کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي اول لاتاري ۲۰۱۲
دوستان اینقدر بال بال نزنید همه چیز درست میشه و فقط باید صبور باشید .سال قبل که دوستم برنده شد هیچ نامه ای دریافت نکرده بود و فقط Confirmation Number داشت و دقیقا 24 روز مونده به تاریخ مصاحبه از طریق ایمیلی که به سفارت زدیم متوجه شدیم.حالا فکرش رو بکنید چه فشار روحی به دوستم امده بود در طی 5 ماه بی خبری از اینکه بالاخره میره یا نه . خدا رو شکر در تاریخ 1 مارس ویزا رو گرفت و اونقدر خوش شانس هم بود که یادشون رفت پول ویزا رو ازش بگیرن.در تمامی انجام پروسه باهاش از نزدیک شاهد مسایل بودم فقط تو سفارت رام ندادن.حالا که چیزی نشده اینقدر نگرانید فقط و فقط صبر
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: sorooshii ، j@vad
(2011-05-13 ساعت 09:34)shervin1988 نوشته:  به نظرتون پيشنهاد خوبي دادم؟

شروین جان درستش همینه که شما فرمودید.
چون هیچ دلیل قانع کننده ای برای کارشون ندارن و فقط میگن برای مسائل امنیتی.
در صورتی که فقط برای برنده نشده ها مسائل امنیتی وجود داره انگارSmile چون برنده شده ها متوجه میشن و برنده شده ها متوجه نمیشن که اصلا درست وارد میشن یا نه.
چند روز پیش هم من تقریبا یه اینجور متنی برای فیس بوکشون فرستادم.
همیشه رفتن رسیدن نیست - اما برای رسیدن باید رفت

تشکر کنندگان:
(2011-05-13 ساعت 10:46)uxmal09 نوشته:  شایدم اصلا به خودشون زحمت ندادن که همچین چکی رو توی سیستم شون بذارن با فرض اینکه اگه کسی نمی تونه دو خط عدد و اسم رو درست وارد کنه پس دیگه....

دوست عزیز تعداد زیادی از کسانی که با جواب منفی روبرو میشن به این فکر میکنن که اصلا پرونده اونها مورد تائید بوده یا خیر (از نظر عکس و ...)
بسیاری فکر میکنند که اسم فامیل رو درست وارد میکنن یا خیر (برای مثال کسانی که نام فامیل دو یا سه بخشی دارند و نمیدونن باید چسبیده نوشت یا با فاصله - کامل نوشت یا بخشی رو نوشت - زیرا اینها توسط یک سیستم کنترل میشه و ممکنه برنامه نویش اون سیستم طوری برنامه رو نوشته باشه که فقط بخش آخر رو بخونه)
بسیاری فکر میکنند که برنده شده اند و به اشتباه روزهای اول با جواب منفی روبرو میشوند (داخل همین تاپیک و تاپیکهای 2011 رجوع شود)
بسیاری فکر میکنند به خاطر نوع مرورگرشون ممکنه اصلا وضعیتشون چک نشود و با جواب منفی روبرو میشوند و ... )
اینها مواردی چند بود که الان بنده حضور ذهن داشتم که البته این موارد و مواردی دیگر را شروین عزیز با ایمیل و بنده از طریق فیس بوک به اطلاع طرف مقابل رسانده ایم.

تشکر کنندگان: uxmal09 ، sorooshii ، barsa ، artemis21 ، lorecance
(2011-05-13 ساعت 11:08)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-13 ساعت 10:56)matgogoia نوشته:  
(2011-05-13 ساعت 10:46)uxmal09 نوشته:  شایدم اصلا به خودشون زحمت ندادن که همچین چکی رو توی سیستم شون بذارن با فرض اینکه اگه کسی نمی تونه دو خط عدد و اسم رو درست وارد کنه پس دیگه....

دوست عزیز تعداد زیادی از کسانی که با جواب منفی روبرو میشن به این فکر میکنن که اصلا پرونده اونها مورد تائید بوده یا خیر (از نظر عکس و ...)
بسیاری فکر میکنند که اسم فامیل رو درست وارد میکنن یا خیر (برای مثال کسانی که نام فامیل دو یا سه بخشی دارند و نمیدونن باید چسبیده نوشت یا با فاصله - کامل نوشت یا بخشی رو نوشت - زیرا اینها توسط یک سیستم کنترل میشه و ممکنه برنامه نویش اون سیستم طوری برنامه رو نوشته باشه که فقط بخش آخر رو بخونه)
بسیاری فکر میکنند که برنده شده اند و به اشتباه روزهای اول با جواب منفی روبرو میشوند (داخل همین تاپیک و تاپیکهای 2011 رجوع شود)
بسیاری فکر میکنند به خاطر نوع مرورگرشون ممکنه اصلا وضعیتشون چک نشود و با جواب منفی روبرو میشوند و ... )
اینها مواردی چند بود که الان بنده حضور ذهن داشتم که البته این موارد و مواردی دیگر را شروین عزیز با ایمیل و بنده از طریق فیس بوک به اطلاع طرف مقابل رسانده ایم.

فرمایش کاملا درست ولی:
- اگه کسی بخاطر اشکال عکس رد شده که راه برگشتی نداره و هیچ وقت هم متوجه نمیشه. موقع ثبت نام یک PHOTO VALIDATOR آنلاین بود که میشد عکس رو آپلود کرد و دید که قبول میشه یا خیر.
- من خودم اسم فامیلم سه بخشیه و با معیارهای غیر ایرانی (و حتی ایرانی) بسیار بسیار طولانی، دقیقاً همونطوری که خودم موقع ثبت نام نوشته بودم (بدون فاصله و عین پاسپورت) زدم و جواب داد. بنابراین اسم دقیقاً عین همونی هست که خودتون موقع ثبت نام وارد کردید هر چقدر هم که بلند باشه.
- نتیجه منفی کاذب کاملاً درسته، شاید بخاطر همین سیستم شون چند وقته قطعه.
- مرورگر. تجربه خودم با حداقل 4 نوع مرورگر امتحان کردم (هیچ کدوم اینترنت اکسپلورر نبود) و هر بار نتیجه یکسان بود.

خب دوست عزیز شما اسم فامیلتون 3 بخشه و تو پاسپورتتون هم میفرمائید به هم چسبیده نوشته شده ولی برای مثال بنده فامیل دو کلمه ای دارم و در پاسپورت هم جدا نوشته شده.
حال در خیلی از برنامه هایی که نوشته میشن روال به این صورت هست که برنامه به اولین فاصله (space) که رسید روند جستجو قطع میشه و یا ممکنه کلمه دوم رو بخونه و ....
حال اصلا دلیل این بحث چی هست؟
1- اینکه شخص ایکس با یکبار امتحان و دیدن این جمله آقا / خانم ایکس شما برنده نشده اید با خیال راحت میره و برای سال بعد میشینه ولی در سیستم کنونی شخص ایکس ممکنه روزی 100 بار سایت رو چک کنه چون اصلا نمیدونه که درخواستش درسته ؟ سیستم اونو شناخته ؟ و ... که این باعث میشه بار روی سرور خودشون زیاد بشه و شمکلات بعدی رو بوجود بیاره.
2- حتی خیلیها بعد از چک کردن ایمیل میزنن و دوباره از طریق ایمیل میپرسن.
و البته بنده به ایشان حق میدم زیرا شخصی رو داشتیم که سال گذشته نامه درسیافت نکرده و بعد از 6 ماه چک کردن و جواب منفی گرفتن تازه دیده که برنده شده.

در ضمن اون برنامه که موقع ثبت نام عکسها رو تائید میکنه فقط و فقط سایز عکس رو تائید میکنه و نه محتویات عکس رو.

تشکر کنندگان: uxmal09 ، sorooshii ، barsa ، hooman78
(2011-05-13 ساعت 11:26)uxmal09 نوشته:  فقط یک تجربه رو از سیستم مهاجرت کانادا اضافه می کنم. دوستی داشتم که اسم فامیلش دو بخشی بود و با یک تک فاصله در پاسپورت جدا از هم نوشته شده بود. وقتی می خواست اسمشو توی سیستم آنلاین بزنه و وضعیت رو ببینه همون طوری می زد و جواب نمی گرفت تا آخر سر یک دش (-) بین دو کلمه اسم فامیلش گذاشت و سیستم شناخت. این هم می تونه یک گزینه باشه برای چک کردن وقتی که سایت دوباره راه افتاد.

آفرین دقیقا مسئله همه ما همینه
ببینید - دوست شما از کجا متوجه شده ؟ چون سیستم به ایشون میگفته که اسم شما رو نمیشناسم و ایشون هم به همین دلیل تغیرات ایجاد میکرده تو ورود اطلاعاتش.
حال اگر سیستم (مثل سیستم ایالات متحده) اصلا نگه شناختم - نشناختم - درست وارد شدید - این اسم وجود داره - وجود نداره و ... اون بنده خدا از کجا میتونه بفهمه که واقعا برنده شده یا خیر؟ و باعث بوجود اومدن یک دور باطل و ترافیک سنگین روی سایت میشه.
فکر میکنم بحثمون بالاخره به یه نتیجه ای رسیدSmile
ما بریم نمایشگاه کتاب ببینیم کی چی نوشته جدیداٌ

تشکر کنندگان: uxmal09 ، barsa ، hooman78

سلام؛
البته که اینجور پیشنهادها خوبه، ولی به نظر می رسه که پاسخ در یک فرمت از پیش تهیه شده ارسال شده است.
اگه واقعا نگران مسائل امنیتی هستند حداقل اقلش اینه که می تونند وقتی یه کانفرمیشن نامبر اشتباه یا اونی که در لاتاری شرکت داده نشده را وارد سایت می کنیم پیغامهایی از این قبیل نمایش داده شود

Your Confirmation No has been rejected in further processing ( Photo check,...)

*The Confirmation No you have entered is NOT Valid

The Family Name & Confirmation No does NOT match*

You have entered wrong information ;
one of these items is not correct
Family Name
Date of Birth

............ یا هر گونه متنی که به ما ثابت کنه
اولا: کیس ما در لاتاری شرکت داده شده
ثانیا: اطلاعات را صحیح وارد کرده ایم و کامپیوتر کیس ما را در میان کیسهای پذیرفته شده جستجو کرده است.

تشکر کنندگان: sorooshii
می گم شاید این بروبچ KCC عمدا این کارو کردن آخر هفته هارو اضافه کاری بندازن Big Grin

** ایرانی بازی **Cool
تشکر کنندگان: barsa
(2011-05-13 ساعت 11:48)barsa نوشته:  

سلام؛
البته که اینجور پیشنهادها خوبه، ولی به نظر می رسه که پاسخ در یک فرمت از پیش تهیه شده ارسال شده است.
اگه واقعا نگران مسائل امنیتی هستند حداقل اقلش اینه که می تونند وقتی یه کانفرمیشن نامبر اشتباه یا اونی که در لاتاری شرکت داده نشده را وارد سایت می کنیم پیغامهایی از این قبیل نمایش داده شود

Your Confirmation No has been rejected in further processing ( Photo check,...)

*The Confirmation No you have entered is NOT Valid

The Family Name & Confirmation No does NOT match*

You have entered wrong information ;
one of these items is not correct
Family Name
Date of Birth

............ یا هر گونه متنی که به ما ثابت کنه
اولا: کیس ما در لاتاری شرکت داده شده
ثانیا: اطلاعات را صحیح وارد کرده ایم و کامپیوتر کیس ما را در میان کیسهای پذیرفته شده جستجو کرده است.

دوستمون درست میگه مثل سایت سازمان سنجش زمان اعلام نتایج
دو یا سه تا مورد رو پر می کنی اگه اشتباه وارد کنی رات نمی ده اگه همه موارد رو درست وارد کنی وارد میشی ونتیجه رو می بینی
ولی من فکر می کنم مخصوصا این کارو میکنه که یه تعدادی از برنده ها همین جا هیلتر میشن و یکم سرشون خلوت تر میشه تا 50000 نفر رو انتخاب کنن
یادم باشد و یادت نرود که همه ی ما برای یکبار ایستادن ، هزاران بار افتاده ایم !
www.soundyshop.com/forum
تشکر کنندگان: barsa
یه پیشنهاد هم من دارم ، اینجا فقط وقتمون طلف میشه و به نتیجه ای نمیرسیم و از طرفی کی سی سی هم نمیاد کامنت های مارو بخونه و معایب خودشون رو درست کنند ، پس بهترین کار اینه که صبر کنید تا درست بشه
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: sorooshii
دوستان عزیز

در صورتی که بعد از بالا آمدن سایت، پیام برنده نشدن را دیدید، تجربه نشان داده است از آنجا که به این سیستم آنلاین نمی شود اطمینان کرد، در فواصل زمانی یک ماهه بنظرم سایت را چک بکنید.

توکل بر خدا و صبر
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: uxmal09 ، artemis21
سایت https://www.dvlottery.state.gov/ آپدیت شد و گفته نتایج باطله!!! کسی دیده؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: yousef156 ، pr.kia ، idn ، free_free
(2011-05-13 ساعت 19:58)farhad_vakili نوشته:  سایت https://www.dvlottery.state.gov/ آپدیت شد و گفته نتایج باطله!!! کسی دیده؟؟؟؟؟

آر
نتایج باطل شد. دوباره امید زنده شد ههههووووررررا
به دلیل اینکه به طور رندوم و تصادفی نبوده و این بر خلاف قانون لاتاریه
تشکر کنندگان: Amir Caran
(2011-05-13 ساعت 19:58)farhad_vakili نوشته:  سایت https://www.dvlottery.state.gov/ آپدیت شد و گفته نتایج باطله!!! کسی دیده؟؟؟؟؟

وایییییییییییییی آره الان منم خوندم!!!!! از اول معلوم بود یه گندی بالا اومده این همه مدت که سایت تعمیر نمیکنن که ..................
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
نتایج امسال باطل شده و قرعه کشی دوباره انجام خواهد شد. نتایج جدید حدود 15 جولای اعلام میشه.
تشکر کنندگان: usa2012
تایید میشه
باطله
برای کسانی که قبول شده بودن واقعا متاسفم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان