کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي اول لاتاري ۲۰۱۲
دوست خوبم...

فعلا نگران Case Number بالا نباش. بگذار دست كم 20 نفر از برنده ها معلوم بشن ببينيم Case Number اونا در چه حدوديه...

ببين پارسال (2011) براي اولين بار Case Number بالاي 40 هزار ديديم كه خيلي ها نگران شدند. اما مي بيني كه بار روند فعلي به احتمال خيلي زياد همه شون مي رن مصاحبه.

فعلا صبر كن تا از بقيه برنده ها خبر بگيريم.

(2011-05-01 ساعت 08:58)khabaloo نوشته:  من خوشبختانه بعد سه سال قبول شدم اما شماره خیلی بالاس خودش هم گفته ممکنه ویزا در نیاد
Dear Sh Z,

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 (October 1, 2011 to September 30, 2012). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 100,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is most important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. You must visit the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov where you will find instructions for completing the required processing steps.

Please be advised that your case may not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. You will only be contacted by the Kentucky Consular Center when a visa appointment is scheduled.

If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the Kentucky Consular Center.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
دوست خوبم...

با يك بررسي روي سوابق فعاليت هاي شما توي اين سايت، لازم ديدم بهتون تبريك بگم. هم به خاطر برنده شدن و هم به خاطر رفتار خوبي كه در سايت داشتيد:

شما اواخر سال 2007 به اين سايت پيوستيد و از اعضاي قديمي سايت هستيد، حتي قديمي تر از خود من !!!!

ظواهر امر نشون مي ده كه شما در قرعه كشي 2009، 2010، 2011 و 2012 شركت كرديد كه سه سال اول برنده نشديد و امسال توپتون گل شد! اما سابقه ارسال هاي شما نشون مي ده كمتر ارسال هاي دعايي، خيالي و ... داشتيد (از قبيل اگه قبول شم ... كاش قبول شم... شمارش معكوس اعلام نتايج ... و امثالهم) داشتيد و به نظم سايت كمك كرديد.

اميدواريم جمع ما با حضور شما دوست خوب گرمتر بشه و علاوه بر اين كه با فعاليت هاي بيشترتون در سايت به دوستان كمك مي كنيد، خانواده مهاجرسرا رو در شيريني شنيدن خبر گرفتن ويزا و شروع يك زندگي جديد سهيم كنيد.

(2011-05-03 ساعت 11:51)hamid2006zaman نوشته:  خدا رو شکر.منم بعد از چهار سال بالاخره برنده شدم.به امید اینکه اونایی که برنده نشدن سال بعد جزء برنده ها بشن
شماره کیس:***2012AS00011

تعداد برنده ها معمولا دو تا سه ماه بعد از اعلام نتايج قرعه كشي اعلام مي شه.

(2011-05-07 ساعت 19:20)farhad_vakili نوشته:  سلام دوستان، توی آدرس های زیر میشه نتایج لاتاری 2010 و 2011 رو دید ولی کسی میدونه چرا نتایج 2012 رو روی سایت نگذاشتن؟
2010
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._4574.html

2011
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._5073.html
برای 2010 تعداد 102610 نفر رو اعلام کرده و برای 2011 تعداد 100621 نفر
میشه دلیل این باشه که هنوز کل برنده های 2012 رو اعلام نکردن و به تدریج اعلام میکنن؟

تشکر کنندگان: artemis21 ، farhad_vakili ، amir_ebrahimi99 ، vahidansari ، frozen mind
یکی بره ببینه من قبول شدم یا نه؟ خودم حوصلشو ندارم . Big Grin

شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: gadfly ، Ashkan78 ، mina_s ، arshida ، Hossein123 ، amir_ebrahimi99 ، kasra ، vahidansari ، frozen mind ، REZA1390 ، azita 33
علی جان زود خبرشو بهمون بده!
تشکر کنندگان: frozen mind ، vahidansari ، REZA1390
سلام بچه ها،چرا اين عنوانWe are experiencing technical difficulties at this time. درhttp://www.dvlottery.state.gov/ مياد،ديگه نميشه قبولي رو چك كرد؟
يه سوال ديگه : بالاخره نامه قبولي مياد يا نمياد؟Sad
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-05-08 ساعت 09:28)hanatej نوشته:  سلام بچه ها،چرا اين عنوانWe are experiencing technical difficulties at this time. درhttp://www.dvlottery.state.gov/ مياد،ديگه نميشه قبولي رو چك كرد؟

دوستان گرامی

راجع به مشکلات فنی که گریبانگیر سایت اعلام نتایج شده: به نظر من اینها بالاخره متوجه خواهند شد که چه گاف بزرگی داده اند و مرد کارهای تمام آنلاین نیستن و دوباره مثل سالهای قبل، به مرور برندگان رو با نامه آگاه خواهند کرد! Wink

این ارسال هم مثل ارسالهای نامرتبط بالا به زودی پاک خواهد شد Smile
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: uxmal09 ، WIKIMAN ، usa2012 ، hooman78 ، free_free
(2011-05-08 ساعت 09:28)hanatej نوشته:  سلام بچه ها،چرا اين عنوانWe are experiencing technical difficulties at this time. درhttp://www.dvlottery.state.gov/ مياد،ديگه نميشه قبولي رو چك كرد؟

دوست عزیز

این همین سوالی است که برای نه تنها ما بلکه برای میلیون ها نفر در دنیا پیش آمده است.

دوست من قصد ندارم که امید و دلخوشی بیهوده به کسی بدهم، اما اگر به عنوان یک حدس بخواهم نظر بدهم " آپدیت و تکمیل برندگان 2012 " و " رفع پیام اشتباه برنده نشدن است " بنظر من تنها دلیل این می تواند باشد.

شک نکنید یک تیم حرفه ای از مهندسان این سیستم را بطور رندم و آزمایشی در فواصل زمانی مختلف مورد بررسی قرار می دهند و به سرعت به این نقایص پی برده اند و اعلام نتایج را موقتاً متوقف کرده اند تا مشکل را برطرف کنند

دوستان این یک تجربه 3 ساله برای کی سی سی در اعلام نتایج از طریق سایت است. سال 2010 ( نخستین بار)، سال 2011 و سال 2012. با توجه به تجربیات چند تن از دوستان که در سایت پیام برنده نشدن خود را دریافت می کردند اما نامه برنده شدن را درب منزل می گرفتند، بطور واضح مشخص است این سیستم نوپا و در حال گذراندن تست ها و بررسی مشکلات و بر طرف کردن نقایص خود است. اطلاعات بیش از 19 میلیون باید بررسی، قرعه کشی انجام پذیرد، اطلاعات بیش از صد هزار نفر وارد سیستم بشود آنهم درست و بی کم و کاست!!!!!!!! مسلماً دچار نقایصی است.

بهرحال علی رغم مشاهده پیام برنده نشدن، در چند ما آینده دوباره چک بفرمایید و برگه را دور ندازید. امیدوار باشید.

اگر پایین برگه ای که روز ثبت نام پرینت گرفته باشید را مطالعه بفرمایید پرنگ (بلد) نوشته شده است که برندگان 2012 هیچگونه نامه قبولی دریافت نخواهند کرد امسال و تنها از طریق سایت.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: uxmal09 ، frozen mind ، pr.kia ، usa2012 ، barsa ، hooman78 ، amir_ebrahimi99 ، Ashkan78 ، mina_s ، l2eza_n3t ، Artim ، Xman
سلام...

در يكي از موضوعات يك فروم خارجي در حد حدس و گانه زني مطرح شده كه بيشتر برنده هاي امسال كساني بودند كه روزهاي 5 اكتبر يا 6 اكتبر ثبت نام كردند. اين مسأله در حد حدس و گانه زني هست و هنوز ثابت نشده.

حالا از دوستاني كه برنده شدن خواهش مي كنم يه بار به رسيدشون (هموني كه بعد از ثبت نام اوليه گرفتن و روش Confirmation Number داره) مراجعه كنند و ببينن چه تاريخي ثبت نام كردند؟

من خودم كسايي رو دارم كه 5 يا 6 اكتبر ثبت نام كردن و برنده نشدن. اما حدس زده مي شه كه بيشتر برنده هاي امسال در همين دو روز ثبت نام كردن.
تشکر کنندگان: sorooshii ، alisarshar ، mina_s ، frozen mind ، barsa ، fgh747 ، Artim ، mavarfan ، vahidansari
(2011-05-09 ساعت 11:06)Ashkan78 نوشته:  سلام...

در يكي از موضوعات يك فروم خارجي در حد حدس و گانه زني مطرح شده كه بيشتر برنده هاي امسال كساني بودند كه روزهاي 5 اكتبر يا 6 اكتبر ثبت نام كردند. اين مسأله در حد حدس و گانه زني هست و هنوز ثابت نشده.

حالا از دوستاني كه برنده شدن خواهش مي كنم يه بار به رسيدشون (هموني كه بعد از ثبت نام اوليه گرفتن و روش Confirmation Number داره) مراجعه كنند و ببينن چه تاريخي ثبت نام كردند؟

من خودم كسايي رو دارم كه 5 يا 6 اكتبر ثبت نام كردن و برنده نشدن. اما حدس زده مي شه كه بيشتر برنده هاي امسال در همين دو روز ثبت نام كردن.

من 6 اكتبر ثبت نام كردم ولي وقتي چك كردم برنده نشده بودم
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: sorooshii ، Ashkan78 ، frozen mind ، nastaran86
تشکر اشکان عزیز

دوستان حتماً توصیه می کنم این لینک را نگاه کنید و بخوانید.

یکی از موضوعاتی که باعث سردرگمی افراد خارجی شده و برای خود بنده هم ( مانند چرا فقط انتخاب کنسولگری آنکارا برای ایرانیان؟؟؟!!! ) در همین 3 صفحه جای سوال شده است اینکه هر زوجی که ثبت نام کرده است و اسم یکی از آنها در آمده است، اسم همسر ایشان هم در آمده است به عبارت دیگر اسم هر دو در قرعه کشی در آمده است!!! البته نه 100% اما با توجه به اطلاعاتی که دوستان تا الان داده اند، زن و شوهر هر دو برنده شده اند. ( دوستان من فقط موضوع مشترک بحث بین سایت ها را مطرح کردم، سوءتفاهم نشود برای افراد متاهل خدایی نکرده ) من کامنت های 2010 را کامل نخواندم و نمی توان نظر قطعی بدهم اما تا جاییکه 2011 را خواندم این اتفاق نادر رخ نداده است. ( اگر موردی هست بفرمایند مدیران عزیز)

نظر یکی از برندگان خارجی : (ظاهراً آنجا هم سوال پیش امده است )

Also remember, there seems to be many cases where both spouses got selected, which is not suppose to happened.

یک موضوع دیگه اینکه یکی از این اروپایی ها که برنده شده و کیس نامبرش 8xx است با کی سی سی تماس گرفته و نوشته است که :

monday morning i call the kcc... something is not right, It's like they prevent people from filling the forms... Is this has allready happened before?
5 Octobre 2010 : first time participating the lottery... Won
Case number : 2012xxxxxxx8xx
May 1st 2011 : couldn't sleep

موضوع دیگر هم همانطور که اشکان عزیز گفت این تاریخ 5-6 اکتبر سال 2010 است !!!

دوستان من بعید می دانم که مشکل سرور باشد چرا که مسلماً پیش بیتی حجم بالای مراجعین در ساعات اولیه را کرده اند. مشکل جدی تر از این حرفهاست.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: uxmal09 ، mina_s ، Ashkan78 ، frozen mind ، barsa ، Artim ، nastaran86
احتمال اشتباه بودن نتایج صفر نیست ... یک سناریو می تونه این باشه که کوئری نویس محترم فک و فامیلش شرکت کرده تو لاتری ،توی شرط انتخابش یک RegisterDate < '10/07/2011 0:00:00 AM' l زده باشه و یک top 30000 هم انداخته باشه که فقط یه تعداد محدودی از این بازه انتخاب بشند و قضیه تابلو نشه ولی همه ی اینها احتمالی هست(همه نا مطلعیم از معماری سیستمشون) که من طی تجربیاتم می گم 40%اشتباه حتمی هست .... بخصوص که متولی های انجور داستان ها تعداد محدودی هستند و برنده شدن دو زوج اون هم در یک روز ثبت نام و برنده شدن مادر فرزند .... که تقربا توی برنده ها زیاد بود اینجور موارد

مشکل سرور به هیچ وجه نیست اینجور مشکلات با ادمین های دَرِپیت هم زمان رفعشون خیلی کم هست

همه اینهایی هم که گفتم تراوشات دهنی هست ، مثل بقیه مسائل که نا مطلعیم ولی ذهن می تراوشه از خودش دیگه ....

--------------------
یک سخن با مدیر : فاروم مهاجر سرا پتانسیل بالایی داره با پاک کردن پست این و اون بازدید کننده ها رو زده نکنید بجاش مدیرت موضوعات رو تقویت کنید ، مثلا نیایید به محض اعلام نتایج پست شرکت کننده های 2012 رو ببندید که بنده های خدا برای درد دل بیان اینجا پست بدن شما هم پست هاشون رو تارو مار کنید .
ممنون از زحماتتون
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Haghighat ، sorooshii ، farzad-it ، artemis21 ، frozen mind ، mohammad_b
من مطمئن هستم نتایج تغییر نمیکنه چون کل ابروی لاتاری و امریکا و هر چی سیستم امنیتی هست زیر سوال میره پس .. نتیجه رو قبول کنید

من 8 اکتبر یکی ثبت نام کردم نشدم 8/10
23/10 نشد
.... 2/11 نشد
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: Amir Caran
در اين صورت اگر قرار بود نتايج تغيير نكنه چرا سايت رو بستند؟ در ضمن قبولي زن و شوهر ها هم براي من خيلي عجيبه يعني احتمالش خيلي پايينه ولي خب اتفاق افتاده.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: sorooshii
دوستان،
اين تاپيك براي ادامه گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري 2012 ايجاد شده است.
لطفا نظرات تحليلي خود را اينجا بنويسيد.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Haghighat ، amiralid ، sorooshii ، artemis21 ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان