کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ds160
دوستان من ds169 پر كردم.الان براي وقت گرفتن بايد اول منتظر ايميل سفارت باشم درسته؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ds160 وقتي پر مي كنيم بايد ايميل بياد كانفيرم بشه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 17:00)vahid4573 نوشته:  دوستان ds160 وقتي پر مي كنيم بايد ايميل بياد كانفيرم بشه؟

شما وقتی پر میکنی اخرش میتونید برای خودتون کانفیرم ایمیل کنید باید داشته باشید کانفرم اگه نهایی کردید فرم هارویادتون نره
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزيز اين كار انجام دادم طول مي كشه جواب بياد؟يه سوال ديگه من تو سيس امروز ready شدم كي ميتونم وقت بگيرم؟ يا.حتما بايد اول سفارت ايمل بده بعد؟ارمنستان هستم

پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-06-18 ساعت 19:15)vahid4573 نوشته:  دوست عزيز اين كار انجام دادم طول مي كشه جواب بياد؟يه سوال ديگه من تو سيس امروز ready شدم كي ميتونم وقت بگيرم؟ يا.حتما بايد اول سفارت ايمل بده بعد؟ارمنستان هستم

تو سایت usvisa مگه وقت نگرفتید؟؟
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه دوست عزيز من پرسيدم گفتن تا ايميل سفارت نياد نميتونم وقت بگيرم كيس نامبرم تلفني گرفتم امروز تازه تو سيس ردي شد من فرم ٣ روز پيش پر كردم گفتن دوستان تا ايميل سفارت نياد وقت نگيرم كنسل ميكنن شما نظرتون چيه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 19:23)vahid4573 نوشته:  نه دوست عزيز من پرسيدم گفتن تا ايميل سفارت نياد نميتونم وقت بگيرم كيس نامبرم تلفني گرفتم امروز تازه تو سيس ردي شد من فرم ٣ روز پيش پر كردم گفتن دوستان تا ايميل سفارت نياد وقت نگيرم كنسل ميكنن شما نظرتون چيه؟

والا این ارمنستان بازی جدیدا زیاد درمیاره روند کار این بود تو سایت ثبت کنی ولی منم چک کرد سایت ظاهرا اول با خودشون هماهنگ کنید تا خودشون وقت بدهند
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
جالبه در كل واسه خوده فرم كانفيرم شدنش ايميل ميزن؟يه سوال به ارمنستان ايميل بزنم سوال كنم فارسي بزنم يا انگليسي؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-18 ساعت 19:33)vahid4573 نوشته:  جالبه در كل واسه خوده فرم كانفيرم شدنش ايميل ميزن؟يه سوال به ارمنستان ايميل بزنم سوال كنم فارسي بزنم يا انگليسي؟

انگلیسی بزن دوست عزیز
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم ازت يه ٢ روز صبر كنم ببينم خبري ميشه

پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
دوستان كسي وقت گرفته جديدا؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 17:56)vahid4573 نوشته:  دوستان كسي وقت گرفته جديدا؟

تازگیا متاسفانه بچه ها کم کار شدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دقيقا

پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا ممکنه قبل از تکمیل فرم DS-160 وقت مصاحبه رو بگیرم؟ (از پستهای بالا اینطور برمیاد که جواب منفیه!!)
علتش اینه که به زودی سفر اروپا در پیش دارم، و می خوام اونرو در فرمم بنویسم، اما فکر می کنم الآن که هنوز سفرم انجام نشده وارد کردن اون کشورها در فرم دروغ محسوب بشه!
از طرفی وقتها هم که همیشه پر هست، و گاهی هم که فرصتی باز میشه بدلیل نداشتن شماره فرم از دستش میدم!
میشه فقط شماره فرم رو بگیرم و بعداً تکمیلش کنم؟ در اینصورت برای تکمیلش چند روز فرصت دارم؟
و اونوقت برای گرفتن وقت از طریق چه لینکی باید اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من که وقت گرفتم ارمنستان خیلی سریع تایید شد وایمیل هم دریافت کردم
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان