کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی مهاجرت تحصیلی به کانادا
سلام
نظرتون در رابطه با وکیل گرفتن برای انجام کارهام چیه؟ اصلا نمی دونم چه کار باید انجام بدم و چه مراحلی رو باید طی کنم [/size].Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang
سلام....
من می خواستم برای کبک اقدام کنم بعد به فکر تحصیل در رشته شیرینی و آشپزی افتادم.... میشه اگه دانشگاهی هست که من بتونم اونجا ثبت نام کنم بهم معرفی کنید؟؟؟ در ضمن من لسانس فرانسه دارم واسه همین کبک رو انتخاب کردم... اگه پیشنهاد دیگه ای دارید ازتون ممنون می شم که بهم بگید
پاسخ
رضا جان تا جایی که من میدونم باید قبل از عید از کشور خارج میشدی. پرا که بعد از عید مشمولی. مگر اینکه مشکل سربازی و خدمت نداشته باشی که میشه یه کارهایی کرد. اما در کل برای گرفتن پذیرش از دانشگاهای کانادا نیازی به مدرک پیش دانشکاهی نیست و این دوره صرفا در ایران دارای ارزش است
پاسخ
سلام
من دنبال چندتا دانشگاه معتبر براي تحصيل در رشته ي انيميشن سه بعدي هستم و رشته ي خودم علوم انساني هست و زبان انگليسي هم زياد بلد نيستم!
لطفا چندتا دانشگاه همراه با سايتشون رو به من معرفي كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، Tomas ، msar ، mohandesbehrang
سالام من علیرضا 17 ساله هستم و تازه با این سایت آشنا شدم می خاستم بدونم برای رفتن به کانادا اولین کارها ی که باید بکنم چه چیزهای هستند؟با تشکر.
پاسخ
(2010-04-12 ساعت 21:41)amir moezzi نوشته:  سالام من علیرضا 17 ساله هستم و تازه با این سایت آشنا شدم می خاستم بدونم برای رفتن به کانادا اولین کارها ی که باید بکنم چه چیزهای هستند؟با تشکر.

با چه ویزایی؟
پاسخ
تو گوگل سرچ کن : Vancouver film school . قبل از این که جدی بشی روی این قضیه باید حتما زبان تو قوی کنی و همینجا یک آشنایی کلی با اصول اولیه هنر و طراحی پیدا کنی

موفق باشی
پاسخ
دوست عزيز
اكثر دانشگاههاي درست و حسابي دنيا بدون مقاله براي phdپذيرش نميدهند
معمولا هم بايد بيش از يك مقاله پژوهشي داشته باشيد
اگر پذيرش بگيريد همسرتان هم ميتوانند بيايند اما بدون اجازه كار
در مورد تحصيل همسرتان چون مقطع را ذكر نفرموديد ارائه پاسخ ميسر نيست

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، Tomas ، msar ، mohandesbehrang ، maral-map
اگر کسی اطلاعاتی در مورد شرایط تحصیل فوق لیسانس ودکترا و هم چنین بازار کار رشتهIT داره برام بذارهCoolBig Grin
پاسخ
سلام من مهنس عمران معدل 13 دانشگاه ازاد با ایلتز 7 اکادمیک می تونم پذیرش از دانشگاههای کانادا بگیرم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
(2010-05-27 ساعت 22:02)yaser1984 نوشته:  سلام من مهنس عمران معدل 13 دانشگاه ازاد با ایلتز 7 اکادمیک می تونم پذیرش از دانشگاههای کانادا بگیرم لطفا راهنمایی کنید
Ryerson را امتحان کن احتمالا پذیرش بده .Fund می خوای یا نه؟
پاسخ
اگر کسی می دونه کدوم دانشگاهها پذیرش می ده راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2010-05-18 ساعت 16:43)mehrshad67 نوشته:  اگر کسی اطلاعاتی در مورد شرایط تحصیل فوق لیسانس ودکترا و هم چنین بازار کار رشتهIT داره برام بذارهCoolBig Grin

بازار کارش که خیلی خوبه شک نکن. الان که بحران اقتصادی هم هست و کار کمه باز بیشترین کار رو تا به نظرم IT و software developer داره.
واسه تحصیل هم که باید سایت دانشگاهها رو ببینی. چون هم رشته من این نیست هم این که بستگی داره چه شاخه ای تو IT رو بخوای بخونی.
پاسخ
(2010-02-17 ساعت 13:46)m_amiri نوشته:  سلام....
من می خواستم برای کبک اقدام کنم بعد به فکر تحصیل در رشته شیرینی و آشپزی افتادم.... میشه اگه دانشگاهی هست که من بتونم اونجا ثبت نام کنم بهم معرفی کنید؟؟؟ در ضمن من لسانس فرانسه دارم واسه همین کبک رو انتخاب کردم... اگه پیشنهاد دیگه ای دارید ازتون ممنون می شم که بهم بگید

دوست عزیز براس اشپزی و شیرینی باید college ها رو بگردی. تو اینترنت سرچ کن پیدا می کنی.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، Tomas ، msar ، mohandesbehrang
اگر از من بپرسین رشته IT اصولا برای سطوح مدیریتی کاربرد داره... اگر شما تا سطح دکترا تشریف ببرید بالا، قاعدتا در همون دانشگاه ها مشغول به تدریس خواهید شد (به شرطی که چند تا مقاله درست و حسابی توی مجلات معتبر منتشر کرده باشید) در سطح فوق لیسانس موفقیت در این رشته ارتباط مستقیمی با توانایی شما در شناخت تکنولوژی های جدید، تولید ایده های ناب و البته در کنار اینها توانایی ایراد خطابه های دندان شکن و قبولاندن ایده های خودتان به مخاطب دارد... در سطح لیسانس امیدی بهش نیست...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، homeless ، mohammad.maleki ، Tomas ، msar ، mohandesbehrang

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان