کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
(2011-07-16 ساعت 00:09)KAKO SHIRAZI نوشته:  دوستان عزیز که زبانشون در حد تیم ملی هست کسی میدونه منظور از This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0. و مخصوصا کلمه only چی است ؟ما که اینترنت اکسپلوره ۹ داریم و دیگه نمیتونیم پایین تر نصب کنیم چکار کنیم. سایت هم ارور میده برامون .

من با اکسپلورر 9 چک کردم با فایرفاکس هم چک کردم هیچ کدام مشکل نداشت و تمام مراحل را رفت و البته not selected شدم::::ِ
تشکر کنندگان:
ctrl+f5 بزن درست می شه عزیزم.
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
تشکر کنندگان:
الان دیگه قاتی میکنم ها چرا همون پیغام قبلیه منم میخوام چک کنمSad
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام
تبریک به همة دوستانی که برنده شدن. من که مثل دو مرتبة قبلی باز هم برنده نشدم. خواست خداست دیگه. انشاءالله اونایی که در اومدن تا آخرین مرحله پیش برن و وارد آمریکا بشن، حتی اونایی که کیس نامبرشون بالاست.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، afshin4749 ، aghdam ، sepinod ، jayjay
حالاام از مرحله continue جلوتر نمیره نمیدونم سایت ترافیکش بالاست یا من باید زیاد حرص بخورم...
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 01:15)mar308 نوشته:  حالاام از مرحله continue جلوتر نمیره نمیدونم سایت ترافیکش بالاست یا من باید زیاد حرص بخورم...

می خوای اطلاعاتتو تو پیام خصوصی بدی برات چک کنم؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 01:19)shahrzad_a نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 01:15)mar308 نوشته:  حالاام از مرحله continue جلوتر نمیره نمیدونم سایت ترافیکش بالاست یا من باید زیاد حرص بخورم...

می خوای اطلاعاتتو تو پیام خصوصی بدی برات چک کنم؟

مرسی دوست عزیز موفق شدم بالاخره اون جمله کزایی رو 4 بار ببینم HAS NOT BEEN SELECTED
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 00:35)pouria1980 نوشته:  دوستان خدا رو شکر من بعد از سه سال ثبت نام سال سوم قبول شدم

خیلی تبریک می گم دوست عزیز. می دونم الان چقدر خوشحالید. چون من هم دو هفته ای این خوشحالی رو تجربه کردم! اما افسوس... .
یک سوال راجع به تاریخی که بالای فرم قبولیتون نوشته دارم. نوشته 1 می یا 15جولای؟
تشکر کنندگان: USA Citizen ، jayjay
Sad
HAS NOT BEEN SELECTED
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
به امید موفقیت دوستانی که انتخاب شدن
ما هم که اوت شدیم شاید 2013...... Rolleyes
از آهسته رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
تشکر کنندگان:
متاسفانه اسم من هم در نیومد و یک سال دیگر عقب افتادم
برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 00:47)mar308 نوشته:  الان دیگه قاتی میکنم ها چرا همون پیغام قبلیه منم میخوام چک کنمSad
اگر Refresh جواب نمیده یه کارکتر خنثی مثل ? به انتهای آدرس اضافه کنید.

لینک

تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 00:42)mar308 نوشته:  دوستان من الان اومدم چک کنم اما سایت همان پیغام قبلی و میده چرا ؟ کسی میدونه؟

نه عزيزم اشتباه ميكني سايت به روز شده و نتايج توش اعلام شده . انشاءالله كه قبولي .
(2011-07-15 ساعت 23:23)sorena نوشته:  یه سوالی داشتم:
جلوی Last/Family Name فقط فامیلی رو بنویسیم؟
تیک No Last/Family Name رو بزنیم یا نه؟ اگه تیک رو بزنیم دیگه نمیتونیم فامیلی رو وارد کنیم
یعنی اول باید فامیلی رو وارد کنیم بعد تیک رو بزنیم یا اصلا تیک نزنیم؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

جلوي Last/Family Name فقط فاميليتو بنويس اولش با حرف بزرگ و بقيه با حروف كوچك در ضمن هيچ تيكي رو هم نزن

ميدونم چي ميكشي انشاءالله كه قبول شدي . اگه شدي يه پم بگذار ممنون ميشم .
(2011-07-15 ساعت 21:50)sanam2011 نوشته:  سلام شما بار چندم بود شركت كردين؟ تبريك فراوان

salam shoma bar chandom bood sherkat kardinn? tabrik faravannnn

لطفا پينگليش ننويسيد!

ممنون من بار سوم بود كه شركت ميكردم . راستي ببخشيد چون من اولين كسي بودم كه قبوليم رو اعلام كردم تصور كردم با من هستيد .
تشکر کنندگان: maxsoulfly
آقای مدیر محترم پست بنده را چه را پاک کردید؟
تشکر کنندگان: maxsoulfly
(2011-07-16 ساعت 00:38)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 00:30)pouria_2012 نوشته:  ظاهرأ هییییییچ راهی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر نیست.الان باز زنگ زدم کی سی سی با یه خانم صحبت کردم و گفت ایشاالله 2013 !!!!!!!!
ولی از یه نظر هم خوب اگه کسی برنده باشه نامه میاد به آدرس پستی!

دوست عزیز از امسال دیگه برای هیچ کس نامه نمیاد. تنها راه مطلع شدن از قبولی همون confirmation number و چک کردن در سایت بود متاسفانه.

اگر confirmation number رو گم کردید، ایمیلی که موقع ثبت نام نوشتید رو دوباره بررسی کنید. بعد از باطل شدن سری اول قرعه کشی، confirmation numbr برای شرکت کننده ها ایمیل شده است.
تشکر کنندگان: maaref
دوستان از برندگان دوزه قبل کسی برنده شده؟
دوستان ما هم برنده نشدیم ولی خدارو شکر می کنم که سال قبل اقامت کانادارو گرفتیم به امید روزهای خوب برای همه دوستان
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ashkan78 ، farzad-it ، alirezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان