کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
(2011-07-16 ساعت 10:22)sunrise نوشته:  سلام بچه ها واسه کردن نتایج باید فقط یک بار چک کرد یا نتایج به مرور اعلام میشن و باید تا یک چندروزی همش چک کنیم؟؟!

شما تا چند روز چک کن
تشکر کنندگان: sunrise ، Ashkan78 ، alirezagh ، jayjay
سلام

همون اطلاعات كمي كه از شرايط Case Numberهاي امثال در دسترسه، تأييد مي كنه شانس موفقيت خواهر گرامي شما خيلي زياد و بسيار نزديك به حتمي هست.

خواهر شما در صورتي كه تا پيش از مصاحبه ازدواج كنند، همسر گرامي رو مي تونند با خودشون ببرند.

(2011-07-16 ساعت 08:49)Elf نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
خواهرم با کیس 35000 برنده شده.
اول اینکه 21 سالشه میتونه کسیو با خودش ببره؟!
دوم اینکه اوضاع کیس نامبرش خوب نیست نه؟!
مرسی عزیزان....

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: tamanna ، alirezagh ، Linspire ، ابی22 ، nastaran86
من اولین باره که شرکت کردم که اسمم در اومد Cool
امسال خیلی سال جالبی بود یه بار رد شدم یه بار قبول شدم Big Grin
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: alirezagh ، honareirani ، frozen mind ، ابی22 ، a_YaAS ، jayjay ، soniarazmi ، Ashkan78 ، sepinod ، puzzle ، mavarfan ، hamed2010 ، nastaran86 ، babak433 ، kopol ، sosol
برای من هم واسه بار سوم هیچ اتفاقی نیفتاد! ما رفتیم واسه وفت اضافه و پنالتی! Big Grin
تشکر کنندگان: frozen mind ، maxsoulfly ، nastaran86 ، shahram1347
سلام من خیلی خوشهالم شوهرم قبول شده فقط کیس نامبرش
2012AS00067XXX
برای یکی از دوستامونم ثبت نام کردم اونام کیسشون
2012AS00071XXX
به نظرتون خیلی بالا نیست
ایا ممکنه که برای مصاحبه نریم
کسی جواب منو نمیده
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، babak433
سلام، internet history رو به طور کامل پاک کن. اگه نشد با وی.پ..ی..ا.ن برو.

(2011-07-16 ساعت 09:10)fofo نوشته:  سلام
من نمی تونم چک کنم. همون صفحه قبلی رو نشون میده و بر روی لینک مربوط هم که کلیلک می کنم باز میاد تو همون صفحه باطل شدن اعلام نتایج قبلی.
چکار کنم؟

تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 11:40)ماندانا نوشته:  سلام من خیلی خوشهالم شوهرم قبول شده فقط کیس نامبرش
2012AS00067XXX
برای یکی از دوستامونم ثبت نام کردم اونام کیسشون
2012AS00071XXX
به نظرتون خیلی بالا نیست
ایا ممکنه که برای مصاحبه نریم

سال پیش بالاترین کیس نامبرهایی که بود 44000 بود و کسی فکر نمی کرد اون ها برای مصاحبه برن ولی خوشبختانه همه کارنت شدن. مثل این که هر سال یه جوریه، پس نگران این موضوع نباشید و امیدوار باشید، انشاالله که مصاحبه به شما هم میخوره.

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ماندانا ، alirezagh
سلام به همه وتبریک به تمام دوستانی که برنده شدن:-)ماهم 6نفر بودیم که برنده نشدیم.بریم برای 2013:-))
تشکر کنندگان:
هر سال شماره ها متفاوته پارسال تا 30000 بود
امسال مثل اینکه 45000
و 2012 اینجور که بوش میاد تا 70000 هستش
نگران نباشین
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، ماندانا ، alirezagh ، nastaran86
سلام .ممنون میشم راهنمایم کنید .. امسال قرعه کشی گرین کاذت 2012 با مشکل مواجه شده و قرار بود که در 15 جولای دوباره ثبت نام کنند . حالا من توی سایت لاتاری میرم چیز خاصی نمیبینم . باید چکار کنم .

[/quote]

تشکر کنندگان:
ما هم 5 نفر بودیم هیچکدا قبول نشدیمممممممممممممممم خوش به حال کسایی که قبول شدن من 2 سال شرکت کردم اما....................... خداااااااااااااا
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 12:04)zerocool نوشته:  سلام .ممنون میشم راهنمایم کنید .. امسال قرعه کشی گرین کاذت 2012 با مشکل مواجه شده و قرار بود که در 15 جولای دوباره ثبت نام کنند . حالا من توی سایت لاتاری میرم چیز خاصی نمیبینم . باید چکار کنم .

[/quote]

قرار بود قرعه کشی مجدد بشه، نه ثبت نام مجدد!! و 15 جولای نتایج رو اعلام کنند، اگر شما به فاصله مهر و آبان سال 89 ثبت نام کردید و confirmation number دارید به این جا برید و از برنده شدن یا نشدن خود مطلع بشید.
http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

تشکر کنندگان: alirezagh ، nastaran86
storagemeter
بازم نشد تمام history و حتی TEMP رو پاک کردم ولی بازم نشد. ربطی به IE9 داره. یکی از بچه ها نوشته بود از 6 یا 7 باید استفاده کنید ولی من اینترنت اکسپلورر 9 دارم. آیا باید از 6 و 7 استفاده کنم؟
تشکر کنندگان:
منم سال جهارم بود که شرکت میکردم و در نیومد البته منم با اینترنت اکسپلورر 9 3 بار چک کردم و همه مراحل رو بی دردسر طی کرد حالا نمیدونم تاثیری داره که حتما از نسخه 6 یا 7 باشه یا نه؟

منم فکر کنم باید همین روند گرفتن ویزای دانشجویی رو دنبال کنم و با یه نمره خوب توی GMAT از یه بیزنس اسکول خوب یه پذیرش بگیرم فقط خدا کنه اونهایی که هدف دارند به ارزوشون برسن و ببخشید نه اینهایی که باری به هر جهت زندگی میکنن که اینجور افراد هرجا هم که برن تغییری تو شرایتشون پیش نمیاد

و البته تبریک به برنده های خوش شانس
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان:
من هم برای 10 نفر ثبت نام کردم که اسمشون نبود . موضوع خنده دار اینه که پرینت ثبت نام خودم رو گم کردم . حالا نمیدونم اگه ایمیل بزنم مشخصات رو بهم میدن تا چک کنم یا نه ؟
شماره کیس:2010as 9000
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun,2009
کنسولگری:َابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Feb,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,2010
تاریخ دریافت کلیرنس:بازمانده2010
تشکر کنندگان: epicurean ، REZA1390 ، Sooshians

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان