کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمون قوانین مهاجرسرا
درود دوستان ...
با اجازه من چند تا سوال داشتم .
1 - آیا استفاده از فونت های کوچک و بزرگ و به کاربردن رنگها در فونت ها خلاف قوانین مهاجرسرا می باشد ؟... چرا ؟
2 - این گونه ابزارها باید در چه قسمتی از ارسال ، کاربرد داشته باشد ؟
3 - علت وجود چنین ابزارهایی چیست ؟
4 - آیا تغییر در ساختار انجمن ها ، یکی از وظایف مدیران انجمن است ؟ ....... چرا ؟..........
.............
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: najibi ، mohammad.maleki ، Farshid22
(2011-08-11 ساعت 13:33)ابی22 نوشته:  درود دوستان ...
با اجازه من چند تا سوال داشتم .
1 - آیا استفاده از فونت های کوچک و بزرگ و به کاربردن رنگها در فونت ها خلاف قوانین مهاجرسرا می باشد ؟... چرا ؟
2 - این گونه ابزارها باید در چه قسمتی از ارسال ، کاربرد داشته باشد ؟
3 - علت وجود چنین ابزارهایی چیست ؟
3 - آیا شکل دهی در تغییرات انجمن ها ، یکی از وظایف مدیران انجمن است ؟ ....... چرا ؟
من برداشت خودم رو می گم:
1-خلاف قوانین نیست. اما استفاده از رنگ های بسیار تند، و فونت های درشت که شکل کلی انجمن را نامتعادل می کند، ممنوع است.
2- هم در ارسال و هم در امضا. ولی با دوری از طرز استفاده بالا
3- برای بیان بهتر در مواردی که مورد نیاز باشد مثلا هایلایت کردن یک عبارت، یا برجسته کردن قسمت مهمی از یک ارسال، یا یک پاورقی کوچک
4- اگر منظور شما، مراقبت از شکل و فرمت کلی انجمن است، بله.

مثلا من در امضای خودم یک قسمت را برجسته کرده ام که برندگان 2012 بتوانند بهتر آن را ببینند. برای جلب توجه بیشتر.
سلام
اگر منبع یک مطلب یک سایت تبلیغاتی باشه !مشکلی تو کذاشتن منبع اون مطلب هست یا نه؟
تشکر کنندگان: ابی22
(2011-08-11 ساعت 16:11)mohammad.maleki نوشته:  سلام
اگر منبع یک مطلب یک سایت تبلیغاتی باشه !مشکلی تو کذاشتن منبع اون مطلب هست یا نه؟

طبق بند 31 قوانین مهاجرسرا ، استفاده از لینک تبلیغاتی ممنوع می باشد .
......
۳۱- تبلیغات در سایت ممنوع است و کاربرها مجاز به درج لینک یا اطلاعات تبلیغاتی برای سایت‌های دیگر یا شرکت‌ها نیستند. تشخیص موارد «تبلیغات» و افتراق آن از مواردی که لینک به عنوان منبع استفاده شده‌است با مدیران خواهد بود.
.....
به نظر من احتمال این وجود دارد که گذاشتن لینک منبع در پایین مطالب ، استفاده تبلیغاتی باشد . ( در صورتی که سایت منبع تبلیغاتی باشه .)
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، vahidvm60 ، maxsoulfly ، sib 24
(2011-06-23 ساعت 18:10)Nazem نوشته:  سوال جدید:

کاربر X که از باسابقه ترین کاربر های انجمن می باشد خبر کلیر شدن خود را در تاپیک کلیرنس برندگان اعلام می کند. تبریک خود را به چه شیوه ای به او اعلام کنیم:

1- استفاده از دکمه تبریک و تشکر
2- ارسال پست در تاپیک
3- ارسال پیام خصوصی به کاربر کلیر شده
4- گزینه 1 و 3

راهنمایی :

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  توافق‌نامه استفاده از سایت

۱۴- برای تشکر و تبریک به دیگر کاربران از دکمه «تبریک و تشکر» استفاده کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر، تبریک و احوال پرسی نوشته می‌شوند، ممنوع است و پاک خواهند شد.
سلام
بدون شک گزینه 1
مرسی

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: aghdam ، Ali Sepehr ، Kivan
سلام
اگر کسی جواب سوالی را به دلیل اشتباه بودن منبع بجای پیگیری به تمسخر گرفته تا عقده شخصی خودش رو به نحوی در متن نوشتاریش بر علیه نویسنده پیاده کنه باید:
1- با جواب در تاپیک به او هشدار دهیم
2- گزارش کنیم (اخطار)
3- همچین کسی ارزش جواب دادن نداره
4- با یه پیام خصوصی دلیلش رو جویا بشیم
5- با مدیران در میان بذاریم
6- ترک کردن سایت Tongue
مرسی

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: Kivan ، Man
درود دوستان ....
به نظر من جواب سوال بالا میشه گزینه 2 وشاید گزینه 5 هم بی ربط نباشه ...
این سایت محل تبادل اطلاعات است و به قولاً مدیران و مجریانی نیز بر آن نظارت کامل دارند ...
در هنگام نوشتن جواب تمسخر آمیز ، نیازی به ادامه بحث در تایپیک مربوطه نمی باشد ( زیرا تاپیک از موضوع منحرف خواهد شد .) و کلید گزارش ارسال به مدیران نیز وجود دارد ...
تشکر کنندگان: saied-k ، Kivan
گزینه 2 و 5 درسته واصولا یکی هستند
یعنی وقتی شما دکمه گزارش رو فشار میدید و علت گزارش رو بیان میکنید موضوع به مدیران ارجاع میشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2011-08-18 ساعت 19:22)Masoudpish نوشته:  سلام
اگر کسی جواب سوالی را به دلیل اشتباه بودن منبع بجای پیگیری به تمسخر گرفته تا عقده شخصی خودش رو به نحوی در متن نوشتاریش بر علیه نویسنده پیاده کنه باید:
1- با جواب در تاپیک به او هشدار دهیم
2- گزارش کنیم (اخطار)
3- همچین کسی ارزش جواب دادن نداره
4- با یه پیام خصوصی دلیلش رو جویا بشیم
5- با مدیران در میان بذاریم
6- ترک کردن سایت Tongue
مرسی

جزء گزینه شماره 6 باقی کارها منطقی و درسته
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان ...

# آیا کاربران عضو سایت در ایجاد موضوع جدید ( نوشته جدید ) در انجمن ها ، آزاد هستند ؟ ... چرا ؟ ( همراه با توضیح )
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، saied-k
به نظر میرسه پاسخ منفیه.
خود من قصد داشتم در یکی از انجمنها موضوع جدید ارسال کنم که با پیام محدودیت دسترسی مواجه شدم.
البته دلیلش رو هنوز نمیدونم.
تشکر کنندگان:
(2011-08-27 ساعت 10:38)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان ...

# آیا کاربران عضو سایت در ایجاد موضوع جدید ( نوشته جدید ) در انجمن ها ، آزاد هستند ؟ ... چرا ؟ ( همراه با توضیح )

در این مورد برای من اجازه دسترسی جهت ایجاد موضوع جدید وجود نداشت ... یعنی نام کاربری من جهت ایجاد موضوع جدید آزاد نبود ...
دلیل آن هم موارد زیر ممکنه باشه ..»»»

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. دلیل آن ممکن است یکی از موارد زیر باشد:
1 - حساب کاربری شما مسدود شده و یا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
2 - شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
3 - حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)...................... البته حساب کاربری ما که فعال است و خیلی وقته که تایید شده ....!!!!!
4 - شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.
-----------------------------
[font=Arial]آیا برای کاربران دیگر نیز به همین صورت می باشد ؟[/font]
تشکر کنندگان: Hornet ، saied-k
(2011-06-07 ساعت 14:24)Nazem نوشته:  دوستان عزیز

این تاپیک رو ایجاد کردم تا هر دفعه یکی از مدیران سایت سوالی یا مثالی رو مطرح کنند و دوستان عزیز با توجه به قوانین سایت که از اینجا می تونید اون رو بخونید در موردی اقدامی که مدیران در صورت پدید اومدن اون مثال طبق قانون بایستی انجام بدند نظر بدهند و دو هدف من از ایجاد این تاپیک که

1- مرور قوانین سایت بطور مداوم

2- ایجاد مرجعی برای تصمیم گیری مدیران در صورت رخ دادن موارد پیش بینی شده.

است ، محقق بشه.

طراحي سوالات چند گزينه اي حيطه علمي است كه توانايي و دانش خاص خود را دارا مي باشد . اينكه مدير يا مديران سايت اين امادگي رو در خودشون مي بينند كه سوالات چند گزينه اي مطرح كنند جالب است و در اكثر پست هاي انها ايرادي نديدم.

ولي ارسال ها و سوالات مطرح شده توسط بعضي از دوستان داراي اشكالات اساسي در TESTING است كه از اعتبار و روايي اين تاپيك مي كاهد .

لطفا دوستان و مديراني كه مي خواهند سوالي مطرح كنند در مورد چگونگي ان نيز دقت كنند . يكي از مهمترين قوانين در طراحي سوالات چند گزينه اي اينست كه سوال چند جواب درست نداشته باشد و هر چقدر از گزينه هاي مثل : گزينه الف و ب و يا گزينه 1 و 3 و ..... كمتر استفاده شود روايي يا اعتبار تست بيشتر است.

منتظر سوالات خوبتان هستيم تا با جوابهاي خوبمان بيست بگيريم ! Big Grin
تشکر کنندگان: ابی22
سوال :

اگر یکی از مدیران از پست شما خوش نیامد و آن را پاک کرد چه کار میکنید ؟

الف) نفرینش میکنم .

ب) او را واگذار به عدالت الهی میکنم.

ج) با پیام خصوصی از او پذیرایی میکنم .

د)یک رتبه منفی به او میدهم و در جوابش یک هفته تا یک ماه بنا به صلاحدید تیم مدیریت بن میشوم .
سوال بعد :

اصولا سیستم رتبه دهی برای چه ساخته شده؟

الف) برای تیم کشی و اتحاد

ب) برای ارسال فقط مثبت برای مدیران

ج) برای ارسال مثبت و منفی برای کاربران

د) برای ابراز احساسات فقط خوب
سوال آخر :

به نظر شما دوست مهربان و زحمتکشمان ابی 22 مدیر میشود ؟

الف) اگر بیشتر پست های خوب خوب ارسال کند بله

ب) اگر با اعضای مدیریت دوست شود بله و گرنه خیر

ج) اگر سوال های چند گزینه ای های سخت طرح کند بله

د) به هیچ وجه
یکی از حرفه ای های سایت .Wink
تشکر کنندگان:
(2011-08-31 ساعت 15:21)godlyman نوشته:  سوال :

اگر یکی از مدیران از پست شما خوش نیامد و آن را پاک کرد چه کار میکنید ؟

الف) نفرینش میکنم .

ب) او را واگذار به عدالت الهی میکنم.

ج) با پیام خصوصی از او پذیرایی میکنم .

د)یک رتبه منفی به او میدهم و در جوابش یک هفته تا یک ماه بنا به صلاحدید تیم مدیریت بن میشوم .

درود بر دوستان خوب ...
در مورد سوال اول باید ذکر کنم این انجمن دل بخواهی نیست که هر کس از کسی خوشش نیامد پستش را پاک کند . ( چنین چیزی در سایت وجود ندارد ).. قبل از هر چیز قوانین سایت گویای همه چیز می باشد . ( این انجمن مرکز تبادل اطلاعات مهاجرتی می باشد )
پس نتیجه می گیریم :
مدیران این وظیفه را دارند که اگر ارسالی بر خلاف قوانین سایت بود در مورد آن تصمیم گیری کرده ( یا به قول خودتون پاک کنند )
من بارها و بارها دیده ام که اگر پستی با تاپیک و یا موضوع و انجمن مربوطه سنخیت نداشت مدیران یا تذکر می دهند و یا نسبت به صلاحدید قوانین ، آن را پاک می کنند ...
پس نیاز به نفرین کردن کسی نیست .
ما از کسی طلب نداریم که کسی را واگذار به عدالت الهی کنیم .
به نظر من ممکنه در پیام خصوصی علت حذف ارسال را جویا شویم فقط همین . ( اگر پستی حذف شد و ما خواستیم علت را بدانیم )
نیازی به نمره منفی هم نیست و مدیران بی جهت کسی را محروم و یا حبس نمی کنند .
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، saied-k ، hvm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان