کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
(2012-11-24 ساعت 04:10)elahenadafy2 نوشته:  دوست عزیز ترجمه عقدنامه و شناسنامه هاتون و کارت ملی هم همراهتون باشه. فیش سفارت و برگه کانفرمیشن وقت مصاحبه هم ببرید.
شانستون به نظر من بالای 90 درصده
موفق باشید

سلام خیلی ممنون ترجمه همه و برگه مصاحبه هم دارم .
چندتا چیز هست که فکر منو مشغول کرده که ویزا ندن !!
۱- بچه ۷ ماهه
۲- تاریخ جوازم ( ۴ ماه پیش است ) و تاریخ شنگن ( مال ۲ ماه پیش است )
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
نه سن بچه هیچ فرقی نمیکنه
شما در هر حال یه قرارداد 10 ساله با یه شرکت دارید که عالیه و جواز کسب 4 ماه پیش هم اصلا مساله ای نیستش
شینگن هم که مال 2-3 سال پیش هم باشه بازم عالیه دیگه چه برسه به 2 ماه پیش
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، msar
(2012-11-24 ساعت 12:01)elahenadafy2 نوشته:  نه سن بچه هیچ فرقی نمیکنه
شما در هر حال یه قرارداد 10 ساله با یه شرکت دارید که عالیه و جواز کسب 4 ماه پیش هم اصلا مساله ای نیستش
شینگن هم که مال 2-3 سال پیش هم باشه بازم عالیه دیگه چه برسه به 2 ماه پیش

منظورم اینه از ۲ ماه (شینگن ) و اتحادیه که مصاحبهگر فکرنکنه من برای اینکه برم امریکا اروپا رفتم !!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، msar
آهان، میتونید خودتون پیشدستی کنید و بگید واسه فلان کار رفتید اروپا
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
(2012-11-28 ساعت 17:31)Noon نوشته:  سلام
من تازه با اين سايت آشنا شدم پسرخاله من تقريبا ٤ماه پيش ويزاي توريستي گرفت و به آمريكا رفت من هم ٣ هفته ديگر وقت مصاحبه دارم و خيلي اميدوارم كه ويزا بگيرم چون شرايطم إز پسرخاله أم خيلي بهتره ولي خوب شانسه ديگه
شرائط من خيلي شبيه به شماست من هم با همسرم و يك بچه ١.٥ سأله هستم
يك نفر را ميشناسم كه كار پسرخالمو درست كرد و الآن هم داره كار مارو انجام ميده اگه مائل بودي كامنت بذار تا بهت معرفي كنم، هيچي نباشه خيلي ميتونه كمك فكري بكنه من خودم خيلي تونستم ازش كمك بگيرم،
اميدوارم كه شما هم موفق باشي توصيه من أينه كه فقط استرس نداشته باش
سلام عزیزم مرسی شما کجایی هستید ؟ اره حتما شمارش را بهم بدهید . شاید کمکی بود
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، بهار111
دوستان چرا یه راهنما برای پر کردن فرم Ds160 تو مهاجرسرا نیست!! من 2 سوال دارم: 1- منظور از شماره کتابچه گذرنامه چیهو یا همون passport book number؟؟ سوال2: Purpose of Trip to the U.S. یا علت سفر به آمریکا کدام گزینه رو باید انتخاب کنیمو هیچ گزینه ای به عنوان توریست نیست ؟! یک دنیا ممنون اگی جواب منو بدین.
پاسخ
سلام ما قبول نشدیم
چند تا سوال معمولی پرسید مثل .... برای چی میری . کجاها رفتی . اونجا کی رو داری . چیکاره ای ...
من خیلی مدارک برده بودم هیچکدوم رو نخواست ..
مدارک ما ....
من ۳۰ سالم هست و با همسر و پسر ۷ ماهه
۱- پاسپورت ( ۳ نفرمان ) - شناسنامه - عکس ۵*۵ - کارت ملی
۲- قواله ازدواج
۳- دو تا سند خانه ( بنام همسر ) و دو تا سند فروشگاه خودم و یک زمین
۴- جوازکسب و از اتحادیه ۴ سال سابقه کار گرفتم
۵- حساب بانکی ۲۵۰ میلیون تومان و ۶ ماه گردش حساب که ۴۰ صفحه میشود . و حساب همسرم معمولی
۶- چند عکس از محل کار ( شاید هم مهم نباشد )
۷- قرارداد ۱۰ ساله بین من و یک شرکت
۸- دعوت نامه از لس آنجلس ( دایی همسرم ) که میگن وضعش خوبه ..
۹- داشتن ویزا شنگن ( ۲ ماه پیش در ۳ پاسپورت )
۱۰ - داشتن فرم و فیش سفارت
۱۱- بیلیط رفت و برگشت لس انجلس یک ماهه
ولی گفت شما خانواده هستین نمیشه !!!!!!
بنظر شما من چیکار کنم ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، msar
واقعا خانوادگی سخت ویزا میدن. با اینکه شرایطتون خیلی خوب بوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، Rock ، msar
دوستان من هفته پیش وقت مصاحبه داشتم همراه با همسرم بعد مصاحبه افیسر به من گفت شما قبولیت و یک برگه زرد داد بدون کیس نامبر که من گفتم پس کیس نامبر احتیاج نیست ایشون هم گفتن که نه ویزاتون صادر شده و میتونید پاسپورتتون رو تحویل بدین ما هم که برای شب بلیط داشتیم اومدیم ایران حالا میهوام پاسپورتمون رو بفرستم میترسم نکنه این افیسر اشتباه کرده باشه تاحالا برای کسی پیش اومده که بدون کیس نامبر بهش ویزا بدن
کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
(2012-12-05 ساعت 09:27)jilibo نوشته:  دوستان چرا یه راهنما برای پر کردن فرم Ds160 تو مهاجرسرا نیست!! من 2 سوال دارم: 1- منظور از شماره کتابچه گذرنامه چیهو یا همون passport book number؟؟ سوال2: Purpose of Trip to the U.S. یا علت سفر به آمریکا کدام گزینه رو باید انتخاب کنیمو هیچ گزینه ای به عنوان توریست نیست ؟! یک دنیا ممنون اگی جواب منو بدین.

دوست عزیز پاسپورت ایران passport book number نداره و لازم نیست. باید یک گزینه رو بزنی که یه مسافرت مربوط بشه مثل vacation یا trip یا visit. من خودم 2 یار فرم رو پر کردم. الان دقیقا یادم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، msar
من تجربه خودمو برای گرفتم ویزا میگم البته برگه زرد قبولی رو گرفتم و توی کلیرنس هستم. انشالله هم ویزا رو بگیرم.

راستش اصلا قصد گرفتن ویزا رو نداشتم با یکی از دوستام رفتیم دبی من برای یه کاری و ایشون برای سفارت بعد دوستم ویزاشو گرفت و منو کلی زور کرد که بیا با هم بریم و تو هم برو درخواست بده .( اخه دوستم کلا 2 کلمه انگلیسی هم بلد نیست !)
خب هم کار خدا و هم شانس هم باهام بود که 4 5 روزه سایت وقت داد و منم با یه اشنا توی دارالترجمه و استفاده از پست آرامکس مدارکی که دوستم بهم گفت رو از ایران برام فرستادن. یه پرینت حساب هم تلفی از رئیس بانک خواستم که دمش گرم کارمو راه انداخت .

من واقعا اصلا خیلی گرفتن یا نگرفتن ویزا برام مهم نبود و کوجکترین استرسی نداشتم . این خیلی مهمه که افسر متوجه میشه .و در صورتی که استرس داشته باشید یه جورایی بهت میگه کلاهت کو یه گیری میده !
تنها چیزی که فکر کنم براشون مهم بود سفر های اروپایی که داشتم ( یه 3 بار شینگن ) و مخصوصا سفر به انگلیس که 2 بار سفر داشتم براش مهم بود. و خیلی راحت بهش گفتم میخوام برم آمریکا رو بچرخم ! گفت کجا؟ گفتم نمیدونم یه چند جایی هستم ولی هنوز برنامه ای نریختم . بهم گفت کی میخواهی بری . خندیدم گفتم هر وقت ویزام بیاد یه 2 3 هفته مرخصی جور میکنم فرقی نمیکنه .
نصف فامیل های پدر و مادری من آمریکا هستن ولی کلا باهاشون هیچ ارتباطی ندارم یعنی خیلی هاشون رو که اصلا ندیدم یه چند تاییشون هم خودتون میدونید میرند آمریکا یه جوری میشن که آبشون با ما توی یه جوب نمیره . بهم گفت کیو داری اونجا گفتم یه چند تا فامیلی هست ولی زیاد باهاشون کاری ندارم. توی فرم هام هم آدرس دوستمو نوشته بودم.
خلاصه یکمی از کارم پرسید و فکر کنم کلا نصف حرفهای منو نمیفهمید چون من یه چیز میگفتم اون یه چیز دیگه میفهمید باید براش توضیح میدادم.
نمیدونم من زبانم خوبه ولی باهام از اول فارسی حرف زد منم کلا یه کلمه انگلیسی حرف نزدم و کل مصاحبه فارسی بود. آخرش هم بهم تبریک گفت و برگ زرد و بهم داد.

یه چند روز بعد هم اومدم ایران و بطور کاملا تصادفی متوجه شدم که گرین کارت لاتاری برنده شدم ! یه جوری خشکم زد. تا چند هفته قبلش نمیدونستم آمریکا کجاست ولی یهو این اتفاقات برام پیش اومد و واقعا خدا شرمنده امون کرد . کلی مخلصشم Smile

نمیدونم ویزا b2 من چی میشه بعضی ها میگن دیگه در نمیاد چون گرین کارت در اومدی ولی دوست دارم در بیاد که تا قبل از وقت مصاحبه گرین کارت حتما برم و وضعیت شغلی و زندگی و کلا ببینم چیکار باید کرد.

به همه دوستان میگم به خدا توکل کنند خواست اون هر چی باشه همون میشه
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

پاسخ
تشکر کنندگان: amirou ، el333 ، apoornaki ، Lemony ، amaka747 ، msar ، pouria.narimisa ، payamshad
سلام من با خانواده ام مي خواهم براي ويزاي توريستي امريكا اقدام كنم كسي هست كه خانوادگي ويزاي توريستي گرفته باشد فرزند من دوساله است
پاسخ
(2013-05-28 ساعت 10:50)زارعي نوشته:  سلام من با خانواده ام مي خواهم براي ويزاي توريستي امريكا اقدام كنم كسي هست كه خانوادگي ويزاي توريستي گرفته باشد فرزند من دوساله است
بله. کسی بوده
Cool
پاسخ
کسی می دونه کسی که مجرده و سنش هم کمه و کار و کسب آنچنانی هم نداره مس تونه ممکنه درخواست ویزای توریستی را بپدیرن؟
پاسخ
(2013-06-03 ساعت 13:35)armitam1386 نوشته:  کسی می دونه کسی که مجرده و سنش هم کمه و کار و کسب آنچنانی هم نداره مس تونه ممکنه درخواست ویزای توریستی را بپدیرن؟
بهش ويزا نميدن
Cool
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان