کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي اول لاتاري ۲۰۱۲
(2011-05-12 ساعت 14:44)brotherhood نوشته:  دوستان عزیز میدونم سوالم تکراری خاهشن همه نریزین سرم کتک بزنید فقط یک سوال کسی میشه ادرس اون تایپیک گرین کارت از اغاز تا پایان و ادرس سایتی که ثبت نام میکنه رو بده

http://www.dvlottery.state.gov/
(2011-05-12 ساعت 14:10)امید برهانی نوشته:  بچه ها من قبول شدم کسی هست با هم هماهنگ بشم کارامونو پیگیری کنیم shadow7016@yahoo.com اگه میشه برام یه میل بزنه هماهنگ بشیم

برای شاد سازی
اقا میل شما منو یاده پخش 7016 کنوود انداخت (سایه ی کننود 7016Tongue پخش اسی. انشالله قبول شیم بریم اونجا مهد سیستم بازا(سیستم بازی واقعی) جایی که عباسی و سورنا نباشه جایی که جوونای ما برای یافتن فلان قطعه صوتی به این دزدا التماس نکنن) می بخشن ها فقط می خواستم شوخی کرده باشم جو پر استرس رو عوض کنمCool
تشکر کنندگان: brotherhood
من قراربود برای 7 نفر چک کنم که قبول شدن یا نه ولی در حال حاضر خود سایت رسمی قبول نشده و رد شده
امید وارم هرچه سریعتر سایت راه اندازی شود
اگر این آمریکاییها اینقدر نا وارد هستن چطور منم منم می کنن؟؟؟
می دادن برو بچس شریف براشون 1 سایت ردیف درست میکردن
ما منتظران لب آبیم کی آی کی آی
تشکر کنندگان:
ای خراب بشه این آمریکا با این لاتاریش و وب سایتش و قوانینش . ملت رو سر کار گذاشته . یه وب سایت معمولی رو نمیتونن راه اندازی کنن انوقت خودشون رو پیشرفته هم میدونن
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: lale ، azita 33
این خبر میتونه در مورد لاتاری هم صدق کنه چون اونا هم فعلا چیزی اعلام نکردن و فعلا سایت رو بستن

شرکت سونی اعلام کرده که شخصی ناشناس با نفوذ به وب سایت بازی های کامپیوتری پلی استیشن (PlayStation) اطلاعات و مشخصات میلیون ها کاربر را به سرقت برده است.

سونی می گوید که مشخصات حساب کاربری، اسامی، آدرس و احتمالا شماره کارت های اعتباری حدود ۷۷ میلیون نفر به دست این هکر افتاده است.

این شرکت ژاپنی بین روزهای ۱۷ تا ۱۹ آوریل فعالیت های سایت پلی استیشن را متوقف کرده بود.

کاربران می توانند که با ثبت نام در سایت پلی استیشن، بازی های کامپیوتری مورد نظر خود را خریداری و دانلود کرده یا با کاربران دیگر بطور مجازی به بازی مشغول شوند.

این یکی از بزرگ ترین سرقت های سایبری در جهان گزارش شده است.

سونی خبر هک شدن وبسایت پلی استیشن را سه شنبه در این سایت به اطلاع کاربران رساند.

مدیران سونی حدود یک هفته پیش از این اتفاق با خبر شده بودند، اما روز سه شنبه آنرا به مردم اعلام کردند.
منبع : http://www.bbc.co.uk/persian/world/2011/...tion.shtml
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

KCC جواب من را در خصوص ای میل کردن بار کد به من داد و من متن ای میل خودم و KCC را اینجا میذارم.

متن ای میل KCC

Thank you for your inquiry

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms

متن ای میل خودم:

Case Number:

Principal Applicant Name:
Preference Category:

Foreign State Chargeability:

Dear Sir/ Madam

I'm randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 but I was Unable to save or print the bar code.

At present time due to technical problems of the website, bar code is not accessible.

Kindly mail me the bar code quickly. Thank you very much for your speedy response.

Sincerely,

تشکر کنندگان: uxmal09 ، mehran61
(2011-05-10 ساعت 00:09)soroush_fn نوشته:  دوستان با سلام
من هرچی case number قبولی دیدم به صورت 2012AS000000 بود ...ولی مال من 2012QS ..؟؟؟ این معنی خاصی می ده؟؟؟؟

سلام دوست عزیز احتمالا شما شماره confirmation رو با Case اشتباه گرفتی این شماره را وقتی سایت جوابدهی باز شد باید وارد کنی تا ببینی قبول شدی یا نه.
Case no :2012as00000xxx
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 11:14)farhad_vakili نوشته:  من یه ایمیل به kcc زدم و بابت مشکل سایت سوال کردم ولی هنوز که هیچ جوابی دریافت نکردم. اینم میدونم که امکانش نیست که به همه ایمیلهای اینچنینی جواب بدن ولی به هر حال اگه جواب بدن که همه شما رو در جریان قرار میدم.

kcc همین الان جواب داده که:
Thank you for your inquiry,

We are experiencing technical problems with the Diversity Visa Lottery website. We are aware of the problem and are taking action. Thanks for your patience.
تشکر کنندگان: Haghighat ، artemis21 ، uxmal09
سلام، KCC جواب من رو هم داد. من سوال کرده بودم که مدارکم رسیده یا نه و آیا طبیعیه که من و همسرم هر دو پذیرفته شدیم و آیا درسته که من مدارک هر دو کیس رو فرستادم؟ اونم جواب داده باید هنگام مکاتبه شماره کیس و تاریخ تولد بصورت کامل باید وارد بشه Sad من فقط سال تولد رو ارائه داده بودمCool
شماره کیس:‌ 2012AS000146XX
کنسل شدن نتایج قرعه کشی:May/2011/13
تشکر کنندگان: farhad_vakili
من یه میل فرستادم به کی سی سی ، خواستم امتحانشون کنم Smile
گفتم من قبول شدم (الکی) اما شماره کیس و بارکد رو نمیتونم ببینم ، برام بفرستید

اما اونا زرنگتر بودند Smile)
from KCC :
Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

اینجوری هم نشد بفهمیم قبول شدیم یا نه
سابجکتش رو هم شماره کانفیرمیشن نوشته بودم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: mehran61
سلام، دوست من به محض اینکه نامه برای KCC میفرستید یک نامه اتوماتیک توسط سیستم تولید میشه و برای شما ارسال میشه که میگه نامه شما دریافت شده. در واقع شما باید منتظر جواب KCC بمونید. این نامه که برای شما ارسال شده در واقع همون تایید اتوماتیک دریافت نامه شماست.
شماره کیس:‌ 2012AS000146XX
کنسل شدن نتایج قرعه کشی:May/2011/13
تشکر کنندگان: idn
فکر کردم خواستن بپیچونن Wink
تبریک به شما که قبول شدید
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان

میرم تو سایت این پیغام رو میبینم . یعنی چی این ؟ چه کار کنم ؟

We are experiencing technical difficulties at this time.
تشکر کنندگان:
(2011-05-13 ساعت 01:17)ehsan1233 نوشته:  سلام به دوستان

میرم تو سایت این پیغام رو میبینم . یعنی چی این ؟ چه کار کنم ؟

We are experiencing technical difficulties at this time.

منم همین مشکل رو دارم 3 روزه که اینطوریه.Sad
تشکر کنندگان:
سلام / سایت بسته است.چطور بدونم قبول شدم یا نه؟کمک لطفا
تشکر کنندگان:
(2011-05-13 ساعت 02:39)آرش رز نوشته:  سلام / سایت بسته است.چطور بدونم قبول شدم یا نه؟کمک لطفا

دوستان عزیز متاسفانه سایت حدود یک هفته هست که بسته شده و دارن تعمیراتSmile انجام میدن.
به امید خدا تا چند روز دیگه باز میشه و میتونید نتایج رو مشاهد فرمائید.
همیشه رفتن رسیدن نیست - اما برای رسیدن باید رفت

تشکر کنندگان: Hashem

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان