کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت، اما خبر فوق العاده بدی برای برنده شده ها بود.
واقعا جای تعجب داره ارگانی به این مهمی اون هم در آمریکا از پس راه اندازی یه سیستم قرعه کشی کامپیوتری بر نمیاد ! یعنی قبل از اعلام نتایج سیستم تست نمیشه !؟ Sad
تشکر کنندگان: Homer ، matinam ، sorena ، mehran61 ، Iman-gta
(2011-05-14 ساعت 00:44)sorena نوشته:  اگه این خبر صحت داشته باشه بدترین خبریه که میتونه برای کسانی که اسمشون در اومده بود باشه
فکر نکنم ربطی به قسمت و این جور چیزا داشته باشه فقط بدشانسی محضه

دقیقا همینه
بدشانسی محض
تا 2 3 ساعت پیش همش فکر میکردم خیلی خوش شانس بودم
ولی حالا فهمیدم از اون دوستانی هم که اسمشون در نیومده بود بدشانس ترم
چون واقعا شوکه
تشکر کنندگان: najibi ، matinam ، sorena ، آیلا ، Nightsky007 ، usa2012 ، Iman-gta
(2011-05-13 ساعت 23:59)Alphakiloo نوشته:  در ضمن دلیل ابطال هم این که به صورت ناجوانمردانه ای قرعه کشی مطابق قانون آمریکا 100% تصادفی نبوده و نرم افزار بیش از 90% انتخاب شده ها را از کسانی که در مدت دو روز اول ثبت نام کردن انتخاب کرده است
ضمن همدردی با برنده های اعلام شده و آرزوی موفقیت برای همه دوستان سایت در همه مراحل زندگی
15 july میشه 24 تیر 90 جمعه

خانمی که اون موقع تو ماهواره صحبت می کرد می گفت این قرعه کشی تصادفی نیست و تجربه ثابت کرده که همه کسانی که برنده شده اند روزهای اول ثبت نام کرده اند. بعدشم مامانم من رو مجبور کرد روز اول براشون اپلای کنم . اما من لجبازی کردم و برای خودم دیر تر پر کردمShy حالا اون خانم از کجا می دونست اینطور میشه؟( به هر حال هیچ کدوم قبول نشدیم!)
تشکر کنندگان: rahbar ، sorena ، soheilbadami ، Iman-gta
چه تضمینیه قرعه کشی دوم و بعد ها اینجوری نشه یعنی همیشه باید استرس رو داشته باشیم حتی بعد اعلام برنده شدنمون
تشکر کنندگان: آیلا ، Iman-gta
(2011-05-14 ساعت 00:40)beigebar نوشته:  چرا اینقدر اذیتشون میکنین. هی میگین بیچاره ها که دلشون را بسوزُنین!؟
خدایی چند دقیقه فکر کنین، اینها که نمی تون یه سایت درستُ درمون درست کنن، کشورشون می تونه چه جور جایی باشه!؟
اینقدر از ایران ایراد میگیرین یه سر به سایت یارانه ها بزنین، ببینین با این همه عضو این مشکلُ داره؟
بعضی ها فکر می کنن آمریکا بهشته!
اتفاقا این به ظاهر نشون میده که میخوان نوشن بدن که خیلی عادلن شایدم درست باشه شاید نه و مسائلی پشت پرده باشه
عقاید شخصی شما به خودتون مربوطه
درسته بهشت نیست
بارها بارها تو فروم در موردش بحث شده اگه دنباله جوابی میتونی جوابتو پیدا کنی

و در.. اخر قرعه کشی چه ربطی به تعداد عضو های یارانه ها تو ایران داره اخه؟
دلیله اینکه ما اینجاییم و داریم پست میدیم اینه که یه نوعی همدردی کنیم به بچه ها روحیه بدیم قصد نمک پاشیدن به زخم کسی نداریم
[font=Arial]به نام اهورامزدا خدای یکتا و خالق بخشنده[/font]
تشکر کنندگان: saeed tz ، ابراهيم22 ، najibi ، rahbar ، sorena ، Iman-gta ، ary ، jolly
(2011-05-14 ساعت 00:50)nightwolf نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 00:40)beigebar نوشته:  چرا اینقدر اذیتشون میکنین. هی میگین بیچاره ها که دلشون را بسوزُنین!؟
خدایی چند دقیقه فکر کنین، اینها که نمی تون یه سایت درستُ درمون درست کنن، کشورشون می تونه چه جور جایی باشه!؟
اینقدر از ایران ایراد میگیرین یه سر به سایت یارانه ها بزنین، ببینین با این همه عضو این مشکلُ داره؟
اتفاقا این به ظاهر نشون میده که میخوان نوشن بدن که خیلی عادلن شایدم درست باشه شاید نه و مسائلی پشت پرده باشه
درسته بهشت نیست

دلیله اینکه ما اینجاییم و داریم پست میدیم اینه که یه نوعی همدردی کنیم به بچه ها روحیه بدیم قصد نمک پاشیدن به زخم کسی نداریم

دوست عزیز شما به نظرت یک برنامه که بصورت رندوم اسم یه سری رو از یه لیست بده بیرون کار خیلی سختیه ؟؟؟؟
واقعا جزو پیش پا افتاده ترین کارهای برنامه نویسیه
میتونید از یه برنامه نویس بپرسید به حرفم میرسید
واقعا جایتاسف نداره برای کشوری که ابر قدرت دنیاست همچین دروغی بگه ؟
هرچند بیاد بگه دوست داشتیم اینکارو کنیمم هیچ کس نمیتونه اعتراض کنه
باز هم شرکت خواهیم کرد چون متاسفانه محتاج ماها هستیم نه اونا Sad
کاش خودشونو جای ما برنده هامیذاشتن میفهمیدن چه حالی میشیم

تشکر کنندگان: sorena ، Iman-gta
درود دوستان خوب....
بعد از چند روز اومدم به سايت سر بزنم ميگه كه سايت مشكل داره و نتايجي هم كه اعلام شده باطل شده .
اول براي كساني كه اسمشون در اومده بود متاسفم و خيلي ناراحت شدم از خدا ميخوام و انشالله كه اسمشون دوباره دربياد.
دوم اينكه من هم كمي اميدوار شدم نسبت به قبل كه اسمم در نيومده بود . شايد شانس با ما يار شد و اسم ماهم در اومد .
تازه داشتم برنامه ريزي ميكردم كه برم دبي و واسه كالج آمريكا پذيرش بگيرم . الان كه بيشتر اميدوار شدم . خدا رو چه ديدين .
دوستاني كه برنده شدن اصلا ناراحت نشن انشالله دوباره اسمتون دربياد و بازهم مثل روز اول خوشحال باشين و ادامه كارها ....
يه ضرب المثل هست كه ميگه : در نا اميدي بسي اميد است ..........پايان شب سيه سپيد است .
اميدوار باشيد .
موفق و سربلند ......
مديران محترم اگر پست من به درد اينجا نمي خوره حذفش كنيد ( ممنون )
تشکر کنندگان: Homer ، emankh101 ، najibi ، sorena ، Amir Caran ، Farshid22 ، Iman-gta ، Leo 2882 ، jolly
حالم داره از این لاتاری و این آمریکا به هم میخوره . همه چیشون دروغه . دوستان به خدا برای ما هیچ کجا بهتر از همین کشور خراب شده خودمون نیست . درسته که خیلی از وضع موجود راضی نیستیم ولی من به این نتیجه رسیدم که لا اقل برای ما همین جا بهتره
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: Sooshians ، emankh101 ، najibi ، sami123 ، saeed53 ، mina_s ، Farshid22 ، nefarioos ، Iman-gta
Question 
Wink
درسته بهشت نیست

دوستان عزیز Smile
سلام
شانس برنده شدن طبق سالهای گذشته حدود 0.05% یعنی از هر 200 نفر 1 نفر است. در نتیجه با توجه به اینکه ما فقط یه ثبت نام ساده کردیم همین قدر یعنی 0.05% باید انتظار داشته باشیمCool
نابرده رنج گنج میسر نمی شود*** مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
اگر انقدر مهم است زبان رو قوی کنیم بریم پذیرش بگیریم پاشین برینBig Grin
یا تو اینترنت دنبال همسر شهروند آمریکا برای ازدواج و رفتن و البته زندگی کردن بگردینBig GrinWink
در کل توکل به خدا ، به این راه مثل سنگ مفت گنجشک مفت نگاه کنید
یا بهتر تیر در تاریکیBig Grin
سخت نگیرید
"نمک پاشیدن" و این حرفا قابل صرف نظر است
بی خیال بابا
این شعرای خیام تو امضا بخوندید
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، emankh101 ، nightwolf ، najibi ، sorena
(2011-05-14 ساعت 00:58)gt33333 نوشته:  
درسته بهشت نیست

دوست عزیز شما به نظرت یک برنامه که بصورت رندوم اسم یه سری رو از یه لیست بده بیرون کار خیلی سختیه ؟؟؟؟
واقعا جزو پیش پا افتاده ترین کارهای برنامه نویسیه
میتونید از یه برنامه نویس بپرسید به حرفم میرسید
واقعا جایتاسف نداره برای کشوری که ابر قدرت دنیاست همچین دروغی بگه ؟
هرچند بیاد بگه دوست داشتیم اینکارو کنیمم هیچ کس نمیتونه اعتراض کنه
باز هم شرکت خواهیم کرد چون متاسفانه محتاج ماها هستیم نه اونا Sad
کاش خودشونو جای ما برنده هامیذاشتن میفهمیدن چه حالی میشیم

درسته داداشه من میفهم چی میگی درکت میکنم ولی اگه پستمو بخونی متوجه میشی که یه جاش گفتم (مسائل پشت پرده) که منم شکم به همینه و امکان داره اشتباه کامپیوتری فقط یه نمایش الکی باشه و همون مسائل پشت پرده
خیلی دردناکه شاید باور نکنی ولی من هم تو همچین شرایطی قبلا گرفتم ولی نه مثله این و میدونم همه برنده شده ها چه حسی دارن
ولی بد جور میلنگه اینکه 50 هزار نفر بزارن سر کار شوخی نیست بخدا 100% یه مسئله ای پشت پرده بوده مطمئن باشین
چون هیچ وقت نمیان خودشون رو ضایع کنن و 50 هزار نفرو بزارن سره کار و اگه واقعا اشتباهی بوده یه جور ماست مالیش میکردن و ساله بعد درستش میکردن نه اینکه نتایج رو ابطال کنن هم خودشون ببرن زیره سوال همین که 50 هزار نفر بزارن سره کار خودشون رو مضحکه عام خاص کنن 100 درصد یه مسئله ای پشت پرده بوده و خیلی هم مهم بوده که اینکارو کردن
تشکر کنندگان: gt33333 ، Homer ، emankh101 ، najibi ، sorena ، Iman-gta
دوستان عزیز؛ در این مورد دو دسته بد شانسی آوردن یه دسته اونایی که برنده شده بودند و دسته دوم کسانی که به حساب پایان قرعه کشی کانفرمیشن نامبراشون رو انداختن دور!!!

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2011-05-14 ساعت 01:02)Alphakiloo نوشته:  Wink
درسته بهشت نیست

دوستان عزیز Smile
سلام
شانس برنده شدن طبق سالهای گذشته حدود 0.05% یعنی از هر 200 نفر 1 نفر است. در نتیجه با توجه به اینکه ما فقط یه ثبت نام ساده کردیم همین قدر یعنی 0.05% باید انتظار داشته باشیمCool
نابرده رنج گنج میسر نمی شود*** مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
اگر انقدر مهم است زبان رو قوی کنیم بریم پذیرش بگیریم پاشین برینBig Grin
یا تو اینترنت دنبال همسر شهروند آمریکا برای ازدواج و رفتن و البته زندگی کردن بگردینBig GrinWink
در کل توکل به خدا ، به این راه مثل سنگ مفت گنجشک مفت نگاه کنید
یا بهتر تیر در تاریکیBig Grin
سخت نگیرید
"نمک پاشیدن" و این حرفا قابل صرف نظر است
بی خیال بابا
این شعرای خیام تو امضا بخوندید
ممنون خیلی توضیحات خوبی دادی
ولی یه چیزی که اشاره نکردی این بود که همین تیری که تو تاریکی که این بنده خداها ول داده بودن به هدف خورده بود..تا همین 1 روز پیش... یا با همون نیم صدم درصد شانس بهشون رو کرده بود... پس اگه یکم به عمق قضیه فکر کنی میبینی خیلی سوزش داره و بالعکس نمیشه بیخیالش شد ...........

تشکر کنندگان: Homer ، ابراهيم22 ، emankh101 ، najibi ، Alphakiloo ، sorena ، lorecance ، Iman-gta
امسال همه چیز عجیب بود این از اون سایتشون یکیم اینکه بچه های عضو سایت که قبول شده بودن حتی تو فرومهای خارجی کیس نامبر بالای 15 هزار تا اونجایی که من دیدم کسی نبود
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

تشکر کنندگان: emankh101 ، nightwolf ، najibi ، sorena ، usa2012 ، Iman-gta
دوستان عزیز,
اول این که لغو این قرعه کشی فقط برای ایران نبوده است و هر کسی که از سراسر دنیا شرکت کرده بود و اسمش هم در آمده بود باید دوباره چشم به قرعه کشی بعدی بدوزد. دنبال کشف دروغ و توطئه و دست های پنهان پشت پرده هم نباشید چون برنامه کامپیوتری آنها به طور اشتباه فقط کسانی که در دو روز اول ثبت نام کرده بودند را در قرعه کشی شرکت داده بود و وقتی که افراد مختلف از این مسئله که برنده شدگان فقط از دو روز اول بوده اند تعجب کردند آنها به این قضیه شک کردند و بعد از بررسی متوجه این اشتباه شدند. آنها خیلی راحت می توانستند این مسئله را مخفی کنند که هم برای خودشان بهتر باشد و هم اینکه سر و ته آن را با همین قبول شدگان ببندند ولی همین جا است که فرق برخی از ما با آنها مشخص می شود. در امریکا هر چیزی که به هر نحوی مخالف قانون باشد ابطال می شود و باید دقیقا منطبق بر قانون دوباره اجرا شود. اینطوری حق کسانی که دیر تر در قرعه کشی شرکت کرده اند نیز ضایع نمی شود و همه در این قرعه کشی شانس برابر خواهند داشت. البته اگر چنین چیزی در مورد خود مردم امریکا اتفاق می افتاد موظف بودند که از قبول شدگان قبلی معذرت خواهی کنند و ضرر مالی و روانی آنها را جبران کنند ولی اداره مهاجرت که با مردم دیگر کشورها و مهاجران طرف است هرگز از این جور کارها نکرده است و نمی کند.
برای کسانی که قبول شده بودند واقعا متاسفم و می دانم که هرگز تصور خواندن چنین خبری را نمی کرده اند ولی امیدوارم که دوباره قبول شوند و یا اینکه راه بهتری برای مهاجرت پیش پایشان گذاشته شود.
با آرزوی موفقیت برای شما
(2011-05-14 ساعت 01:54)rs232 نوشته:  دوستان عزیز,
اول این که لغو این قرعه کشی فقط برای ایران نبوده است و هر کسی که از سراسر دنیا شرکت کرده بود و اسمش هم در آمده بود باید دوباره چشم به قرعه کشی بعدی بدوزد. دنبال کشف دروغ و توطئه و دست های پنهان پشت پرده هم نباشید چون برنامه کامپیوتری آنها به طور اشتباه فقط کسانی که در دو روز اول ثبت نام کرده بودند را در قرعه کشی شرکت داده بود و وقتی که افراد مختلف از این مسئله که برنده شدگان فقط از دو روز اول بوده اند تعجب کردند آنها به این قضیه شک کردند و بعد از بررسی متوجه این اشتباه شدند. آنها خیلی راحت می توانستند این مسئله را مخفی کنند که هم برای خودشان بهتر باشد و هم اینکه سر و ته آن را با همین قبول شدگان ببندند ولی همین جا است که فرق برخی از ما با آنها مشخص می شود. در امریکا هر چیزی که به هر نحوی مخالف قانون باشد ابطال می شود و باید دقیقا منطبق بر قانون دوباره اجرا شود. اینطوری حق کسانی که دیر تر در قرعه کشی شرکت کرده اند نیز ضایع نمی شود و همه در این قرعه کشی شانس برابر خواهند داشت. البته اگر چنین چیزی در مورد خود مردم امریکا اتفاق می افتاد موظف بودند که از قبول شدگان قبلی معذرت خواهی کنند و ضرر مالی و روانی آنها را جبران کنند ولی اداره مهاجرت که با مردم دیگر کشورها و مهاجران طرف است هرگز از این جور کارها نکرده است و نمی کند.
برای کسانی که قبول شده بودند واقعا متاسفم و می دانم که هرگز تصور خواندن چنین خبری را نمی کرده اند ولی امیدوارم که دوباره قبول شوند و یا اینکه راه بهتری برای مهاجرت پیش پایشان گذاشته شود.

البته عذر خواهی کردن
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان: Iman-gta ، amirhomayoun ، emankh101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان