کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تركيه
(2016-05-05 ساعت 22:35)محمد انکارا نوشته:  در مورد جریمه بیش از 90 روز هم باید بگم درسته ولی کمتر از 90 روز حق جریمه ندارن فیش پرداخت جریمه رو بیارید ازشون بگیرید دقت کنید این مواردرو میشه گرفت پول رو

اقا محمد سلام
یه سوالی دارم از خدمتتون اینه که اکر به روش هایی که گفتید که یا خانه برای 1 سال احاره کنییم یا بیمه 1 یال را به دولت بدیم یا با 6000 دلار حساب باز کنیم می تونیم بعد از 3 ماه که گذشت ویزای 1 ساله بگیریم در مدت این 1 سال اجازه ی کار کردن داریم و مشکلی برامون پیش نمی یاد و پلیس گیر نمی ده و قیمت اجاره خانه تو آنکارا برای 1 نفر حدود 40-50 متر که همه ی اککانات رو داشته باشه چقر است؟
راستی بعد از پایان 1 سال ویزای سال اول میشه دوباره ویزای 1 گرفت یا شرایط داره؟؟

ممنون از زاهنمایی تمن دوست من Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان در مورد گرفتن پنا....هند...گی از طریق un آنکارا، برای آمریکا راهنمایی میخواستم: با سپاس
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من قصد رفتن به ترکیه رو دارم اما از اوضاع کار اونجا اطلاعاتی ندارم.نمیدونم بعد این که رسیدم باید چیکار کنم و کجا برم واسه کار.اگر کسی از دوستان هست و میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من تو کار موزیک ترکی استانبولی هستم، هم نوازندگی و هم خوانندگی، قصد رفتن به استانبول رو دارم و میخام اقامت بگیرم، به نظرتون میتونم با این حرفه تو رستوران یا بار درامد داشته باشم؟ خواهشا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز کسی هر سوالی در هرموضوع مربوط به کشور ترکیه را میتونید با تماس با شماره تلفن 09162887746 میتونیدتماس بگیرید من در خدمت هستم
لطفا فقط بین ساعت 11 صبح تا 8شب تماس بگیرید درضمن مشاوره کاملا رایگان میباشد وصرفا جهت همیاری و مساعدت هموطنان میباشد
خدایا به تو پناه میبرم!
آخه میگن تو پناهنده میپذیری اونم بدون هیچ محدودیتی!!!!.Rolleyes
کیس نامبر:نمیگم
نوع ویزا:E2
دوستی حرف قشنگی میزد!!!میگفت:
دکمه تشکر زیر پست ها قراردارهCool
درضمن هزینه هم نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: اریو
سلام دوستان
من شنیدم تو ترکیه سیگار و پسته و شکر رو خوب می خرن
می خواستم از ایران که برای سفر می خوام برم یه مقدار ببرم بفروشم کسی اطلاعاتی داره دراین زمینه"؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-04 ساعت 12:30)سارینا محمدی نوشته:  سلام دوستان
من شنیدم تو ترکیه سیگار و پسته و شکر رو خوب می خرن
می خواستم از ایران که برای سفر می خوام برم یه مقدار ببرم بفروشم کسی اطلاعاتی داره دراین زمینه"؟
درود
شکر و پسته رو نه .  قیمتشم از ایران بهتره .
سیگار ایرانی خوب فروش میره . البته اگه کسی باشه که واستون معاملش کنه و افراد زیادی تو این زمینه ها دارن فعالیت میکنن .  

موفق باشید  
کیس نامبر : ___________، سفارت : ___________، تاریخ مصاحبه :___________، تاریخ صدور ویزا :_____________، تاریخ اولین ورود به آمریکا ‎:___________‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-18 ساعت 15:09)Siakorg نوشته:  سلام.من تو کار موزیک ترکی استانبولی هستم، هم نوازندگی و هم خوانندگی، قصد رفتن به استانبول رو دارم و میخام اقامت بگیرم، به نظرتون میتونم با این حرفه تو رستوران یا بار درامد داشته باشم؟ خواهشا راهنمایی کنید

در صورتی که زبان ترکی استانبولیتون عالیه باشه و یه مدت باشید و با شرایط شهر اشنا بشید قطعا بله . در غیر این صورت خیر . فقط مراقب افراد کلاه برادر باشید .

موفق باشید
کیس نامبر : ___________، سفارت : ___________، تاریخ مصاحبه :___________، تاریخ صدور ویزا :_____________، تاریخ اولین ورود به آمریکا ‎:___________‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-14 ساعت 20:21)masouday نوشته:  با سلام
من قصد رفتن به ترکیه رو دارم اما از اوضاع کار اونجا اطلاعاتی ندارم.نمیدونم بعد این که رسیدم باید چیکار کنم و کجا برم واسه کار.اگر کسی از دوستان هست و میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

درود دوست عزیز
خب شما باید اول زبان ترکی استانبولیتون رو عالی کنید .
پول حداقل 6 ماه تا یک سال رو ی جای امن بذارید .
زمستون اوضاع کار بده . اوایل تابستون عالیه .
برای یو ان باید بری اداره آسام . از تو گوگل ادرس در بیار . اسام مصاحبه از شما میگیره . و بهتون شهر معرفی میکنه . و ....
الان برگه های بدون تاریخ میدن که روندش خیلی طولانیه .شاید 5 سال .
پیشنهادم اینه وقتتو هدر نده و برو مستقیم یه جای دیگه .
مراقب افراد سودجو و کلاه بردار باش .

موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 09:36)j@vad نوشته:  دوستان در مورد گرفتن پنا....هند...گی از طریق un آنکارا،  برای آمریکا راهنمایی میخواستم: با سپاس
درود
پست بالایی رو مطالعه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
وقت بخیر
دوستان به نظر شما و با توجه به تجربه ای که شما یا آشنایان دیگر در رفتن به کشورهای مختلف دارند ، در حال حاضر بهترین کشوری که بشه با پرواز مستقیم رفت و حتما un ثبت نام از پناهجوها رو در اون به عهده داره و البته از لحظه ورودی کمپی برای اسکان و استرحت کردن و وعده غذایی داره برای پناهجو ، کدام کشور هستش .. اگر چند کشور هم هستش لطفا به ترتیب اولویت بگید .

اگر هم un ثبت نام نداشت عیبی نداره و ارگان های داخلی پلیس و اداره مهاجرت اون کشور هم ثبت نام داشته باشن ، خوبه ، ولی کمپ از لحظه اول داشته باشه نه مثل ترکیه که خودت باید از جیب هزینه کنی و منزلی بگیری .

ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-01-17 ساعت 02:03)hm13862007 نوشته:  سلام
وقت بخیر
دوستان به نظر شما و با توجه به تجربه ای که شما یا آشنایان دیگر در رفتن به کشورهای مختلف دارند ، در حال حاضر بهترین کشوری که بشه با پرواز مستقیم رفت و حتما un ثبت نام از پناهجوها رو در اون به عهده داره و البته از لحظه ورودی کمپی برای اسکان و استرحت کردن و وعده غذایی داره برای پناهجو ، کدام کشور هستش .. اگر چند کشور هم هستش لطفا به ترتیب اولویت بگید .

اگر هم un ثبت نام نداشت عیبی نداره و ارگان های داخلی پلیس و اداره مهاجرت اون کشور هم ثبت نام داشته باشن ، خوبه ، ولی کمپ از لحظه اول داشته باشه نه مثل ترکیه که خودت باید از جیب هزینه کنی و منزلی بگیری .

ممنون از راهنماییتون

درود
فکر ورود به ترکیه و اعلام پناهندگی رو کلا از سر خارج کنید که اصلا جواب نمیگیرید

میتونید مستقیم به کشورایی مثله المان -انگلیس- سوییس- اتریش- سوئد برید و اونجا درخواست بدید .
پناهندگی و سختی های مسیر و همه و همه به این راحتی ها هم نیست
حتما خوب فکر کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود
بنده 4 سال پیش موقع برگشت از ترکیه 5 سال ممنوع الورودی خوردم چون 7 ماه در ترکیه مانده بودم ..
الان چهار سال و یک ماه گذشته ایا میتونم وارد ترکیه بشم ؟
ضمنا من اسم من تو شناسنامه تغییر کرده و پسوند فامیلیمم هم حذف شده و پاسپورت جدید گرفتم..

و اینکه من در ترکیه برگه راندو ثبت نام کرده بودم و کد مالیاتی هم از اداره مالیات برای خودم گرفته بودم.
ولی تو ترکیه ازم دزدی شد و نتونستم بمونم ..

سپاسگذار میشم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم
.
♚   صُـدور هـیـچ گُـذَرنـامِــه وَ ویـزایـی لــازِم نـیـســت ،

وَقـتـــی بــِـه خــــُــدا “ پــَـنــاهـَـنـــدِهـــ ” مـی شـَویـــد . . ♚ Rolleyes  

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-03-31 ساعت 18:18)SamueL.p نوشته:  سلام و درود
بنده 4 سال پیش موقع برگشت از ترکیه 5 سال ممنوع الورودی خوردم چون 7 ماه در ترکیه مانده بودم ..
الان چهار سال و یک ماه گذشته ایا میتونم وارد ترکیه بشم ؟
ضمنا من اسم من تو شناسنامه تغییر کرده و پسوند فامیلیمم هم حذف شده و پاسپورت جدید گرفتم..

و اینکه من در ترکیه برگه راندو ثبت نام کرده بودم و کد مالیاتی هم از اداره مالیات برای خودم گرفته بودم.
ولی تو ترکیه ازم دزدی شد و نتونستم بمونم ..

سپاسگذار میشم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم
درود
اگه پاسپورت جدید با شماره پاسپورت جدید داری میتونی .
ولی اگه شماره پاسپورتت همون قدیمیست نمیشه
باید صبر کنی .
اگه هزینه خاک میدادی دیگه 5 سال بلاکه نمیشدی ..
اگه دزدی شده باید به اداره پلیس اطلاع میدادید . همجا دوربین هست چک میکنن واستون . ثبت میشه . سفارت هم میتونه کمک کنه اینجور مواقع .
موفق باشین .
پاسخ
تشکر کنندگان: SamueL.p

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان