کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
آیا داشتن ویزا شینگن تاثیری داره واسه گرفتن ویزا آمریکا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، feidom30 ، msar
بله خیلی زیاد
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، feidom30 ، msar
سلام دوستان عزیز، یه سوال داشتم. اگه مادر و پسر(28 ساله) با هم اقدام کننن احتمال پایین می یاد برای مادر؟ یا به هم ارتباطی نداره؟ مثلا ممکنه به مادر ویزا بدن به پسر نه؟ یا بهتره مادر تنهایی اقدام کنه ؟یا همین طور زن و شوهر؟ اگه راهنمایی کنین یک دنیا ممنون می شم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
زن و شوهر که خب احتمال رو خیلی پایین میاره. ولی مادر و پسر در صورتیکه پدر در قید حیات باشه و ایران باشه، بازم شانسو میاره پایین ولی نه خیلی زیاد
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: jilibo ، Tomas ، nedaba ، msar
سلام اقایون و خانومها، ارزشگزاری قیمت برای ملک کجا باید اقدام کنم ؟
من اشکان.ک ساله ، یک ملک 70میلیونی در کرج به نام خودم دارم که از اون اجاره می گیرم ، تمامی خانواده و خویشاوندان من در ایران هستند، تنها پسرخاله من که پسر عموی من نیز هست در آمریکا سکونت دارد که دعوتنامه با ضمانت نامه مالی حدود 800.000$ برایم فرستاده من دانشجو کارشناسی هستم و معافیت تحصیلی دارم حساب بانکی حدود 30میلیونی هم دارم در ضمن پیش پدرم مشغول به تجارت لوازم اتومبیل هستم و به صورت درصدی همکار هستم ، از نظر شما دوستان من یه صورت تنها اقدام بکنم بهتره یا با پدر و مادرم؟
ممنون از همه ی شما دوستان
پاسخ
دوست عزیز، اولا که به هیییچ عنوان اون ضمانت مالی رو نشون دهید. شک نکنید که آفیسر با دیدن اون ضمانت مطمئن میشه که شما چون ساپورت خوبی دارید، قصد موندن در آمریکا رو دارید. فقط همون گواهی اشتغال به کار و تحصیلو ببرید و حدود 15 میلیون توی حسابتون باشه.
اگه با پدر و مادرتون اقدام کنید، شانستون پایین میاد. بهتره تکی اقدام کنید. البته شانس پدرتون بد نیست، چون ایشون تاجر هستن و نشون میده به ایران وابستگی دارن.
فراموش نکنید که داشتن ویزای شینگن بسیار شانسو بالا میبره
اگه با مادرتون اقدام کنید هم بد نیست. ولی تنهایی شانستون بیشتره
پاسخ
تشکر کنندگان: golvakhi ، Tomas ، Rock ، nedaba ، msar
(2012-11-12 ساعت 21:51)elahenadafy2 نوشته:  دوست عزیز، اولا که به هیییچ عنوان اون ضمانت مالی رو نشون دهید. شک نکنید که آفیسر با دیدن اون ضمانت مطمئن میشه که شما چون ساپورت خوبی دارید، قصد موندن در آمریکا رو دارید. فقط همون گواهی اشتغال به کار و تحصیلو ببرید و حدود 15 میلیون توی حسابتون باشه.
اگه با پدر و مادرتون اقدام کنید، شانستون پایین میاد. بهتره تکی اقدام کنید. البته شانس پدرتون بد نیست، چون ایشون تاجر هستن و نشون میده به ایران وابستگی دارن.
فراموش نکنید که داشتن ویزای شینگن بسیار شانسو بالا میبره
اگه با مادرتون اقدام کنید هم بد نیست. ولی تنهایی شانستون بیشتره

بگم که نامه ساپورت مالی رو کم کنه؟ یه فقط در حد یک دعوتنامه معمولی ؟
نظرتون چیه؟
پاسخ
آره، یه دعوتنامه معمولی با یه ساپورت معمولی
به نظر من که بهتره خودتون ساپورتر باشین. یعنی ایشون دعوتنامه بدن ولی شما خودتون هزینه ها را تقبل کنید و حساب بانکی و یا ترجمه سندملکی ببرید
درضمن دوست عزیز، توی یکی از پست هاتون اسم و فامیل کاملتون و سن و محل زندگیتون رو نوشتید. سریع ویرایش کنید و پاکش کنید. حواستون باشه هیچ وقت در محیط های مجازی هیچ مشخصاتی از خودتون ندید Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: golvakhi ، Tomas ، Rock ، nedaba ، feidom30 ، msar
(2012-11-12 ساعت 22:52)elahenadafy2 نوشته:  آره، یه دعوتنامه معمولی با یه ساپورت معمولی
به نظر من که بهتره خودتون ساپورتر باشین. یعنی ایشون دعوتنامه بدن ولی شما خودتون هزینه ها را تقبل کنید و حساب بانکی و یا ترجمه سندملکی ببرید
درضمن دوست عزیز، توی یکی از پست هاتون اسم و فامیل کاملتون و سن و محل زندگیتون رو نوشتید. سریع ویرایش کنید و پاکش کنید. حواستون باشه هیچ وقت در محیط های مجازی هیچ مشخصاتی از خودتون ندید Smile

درسته ، من خودم میخوام هزینه هارو بدم پس داشتن یک دعوتنامه معمولی کفایت می کنه درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، msar
داداش اینا همش حرفه. یعنی چی چون ساپورتت بالاست قصد موندن دارید!
مدارکتو درست حسابی ببر. چیزایی که نشون بده تو ایران انقدر وابستگی داری که بخوای برگردی.
مدارک فامیلتون تو امریکا رو هم ببر که بتونی نشون بدی که طرفت اینجا کار و بارش ردیفه و سربار دولت نیست . خدای ناکرده اتفاقی هم پیش بیاد اینجا اونقدر ساپورت داری که بدهکار کسی نشی. چون ایرانی ها بیمه مسافرتی برا آمریکا ندارن این یه کم مهمه.
محکم و صادق با طرف که مصاحبت می کنه حرف بزن. جوری که مطمئن بشه یه جوونی که حالا به هر دلیل میخوای یه مدت بری اونور و برگردی.
اینکه ویزای جای دیگه رو هم داشتی و رفتی و به موقع برگشتی کمک می کنه.
اینکه نمی دونم زن و شوهر و یا مادر و پسر شانس رو کم می کنه هم اینجوری نیست.
همین دیروز فامیلای ما ویزا گرفتن تو دوبی، پدر و مادر و پسر سی و دو ساله.
موفق باشی داداش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، nedaba ، msar
(2012-11-13 ساعت 20:37)ITGuy نوشته:  داداش اینا همش حرفه. یعنی چی چون ساپورتت بالاست قصد موندن دارید!
مدارکتو درست حسابی ببر. چیزایی که نشون بده تو ایران انقدر وابستگی داری که بخوای برگردی.
مدارک فامیلتون تو آمریکا رو هم ببر که بتونی نشون بدی که طرفت اینجا کار و بارش ردیفه و سربار دولت نیست . خدای ناکرده اتفاقی هم پیش بیاد اینجا اونقدر ساپورت داری که بدهکار کسی نشی. چون ایرانی ها بیمه مسافرتی برا آمریکا ندارن این یه کم مهمه.
محکم و صادق با طرف که مصاحبت می کنه حرف بزن. جوری که مطمئن بشه یه جوونی که حالا به هر دلیل میخوای یه مدت بری اونور و برگردی.
اینکه ویزای جای دیگه رو هم داشتی و رفتی و به موقع برگشتی کمک می کنه.
اینکه نمی دونم زن و شوهر و یا مادر و پسر شانس رو کم می کنه هم اینجوری نیست.
همین دیروز فامیلای ما ویزا گرفتن تو دوبی، پدر و مادر و پسر سی و دو ساله.
موفق باشی داداش.
همه این موارد تجربه های شخصی است هیچ قانون و یا راهکار ثبت شده ای که اثبات کند حرف شما یا دوستان دیگر ۱۰۰٪ صحیح و بدون نقص است وجود ندارد.
هیچ لزومی هم ندارد که به این صورت و با این ادبیات گفته های دوستان دیگر را رد کنید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، golvakhi ، Tomas ، marjani ، nedaba ، feidom30 ، msar
دوست عزیز، من تجربه خودمو در اختیار دوستمون گذاشتم، شما هم تجربه خودتو بگو
چندین نفر سر همین ساپورت قوی ریجکت شدن. یکی از دوستان نزدیک خود من 3 ماه پیش با توصیه من که گفتم ساپورت بالا نشون نده، به راحتی ویزا گرفت.
این رو هم همه میدونن که وقتی خانوادگی اقدام میشه، شانس خیلی میاد پایین. بله، اگه همه اعضای خانواده شینگن داشته باشن، قضیه فرق میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، Tomas ، Rock ، nedaba ، feidom30 ، msar
قصدم توهین به کسی نبود. به قول رفیقمون این بالا هرکی تجربه های خودشو داره می گه.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، الهه سابق ، Tomas ، nedaba ، msar
دوستان یه سوالی داشتم. بنده ویزای اتریش ( کشور پناهنده پذیری هست فکر کنم) رو در پاسپورتم دارم... الان هم میخوام با ویزای ایتالیا یا فرانسه باز هم وارد شینگن شم.. مدارک شغلی و مالی و سند ملک هم دارم.. به نظرتون شانس بنده با توجه به نزدیکی به کریسمس که فصل مسافرت در امریکاست.. بالا هست یا خیر؟!
آیا آفیسر متقاعد خواهد شد که بنده وارد یک کشور پناهنده پذیر شدم و برگشتم(اتریش).. مدارک هم که جوور هست.. پس میرم و احتمالا هم برمیگردم؟!
ممنون میشم عزیزی که در این زمینه تجربه یا تخصص داره کمک کنه..
سپاس بی نهایت..
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، nedaba ، msar
به نظر من که شانستون بالاست. اگه تاحالا برای ویزای مهاجرتی اقدام نکرده باشید، مدارک شغلیتون هم جور باشه، شانس خوبی دارید.
فقط اگه دعوتنامه دارید، سعی کنید شخص دعوت کننده ساپورت خیلی بالایی نشون نده.
پاسخ
تشکر کنندگان: artemis21 ، Tomas ، nedaba ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان