کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
(2011-05-14 ساعت 09:35)JOOOJOOO نوشته:  من يه سوال داشتم از بچه هاي برنامه نويس....مگه كامپيوتر مثل انسانه كه اشتباه كنه..مگه بر اساس برنامه اي كه بهش دادن كار نميكنه؟؟؟؟

هم جوابت بله است هم نه . برنامه کامپیوتری نتیجه طراحی انسان است که میتونه تو ذاتش مشکل داشته باشه، همین ویندوزی که شما باهاش کار میکنی از سر تا پاش پر از باگ و خطاست.
اما موضوع عجیب اینه که برنامه رندوم جنریتور فوق العاده ساده است. شما هم بدون داشتن دانش برنامه نویسی با 3 ، 4 خط میتونید یه رندوم جنریتور خیلی خوب و ساده بنویسید .
چند خط عملیات ریاضی ساده ، خیلی خیلی ساده تر از چیزی که بشه توش حتی به عمد خطا ایجاد کرد (منظورم اینه که نوشتن چیزی که اینجوری اشتباه کنه خیلی سخت تر از نوشتن چیزیه که درست کار کنه ) .

هرچی بوده ونبوده به اسم اشکال کامپیوتری اعلام کردند. ما هم مثل بقیه موارد چاره ای جز قبول کردن ماجرا نداریم ، قبول هم نکنیم فرقی به حالمون نداره ، چیزی رو هم عوض نمیکنه . فقط امیدوارم دفعه بعدی درست انجامش بدن ! Sad
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: Ali agha ، sorena ، ابی22 ، JOOOJOOO ، mehran61 ، lorecance ، h18762000
سلام ببخشید میشه بگید به چه آدرسی ایمیل میزنید براشون . میخوام سعیم رو بکنم ببینم کانفرمیشن نامبرم رو میتونم بگیرم یا نه ؟ میشه آدرس ایمیل رو بگید؟
تشکر کنندگان:
واقعا از ته دل امیدوارم اونایی که اسمشون در اومده بود دوباره اسمشون جزو برنده ها باشه!!!!!!!!!!! خیلی حالگیری بزرگی بود برای اونایی که برنده شده بودن
تشکر کنندگان: Homer ، khabaloo ، mehran61 ، pro_amin
طبق اعلام رسمی وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا ابطال نتایج اعلامی مربوط به ثبت نامهای انجام شده در دوره زمانی 3 نوامبر 2010 الی 5 اکتبر 2010 و به دلیل مشکل در نرم افزار انتخاب اسامی و انتخاب غیر تصادفی و عادلانه اسامی بوده. در نتیجه کلیه نتایج اعلام شده قبلی مربوط به پذیرفته شدگان و پذیرفته نشدگان لاتاری سال 2012 باطل اعلام شده و نتایج جدید تا تاریخ 15 July 20011 یعنی 24 تیر 1390 اعلام میشود.

http://www.youtube.com/watch?v=zYeX0RBXZZ0
تشکر کنندگان: sib 24 ، ابی22
خدا وكيلي كار بسيار زشتي كردن !!! هزار بار هم معذرت خواهي بكنن بازم كافي نيست !! شديدا ناراحت شدم براي برنده ها كه خودم تو همين سايت بهشون تبريك گفته بودم .

امكان نداره مشكلات فني سايت و كامپيوتر بوده باشه ... مگه سالهاي گذشته با دست اسم برنده ها رو در مي آوردن ؟؟!

100 در 100 يقين بدانيد كه اين كار عمدي بوده حالا علتش چي بوده خدا ميدونه !!

يه چيزي كه خيلي مشكوكه اينكه چرا قرعه كشي دوباره 2 ماه ديگس ؟!؟!؟ يعني 15 جولاي ؟؟؟!

تمام اطلاعات روي ديتا بيس سايت هست و ميتونن خيلي زودتر دوباره قرعه كشي كنن !!

دوستان عزيز شك نكنيد كه عمدي بوده و روي حساب كتاب ... چون وزارت خارجه امريكا براي 50 سال آيندش برنامه ريزي داره !!!
تشکر کنندگان: sorena ، Homer ، khabaloo ، nightwolf
واقعا نمیدونم چی بگم منو خواهرم با هم برنده شدیم وچقدر خوشحال بودیم که اینقدر خوش شانس بودیم خیلی حالم گرفتSad

تشکر کنندگان: sorena ، Homer ، khabaloo ، mehran61 ، Sooshians ، nightwolf ، Amir Caran ، Farshid22 ، h18762000
سلام دوستانSmile
بعد از مدتی که سایت پر شده بود از کامنتهای احساسی و پر استرس و شمارش معکوس و... که به انسان واقعا چیزای زیادی می آموخت!!!!!!(البته واقعا دیدنش غم آدمو زیاد میکرد) امیدوار بودم که خوابها تعبیر ، دعاها مستجاب و آرزوها اجابت شده باشه و مهمتر از همه این گرد و خاکا خوابیده باشه و مردم به زندگیشون برگشته باشن.
ولی با دیدن این خبر جدید واقعا حیرت کردم.مثل بازی فوتباله که دقیقه 90 پنالتی میشه. یکی میاد این ضربه رو گل میکنه ولی داور اعلام ضربه مجدد میکنه!!!!!!!!!خوب معلومه که یه عده خیلی ناراحت می شنو یه عده خیلی خوشحال.ولی بازی!! تکرار می کنم ( بازی ) هنوز تموم نشده.
راستی من رو کاغذ کانفیرم یه نامه اداری پیش نویس کرده بودمو کلی حساب و کتاب نوشته بودم جوری که به زحمت میشه شماره رو خوند.ولی خوشبختانه دور ننداختمش.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: sorena ، Homer ، ابی22 ، azita 33 ، mehran61
سلام

خدا میدونه سالهای قبل هم این مشکل بوده و اینها نفهمیدن ؟!
تشکر کنندگان:
چی میشه گفت جز اظهار تاسف. متاسفانه این مسائل در اینجا امر بعیدی نیست. از این دست خطاها و خلا ها در مقیاس بزرگش منجر به حادثه فجیع سپتامبر شد که هنوز هم اثراتش توی جهان باقی هست.
نکته ای هم هست که بچه هایی که امریکا زندگی میکنن خیلی خوب فهمیدنش " هیچ مدرک بی ارزشی رو هم دور نباید ریخت ! "
ارزوی صبر برای همگی دارم.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان: Homer ، frozen mind ، Sooshians
دوست عزیز
اینقدر زود قضاوت نکنید/ البته منم که برنده چند سال پیش هستم به اندازه برندگاه جدید و بدون اغراق شاید بیشتر از اونها دلم سوخت چون این مراحل رو گذروندم و سفر هم کردم. حالا میخواستم به شما بگم:
دوست عزیزم خیلی عجله نکن و قضاوت نکن. اما.... خیلی دوست دارم نظرتون رو در مورد این مملکت (که البته برای منم خیلی عزیزه/ البته فقط وطن!) در مقایسه با آمریکا بدونم
ببینم وقتی یه سفر رفتید و همه چیز رو با عقل و منطق دیدید بازم همین نظر رو دارید یا نه؟؟؟؟
موفق و سربلند باشید

(2011-05-14 ساعت 01:01)ali-n نوشته:  حالم داره از این لاتاری و این آمریکا به هم میخوره . همه چیشون دروغه . دوستان به خدا برای ما هیچ کجا بهتر از همین کشور خراب شده خودمون نیست . درسته که خیلی از وضع موجود راضی نیستیم ولی من به این نتیجه رسیدم که لا اقل برای ما همین جا بهتره

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: saeed53 ، sorena ، mavarfan ، ابی22 ، mehran61 ، amirhomayoun
ببخشید

(2011-05-14 ساعت 09:01)bita-p نوشته:  دوستان عزيز با توجه به اينكه خيلي از كساني كه برنده اعلام شدند و اعلام نشده ها برگه ها رو دور انداخته اند احتمال اينكه kcc امسال از طريق پست هم قبولي ها رو اعلام كنه وجود داره.چون مطمئنا خيلي ها بهشون ايميل ميزنند و اين موضوع رو مطرح ميكنند.بنابراين بد نيست دوستان ايميل بزنند اين تقاضا رو بكنند كه امسال نامه ها پست هم بشه.

(2011-05-14 ساعت 09:01)bita-p نوشته:  دوستان عزيز با توجه به اينكه خيلي از كساني كه برنده اعلام شدند و اعلام نشده ها برگه ها رو دور انداخته اند احتمال اينكه kcc امسال از طريق پست هم قبولي ها رو اعلام كنه وجود داره.چون مطمئنا خيلي ها بهشون ايميل ميزنند و اين موضوع رو مطرح ميكنند.بنابراين بد نيست دوستان ايميل بزنند اين تقاضا رو بكنند كه امسال نامه ها پست هم بشه.

دوست عزیز
ببخشید مگه دیگه نامه قبولی رو با پست نمی فرستند؟؟؟
اگر نه چی؟ فقط با ایمیل؟
(2011-05-14 ساعت 09:01)bita-p نوشته:  

دوستان عزيز با توجه به اينكه خيلي از كساني كه برنده اعلام شدند و اعلام نشده ها برگه ها رو دور انداخته اند احتمال اينكه kcc امسال از طريق پست هم قبولي ها رو اعلام كنه وجود داره.چون مطمئنا خيلي ها بهشون ايميل ميزنند و اين موضوع رو مطرح ميكنند.بنابراين بد نيست دوستان ايميل بزنند اين تقاضا رو بكنند كه امسال نامه ها پست هم بشه.

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: anab
خیلیها هم ممکنه اصلا خبردار نشن که نتایج باطل شده که بخوان دوباره چک کنن.........
تشکر کنندگان:
(2011-05-14 ساعت 10:43)shadow_1352 نوشته:  دوست عزیز
اینقدر زود قضاوت نکنید/ البته منم که برنده چند سال پیش هستم به اندازه برندگاه جدید و بدون اغراق شاید بیشتر از اونها دلم سوخت چون این مراحل رو گذروندم و سفر هم کردم. حالا میخواستم به شما بگم:
دوست عزیزم خیلی عجله نکن و قضاوت نکن. اما.... خیلی دوست دارم نظرتون رو در مورد این مملکت (که البته برای منم خیلی عزیزه/ البته فقط وطن!) در مقایسه با آمریکا بدونم
ببینم وقتی یه سفر رفتید و همه چیز رو با عقل و منطق دیدید بازم همین نظر رو دارید یا نه؟؟؟؟
موفق و سربلند باشید

(2011-05-14 ساعت 01:01)ali-n نوشته:  حالم داره از این لاتاری و این آمریکا به هم میخوره . همه چیشون دروغه . دوستان به خدا برای ما هیچ کجا بهتر از همین کشور خراب شده خودمون نیست . درسته که خیلی از وضع موجود راضی نیستیم ولی من به این نتیجه رسیدم که لا اقل برای ما همین جا بهتره
سلام من کاملا با ali_n موافقم به هر حال ما که برنده 2010 بودیم وبعد 1 سال گذروندن پروسه ثبت نام و مدیکال و مصاحبه و کلی هزینه سر اخر بدون ویزا بر گشتیم دیگه چی بگیم در هر حال این اولین اشتباه و اخرین اشتباه این سازمان نخواهد بود . امیدوارم همه دوستان ایرانی برنده بشن

تشکر کنندگان: Homer ، sorena ، khabaloo ، ابی22 ، frozen mind ، mina_s ، mehran61 ، Sooshians ، soheilbadami
(2011-05-14 ساعت 10:05)shadshad نوشته:  سلام ببخشید میشه بگید به چه آدرسی ایمیل میزنید براشون . میخوام سعیم رو بکنم ببینم کانفرمیشن نامبرم رو میتونم بگیرم یا نه ؟ میشه آدرس ایمیل رو بگید؟

آدرس ايميل طبق گفته دوستان اينه KCCDV@state.gov من ايميل زدم و مشكلمو گفتم شما هم اگه تونستين به نتيجه اي برسين و شمارتون رو بگيرين لطفا به ما اطلاع بدين ممنون مي شم من اين متن رو ايميل زدم و ايميل زدن كه دريافت شده
DEAR …………
This is ...................... , one of the participant in 2012 diversity lottery .I check the site on 1 May and I had not been selected, so I throw away my confirmation code that I received when I registered. I, my family and many of my friends have this problem and we all are very anxious about it.
It would be appreciated if you help us that how we can check our status on July 15 2011.
We are looking forward to hearing from you soon.
Best Regards
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: shadshad
سلام به همه دوستان
همچنان كه از قبولي دوستان تو اين فروم خوشحال شدم واقعا با اين خبر ناراحت شدم چون خودم حس بلاتكليفي رو تجربه كردم و از ته دل اميدوارم اگر به صلاح و پيشرفت دوستان برنده هست دوبار اسمشون در بياد . خودم چند ساله شركت ميكنم و امسال هم اسمم در نيومد ولي عزمم جزم بود براي پيشرفت و راههاي ديگه رو امتحان كردم و خدا رو شكر جواب گرفتم و واقعا سختي‌اش رو هم كشيدم. تو اين راه ولي پشيمون نيستم . بهتون توصيه ميكنم به عنوان يه ابزار براي پيشرفتتون به اين لاتاري نگاه كنيد و اگه نشد چندتا راه ديگه رو هم باهاش امتحان كنيد كه اگه واقعا براش وقت بذاريد و زحمت بكشيد حتما جواب ميده . بازم دعا ميكنم اسم تمام بچه‌ها مجدد در بياد تا راهشون رو ادامه بدن و موفق بشن .
تشکر کنندگان: Homer ، sorena ، saeed53 ، ابی22 ، mehran61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان