلام نتایج
تاریخ مصاحبه: دوم جولای2012
ازدواج بعد از اعلام تاریخ مصاحبه
دریافت برگ آبی تعداد 2 نفر
تاریخ کلير: 10 سپتامبر
ورود به امریکا:10 اکتبر الاباما
مهاجرت به لس آنجلس
تشکر کنندگان: ghorbat ، ASALI ، bakhshandehgy ، schaghayegh ، کیانا ، SH1A2R3
(2012-06-12 ساعت 20:38)ehsan442 نوشته:  منم کارنت شدم امروز 2 جولای من و خانمم، کیا همسفرن
مبارک باشه Big Grin انشااله میری و یکضرب میزنی توگوشه ویزا Tongue

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: 3rip ، کیانا ، bakhshandehgy ، SH1A2R3
بالاخره سایت آپدیت شد روزمصاحبه ما هم تایید شد ، هووووراا
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: bakhshandehgy ، smmyp ، schaghayegh ، ghorbat ، SH1A2R3 ، 3rip ، daria
(2012-06-12 ساعت 20:38)ehsan442 نوشته:  منم کارنت شدم امروز 2 جولای من و خانمم، کیا همسفرن

سلام احسان جان
منظورتون چیه که امروز کارنت شدین؟ شما که ۲۲ می تو همین تاپیک تاریخ مصاحبتونو هم اعلام کرده بودین:

(2012-05-22 ساعت 20:40)ehsan442 نوشته:  ما هم دو جولای هستیم

2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: