کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
Shy
(2011-07-15 ساعت 21:20)s.kh نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:16)robby نوشته:  من دفعه قبل برنده شدم و اینبار نه......به هر صورت من هم به برندگان این نوبت تبریک بگم. انشالله که براشون خیر باشه و درست استفاده کنند ازش.

من درکتون می کنم. من هم دفعه قبل برنده بودم اما این بار نه... همه برنده ها مبارکشون باشه.

من واقعا تحسینت میکنم بنازم به این روحیه خیلی مردیShy
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، s.kh ، arash1986 ، sorena ، msar
(2011-07-15 ساعت 21:16)robby نوشته:  من دفعه قبل برنده شدم و اینبار نه......به هر صورت من هم به برندگان این نوبت تبریک بگم. انشالله که براشون خیر باشه و درست استفاده کنند ازش.

robby جان...دوست خوبم.... همیشه یادت باشه که کار خدا بی دلیل نیست.. و حتما یه حکمتی توش هست...بعدها میبینی که چقدر خوب شد که نشد...جدی میگم... من به شخصه وقتی پاسال قبول نشدم خیلی ناراحت شدم ولی بعد دیدم که خوب شد چو آمادگیشو نداشتم ، از همه لحاظ...امسال خوب بود گفتم دیگه رفتنی هستم که نشد...بازم نا امید نیستم...بعدا میفهمم که چرا اینطور شد....
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arash1986 ، sorena ، kami k ، msar
من به شخصه خیلی‌ احساس سبکی می‌کنم.

برنده نشدم ولی‌ تکلیفم معلوم شد. حالا میدونم که باید راه‌های دیگه رو امتحان کنم و تمام وقت و انرژیم رو میزارم که برم کانادا.

بقیه دوستان هم ناراحت نباشن. لاتاریه دیگه. شانسیه.

شاید واقعا اونایی که اسمشون در اومد بیشتر احتیاج داشتن و یا شاید واسه ماها وقت رفتن نرسیده. به نظرم باید خیلی‌ راحت واقعیت رو قبول کنیم و حالا یه بار دیگه داشته‌ها و نداشته هامون رو بریزیم وسط گود و ببینیم چه کاری میتونیم بکنیم. من معتقدم که هیچ وقت انسان بی‌ راه و بیچاره و درمانده نمشیه. همیشه راهی‌ هست و دری بازه. حالا ممکنه یه راه سخت تر و طولانی‌ تر باشه و یه راه کوتاه تر و راحت تر. حالا باید بر اساس توانایی‌ها و امکاناتمون ببینیم کدوم برامون بهتره و مقدوره.

(هدفم نصیحت نیست، صرفا احساس و نظرم رو باید می‌کنم)

ولی‌ با همه این حرف‌ها میدونم که لاتاری یه حال و هوای دیگه داره و بعدش هم که میری usa و ... (ولی‌ باید واقعیت رو پذیرفت)

خدایا ابی و gt۳۳۳۳ (دوستای گلم) برنده شن و برن usa
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: khabaloo ، User ، ابی22 ، Magneto ، arash1986 ، Amir Caran ، sorena ، ParsTrader ، OverLord ، kami k ، msar
من هم برای دوستانی که امسال برنده نشدند آرزوی موفقیت می کنم. بی گمان موفقیت در جای دیگری در دسترس است.

بحث در باره راه های غیر قانونی خلاف مقررات است. لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید. ارسال های حاوی اینگونه موارد حذف می شوند.
تشکر کنندگان: ابی22 ، nastaran86 ، arash1986 ، Linspire ، sorena ، jolly ، OverLord ، jayjay ، kami k ، msar
(2011-07-15 ساعت 21:26)hamed1986 نوشته:  

robby جان...دوست خوبم.... همیشه یادت باشه که کار خدا بی دلیل نیست.. و حتما یه حکمتی توش هست...بعدها میبینی که چقدر خوب شد که نشد...جدی میگم... من به شخصه وقتی پاسال قبول نشدم خیلی ناراحت شدم ولی بعد دیدم که خوب شد چو آمادگیشو نداشتم ، از همه لحاظ...امسال خوب بود گفتم دیگه رفتنی هستم که نشد...بازم نا امید نیستم...بعدا میفهمم که چرا اینطور شد....

کار خدا چیه؟
می شه توضیح بدی؟ دوست عزیز حکمت و از این قبیل طرز تفکر از چطوری بگم که ناراحت نشی باعث عدم حقیقت یابی در ذهن شما خواهد شد...
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، metaarash ، Danoosh ، kami k ، msar
آخه یعنی دیگه هیج راهی نیست پامون به خاک مقدس آمریکا باز بشه؟؟؟!!!!
تشکر کنندگان: msar
ما که قبول شدیم ...
امیدواریم تمام سال بعد همتون قبول بشین
تشکر کنندگان: khabaloo ، Magneto ، s.kh ، arash1986 ، artemis21 ، amirf_jesus ، engmadelat ، kami k ، Fifi2015 ، msar
ما هم که قبول شده بودیم حالا دیگه همه چیزمون از دست رفت .خیلی زور داره بخدا خیلی نامردیه .چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
Sad
انتظار.....
تشکر کنندگان: khabaloo ، maxsoulfly ، حامد ، ابی22 ، Linspire ، cky ، arash1986 ، sorena ، artemis21 ، Amir Caran ، jayjay ، kami k ، msar
(2011-07-15 ساعت 21:30)Magneto نوشته:  

کار خدا چیه؟
می شه توضیح بدی؟ دوست عزیز حکمت و از این قبیل طرز تفکر از چطوری بگم که ناراحت نشی باعث عدم حقیقت یابی در ذهن شما خواهد شد...
کار خدا چیه؟؟؟؟ دوست عزیز چه حقیقتی؟ ما که از خدا طلب نداریم..داریم؟
نمیدونم چی بگم...مسئله اعتقادیه..نمیشه در موردش بحث کرد...
موفق باشی ایشالله
تشکر کنندگان: Magneto ، msar
(2011-07-15 ساعت 21:30)Magneto نوشته:  

منم کاملا موافقم ! دیدتون رو باز کنین نه تنها لاتاری بلکه زندگی چیزی جز random یا احتمالات نیست

کار خدا چیه؟

تشکر کنندگان: Magneto ، msar
gt۳۳۳۳ جان!

از اینکه این دفعه نبردی خیلی‌ ناراحتم. آره ، واقعا نامردیه.

آمریکا خیلی‌ دلش هم بخواد که شما ، khabaloo و بقیه بچه‌های گًل مهاجرسرا برین اونجا. باید از خداشون هم باشه.

ولی‌ دوست گلم، زندگی‌ ادامه داره، امیدوارم که بتونی‌ این موضوع رو فراموش کنی‌ و از ۲-۳ روز دیگه راه بیفتی دنبال راه‌های دیگه. به خدا اگه هدف رفتن باشه میشه رفت. استرالیا ، کانادا ، انگلیس ،کلا اروپا... میشه رفت. فقط یه همت کنیم و کمربند‌ها رو سفت کنیم و ....

ایشالله هر جا هستی‌ موفّق باشی‌ و به آرزو‌هات برسی‌
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: gt3333 ، Magneto ، arash1986 ، frozen mind ، ابی22 ، sorena ، khabaloo ، OverLord ، kami k ، msar
دوستان عزیزم ناراحت نباشید از اینکه قبول نشدید چون حداقل تکلیفتون مشخصه.ما هم که ۲۰۱۱ قبول شدیم بعد از کلی‌ انتظار الان در برزخ کلیرنس به سر میبریم!کلی‌ انتظار کشیدیم و انرژی و وقت و هزینه صرف کردیم ولی‌ هنوز هیچی‌ معلوم نیست!شاید حالا حالاها کلیر نشیم و این همه انرژی و زحمت..... یه روزهایی خیلی‌ ناراحت میشم و از خودم بدم میاد از اینکه نشستم چشم انتظار به درهای بسته یک کشور دیگه که منو توش راه بدهند!افسوس... امیدوارم ایرانِ خودمون انقدر زیبا شه که همه به مقیمش بودن افتخار کنیم نه اینکه ازش فراری باشیم و ابرقدرتها آرزوی گرفتن ویزای کشور ما رو داشته باشند.
تشکر کنندگان: ابی22 ، satusa ، Linspire ، maxsoulfly ، sorena ، khabaloo ، ramiz ، hany ، jolly ، farzam2012 ، OverLord ، Magneto ، poone59 ، Masoudpish ، persian_viper ، kami k ، msar
دوست خوبم...

باهات موافقم كه برنده شدن مي تونه زندگي آدم رو عوض كنه. اما برنده نشدن هم ضرر بزرگي نيست.

من خودم از برندگان 2010 بودم. چند ماه رفتم و الان به خاطر يك سري كارهاي شخصي در ايران هستم...

يه دوست همشهري داشتم كه اونم برنده 2010 بود و به دليل دير حاضر شدن Clearance و اتمام ويزا در روزهاي پاياني بهش ويزا نرسيد.

چند وقت پيش با يكي ديگه از برندگان 2010 كه مثل من رفته و برگشته راجع به اون دوست ناكام صحبت مي كرديم. هر دو هم نظر بوديم كه اتفاق بردي هم نيافتاده... حتي مي گفتيم شايد برنده نشدن در قرعه كشي براي ما يك برد بزرگتري بود (با توجه به موقعيتهاي كاري استثنايي كه توي ايران از دست داديم، مشكلات شروع زندگي در آمريكا، و ...)

نمي خوام بگم آمريكا بده و اصلا هيچ خبري نيست (رطب خورده منع رطب چون كند؟) اما دوست دارم كساني كه برنده نشدن نيمه خالي ليوان رو نبينند. به خدا ما در همين ايران، همين الانش كلي چيزاي خوب داريم كه قدرشو نمي دونيم... مسخره نمي كنم... جدي مي گم.

(2011-07-15 ساعت 21:34)gt3333 نوشته:  ما هم که قبول شده بودیم حالا دیگه همه چیزمون از دست رفت .خیلی زور داره بخدا خیلی نامردیه .چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
Sad

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: nastaran86 ، Linspire ، sorena ، ramiz ، gt3333 ، OverLord ، wushu kung fu ، kami k ، msar
هه هه منم نشدم عیب نداره خدا بزرگه D:
تشکر کنندگان: kami k ، msar
دوست عزيز... به خدا هست!

همين الانش كه روزاي بدمونه... كلي چيزاي خوب توي مملكتمون وجود داره كه كمتر جايي شبيهش رو مي بيني. نمي گم ايده آله... اصلا...

خيلي مشكل داريم تو ايران. اما لامصب دو سه تا خوبي انگشت شمار ايران منحصر به فرده و هيچ جا نمي توني شبيهش رو ببيني و با فرهنگي كه ما داريم، زود نبود اون خوبي ها رو احساس مي كنيم.

(2011-07-15 ساعت 22:02)Magneto نوشته:  آره مشکل ما اینه که فکر می کنیم ایران جزیی از کره زمین نیست.چون درست فکر می کنیمDDD:

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: arash1986 ، OverLord ، kami k ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان