کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالي در مورد آدرس؟
Question 
سلام خدمت دوستان عزيز
من يك سوال داشتم (ممكنه كمي پيش پا افتاده به نظر بيايد) اميدوارم كمكم كنيد:
ميخواستم بپرسم كه ميشود در هنگام تكميل فرم در بخش آدرس آدرس شخص ديگري را نوشت ؟!
چونكه ما قصد فروش اين منزلي را كه در آن ساكنيم را داريم و فعلا" مشخص نيست كجا مستقر ميشويم
با در نظر داشتن اين موضوع كه اگر كسي برنده شود فقط طي نامه ارسالي مطلع ميشود شما جه راه حلي را پيشنهاد ميكنيد؟
تشکر کنندگان:
بله می توانید. برای آنها مهم نیست که نامه را به چه آدرسی بفرستند.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: تسكا
و در تکمیل صحبتهای آقا صمد در فرم ثبت نام اگر آدرس کسی را میدهید در قسمت In Care Of حتما نام شخص گیرنده را ذکر کنید و در قسمت Zip Code کد پستی 10 رقمی برای ایران را قید نمایید
تشکر کنندگان: تسكا
از راهنمائي دوستان عزيزيم ممنونم Wink.
تشکر کنندگان:
آره هر آردرسی رو می تونید بنویسید. فقط باید مطمئن باشید که بسته پستی به دستتون می رسه.چون هیچ راه دیگه ای برای اطلاع از برنده شدن به جز دریافت همون بسته پستی ندارید
http://greeencard.blogfa.com/
تشکر کنندگان:
راستی من یادمه 7 - 8 سال پیش می گفتن پست نامه هایی رو که از سفارت آمریکا می یاد می پیچونه می خاستم ببینم الان هم همین مسئله هست اگه اینجوریه آدرس یکی از فامیلهای ساکن خارج رو بدیم
تشکر کنندگان:
نامه من در ایران به دستم رسید و مشکلی هم نداشت .
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: cyruspk ، iman_bihamta
دوستان عزيز

در آدرس كه دوقسمت دارد خط اول ودوم در خط اول بايد آدرس اصلي را نوشت و در خط دوم آدرس ديگري

و يا منظور ديگري دارند لطفا راهنمايي كنيد؟

موفق باشيد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هم مثل ارشاد این سوال برام پیش اومد ، address line 1 و address line 2 چه تفاوتی با هم دارن و چطور باید تکمیل بشن ؟ در ضمن میشه آدرسی خارج از ایران داد یا نه ؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم آدرس لاین 1 و 2 مربوط به یک آدرس می باشد به چند دلیل:
1- اگر میخواستند از 2 آدرس استفاده کنند از کلمه ی Second Address یا همچین چیزی استفاده میشد نه Address Line 2 و در توضیحات ثبت نام ذکر میشد که میتونید از 2 تا آدرس استفاده کنید.
2-در صورتی میشه قبول کرد که مربوط به 2 آدرس هستش که Address Line 1 محدودیتی برای تایپ نداشت ، اما محدودیت داره و بیشتر از چند کلمه نمیشه نوشت و به نظرم برای ادامه آدرس باید از آدرس لاین 2 استفاده کرد.فرض کنید آدرس یه بابایی تو 100 تا کوچه پس کوچه است با این محدودیت تایپ تو لاین یک تکلیفش چیه ؟؟
3-این سوال رو از چند تا از بچه ها که برنده شدن و نامشون به دستشون رسیده میشه پرسید.
4- اگر 2 تا آدرس میشد نوشت پس میبایست 2 تا کد پستی و 2 تا اسم شهر و ... هم میذاشتن .
5- من search کردم و چند تا منبع هستش که نمی دونم تا چقدر میشه بشون اعتماد کرد اما چک کنید بد نیست :
http://answers.yahoo.com/question/index?...926AAJDcNk
http://boards.immigration.com/showthread.php?p=1796150
تشکر کنندگان: Ershad ، Masoud
سلام....میخواستم بپرسم در قسمت in care ofاسم خودمونو باید بنویسیم؟و در line1-line2نحوه پرکردن چه جوریه؟ میگن برعکس ادرس نوشتن فارسیه یعنی بایداز پلاک وکوچه شروع کردو به استان و کشور ختمش کرد؟؟ مرسی
تشکر کنندگان:
ehsan065 نوشته: سلام....میخواستم بپرسم در قسمت in care ofاسم خودمونو باید بنویسیم؟و در line1-line2نحوه پرکردن چه جوریه؟ میگن برعکس ادرس نوشتن فارسیه یعنی بایداز پلاک وکوچه شروع کردو به استان و کشور ختمش کرد؟؟ مرسی

سلام

اول شماره اپارتمان, بعد پلاک, بعد کوچه, بعد خیابان. اخرش هم که اسم شهر و کشور رو بنویس. اگر می خوای که نامه توسط شخص دیگری دریافت بشه اسم اون شخص رو توی In care of بذار وگرنه اسم خودت رو بذار.

لاین ۱ رو میتونی همون پلاک و اسم کوچه رو بذاری و توی لاین ۲ خیابان
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
مصلا اگر ادرستون ایران تهران خیابان شهید مطهری کوچه زنبق پلاک ۹ واحد ۶ هست بصورت زیر نوشته میشه:

Address Line 1: Unit 6, No.9
Address Line 2: Zanbagh Alley, Shahid Motahari Street
City/Town: Tehran
District/County/Province/State: Tehran
Country: Iran

موفق باشید
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان: Parslottery ، iman_bihamta
من آدرسم تو 2 تا لاین آدرس جا نمیشه چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
داداش مگه چه خبره ؟؟
فقط بایست پلاک خونه و اسم کوچه و خیابونتون رو بنوسید .اسم شهر و کشور و که نمیخواد تو لاین 1 و 2 بنویسید. یعنی با این حال هم جا نمیشه ؟؟؟؟!!!!!
تشکر کنندگان: iman_bihamta

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان