کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
دوستان طبق خبری که پخش شد, به دلیل اشتباه کامپیوتری قرعه کشی عادلا نه انجام نشده و به همین دلیل تمام نتایج اعلام شده باطل و پس از قرعه کشی مجدد در تاریخ 15 JULY نتایج جدید اعلام خواهد شد.

متاسفانه دوستانی که اسمشون اعلام شده بود باید مراحل کار رو متوقف کنند تا اعلام نتایج مجدد.
امیدوارم دوباره جزو برنده شده ها باشید.

دلایل لزوم ابطال نتایج و انجام قرعه کشی مجدد روی وب سایت رسمی ویزای گوناگونی وزارت خارج آمریکا ذکر شده است:

http://dvlottery.state.gov/

چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
یارو تو سن نود سالگی برنده جایزه ویژه بخت آزمایی شد.ازش پرسیدن با پولهات می خوای چکار کنی گفت که می خوام با همش توالت عمومی بسازم.می پرسن واسه چی؟ می گه آخه مردم برن برینن به شانس من که تو این سن من برنده شدم. این هم که حکایت شانس منه که یک بار که تو لاتاری برنده شدم اون یکی هم باطل شد.
این خبر درست است و با اینکه شبیه شوخی است ولی کاملا صحت دارد. واقعا برای کسانی که قبول شده بودند متاسفم و امیدوارم که در قرعه کشی بعدی هم قبول شوند. و آنهایی که قبول نشده اند باید خوشحال باشند که یک بار دیگر شانس آنها امتحان خواهد شد و شاید این بار آنها برنده خوش شانس باشند.
برای همه شما آرزوی موفقیت دارم.
با آرزوی موفقیت برای شما
ما كه رفتيم امريكا ***************(اگه خدا بخواد) :-)))))))))))))))
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: sorena ، farnaz82 ، y1766 ، farzad-it ، Iman-gta
بابا دم این آمریکایی گرم مصداق واقعی "honesty is the best policy" هستن، انشا الله همه مردم دنیا با صداقت رفتار کنند تا مردم بتونن بهشت رو رو زمین ببینن، یا حداقل همه جای دنیا آمریکا شود

در ضمن دلیل ابطال هم این که به صورت ناجوانمردانه ای قرعه کشی مطابق قانون آمریکا 100% تصادفی نبوده و نرم افزار بیش از 90% انتخاب شده ها را از کسانی که در مدت دو روز اول ثبت نام کردن انتخاب کرده است
ضمن همدردی با برنده های اعلام شده و آرزوی موفقیت برای همه دوستان سایت در همه مراحل زندگی
15 july میشه 24 تیر 90 جمعه
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
ای وای..چه حالی دارن دوستان برنده الانSad..ایکاش بجای من(اگه قرار به برنده شدنم باشه) برنده بشن خیلی تو کف حالشونم Sad
تشکر کنندگان: khabaloo ، hamid2006zaman ، Homer ، ابراهيم22 ، y1766 ، soheilbadami ، oxin ، Iman-gta ، amirhomayoun
(2011-05-14 ساعت 00:00)paolo نوشته:  ای وای..چه حالی دارن دوستان برنده الانSad..ایکاش بجای من(اگه قرار به برنده شدنم باشه) برنده بشن خیلی تو کف حالشونم Sad

به درود به شما که اینقد مرام دارین
والا من قبول شدم اما این رو که امروز دیدم از ته دل خندم گرفت خودرو شکر کردم که بعد کلی امروز یه خنده واقعی نصیبم شد
حالا هم ناراحت که نیستم هیچی انگار ی باری از رو دوشم ورداشتن
امیدوارم شما قبول شی
دوستان بنده مدارکم رو چند روز پیش فرستادم.ولی با این حال نگران نباشید.هر چی خدا بخواد.امیدتون به خدا باشه.من بیشتر حالم گرفته شد ولی بازم امیدوارم.ولی از این جهت که میگن خیر در آن چیزی است که اتفاق می افتد.این تقدیر است و نباید ناراحت شد.به امید اعلام دوباره نتایج و قبولی همه شما عزیزان.انشالله همه شما عزیزان رو خوشحال و عازم آمریکا ببینم.خداوند بعضی مواقع خیر ما رو در چیزی قرار میده که به نظر ما خوب نیست ولی در اصل خدا در اون خیری برای ما در نظر گرفته.پس توکلتون به خدا باشه.دلسرد نشید.
خدایا! تاب و تحمل آنچه را که نمی توانم تغییر بدهم و شهامت آنچه را که می توانم تغییر دهم و فرق, و تفاوت این دو را به من عطا کن.
من که نه سره پیازم نه ته پیاز دلم سوخت دیگه چه برسه به اون افرادی برنده شده بودن بنده خداهها......
والا معلوم نیست دارن چیکار میکنن اخه چه اشتباهی؟؟؟ یه ذره مسئله بو داره .........
همه قرعه کشی ها با کامپیوتر انجام میشه حالا کامپیوتر چه جوری سوتی داده معلوم نیست
تشکر کنندگان: Homer ، sorena ، azita 33 ، oxin ، Iman-gta
کار بن لادنه شک نکنید
تشکر کنندگان: Homer ، l2eza_n3t ، fairwall ، ashkan_rad ، Farshid22 ، oxin ، hamid123 ، Iman-gta ، Leo 2882
(2011-05-13 ساعت 23:47)hamid557k نوشته:  یارو تو سن نود سالگی برنده جایزه ویژه بخت آزمایی شد.ازش پرسیدن با پولهات می خوای چکار کنی گفت که می خوام با همش توالت عمومی بسازم.می پرسن واسه چی؟ می گه آخه مردم برن برینن به شانس من که تو این سن من برنده شدم. این هم که حکایت شانس منه که یک بار که تو لاتاری برنده شدم اون یکی هم باطل شد.
توکل به خدا
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان: ابراهيم22 ، matinam ، Homer ، Iman-gta ، paolo
چرا اینقدر اذیتشون میکنین. هی میگین بیچاره ها، که دلشون را بسوزُنین!؟
خودشون میگن مهم نیست، حالا هی بگین ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: amir2640 ، Iman-gta
حالا خوبه من توی فامیل جار نزدم که قبول شدم و مثل بعضیا سور ندادم وگرنه میشدم سوژه خنده ملت اما خودمونیم خیلی ضایست اول بگی قبول شدی بعد بگی اشتباه شده هنوز معلوم نیست
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

نمیدونم چی بگم . حال منو فقط دوستانی که برنده شده بودن میفهمن . Sad
تشکر کنندگان: sorena ، Homer ، R.F ، rs232 ، hasti_banoo ، rahbar ، laili ، آیلا ، OverLord ، vahidansari ، soheilbadami ، Farshid22 ، Iman-gta ، h18762000 ، silia ، Leo 2882 ، mahdis
اگه این خبر صحت داشته باشه بدترین خبریه که میتونه برای کسانی که اسمشون در اومده بود باشه
فکر نکنم ربطی به قسمت و این جور چیزا داشته باشه فقط بدشانسی محضه
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

تشکر کنندگان: nightwolf ، Homer ، آیلا ، Iman-gta ، silia ، Leo 2882 ، butterfly1987

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان