کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
بعد از سه سال انتظار باز هم Not Selected شدم، Sad
نمی دونم چی بگم. خیلی امیداور بودم!!؟؟؟

به کسایی که برنده شدن تبریک میگم.
تشکر کنندگان: frozen mind ، sorena ، mrgizlik ، afshin4749 ، aghdam ، sepinod
دوست من كه خودم براش ثبت نام كرده بودم، بعد از 6 بار شركت كردن در لاتاري، باز هم برنده نشد Sad
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: sorena ، battosai ، barsa ، sepinod ، amiralid
یه سوالی داشتم:
جلوی Last/Family Name فقط فامیلی رو بنویسیم؟
تیک No Last/Family Name رو بزنیم یا نه؟ اگه تیک رو بزنیم دیگه نمیتونیم فامیلی رو وارد کنیم
یعنی اول باید فامیلی رو وارد کنیم بعد تیک رو بزنیم یا اصلا تیک نزنیم؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

تشکر کنندگان:
تیک برای چی؟ تیک نزن
تشکر کنندگان: sorena ، battosai
(2011-07-15 ساعت 23:23)sorena نوشته:  یه سوالی داشتم:
جلوی Last/Family Name فقط فامیلی رو بنویسیم؟
تیک No Last/Family Name رو بزنیم یا نه؟ اگه تیک رو بزنیم دیگه نمیتونیم فامیلی رو وارد کنیم
یعنی اول باید فامیلی رو وارد کنیم بعد تیک رو بزنیم یا اصلا تیک نزنیم؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

فقط فامیل رو بنویس
اگه ننوشتی تیک بزن
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: sorena ، maxsoulfly
امسال کیس نامبر 70000 هم شنیدم
مثل اینکه امسال روند کیس نامبرها فرق کرده
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، alo_gh ، Ashkan78 ، sepinod ، REZA JOON
ای بابا ما که 4 نفریم نه تو مرحله اول قبول شدیم نه مرحله دوم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: frozen mind ، maxsoulfly ، sepinod
دوستان عزیز که زبانشون در حد تیم ملی هست کسی میدونه منظور از This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0. و مخصوصا کلمه only چی است ؟ما که اینترنت اکسپلوره ۹ داریم و دیگه نمیتونیم پایین تر نصب کنیم چکار کنیم. سایت هم ارور میده برامون .
تشکر کنندگان:
دوستان من كه ميدونم قبول نشدم ولي اگر كسي سواد خوندن نوشتن داره لطفا با ترجمه متن زير بهم بگه كه رد شدم يا نه؟!!!
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
تشکر کنندگان:
sasidigg عزیز متاسفانه شما هم مثل خیلی های دیگه و من برنده نشدی.ایشاالله سال های آتیشاهد برنده شدنتون باشیم.
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 00:26)pouria_2012 نوشته:  sasidigg عزیز متاسفانه شما هم مثل خیلی های دیگه و من برنده نشدی.ایشاالله سال های آتیشاهد برنده شدنتون باشیم.

پوريا جان ممنون از خبر خوشي كه بهم داديBig GrinSad
(2011-07-16 ساعت 00:27)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 00:21)sasidigg نوشته:  دوستان من كه ميدونم قبول نشدم ولي اگر كسي سواد خوندن نوشتن داره لطفا با ترجمه متن زير بهم بگه كه رد شدم يا نه؟!!!
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

"بر اساس اطلاعات تهیه شده شما برای فرآیند برنامه ی ویزای الکترونیکی 2012 انتخاب نشده اید.
لطفا مطمئن شوید که همه ی اطلاعات را صحیح وارد کرده اید شما می توانید اطلاعات وارد شده را با کلیک بر لینک زیر چک کنید."

دوست عزیزم متاسفانه شما برنده نشده اید..

ممنون و متشكرSad
تشکر کنندگان:
ظاهرأ هییییییچ راهی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر نیست.الان باز زنگ زدم کی سی سی با یه خانم صحبت کردم و گفت ایشاالله 2013 !!!!!!!!
ولی از یه نظر هم خوب اگه کسی برنده باشه نامه میاد به آدرس پستی!
تشکر کنندگان: REZA JOON
دوستان خدا رو شکر من بعد از سه سال ثبت نام سال سوم قبول شدم
تشکر کنندگان: soniarazmi ، sasidigg ، mory1977 ، s.kh ، rs232 ، rasarasa ، maaref ، baran2020 ، hamed_gh ، ابی22 ، Xman ، sepinod ، a_YaAS ، mavarfan ، sosol ، babak433 ، jayjay
(2011-07-16 ساعت 00:30)pouria_2012 نوشته:  ظاهرأ هییییییچ راهی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر نیست.الان باز زنگ زدم کی سی سی با یه خانم صحبت کردم و گفت ایشاالله 2013 !!!!!!!!
ولی از یه نظر هم خوب اگه کسی برنده باشه نامه میاد به آدرس پستی!

دوست عزیز از امسال دیگه برای هیچ کس نامه نمیاد. تنها راه مطلع شدن از قبولی همون confirmation number و چک کردن در سایت بود متاسفانه.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، maaref ، sepinod
دوستان من الان اومدم چک کنم اما سایت همان پیغام قبلی و میده چرا ؟ کسی میدونه؟
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان