کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
(2013-08-03 ساعت 18:51)Fardta نوشته:  با سلام
من ۲۶سالمه. لیسانسم و برادرم سیتیزن آمریکا است مشکلی که هست من مجردم می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم به نظر شما تو ویزا گرفتنم برادرم چقدر تاثیر داره .در ضمن راهی به غیر از ویزای توریستی وجود داره که من با اون اقدام کنم. با تشکر

داشتن بستگان در امریکا برای گرفتن ویزای توریستی امتیاز منفی محسوب میشه. شما سنتون کمه و 99% ریجکت میشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-04 ساعت 08:30)usamohajer نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 18:51)Fardta نوشته:  با سلام
من ۲۶سالمه. لیسانسم و برادرم سیتیزن آمریکا است مشکلی که هست من مجردم می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم به نظر شما تو ویزا گرفتنم برادرم چقدر تاثیر داره .در ضمن راهی به غیر از ویزای توریستی وجود داره که من با اون اقدام کنم. با تشکر

داشتن بستگان در آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی امتیاز منفی محسوب میشه. شما سنتون کمه و 99% ریجکت میشید.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تو سایت دبی حساب باز کردم ولی نمی دانم کجا هزینه را از طریق کارت اپرداخت کنم؟ آیا باید همان قسمت تعیین وقت را ادامه بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر شما اگر من بگم برای سرمایه‌گذاری (برای درخواست ویزای E2) قصد سفر به آمریکا رو دارم بهم ویزای بیزنس یا توریستی می‌دن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی‌،

من و همسرم الان چند ماهی‌ میشه که گرین کارتمون رو گرفتیم. همسرم الان بارداره و تا ۶ ماه دیگه کوچولومون به امید خدا به دنیا میاد.

چون اینجا تنها هستیم پدر خانوم و مادر خانومم میخواستن بیان ۳ ماه پیشمون و موقع زایمان پیش همسرم باشن.

مدارکی که تا الان ترجمه کردن (فقط با مهر مترجم البته بدون دادگستری و امور خارجه):

۱- شناسنامه و کارت ملی‌

۲- تمامی سند‌های ملک و املاک (خانه، ویلا، زمین، دفتر، مغازه، پاساژ...)

۳- جواز‌های کار (پدر خانومم شغلشون آزادِ )

۴- برگه‌‌های پرداختِ مالیات (۲ سال)

۵- گردش حساب شخصی‌ (۱ سال، منتها فقط ماهِ آخر خیلی‌ خیلی‌ خوب کار کرده دلیلش هم اینه که بیشتر با حسابی‌ که به اسم برادر خانومم هست که کارارو میچرخونه استفاده میکنند تو محل کار)

۶- سند ازدواج (۲ نسخه)

۷- لیستِ بیمه ۲ تا از پرسنل

۸- کارت پایان خدمت

۹- سند ماشین

من هم کپی‌ِ گرین کارت و کپی‌ِ برگ‌ای که تو آمریکا گرفتیم و نشون میده که تاریخ زایمان همسرم کی‌ هست رو بهشون دادم.

۳ هفتهٔ دیگه هم وقت مصاحبه براشون گرفتم، ممنون میشم که راهنمایی‌ کنید که به نظر شما به آفیسر چی‌ بگن. بعضیا میگن بگید که دلیل اصلی‌ رفتنتون چیه، بعضیا میگن بهتره که نگید. سوال دومم هم اینه که چون حساب بنکیشون تا ۱ ماه پیش زیاد خوب کار نکرده به دلیل اینکه بالا اشاره کردم (مورد شماره ۵)، آیا داشتنِ اون همه سندِ ملک بهشون کمک میکنه؟ لطفا راهنمایی‌ کنید. ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-21 ساعت 15:07)saljoogh نوشته:  سلام به همگی‌،

من و همسرم الان چند ماهی‌ میشه که گرین کارتمون رو گرفتیم. همسرم الان بارداره و تا ۶ ماه دیگه کوچولومون به امید خدا به دنیا میاد.

چون اینجا تنها هستیم پدر خانوم و مادر خانومم میخواستن بیان ۳ ماه پیشمون و موقع زایمان پیش همسرم باشن.

مدارکی که تا الان ترجمه کردن (فقط با مهر مترجم البته بدون دادگستری و امور خارجه):

۱- شناسنامه و کارت ملی‌

۲- تمامی سند‌های ملک و املاک (خانه، ویلا، زمین، دفتر، مغازه، پاساژ...)

۳- جواز‌های کار (پدر خانومم شغلشون آزادِ )

۴- برگه‌‌های پرداختِ مالیات (۲ سال)

۵- گردش حساب شخصی‌ (۱ سال، منتها فقط ماهِ آخر خیلی‌ خیلی‌ خوب کار کرده دلیلش هم اینه که بیشتر با حسابی‌ که به اسم برادر خانومم هست که کارارو میچرخونه استفاده میکنند تو محل کار)

۶- سند ازدواج (۲ نسخه)

۷- لیستِ بیمه ۲ تا از پرسنل

۸- کارت پایان خدمت

۹- سند ماشین

من هم کپی‌ِ گرین کارت و کپی‌ِ برگ‌ای که تو آمریکا گرفتیم و نشون میده که تاریخ زایمان همسرم کی‌ هست رو بهشون دادم.

۳ هفتهٔ دیگه هم وقت مصاحبه براشون گرفتم، ممنون میشم که راهنمایی‌ کنید که به نظر شما به آفیسر چی‌ بگن. بعضیا میگن بگید که دلیل اصلی‌ رفتنتون چیه، بعضیا میگن بهتره که نگید. سوال دومم هم اینه که چون حساب بنکیشون تا ۱ ماه پیش زیاد خوب کار نکرده به دلیل اینکه بالا اشاره کردم (مورد شماره ۵)، آیا داشتنِ اون همه سندِ ملک بهشون کمک میکنه؟ لطفا راهنمایی‌ کنید. ممنونم.
حقیقت رو بگن که بهترین دلیل مسافرت هست
نگران حساب بانکی هم نباشید
به هیچ کدوم از سندها و ... نگاه هم نمی کنند
فقط آفیسر باید مطمن نشه که قصد موندن تو آمریکا رو ندارند
پاسخ
تشکر کنندگان: saljoogh
سلام،
من فقط مهر مترجم رو گفتم كه روي تمامي مدارك فاميلامون براي مصاحبه ويزاي توريستي بزنن. براي روز مصاحبه ويزاي اقامت خودمون هم شنيده بودم كه تنها مهر مترجم كافيه و نيازي به تاييديه امور خارجه و دادگستري نيست. ممنون ميشم كه اگه كسي اين اواخر رفته مصاحبه راهنمايي كنه كه آيا مهر مترجم كافيه يا نه.

با تشكر،
افشين
پاسخ
تشکر کنندگان:
درسته فقط مهر مترجم کافیه. نیازی به تایید هیچ مرجع دیگری نیست.

(2013-10-27 ساعت 19:12)saljoogh نوشته:  سلام،
من فقط مهر مترجم رو گفتم كه روي تمامي مدارك فاميلامون براي مصاحبه ويزاي توريستي بزنن. براي روز مصاحبه ويزاي اقامت خودمون هم شنيده بودم كه تنها مهر مترجم كافيه و نيازي به تاييديه امور خارجه و دادگستري نيست. ممنون ميشم كه اگه كسي اين اواخر رفته مصاحبه راهنمايي كنه كه آيا مهر مترجم كافيه يا نه.

با تشكر،
افشين
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ffrfar ، saljoogh ، بهار111
سلام دوستان من ٢٣ سالمه در ايران دانشجوي سال چهارم دندانپزشكي هستم اينجا توي دو تا دبيرستان زيست شناسي درس ميدم و مي تونم گواهي كار ببرم، پدرمم اوضاع مالي بسيار خوبي داره و هر مقدار كه بخوام مي تونه سند و پول به حسابم بريزه،
من مي خوام تابستون به همراه پدرم به امريكا برم، مادر و برادرم ايران مي مونن،
امريكا هم پدرم چندين دوست داره كه امريكا كارخونه اب معدني دارن و مي تونه برامون دعوت نامه بفرسته، سفر خارجي فقط به تركيه داشتم' پدرمم همينطور
، ١- به نظرتون چه قدر احتمال داره به من و پدرم ويزا بدن؟ با توجه به اينكه من ايران دانشجو هستم
٢- اگر من بخوام اواخر تير مسافرت كنم بهتره چه زماني وقت سفارت بگيرم؟ تو عيد خوبه؟
٣- كدوم سفارت بهتره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
احتمال گرفتن ویزا برای پدرتون خیلی بالاست، برای شما هم می تونه بالا باشه (اگه از ته دل می دونید که قصدتون برگشت هست) فقط ایرادی که می تونه بگیره اینه که سنتون خیلی کمه و این می تونه احتمال مهاجرتتون رو بالا ببره و دیگه اینکه مسافرت خارجی کم داشتید. البته همونجوری که بارها و در جاهای مختلف نوشته شده هیچ کسی نمی تونه به طور حتم برای کسی نظر بده مبنی بر اینکه ویزا می گیرید یا نه! ولی شانستون رو حتما امتحان کنید، من فکر می کنم برای عید زمان مناسبی هست و اینکه کدوم سفارت واقعا فرقی نمی کنه!
موفق باشید!
پاسخ
تشکر کنندگان: Roya91b ، Saeedv13
سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتان،مادرم برای گرفتن ویزای توریستی قصد گرفتن وقت مصاحبه دارند اما قبلا برای گرین کارت اقدام کردند از طریق داییهام که سیتیزن هستند به نظرتون امکان گرفتن ویزا هست؟ 4سال هم از اقدامشون واسه گرفتن گیرین کارت میگذره...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-07 ساعت 21:28)negi نوشته:  احتمال گرفتن ویزا برای پدرتون خیلی بالاست، برای شما هم می تونه بالا باشه (اگه از ته دل می دونید که قصدتون برگشت هست) فقط ایرادی که می تونه بگیره اینه که سنتون خیلی کمه و این می تونه احتمال مهاجرتتون رو بالا ببره و دیگه اینکه مسافرت خارجی کم داشتید. البته همونجوری که بارها و در جاهای مختلف نوشته شده هیچ کسی نمی تونه به طور حتم برای کسی نظر بده مبنی بر اینکه ویزا می گیرید یا نه! ولی شانستون رو حتما امتحان کنید، من فکر می کنم برای عید زمان مناسبی هست و اینکه کدوم سفارت واقعا فرقی نمی کنه!
موفق باشید!

من بايد دو تا وقت سفارت بگيرم? ما با هم مصاحبه ميشيم يا جدا جدا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-07 ساعت 21:43)mina_fayazi نوشته:  سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتان،مادرم برای گرفتن ویزای توریستی قصد گرفتن وقت مصاحبه دارند اما قبلا برای گرین کارت اقدام کردند از طریق داییهام که سیتیزن هستند به نظرتون امکان گرفتن ویزا هست؟ 4سال هم از اقدامشون واسه گرفتن گیرین کارت میگذره...
با سلام، به كساني كه در نوبت گرين كارت هستن ويزا نمي دن،البته غير قانوني نيست مي تونيد اقدام كنيد ولي نميدن،
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
(2013-11-07 ساعت 21:43)mina_fayazi نوشته:  سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییتان،مادرم برای گرفتن ویزای توریستی قصد گرفتن وقت مصاحبه دارند اما قبلا برای گرین کارت اقدام کردند از طریق داییهام که سیتیزن هستند به نظرتون امکان گرفتن ویزا هست؟ 4سال هم از اقدامشون واسه گرفتن گیرین کارت میگذره...
معمولا افرادی که پرونده مهاجرتی دارند رو ریجکت می کنند و توصیه شده که حتی الامکان اقدام هم نکنند برای ویزا!
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
سلام، ممنون از تاپیک خوبتون،میشه خواهش کنم شماره ای از سفارت امریکا در دبی بهم بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان