کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ds160
دوست عزيز من يه سوال دارم اين فرم بايد تاءيد بشه؟ ايميل چيزي بياد؟من پر كردم فرداش تو سيس پرينت گرفتم ٢ صفحه بالاش نوشته كانفرميشن همينه؟يه سوال ديگه الان تو سيس وضعيت من ready الان ميتونم وارد شم اگه وقتي باشه يا كنسلي وقت بگيرم؟يا حتما بايد از ارمنستان ايميل دعوت به مصاحبه بياد بعد

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان مهاجرسرا
سوال من در مورد Have you ever been refused a U.S. Visa, or been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission at the port of entry?
هستش.
پدر و مادر من پارسال تو لاتاری برنده شده بودن و بعد از مصاحبه اصلا جواب fbi check شون نیومد و ویزا نگرفتن. هر بار هم به سفارت تا قبل 30 سپتامبر 2014 ایمیل زدیم جوابی مبنی بر رد شدن ندادن و وصعیت کیس نامبر لاتاری همون administrative processing بود ( یا شبیه اش). حالا خواستم بدونم برای ویزای توریستی جواب این سوال رو چی باید داد؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عکس رو در کدوم مرحله باید وارد فرم کنیم؟ من فکر می کردم اون اول هست، ولی الآن به صفحه کار و تحصیل شدم اما لینکی برای آپلود عکس پیدا نمی کنم!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 21:00)leilav_1984 نوشته:  دوستان عکس رو در کدوم مرحله باید وارد فرم کنیم؟ من فکر می کردم اون اول هست، ولی الآن به صفحه کار و تحصیل شدم اما لینکی برای آپلود عکس پیدا نمی کنم!
سلام
قبل از اینکه سابمیتش کنین ادیت داره. عکستونو اپلود کنین
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: leilav_1984
در قسمت explain ویزاهای رد شده قبلی، باید چی بنویسم؟
فقط under section 214(b) of the US IAN کافیه؟ یا باید شماره درخواست و تاریخ و... هم بنویسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 22:08)leilav_1984 نوشته:  در قسمت explain ویزاهای رد شده قبلی، باید چی بنویسم؟
فقط under section 214(b) of the US IAN کافیه؟ یا باید شماره درخواست و تاریخ و... هم بنویسم؟
یه توضیح مختصر بدید که چرا ویزاتون رد شده
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
پاسخ
(2015-08-26 ساعت 22:09)shiva201 نوشته:  یه توضیح مختصر بدید که چرا ویزاتون رد شده

به من توضیحی داده نشد!
حتی وقتی پرسیدم علت چی هست گفت: مورد منفی وجود نداره، اما امروز امکانش نیست!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 23:40)leilav_1984 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:09)shiva201 نوشته:  یه توضیح مختصر بدید که چرا ویزاتون رد شده

به من توضیحی داده نشد!
حتی وقتی پرسیدم علت چی هست گفت: مورد منفی وجود نداره، اما امروز امکانش نیست!!!
همینو بنویسید. معمولا انقدر دقیق بررسی نمیکنن فرمو. بعدم روزی که برای مصاحبه تشریف میبرید تو کامپیوتر دارن پروندتونو
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
پاسخ
سوابق تحصیلی باید همش در فرم DS-160 ذکر بشه؟
مثلاً کارشناسی و دبیرستان لازمه یا فقط آخرین مقطع؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 11:46)leilav_1984 نوشته:  سوابق تحصیلی باید همش در فرم DS-160 ذکر بشه؟
مثلاً کارشناسی و دبیرستان لازمه یا فقط آخرین مقطع؟
تا اونجا که یادمه برای سابقه کار 5 سال آخر باید ذکر شه تحصیل همش
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
پاسخ
دوستان من فوری به کمک نیاز دارم!
وقت مصاحبم فردا هست، و فرم رو هم submit کردم، و یهو متوجه شدم در فیلد محل اقامت در آمریکا، آدرس خیابون و پلاکش هست، اما شهر و ایالتش نیست!! با اینکه من اینها رو وارد کردم و اگه اصلا وارد نکرده بودم که باید خطا میداد!
البته من همون آدرس رو به عنوان آدرس مخاطبم در آمریکا هم وارد کردم.
الآن چکار می تومم بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 11:15)leilav_1984 نوشته:  دوستان من فوری به کمک نیاز دارم!
وقت مصاحبم فردا هست، و فرم رو هم submit کردم، و یهو متوجه شدم در فیلد محل اقامت در آمریکا، آدرس خیابون و پلاکش هست، اما شهر و ایالتش نیست!! با اینکه من اینها رو وارد کردم و اگه اصلا وارد نکرده بودم که باید خطا میداد!
البته من همون آدرس رو به عنوان آدرس مخاطبم در آمریکا هم وارد کردم.
الآن چکار می تومم بکنم؟
اشکالی نداره نگران نباشید . اگه مشخصات اصلی خودتون مثل اسم و تاریخ تولد و.. درسته بقیش مهم نیست. بدون استرس برید.
موفق باشید
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
پاسخ
واقعا ممنونم از جواب سریعت شیوا جون!
مگه از قبل فرمها رو نمی خونن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 11:53)leilav_1984 نوشته:  واقعا ممنونم از جواب سریعت شیوا جون!
مگه از قبل فرمها رو نمی خونن؟
نه اونجوری که بخوان خط به خط بخونن. بعدم این موردی که شما میگید قابل چشم پوشیه. اگر یه زمانی پرسیدن میگید اشتباه شده. نگران نباشید مصاحبه همین جوریشم پر استرسه دیگه سخت ترش نکنین [emoji6] [emoji4]
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
پاسخ
سلام دوستان عزیز.
چند تا سوال راجع به فرم ds 160 ممنون میشم جواب بدین
1 - given names چیه؟
2 - passport book number چیه؟
3 - برای ویزای توریستی باید ایتم (temp . business pleasure visitoR (B انتخاب بشه؟ در صورت مثبت بودن ، در قسمت specify کدوم آیتم درسته؟
B1/B2 : BUSINESS AND TURISM (TEMPRARY VISITOR
B1 : BUSINESS / CONFRENCE
B2 : TURISM / MEDICAL TREATMENT
4 - سوالی که پرسیده کسی تا کنون ویزای مهاجرتی برای شما اقدام کرده است؟ من که چند سال لاتاری ثبت نام کردم ولی برنده نشدم .چی باید بزنم بله یا خیر
5 - سوالی که پرسیده مشخصات فرد یا سازمان مورد تماس در امریکا؟ بلاجبار باید یکیشو انتخاب کرد. خوب من که کسیو ندارم سازمانیم نمی شناسم باید چه کاری انجام بدم.
6 - سوالی که پرسیده بجز والدین ، بستگان درجه یک دیگری در ایالت متحده دارید یا نه؟ خواهرم یک هفتست که ویزای امریکاش اومده که از طریق لاتاری برنده شده بود. هنوز از ویزاش استفاده نکرده. به نظر شما من اسمشو بنویسم یا نه؟ این موضوع برای ویزای توریستی من مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان