کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
سلام
این قصه چندبار چک کردن چیه راست اگه چند بار چک کنی احتمال داره برنده شده باشی ؟
ماهم برنده نشدیم
یه سوال دیگه در قسمت FAMILY فقط باید فامیل به صورتی که در فرم اولیه نوشتم بنویسم
پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
بی شک جهان را به عشق کسی افریده اند
چون من که افریده ام از عشق جهانی برای تو
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، msar ، hossein_1987
(2011-07-24 ساعت 18:23)nasr نوشته:  سلام
این قصه چندبار چک کردن چیه راست اگه چند بار چک کنی احتمال داره برنده شده باشی ؟
ماهم برنده نشدیم
یه سوال دیگه در قسمت FAMILY فقط باید فامیل به صورتی که در فرم اولیه نوشتم بنویسم
پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

فکر کنم توهمی بیش نباشه اون دوستانی هم که میگن چند بار چک کردن به نظرم دفعات قبلش درست وارد نمیکردن شمارهاشونو
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، artemis21 ، malekan ، daria ، msar ، hossein_1987
سلام به همه دوستان مخصوصا" مدیران مهاجر سرا

من و همسرم نیز امسال هم جزء برندگان نبودیم . برای برندگان آرزوی موفقیت می کنم.
و برای امثال خودم هم آرزوی صبر دارم.تقدیر خداوند چنین است.

برخی از دوستان از اینکه برنده نشده بودند، خیلی ناراحت بودند و چون برنامه ریزی کرده بودند که اگر برنده شویم چنین و چنان خواهیم کرد، متاسفانه پذیرش این موضوع برایشان خیل سخت است.
یک خاطره ای رو از یک از دوستان نقل می کنم تا ببینید حکمت خداوندی چگونه است:

یکی از دوستان که در نیروی هوائی خدمت می کرد، نقل می کرد یکی از همکارانش برای یک سفر می خواست از جنوب با هواپیمای سی 130 به تهران برود
( این هواپیما علاوه بر بار و تجهیزات، می تواند تعدادی پرسنل را نیز حمل کند.) خلاصه اینکه برای سوار شدن به این پرواز به دلایلی موفق نشده بود، و برای همین موضوع با پرسنل و خدمه پرواز جر و بحث کرده بود که چرا مرا نمی برید.و متاسفانه ( بهتر بگم خوشبختانه ) به هر دری که زده بود نتوانسته سوار آن پرواز شود.
......................... تا اینکه 2 ساعت بعد خبر می رسد که هواپیما با مشکل فنی سقوط کرده و همه سرنشینام آن جان سپرده اند.
فردای آن روز بنده خدا 2 تا گوسفند می آره سر اداره و قربانی می کنه.

فقط قصد اینه که بگم اگه قسمت و تقدیر باشه ، تو لاتاری قبول می شین.

انشالله اگر عمری باشه، برای 2013 تلاش خواهم کرد.

تشکر کنندگان: Hero ، arash1986 ، maxsoulfly ، feryfrt ، Nightsky007 ، farzad-it ، dr.omid ، jolly ، mohammad.maleki ، daria ، mdtrmd ، msar ، hossein_1987
دوست عزیز mashusa فکر کنم از برنده نشدن یکم ناراحتی و این درست نیست که این ناراحتی رو سر اعضای اینجا خراب کنی. فکر کنم پارسال بود یه هواپیمای سی۱۳۰ سقوط کرد. دقیق یادم نیست. این دوستمون میخوان عزیزانی که در لاتاری برنده نشدن رو دلداری بدن و ماجرایی که پیش آمده رو بازگو کردن. شاید الان به بنده هم بگی که نمیخواد وکیل مدافع شی و ... اما درست نیست اینطور به هم بتازیم. در ضمن فرومی که توش بحث اطلاعاتی راجع به مهاجرت هست از مسیرش منحرف میشه و تبدیل به جایی برای مشاجره میشه. بنده هر روز به این فرومها سر میزنم شاید که دوستی راهی.. تجربه ای .. نمیدونم یه چیزی که بتونه بهم کمک کنه رو گفته باشه و بتونم ازش استفاده کنم. قصد رویارویی و یا بحث با شما رو ندارم . صرفاْ میخواستم بگم از مسیر منحرف نشیم که واقعاْ دردی از ما.. مخصوصاْ ما برنده نشده ها دوا نمیکند. سپاس از شما.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، m9780 ، babak433 ، Nightsky007 ، behzad7 ، kami k ، aaraam ، msar ، hossein_1987
دوستان عزیز لطفا از ادامه این بحث خودداری کنید.
به نظر من این تاپیک داره یواش یواش به پایان عمر مفید خودش نزدیک میشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان