کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
دوستانی که اسپانسر ندارن اصلا به جای دنبال اسپانسر گشتن و هزینه کردن و درد سر های بعدی ،همین جا با یه حساب بانکی کار خودشونو راحت انجام بدن و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد،چون من هم اسپاسر نداشتم و با حساب بانکی ویزام رو هم گرفتم
تشکر کنندگان: abnanta ، Donkey chance ، rayan.s ، mavarfan ، mml ، Iman-gta ، najibi ، silia
(2010-06-20 ساعت 23:58)balot نوشته:  دوستانی که اسپانسر ندارن اصلا به جای دنبال اسپانسر گشتن و هزینه کردن و درد سر های بعدی ،همین جا با یه حساب بانکی کار خودشونو راحت انجام بدن و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد،چون من هم اسپاسر نداشتم و با حساب بانکی ویزام رو هم گرفتم

میشه بگید حساب بانکیتون حدودا چقدر بود؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: abnanta
منم همین سوال سمیرا خانوم رو دارم میشه بفرمایید حساب بانکیتون چقدر توش پول بوده؟
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
(2010-06-21 ساعت 18:11)iliad نوشته:  منم همین سوال سمیرا خانوم رو دارم میشه بفرمایید حساب بانکیتون چقدر توش پول بوده؟

سلام
بر اساس پست های دوستان سال بالایی (که در تاپیک های 2010 نوشته شده) بطور متوسط برای هر نفر 15 تا 20 هزار تا به نظر کافی میرسه.
البته این یک نتیجه گیری کاملا غیر مستدل هستش و فقط بر اساس تجربه سال گذشته میشه اینو گفت. شاید امسال حساب بانکی رو اصلا به تنهایی کافی ندونن. شاید هم به سادگی بپذیرند.
اگر سروکارتون با این سفارت های اروپایی افتاده باشه، می بینید که هیچ مرزی رو مشخص اعلام نمی کنند. برای منابع مالی.

برای مثال سال گذشته سفارت فرانسه برای ویزای دانشجویی اعلام کرده بود که یکی از مدارک زیر برای ساپورت مالی کافیه: ارسال 8000 یورو به فرانسه، یا تعهد یک اسپانسر در ایران و فرانسه یا گواهی بانکی. همسر من گواهی 8000 یور و گواهی بانکی رو ارائه داد. اما به سادگی ردش کردند.

من فکر می کنم اولین سری مصاحبه شوندگان می تونند اطلاعات خیلی مفیدی به ما بدهند. شاید بتونیم رویه اونها رو نسبت به قضیه منابع مالی روشنتر کنیم. (که خود من به احتمال زیاد جزء همین سری اول هستم و قصد دارم فقط با گواهی بانکی تا سقف 30K برم توی دل شیر! ویش می لاک!:-)
تشکر کنندگان: iliad ، abnanta ، Linspire ، rayan.s ، alirezagh ، binahayat_m ، mavarfan ، mml ، najibi
سلام

یه راه حل ساده!
چرا کسایی که در حال حاضر آمریکا هستن پول نمیگیرن تا اسپانسر شن؟!؟!
به 2 دلیل:
1-کار بنده های خدا درست بشه.
2-وقتی کسی 1-2 هزار دلار(حالا هر چقد) پول به اسپانسرش بده به این معنیه که اونقدم پول داره که براش مشکل درست نکنه...

به نظر من خیلی عالیه... هر دو طرفم راضی...
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: User ، abnanta
(2010-06-25 ساعت 00:30)Elf نوشته:  سلام

یه راه حل ساده!
به 2 دلیل:
2-وقتی کسی 1-2 هزار دلار(حالا هر چقد) پول به اسپانسرش بده به این معنیه که اونقدم پول داره که براش مشکل درست نکنه...

منظورتون از کسایی که تو آمریکا هستن چیه؟
تا بعد بریم سراغ بقیه اش
2010AS3xxx
(2010-06-25 ساعت 23:57)seravin نوشته:  

یه راه حل ساده!
به 2 دلیل:

تا بعد بریم سراغ بقیه اش
منظور ایشون اونایی هستن که تو چند سال اخیر برنده شدن و رفتن اونجا
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
تشکر کنندگان: Elf ، abnanta

یه راه حل ساده!
به 2 دلیل:

تا بعد بریم سراغ بقیه اش

همونطور که دوستمون گفتن منظورم مهاجرسرایی هایی هست که الان آمریکان...و یا دوستان همین عزیزان.
(2010-06-26 ساعت 02:28)Elf نوشته:  

یه راه حل ساده!
به 2 دلیل:

تا بعد بریم سراغ بقیه اش

همونطور که دوستمون گفتن منظورم مهاجرسرایی هایی هست که الان آمریکان...و یا دوستان همین عزیزان.
دوستان خوب
تا کسی اینجا سه سال مالیات نداده باشه و حقوق بالای خط فقر نداشته باشه که نمیتونه اسپانسر کسی بشه فکر میکنم شما این نکته رو در نظر نگرفتید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: abnanta ، iliad ، laili ، Elf ، User ، R.F ، Donkey chance ، AMIN3Y ، mavarfan ، najibi
بسیار نکته جالبی بود که بنده اطلاعی از آن نداشتم... متشکرم.
تشکر کنندگان: seravin ، mh_hshk ، najibi
سلام
به مديران محترم پيشنهاد ميكنم مشابه انجمن 2010 يه تاپيك نظرسنجي به عنوان "اقدام از طريق اسپانسر و يا بدون اسپانسر" براي انجمن 2011 ايجاد بشه.

با تشكر
تشکر کنندگان: najibi
(2010-07-14 ساعت 11:35)satusa نوشته:  سلام
به مديران محترم پيشنهاد ميكنم مشابه انجمن 2010 يه تاپيك نظرسنجي به عنوان "اقدام از طريق اسپانسر و يا بدون اسپانسر" براي انجمن 2011 ايجاد بشه.

با تشكر

از مديران محترم كسي موافق نيست؟؟
تشکر کنندگان: maxsupermax ، AMIN3Y
(2010-07-18 ساعت 13:09)satusa نوشته:  

با تشكر

ممنون و متشکرم از عزیزانی که بسیار حساس پیگیر مورد هستندو قویا می خواهم مدیران لطف کرده و اساسا فاکتور های قابل اتکا و حداقلی رو برای این تاپیک از همه بخوان (مثلا برای پست " آنکارا یا ابوظبی؟؟؟!!!
" ) میزان مشارکت خوب ولی بسیار اندک و غیر قابل اتکا بوده .
مدیران عزیز روی این قضیه پیگیر باشید ..... همه ما بدون اسپانسر ها منتظر و متشکریم.................
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: najibi
(2010-07-18 ساعت 13:09)satusa نوشته:  

با تشكر

دوست عزیز،
تاپیک پیشنهادی شما ایجاد شد.
از پیشنهاد شما متشکرم.
تشکر کنندگان: satusa ، mml
(2010-07-20 ساعت 00:35)maxsupermax نوشته:  [quote='User' pid='63979' dateline='1279566013']
[quote='success' pid='63975' dateline='1279565709']
دوستان سلام

مي خواستم بدونم كه پرينت حساب بانكي جزء مداركي است كه بايد با پست بفرستيم يا اينكه جزء مداركي است كه بايد با خودمون در روز مصاحبه ببريم. در ضمن مي خواستم بدونم طول دوره زماني گردش حساب مربوط به چه مدت زماني بايد باشد.( يكماه ، دو ماه ، شش ماه ، يا يكسال ، ...)

با تشكر

سلام USER عزیز و باتجربه
کیس نامبرم 54xx است 4رقمی)
حساب شخصی خودم تا 20 میلیون تومان مانده ثابت داره ولی برای همسرم نه این امکان فعلا مقدور نیست :
1-چه کار کنم بهتره ؟ در ضمن کارم تو موسسه مالیه )
اکثر سفارت ها گردش می خواهند ولی شما فرموده بودیدفقط مانده
2-ازین امر چقدر مطمئن هستید ؟
اینکه من و همسرم دو آپارتمان جمعا به ارزش 100 میلیون داریم که ملک همسرم رو به من (برنده اصلی) وکالت بلا عزل داده
3 -ارزش گذاری املاک رو منفردا یک ارزیاب و کارشناس دادگستری تائید کنه قبوله ؟یا باید حتما کانون کارشناسان دادگستری هم تائید کنه ؟سوال نکته داری هست..)
=====> در نتیجه با این اوصاف باز نیاز به sponsor دارم
4-آخرین سوال از استادم اینکه چقدر برای اسپانسرینگ باید دوید و آیا مراکز تخصیص اسپانسر وجود خارجی و اعتبار لازم دارند یا نه؟

اگر ممکنه جواب رو خصوصی ارسال کنید .بسته به صلاحتان...
منتظر و متشکر شما

سلام دوست عزیز
تبریک به خاطر کیس نامبر پایین.
احتمالا باید برای مصاحبه در ماه اکتبر آماده باشید.
1- برای لاتری تاکنون مانده حساب کافی بوده است. و هنوز هم مانده کافیست.
2- یک تمکن برای هر دوی شما کافیست. طبق تجربه برندگان 2010 بین 15 تا 20 هزار دلار برای هر نفر کافیست.
3- وکالت ملک بلاعزل را بده ترجمه رسمی. باز هم طبق تجربه برندگان 2010 اصلا نیازی به ارزش گذاری نیست. تنها و تنها ترجمه رسمی و تایید شده دادگستری (مانند ترجمه شناسنامه) وکالت بلاعزل کافیست. نیازی به هیچ کار اضافه و هزینه بر دیگری نیست. باز هم تاکید که طبق تجربه برندگان 2010 !

4- طبق تجربه برندگان 2010 داشتن اسپانسر برای سفارت اهمیت بیشتری دارد. با اینحال بیش از 40 درصد برندگان 2010 بدون اسپانسر بودند و من هم تاکنون گزارشی ندیده ام که کیسی به خاطر نداشتن اسپانسر رد شود.

5- اسپانسر شدن یک تعهد است. فکر نمی کنم همچین مراکزی وحود داشه باشه، یا دست کم من تابحال ندیده ام! اسپانسر شدن تعهد آور است و معمولا افراد نزدیک این تعهد را قبول می کنند.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Donkey chance ، AMIN3Y ، mavarfan ، aminaran ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان