کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
سلام دوستان
لطفا یکی به من پاسخ بده
من و همسرم میخوایم یک ماه بریم آمریکا رو بگردیم و برگردیم،الان مدت زیادی هست دارم سایت های مختلف رو زیرو رو میکنم که با اطلاعات برای ویزای توریستی اقدام کنم، ولی توی هر سایت یک سری مدارک رو نوشتن، من چندتا سوال دارم که ممنون میشم جوابم رو بدید:
1- من با توجه به اینکه زمان خاصی برای این مسافرت در نظر ندارم و میخوام هر وقت که ویزا درست شد چند هفته بعدش برم آیا باز هم لازم هست که برای تاریخ مشخصی بلیط رزرو کنم یا نه؟ و اگر رزرو نکنم ممکنه که نکته منفی باشه ؟
2- داشتن ملک چقدر تأثیر داره ؟
3- جایی خوندم که حتما باید برنامه ریزی داشته باشید که اونجا چه کارهایی میخواید بکنید و کجاها رو میخواید ببینید؟ آیا باید این برنامه رو داشت و اونها داد؟
4- من چون میخوام با همسرم برم باید دوتا فرم DS-160 رو پر کنیم و دوتا وقت بگیریم؟ یا نه یکی کافی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-13 ساعت 09:11)shmaj نوشته:  سلام دوستان
لطفا یکی به من پاسخ بده
من و همسرم میخوایم یک ماه بریم آمریکا رو بگردیم و برگردیم،الان مدت زیادی هست دارم سایت های مختلف رو زیرو رو میکنم که با اطلاعات برای ویزای توریستی اقدام کنم، ولی توی هر سایت یک سری مدارک رو نوشتن، من چندتا سوال دارم که ممنون میشم جوابم رو بدید:
1- من با توجه به اینکه زمان خاصی برای این مسافرت در نظر ندارم و میخوام هر وقت که ویزا درست شد چند هفته بعدش برم آیا باز هم لازم هست که برای تاریخ مشخصی بلیط رزرو کنم یا نه؟ و اگر رزرو نکنم ممکنه که نکته منفی باشه ؟
3- جایی خوندم که حتما باید برنامه ریزی داشته باشید که اونجا چه کارهایی میخواید بکنید و کجاها رو میخواید ببینید؟ آیا باید این برنامه رو داشت و اونها داد؟
4- من چون میخوام با همسرم برم باید دوتا فرم DS-160 رو پر کنیم و دوتا وقت بگیریم؟ یا نه یکی کافی هست؟
1- چون زمان دادن ويزا تقريبی هست لازم نيست هتل رزرو کنيد
2- وابستگی مادی هست و تأثير زيادی داره
3- %100 اين برنامرو بنويسيد
4- 1 وقت کافيه
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shmaj
(2013-06-13 ساعت 10:29)Kurosh_Salehi نوشته:  
لطفا یکی به من پاسخ بده
4- 1 وقت کافيه

مرسی از راهنماییتون

فقط در مورد سوال 4، فرم DS-160 هم فقط به اسم خودم پر کنم کافی هست ؟ یا نه باید دوتا فرم پر کنم و در زمان مصاحبه بارکد هر دو فرم رو با خودم ببرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله باید فرم برای هر دوی شما تکمیل بشه و هنگام تعین وقت بصورت فامیلی وقت بگیرد و حضور هر دو نفر شما الزامیست
پاسخ
تشکر کنندگان: shmaj
با تشکر از اطلاعات مفید شما . من وقت سفارت ارمنستان برای مصاحبه دارم و خدمت سربازیم رو در سپاه به صورت سرباز معلم گذروندم . آیا این تاثیر منفی روی مصاحبم داره و آیا به نظر شما مدرکی رو دال بر این موضوع با خودم همراه داشته باشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-14 ساعت 22:01)آرشیتکت نوشته:  با تشکر از اطلاعات مفید شما . من وقت سفارت ارمنستان برای مصاحبه دارم و خدمت سربازیم رو در سپاه به صورت سرباز معلم گذروندم . آیا این تاثیر منفی روی مصاحبم داره و آیا به نظر شما مدرکی رو دال بر این موضوع با خودم همراه داشته باشم ؟
از شما کارت پایان خدمت رو خواهند خواست که اگه ترجمه اونو هم داشته باشی بد نیست ضمنا اگه مدرکی داری که سرباز معلم بودی که چه بهتر . ولی در حالت کلی سربازی در سپاه مشکل ساز نیست بستگی داره به درجه شما و کجا خدمت کردنتون و وظایفتون چون اینها رو از شما می پرسند .حالا تو هر ارگانی باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، یه سوالی داشتم که خیلی فکرم رو مشغول کرده. قبلا یادمه که برای پیک آپ ویزای توریستی (از سفارت آمریکا در دبی) ۳ ماه فرصت بود. آیا این درسته که الآن شده ۳۰ روز؟ و اگر پیک آپ نکنی وارد مرحله کلیرنس می شه؟ دوست من توی مصاحبه قبول شده ولی چون منتظر کلیرنس همسفرش بود بعد از ۱ ماه نیم تازه پاسپورتش رو فرستاده. خیلی دلم شور می زنه براش. کسی می تونه من رو آپدیت کنه لطفا؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یه سوالی داشتم ممنون می شم راهنمایی کنید.
برای شرکت در کنفرانس باید از طریق ویزای توریستی اقدام کرد یا ویزای خاصی برای این کار هست؟
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
من 24 سالمه و میخوام تنها اقدام کنم واسه گرفتن ویزای توریستی آیا مشکلی برای گرفتن ویزا برام هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبم.من ۳ماهه که اومدم آمریکا و الان واسه پدرم برای ویزای توریستی اقدام کردم که ۱ماه بیاد پیشم.کاری که کردم فقط DS 160 رو براش پر کردم ۱۶۰دلار هم دادم و وقط مصاحبه گرفتم.حالا این دعوت نامه دیگه چیه؟چجوری باید دعوت نامه بفرستم؟
و اینکه بابام ۶۵ سالشه نمایشگاه ماشین وخونه داره و همین چیزا.سفرم خیلی سال پیش اروپا رفته ولی اخیرا سفراش همین دوبی ترکیه مالزی بوده.به نظرتون بهش ویزا میدن؟وای من اینجا خیلی تنهام میترسم بهش ویزا ندن...
کیس : **44
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Farshid22
سلام به همگی

بالاخره امروز پاسپورت دستم رسید و ویزا هم توش خورده بود.
خواستم تجربه خودمو برای بقیه دوستان بگم و اون اینه که اصلا به استاتوس تو سایت سفارت و حتی تو سایت usvisa-info.com توجه نکنید !
من هفته پیش وقتی پروسه زمان گیر ( 2 ماه و دو هفته ) تمام شد و درخواست کردن که براشون پاسپورت رو بفرستم دیگه هیچ جایی نمیشد بفهمید که ویزا صادر شده و یا آماده است و کلا کی میرسه دستتون ! یعنی اگه استاتوس سفارت رو چک کنی که چیزی توش نیست و توی usvisa-info.com هم اصلا شماره تراکی نیست که بخواهی بفهمی کی اماده میشه !

راهش چیه؟ خب اینه که از https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx وضعیت پرونده رو چک کنید هر وقت اون بالا نوشت issue یعنی ویزا آماده شده و خورده تو پاس ! خب حالا باید یک روز صبر کنید و روز بعد زنگ بزنید به دفتر امپوست در دبی و فقط بهشون شماره پاسپورت ( با حرف اول انگلیسی مثلا a) و بهشون اسمتون رو بگید .. بهتون میگن آماده است یا نه و میتونید برید امپوست اونو بگیرید!
من ویزام دیروز صادر شده بود و امروز پاسپورت رو از امپوست بعد از چک کردن من رفتن گرفتن !
اینو گفتم چون خیلی جاها دیدم نوشتن بعد از دادن پاسپورت مدت زیادی منتظر هستند و خبری نشده !!

اینها بهتون هیچ خبری نمیدن باید از امپوست خودتون تلفنی چک کنید ! یه ماه هم پاسپورت تو امپوست باشه و شما نفهمید بهتون هیچ خبری نمیدن !

موفق باشید.
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، Lemony ، Rock ، farnaz82 ، feidom30
(2013-07-23 ساعت 01:21)sysmaster نوشته:  سلام به همگی

بالاخره امروز پاسپورت دستم رسید و ویزا هم توش خورده بود.
خواستم تجربه خودمو برای بقیه دوستان بگم و اون اینه که اصلا به استاتوس تو سایت سفارت و حتی تو سایت usvisa-info.com توجه نکنید !
من هفته پیش وقتی پروسه زمان گیر ( 2 ماه و دو هفته ) تمام شد و درخواست کردن که براشون پاسپورت رو بفرستم دیگه هیچ جایی نمیشد بفهمید که ویزا صادر شده و یا آماده است و کلا کی میرسه دستتون ! یعنی اگه استاتوس سفارت رو چک کنی که چیزی توش نیست و توی usvisa-info.com هم اصلا شماره تراکی نیست که بخواهی بفهمی کی اماده میشه !

راهش چیه؟ خب اینه که از https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx وضعیت پرونده رو چک کنید هر وقت اون بالا نوشت issue یعنی ویزا آماده شده و خورده تو پاس ! خب حالا باید یک روز صبر کنید و روز بعد زنگ بزنید به دفتر امپوست در دبی و فقط بهشون شماره پاسپورت ( با حرف اول انگلیسی مثلا a) و بهشون اسمتون رو بگید .. بهتون میگن آماده است یا نه و میتونید برید امپوست اونو بگیرید!
من ویزام دیروز صادر شده بود و امروز پاسپورت رو از امپوست بعد از چک کردن من رفتن گرفتن !
اینو گفتم چون خیلی جاها دیدم نوشتن بعد از دادن پاسپورت مدت زیادی منتظر هستند و خبری نشده !!

اینها بهتون هیچ خبری نمیدن باید از امپوست خودتون تلفنی چک کنید ! یه ماه هم پاسپورت تو امپوست باشه و شما نفهمید بهتون هیچ خبری نمیدن !

موفق باشید.
این طور که گفتین ۲ ماه و دو هفته طول کشیده تا کلر بشید . با ایمیل به شما اطلاع دادند که ویزا حاضر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-13 ساعت 14:28)shmaj نوشته:  
لطفا یکی به من پاسخ بده
4- 1 وقت کافيه

مرسی از راهنماییتون

فقط در مورد سوال 4، فرم DS-160 هم فقط به اسم خودم پر کنم کافی هست ؟ یا نه باید دوتا فرم پر کنم و در زمان مصاحبه بارکد هر دو فرم رو با خودم ببرم؟
سلام ذوستان این سوال من هم هست من فرم ds-160 رو برای خوذم و همسر و فرزند 2 ساله ام پر کرذم حالا که می خوام وقت بگیرم باید 3 تا 160 دلار واریز کنم؟ + 3 تا 20 دلار برای وقت سفارت؟ و این که آیا هنگام مصاحبه 3 تاییمون باهم میریم پشت گیت برای مصاحبه و یا جدا جدا؟ لظفا کمکمون کنید که 3 تا 160 دلار الکی به این آجانسها ندیم. الهه خانوم و بقیه ذوستان ککککککممممککککک...
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp
(2013-07-27 ساعت 17:20)پادتنش نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 14:28)shmaj نوشته:  
لطفا یکی به من پاسخ بده
4- 1 وقت کافيه

مرسی از راهنماییتون

سلام ذوستان این سوال من هم هست من فرم ds-160 رو برای خوذم و همسر و فرزند 2 ساله ام پر کرذم حالا که می خوام وقت بگیرم باید 3 تا 160 دلار واریز کنم؟ + 3 تا 20 دلار برای وقت سفارت؟ و این که آیا هنگام مصاحبه 3 تاییمون باهم میریم پشت گیت برای مصاحبه و یا جدا جدا؟ لظفا کمکمون کنید که 3 تا 160 دلار الکی به این آجانسها ندیم. الهه خانوم و بقیه ذوستان ککککککممممککککک...
شما ۳ تا ۱۶۰ دلار باید پرداخت کنید و وقت رو باید به صورت گروهی بگیرید که با هم باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: پادتنش ، Lemony
با سلام
من ۲۶سالمه. لیسانسم و برادرم سیتیزن امریکا است مشکلی که هست من مجردم می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم به نظر شما تو ویزا گرفتنم برادرم چقدر تاثیر داره .در ضمن راهی به غیر از ویزای توریستی وجود داره که من با اون اقدام کنم. با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان