کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی مهاجرت تحصیلی به کانادا
ویزای همسر برای کسی که دکترا با حقوق پذیرش گرفته
من دکترا پذیرش گرفتم کانادا با بورس کامل ! میخام برای ویزا اقدام کنم ، نامزد دارم اما رسمی ازدواج نکردم ، آیا بهتره ازدواج رسمی بکنم و برای ویزای هردومون اقدام کنم؟یا خودم اقدام کنم و کار اون رو بعد از خودم انجام بدم؟
آیا اصلان به همسرم ویزا میدن ؟ اگه اره چقدر طول میکشه ویزاش بیاد ؟
لطفا اگه کسی میتونه بهم جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من پسر 30ساله مجرد دارای مدرک دیپلم ریاضی فیزیک.مشکل مالی چندانی ندارم و 8سال سابقه کار در یک شرکت راهسازی را بعنوان مدیر کارگاه را دارم. سطح زبان انگلیسی من متوسط است. دوست دارم در کالج زبان در کانادا تا گرفتن مدرک تافل تحصیل کنم و همزمان تجربه زندگی در کانادا را کسب کنم و چنانچه اجازه بدهند در کالج دوره دوساله در رشته تجارت یا مدیریت تحصیل کنم.. آیا شرایط لازم جهت گرفتن ویزای مورد نظر را دارم؟ جواب دقیق لطف کنید.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-19 ساعت 16:49)mhpersia نوشته:  سلام.من پسر 30ساله مجرد دارای مدرک دیپلم ریاضی فیزیک.مشکل مالی چندانی ندارم و 8سال سابقه کار در یک شرکت راهسازی را بعنوان مدیر کارگاه را دارم. سطح زبان انگلیسی من متوسط است. دوست دارم در کالج زبان در کانادا تا گرفتن مدرک تافل تحصیل کنم و همزمان تجربه زندگی در کانادا را کسب کنم و چنانچه اجازه بدهند در کالج دوره دوساله در رشته تجارت یا مدیریت تحصیل کنم.. آیا شرایط لازم جهت گرفتن ویزای مورد نظر را دارم؟ جواب دقیق لطف کنید.ممنونم

سلام
کانادا فقط برای فوق و دکترا به ایرانی ها ویزا می دهد زیرا می داند خیلی ها با استفاده از تحصیل در کانادا سعی در سریعتر کردن پروسه مهاجرت خودشان را دارند
99% به شما ویزا نمی دهند .
اما اگر پول خوبی در حساب دارید به شما نیوزیلند را پیشنهاد می کنم که برای تحصیل راحتتر ویزا میدهد مخصوصا وقتی که پول خوبی در حساب داشته باشید
اما بدانید هزینه سالانه تحصیل و زندگی در این کشور 40 میلیون تومان برای شما اب می خورد که اگر 80 میلیون پول تو حساب داشته باشید به احتمال خیلی زیاد به شما ویزا میدهند
استرالیا هم همینطور است
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر شما.من لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد کرج با معدل18.58وفوق لیسانس روانشناسی تربیتی از دانشگاه الزهرا هستم با معدل.1.17.75مقاله ی علمی پژوهشی و1در دست بررسی دارم.سال گذشته از طریق همسرم که کارشناس ارشد زمین شناسی نفت هستند مدارکمونو برای مهاجرت به کانادا فرستادیم.من شرایط تحصیل وکار وهزینه ها و شرایط بورس و همینطور دانشگاههای کانادا را میخواستم بپرسم.
با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
"من شرایط تحصیل وکار وهزینه ها و شرایط بورس و همینطور دانشگاههای کانادا را میخواستم بپرسم."

سلام

شرایط "تحصیل" ، "کار" ، "هزینه ها" و "دانشگاه ها" هرکدام نیازمند چندین صفحه توضیح است.من به شما پیشنهاد می کنم که به وبسایت :

لطفا از قرار دادن لینکهای تبلیغاتی خودداری کنید
با تشکر
ParsTrader

مراجعه فرمایید.در ستون سمت راست قسمت "موضوعات" در مورد همه این ها به صورت دسته بندی شده و مفصل توضیح داده شده است.آن ها را مطالعه فرمایید.اگر باز هم سوالی ماند خوشحال می شویم که از ما بپرسید

همچنین برای سوالات تحصیلی تخصصی به شما پیشنهاد می کنم که سوالتان را در وبسایت زیر هم مطرح نمایید :

http://www.applyabroad.org/forum/

شاد باشید
نقل قول:ویزای همسر برای کسی که دکترا با حقوق پذیرش گرفته
من دکترا پذیرش گرفتم کانادا با بورس کامل ! میخام برای ویزا اقدام کنم ، نامزد دارم اما رسمی ازدواج نکردم ، آیا بهتره ازدواج رسمی بکنم و برای ویزای هردومون اقدام کنم؟یا خودم اقدام کنم و کار اون رو بعد از خودم انجام بدم؟
آیا اصلان به همسرم ویزا میدن ؟ اگه اره چقدر طول میکشه ویزاش بیاد ؟
لطفا اگه کسی میتونه بهم جواب بده

سلام

تبریک عرض می کنم

با توجه به اهمیت مورد مطرح شده تاکید می کنم که قبل از تصمیم گیری حتما با یک وکیل مشورت نمایید.

اما نظر شخصی من :

تا آنجا که من اطلاع دارم کانادا برای ورود تحصیلی ، به همسر ویزا نمی دهد.پس باید ابتدا به کانادا رفته و سپس ازدواج کنید و همسر خود را ببرید.از لحاظ مدت زمان طول کشیدن.به همان اندازه طول خواهد کشید که شما اقامت دایم کانادا را کسب کنید.قبل از آن ممکن نیست.برای کسب اقامت دایم کانادا بستگی به استان محل تحصیل دارد که بهترین شرایط را استان اتاوا دارد که اگر 2 سال از تحصیلتان در مقاطع لیسانس به بالاتر بگذرد می توانید برای دریافت اقامت دایم اقدام نمایید.اگر دو ماه هم برای مراحل اداری و ... و شش ماه پروسه انتقال همسر خود را در نظر بگیرید ، در بهترین شرایط انتقال همسرتان دو سال و 8 ماه به طول خواهد انجامید.البته وکلای خبره همیشه راهکار های بهتری سراغ دارند

امیدوارم توانسته باشم کمکی بکنم

ارادتمند
نوشته های من بر اساس اطلاعات شخصی است
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقل قول:سلام دوستان
من امسال لیسانس مهندسی مکانیک خودمو با معادل حدودا 14.1 از دانشگاه آزاد تهران مرکز می گیرم نمره آیلتسم هم 8 هست زبان فرانسه هم تا دوره متوسط گذروندم الان هم دارم ادامه می دم.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین آیا دانشگاهی تو کاتادا برای فوق لیسانس به من پذیرش میده یا نه؟

سلام

بله شما شرایط پذیرش را دارید.البته نمی توان روی دریافت کمک هزینه حسابی باز کرد.در گزینه ها به نفعتان است که گزینه ی "self fund" را انتخاب نمایید تا تاثیر مثبت روی پروسه بررسی بگذارد.هزینه ی دانشگاه ها متفاوت است ، کلا با هزینه ی زندگی ، با 30 میلیون تومان می توانید یک اقامت قابل قبول و با 40 میلیون تومان می توانید یک اقامت خوب را در کانادا تجربه نمایید.با کمتر هم می شود منتها باید خودتان هم در آنجا مشغول به کار شوید که کمی مشکل است.باید دید که چقدر مصر هستید

همچنین می توانید سوال خود را در وبسایت زیر هم مطرح نمایید :

http://www.applyabroad.org/forum/

موفق باشید
نوشته های من بر اساس اطلاعات شخصی است
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، ParsTrader
سلام

اگراززمان فارغ التحصیلی بیش از یکسال بگذره امکان گرفتن پذیرش وجودداره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-08-01 ساعت 18:41)وهام نوشته:  سلام

اگراززمان فارغ التحصیلی بیش از یکسال بگذره امکان گرفتن پذیرش وجودداره ؟
سلام
بله برای پذیرش که مشکلی نیست فقط برای گرفتن ویزا سفارتخونه یکمی گیر میده اگر فاصله کمتر از یکسال باشه که احتمال گرفتن ویزا خیلی بالاست هرچی این فاصله بیشتر بشه احتمال ان کم میشه مثلا اگر 6 سال فاصله افتاده باشه معمولا ویزا نمی دهند البته برای اقایان 2 سال سربازی را از ان کم می کنند .

پاسخ
تشکر کنندگان: maxsoulfly
من دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهانم.معدلم 14 هست.میخام واسه ادامه تحصیل برم کانادا یا استرالیا تو زمینه های شبکه و امنیت شبکه.آیا امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟چه کارایی باید انجام بدم یعنی چه جوری باید شروع کنم واسه اقدام به رفتن؟؟؟؟؟؟؟اصلا با این معدل میشه بورس شم واسه جایی؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-02 ساعت 12:54)sara69 نوشته:  من دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهانم.معدلم 14 هست.میخام واسه ادامه تحصیل برم کانادا یا استرالیا تو زمینه های شبکه و امنیت شبکه.آیا امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟چه کارایی باید انجام بدم یعنی چه جوری باید شروع کنم واسه اقدام به رفتن؟؟؟؟؟؟؟اصلا با این معدل میشه بورس شم واسه جایی؟؟؟؟؟
سلام
با این معدل گرفتن پذیرش هم مشکل است چه به برسه به گرفتن بورسیه پیشنهاد من اینه که اگر می تونید هزینه کنید برای دانشگاههای ارزان تورنتو اقدام کنید و اگر از فارغ التحصیلی شما بیش از 2 تا 3 سال نگذشته باشد می تونید ویزا بگیرید و گرنه یا ایران یا مالزی فوق بخونید بعد برای دکترا اقدام کنید

پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، mohammad.maleki
(2011-08-02 ساعت 12:54)sara69 نوشته:  من دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی اصفهانم.معدلم 14 هست.میخام واسه ادامه تحصیل برم کانادا یا استرالیا تو زمینه های شبکه و امنیت شبکه.آیا امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟چه کارایی باید انجام بدم یعنی چه جوری باید شروع کنم واسه اقدام به رفتن؟؟؟؟؟؟؟اصلا با این معدل میشه بورس شم واسه جایی؟؟؟؟؟

sسلام
ایا شما مدرکی دال بر این که روی پروژه ای خاص و یا کاربردی که جنبه کاملا اقتصادی داشته باشه دارید
یا یه رزومه گردن کلفت؟
اگه دارید لطفا اطلاعات مورد نیاز رو بزارید تا راحت تر بشه راهنمایی کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: stopir
سلام
لیسانس علوم پایه زیست شناسی دارم و قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی یا دندانپزشکی در کانادا را دارم.
لطفا هر اطلاعی در این زمینه دارید به ایمیلم بفرستید متشکرم
negara_s99s@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سوال من اینکه آیا با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد میشه ویزای ادامه تحصیل در سطح دکتری در کانادا را گرفت

آیا به مدرک ارشد دانشگاه ازاد در رشته برنامه ریزی آموزشی و درسی ویزا به کشور کانادا یا آمریکا را میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-08-18 ساعت 11:32)mahbube نوشته:  سلام من باکسی دوست هستم ک دایی ایشان در تورنتو فوق دکترا اقتصاد دارن و استاد دانشگا هستن ما قصد ازدواج داریم ایشان سال دیگه کاردانی عمران میگیره خواستم بدونم ازطریق داییش میتوتینم بریم کانادا؟چ شرایطی لازمه؟مجرد بره بهتره یا بامن؟من ترم دیگه لیسانس میکروبیولوزی میگیرم قصدتحصیل تا ارشد در ایران دارم اما ایشان دوس نداره تنها بره .میشه عقدکنیم اون بره من مثلن2سال بعدبرم؟با کاردانی بره بهتره یا با لیسانس؟ زبانش خیلی خوبه سال دیگه میخواد ازمون ایلتس بده.مشکل سربازی نذاره معاف شده.البته کارتش گم شد!ممنون میشم کمک کنید اطلاعات زیادی ندارم مرسی

سلام
ایشون از طریق دایی خودشون نمی تونن اقدام کنند اما شما چون رشتتون جزو رشته های مورد نیاز کاناداست می تونید برای کانادا اقدام کنید که البته نیاز به حداقل یکسال سابقه کار دارید.
تا کار شما درست بشه شما تا ان موقع فوق لیسانس خود راهم در ایران گرفته اید .
تاپیک جامع مهاجرت از طریق تخصص

(2011-08-18 ساعت 11:43)sanjesh90 نوشته:  سلام سوال من اینکه آیا با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد میشه ویزای ادامه تحصیل در سطح دکتری در کانادا را گرفت

آیا به مدرک ارشد دانشگاه ازاد در رشته برنامه ریزی آموزشی و درسی ویزا به کشور کانادا یا آمریکا را میدن؟

بله با مدرک دانشگاه ازاد می تونید برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام کرد فقط حتما باید معدل بالای 15 داشته باشید.
با ارزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22
سلام ببخشید من چندتا سوال داشتم البته نه برای مقطع دکتری
فقط یه خواهشی داشتم می شه به همشون دونه دونه پاسخ بدید ،واقعا ممنونم ازتون
من 21 سالمه کارشناسی ناپیوسته نرم افزار می خونم
من هنرستانی بودم و باید برای مقطع لیسانس دوبار کنکور می دادم
که دوره کاردانی دانشگاه آزاد خوندم
دوره کارشناسی هم نفر 3 دانشگاه آزاد شدم و از نیم سال دوم سال 89-90 (یعنی بهمن سال 89) شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه آزاد کردم
خدارو شکر شرایط نمراتم خیلی خوب داره پیش می ره و فکر کنم معدل کلم رو به حتی A هم برسونم ولی اگرم نشد مطمئنا بالای 15 می شه انشاءالله
زبان رو هم از همون ترم اول شروع کردم و دارم پیش می رم
1-کسی با شرایط من یعنی با معدل 15 به بالا + ایلتس 6.5 یا +6.5 شانسی برای گرفتن پذیرش + بورس داره ؟ اصلا چقدر شانس داره؟
2-فرض می گیریم که نمی تونم بورس بگیرم در اینصورت بهترینن داشنشگاهی که برای فوق می تونم ازش پذیرش بگیرم چه دانشگاه هایی می باشد؟لطفا نام ببرید ممنون
3-فرض می گیریم که 4 ترمه تموم کنم (یعنی ترم مهر سال 91 که تا بهمن ماه هم به طول می انجامد) کی و چه زمانی دقیقا برای اپلای باید اقدام کنم؟
4-اگه 5 ترمه تموم کنم چی؟(یعنی ترم ترم بعئش که تا تیر 92 به طول می انجامد)کی باید اقدام کنم؟؟
5-راستی برای پاسپورت گرفتن راهی وجود داره؟؟؟(باید برم سربازی راهی نیست که معاف بشم)
6-دانشگاه های سوئد،آلمان،نروژ،اتریش و چندتا دیگه رو شنیدم تحصیل در آنها رایگانه این مطلب واقعا صحت داره یا نه؟؟
7-اگه رایگانه بهترین دانشگاه ها برای رشته کامپیوتر مثلا تو آلمان و سوئد چیست؟؟
از دوستای گلم عذرخواهی می کنم که سوالام زیاد شد ببخشید اگه سرتونو درد اوردم
تشکر می کنم که وقت گذاشتید و سوال های من رو مطالعه کردید
فقط یه خواهشی داشتم می شه به همشون دونه دونه پاسخ بدید ،واقعا ممنونم ازتون
دوستدارتون : محمد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان