کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
من هم چک کردم برنده شدم
اما کیس نامبرم خیلی بالاست
2012AS00069XXX
فکر می کنید شانسی دارم؟
تشکر کنندگان: Hornet ، frz61
سلام به دوستان عزیز
پسر عمو من امسال برنده شده وتمام مدارکهاشو پست کرده ولی شماره کیسش خیلی بالا هست ایا امیدی هست؟
2012as 73###
تشکر کنندگان: odiseh
نقل قول:شما میتونید به به این سایت بولتن ویزا مراجعه کنید و شماره تون رو مقایسه کنید هر سال کمی متفاوته. برای سال 2011 با شمارهای که شما فرمودید نزدیک به 10 ماه.

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
از آگوست امسال به قبل رو ببینید و شمارهتون رو با سالای قبل مقایسه کنید
در ضمن دوستان نگران شماره هاشون نباشن و بیشتر به فکر ارسال فرم باشند.

با سپاس از شما دوست عزیز به خاطر معرفی این سایت خوب برای کنترل زمان مصاحبه، ولی متاسفانه تا ماه آگوست امسال یعنی 2011، اصلا شماره های بالای 39000 اعلام نشده و این خیلی نگران کننده است. در واقع من یکی خیلی نگران شدم
تشکر کنندگان:
همه دوستان با هر شماره کیسی شانس حضور در مصاحبه را دارند. لطفا برای آگاهی بیشتر در مورد روند کارنت شدن به تاپیک مرتبط در تالار 2011 مراجعه کنید و با کمی مطالعه اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.
تشکر کنندگان: gadfly ، odiseh ، genix21 ، alirezagh ، mansour***
سلام بر همه دوستان مهاجر به خصوص برندگان 2012Big GrinBig Grin

من پارسال برای اینکه بتونم زمان Current شدن خودم رو حدس بزنم از روی آمار سالهای پیش (به صورت کاملاً محافظه کارانه (بد بینانه)) یک مدل آماری ساختم که خيلي نزديك به واقعيت در آمد و همين كار را براي شما عزيزان هم انجام دادم كه نتیجه آن را به شرح ذیل با شما به اشتراک می گذارم. اگه اشتباه درآمد پیشاپیش منو ببخشید. Cool

اين مدل، خيلي وابسته به شماره بالا كيس نامبر در هر سال مي باشد، طبق اطلاعاتي كه من از تاپيك خلاصه پيشرفت كار برندگان 2012استخراج كردم، براي حد بالاي كيس نامبر امسال عدد 73500 رو در نظر گرفتم، بديهي است اگر به مرور زمان اطلاعات دقيق تري به دستم برسه حتماً در مدل بازنگري ميكنم و نتيجش رو بهتون اطلاع ميدم.

October = 14,700
November = 15,120 ~ 17,500
December = 17,325 ~ 18,950
January = 19,900 ~ 21,750
February = 22,155 ~ 24,255
March = 25,200 ~ 28100
April = 28,560 ~ 31440
May = 34,440 ~ 38,380
June = 41,055 ~ 46,710
July = 49,350 ~ 55,150
August = 60,270 ~ 64925
September = Current
اعداد اعلام شده بولتون هر ماه به صورت حد پايين و حد بالا است

ضمناً يك فايل پيوست در اين پست گذاشتم كه روند كارنت شدن برندگان لاتاري را در چهار سال اخير نشون ميده، اعدا قرمز موجود در جدول تعداد شماره هاي كارنت شده در هر ماه را مشخص ميكنه، اميدوارم براي پيشبيني به دردتون بخوره، Wink

در آخر لازم به ذكر است اين اعداد تقريبي هستند و بر اساس برداشتهاي شخص بنده از روند كارنت شدن برندگان لاتاري در چهار سال اخير برداشت شده است.Big GrinBig GrinBig Grin

همچنين جهت اطلاع رساني به ديگران،‌خواهشمند است دوستان عزيز سوالات خود را در تاپيك اعلام فرمايند و از مطرح نمودن آنها با پيغام خصوصي خود داري نمايند

با تشكر
HORNET
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
سلام
با سپاس از زحماتت.
طبق این جدول مصاحبه من حدود October میشه. مصاحبه ام آنکاراست. می خوام بدونم:
1.لیست مدارک رو از کجا پیدا کنم؟
2. گواهی واکسن تا چند وقت اعتبار داره؟ از الان برم بزنم اشکالی نداره؟
3.فرمی که اسپانسر باید پر کنه چه طور؟ یعنی الان بهش رو بزنم یا باید صبر کنم اول کیس ام کارنت بشه و بعد وقت به اندازه کافی هست؟
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: Hornet
راستی مدارک رو در تاپیک " مدارک مورد نیاز...." خوندم ولی ترسیدم به روز نباشه. چون بعضی از دوستان زده بودند مدارک رو از سایت سفارت مربوطه ببینید خواستم مطمئن شم کدام قابل استناده ؟

(2011-08-01 ساعت 11:54)الی الی نوشته:  سلام
با سپاس از زحماتت.
طبق این جدول مصاحبه من حدود October میشه. مصاحبه ام آنکاراست. می خوام بدونم:
1.لیست مدارک رو از کجا پیدا کنم؟
2. گواهی واکسن تا چند وقت اعتبار داره؟ از الان برم بزنم اشکالی نداره؟
3.فرمی که اسپانسر باید پر کنه چه طور؟ یعنی الان بهش رو بزنم یا باید صبر کنم اول کیس ام کارنت بشه و بعد وقت به اندازه کافی هست؟

دوست عزيز
1. بهترين منبع براي مدارك مورد نياز، همون سايت هر سفارتخانه است.
2. شما ميتوانيد براي كارت واكسن از الان اقدام كنيد و با توجه به اينكه بعضي از واكسنها رو بايد در دو الي سه نوبت بزنيد، حداكثر شش ماه مانده به مصاحبه نيز وقت هست
3.فرصتي در حدود حداقل يك هفته براي پر كردن فرمها توسط اسپانسر در نظر بگيريد، همچنين بايد زمان مورد نياز جهت پست كردن و رسيدن آنها نيز پيشبيني بفرماييد. با توجه به اينكه شما بايد 15 روز قبل ازمصاحبه مدارك را بفرستيد همه رو بايد لحاظ نماييد.

موفق باشيد
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: سامان صفایی
با سلام
دو تا سوال داشتم
۱. با این پیش بینی که شما می کنید یعنی شماره ۱۱۰۰۰ در همان اکتبر وقت مصاحبه می گیره؟
۲. اینکه مدارک رو باید قبل از مصاحبه برای سفارت بفرستیم آیا ایمیلی از لیست مدارک مورد نیاز به ما می زنند و دیگر اینکه این دو هفته قبل که می گن یعنی باید جوری بفرستیم که دو هفته قبل دستشون باشه یا اینکه دو هفته قبل تازه ارسال کنیم؟

در ضمن اگر زمان مناسب را برای اینکه به اسپانسرمان بگیم که فرمهاشو بگیره و پر کنه بگید ممنون میشم چون نمی دونم چقدر زمان می بره
ممنون
(2011-08-01 ساعت 12:49)AMI4SAL نوشته:  با سلام
دو تا سوال داشتم
۱. با این پیش بینی که شما می کنید یعنی شماره ۱۱۰۰۰ در همان اکتبر وقت مصاحبه می گیره؟
۲. اینکه مدارک رو باید قبل از مصاحبه برای سفارت بفرستیم آیا ایمیلی از لیست مدارک مورد نیاز به ما می زنند و دیگر اینکه این دو هفته قبل که می گن یعنی باید جوری بفرستیم که دو هفته قبل دستشون باشه یا اینکه دو هفته قبل تازه ارسال کنیم؟

در ضمن اگر زمان مناسب را برای اینکه به اسپانسرمان بگیم که فرمهاشو بگیره و پر کنه بگید ممنون میشم چون نمی دونم چقدر زمان می بره
ممنون

بله دوست عزيز
بنا بر پيشبيني من براي ماه October تا شماره 14,700 به اميد خدا، ميرن براي مصاحبه.
پيشنهاد ميكنم اون مراحلي رو كه در صفحه قبوليتون گفته حتماً بخونيد.
خوب و خوش باشيد
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: AMI4SAL ، Linspire
(2011-07-31 ساعت 17:44)Hornet نوشته:  سلام بر همه دوستان مهاجر به خصوص برندگان 2012Big GrinBig Grin

من پارسال برای اینکه بتونم زمان Current شدن خودم رو حدس بزنم از روی آمار سالهای پیش (به صورت کاملاً محافظه کارانه (بد بینانه)) یک مدل آماری ساختم که خيلي نزديك به واقعيت در آمد و همين كار را براي شما عزيزان هم انجام دادم كه نتیجه آن را به شرح ذیل با شما به اشتراک می گذارم. اگه اشتباه درآمد پیشاپیش منو ببخشید. Cool

اين مدل، خيلي وابسته به شماره بالا كيس نامبر در هر سال مي باشد، طبق اطلاعاتي كه من از تاپيك خلاصه پيشرفت كار برندگان 2012استخراج كردم، براي حد بالاي كيس نامبر امسال عدد 73500 رو در نظر گرفتم، بديهي است اگر به مرور زمان اطلاعات دقيق تري به دستم برسه حتماً در مدل بازنگري ميكنم و نتيجش رو بهتون اطلاع ميدم.

October = 14,700
November = 15,120 ~ 17,500
December = 17,325 ~ 18,950
January = 19,900 ~ 21,750
February = 22,155 ~ 24,255
March = 25,200 ~ 28100
April = 28,560 ~ 31440
May = 34,440 ~ 38,380
June = 41,055 ~ 46,710
July = 49,350 ~ 55,150
August = 60,270 ~ 64925
September = Current
اعداد اعلام شده بولتون هر ماه به صورت حد پايين و حد بالا است

ضمناً يك فايل پيوست در اين پست گذاشتم كه روند كارنت شدن برندگان لاتاري را در چهار سال اخير نشون ميده، اعدا قرمز موجود در جدول تعداد شماره هاي كارنت شده در هر ماه را مشخص ميكنه، اميدوارم براي پيشبيني به دردتون بخوره، Wink

در آخر لازم به ذكر است اين اعداد تقريبي هستند و بر اساس برداشتهاي شخص بنده از روند كارنت شدن برندگان لاتاري در چهار سال اخير برداشت شده است.Big GrinBig GrinBig Grin

همچنين جهت اطلاع رساني به ديگران،‌خواهشمند است دوستان عزيز سوالات خود را در تاپيك اعلام فرمايند و از مطرح نمودن آنها با پيغام خصوصي خود داري نمايند

با تشكر
HORNET

منم از شما تشکر میکنم
دو تا سوال داشتم:
-- همسر من شماره CN شده 67000 با این جدول شما، زمان مصاحبه اون کی میشه؟
-- خود من هم شماره CN شده 43000 این یعنی که من و اون جداگانه جزو لیست برندگان بودیم دیگه نه؟
تشکر کنندگان: Hornet ، عظیم
(2011-08-01 ساعت 14:47)odiseh نوشته:  منم از شما تشکر میکنم
دو تا سوال داشتم:
-- خود من هم شماره CN شده 43000 این یعنی که من و اون جداگانه جزو لیست برندگان بودیم دیگه نه؟
wowwwwww!!!
بابا شما دیگه کی هستینSmile جفتتون با هم قبول شدید؟Smile تبریک عرض می کنم
بر اساس جدول دوست خوبمون همسرتان سپتامبر سال دیگه و شما هم ژوئن سال بعد جداگانه مصاحبه میشید . البته من تا بحال یک همچین آدم های خوش شانسی ندیده بودم ولی فکر کنم شما چون زن و شوهر هستید باید در هر دو مصاحبه حضور داشته باشید. شما را به احتمال 200% در امریکا میبینیمBig Grin

این را هم در نظر داشته باشید که جدول ارائه شده همانطور که خود hornet عزیز هم فرمودند بر پایه فرضیات و تجربیات هستش و ممکنه کمی بالا و پایین بشه اما بنظر من نهایتاً در حد 1 ماه تغییر خواهد داشت.

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: odiseh ، Hornet ، ozone
Donkey chance
پست شما رو که خوندم از شادی توی دلم فرو ریخت به قول دستمون انگار که سوار ترن هوایی شده باشم و سر پایینی دارم میام.....

هزار بار تشکر می کنم از شما....راستش برای کسانی مثل ما که اولین بارمونه که شرکت کردیم و خوب خدا رو شکر هر دو هم قبول شدیم، چون اطلاعات زیادی نداریم نمی دونیم که شانس گرفتن ویزامون چقدره و با این CN بالا اصلا شانسی داریم یا نه برای همین نمی دونیم که چقدر باید شادی کنیم (حالا واقعا شانسی داریم؟)

بهر حال امیدوارم در پناه خدا همیشه شاد باشی، لبت خندون و ایام به کامت باشه
تشکر کنندگان: Donkey chance ، Hornet ، ozone
(2011-08-01 ساعت 14:47)odiseh نوشته:  منم از شما تشکر میکنم
دو تا سوال داشتم:

دوست عزيز تبريك ميگم كه هر دوتاتون قبول شديد ! Big Grin
من كه همچين چيزي نديده بودم!Big GrinBig GrinBig Grin
پيشنهاد ميكنم قيل از هر چيز يك ايميل به گينس بزنيد تا اسمتون رو تو كتاب ركدش ثبت كنن Wink
بايد باز هم تاكيد كنم كه اين اعداد فقط بر اساس فرضيات در آمده است و نميشه بهشون اطمينان داشت
وليكن بر اساس پيشبيني من، همسر شما براي ماه سپتامبر سال آينده و شما براي جون يا جولاي سال آينده مصاحبه خواهيد رفت
خوب و خوش باشيد
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: odiseh ، Donkey chance ، Masoudpish ، ozone
سلام
به نظرتون با کیس نامبر 13000
در بدبینانه ترین حالت از وقتی کیس مون کارنت میشه و میشه رو سایت فهمید تا مصاحبه چقدر وقت هست؟ یعنی زمان لازم برای نامه اسپانسر و واکسن و ..... هست ؟(تا15 روز قبل از ارسال مدارک)

تشکر کنندگان: NOKHODI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان