کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
اصلاً کسی برنده شده ؟
بازنده بودن توی خون منه !
Sad
تشکر کنندگان: battosai ، mashusa ، malekan ، kami k ، msar
بچه ها تبریک میگم،رفتین اونور برا ما هم دعا کنید.
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، artemis21 ، kami k ، msar
تاپیک برنده ها رو در بین تاپیک ها نتونستم پیدا کنم. ایجاد نشده یا جای دیگه ایجاد شده؟ اینجور که معلومه و تا اینجا به نظر میرسه باز هم از اعضای مهاجرسرا تعداد کمی برنده شدن....!

اعلام نتایج قرعه كشي دوم لاتاری ویزای گوناگونی 2012 (گرین کارت)
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، kami k ، msar
این لینک تاپیک
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=66&page=1

نسبت به دفعه قبل کم هستن بله
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، artemis21 ، kami k ، msar
دوستان منم برنده نشدم . انرژی تون رو واسه سال دیگه حفظ کنین . اینشالله سال دیگه نوبت شماست
تشکر کنندگان: frozen mind ، Magneto ، artemis21 ، maxsoulfly ، OverLord ، kami k ، msar
سلام بچه ها من و همسرم هم قبول نشدیم.
اما خیالمون راحت شد.
آخییییییییییییییییییییییییش
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.
به همه برنده ها هم تبریک می گم.
تشکر کنندگان: hashemi_83 ، artemis21 ، maxsoulfly ، kami k ، msar
من دارم دق میکنم . من شماره کیسم رو گم کردم !!!!!! نمیدونم چی شد برام
جون مادرتون یکی راهنمایی کنه ... من دارم دق میکنم . من شماره کیسم رو گم کردم !!!!!! نمیدونم چی شد برام !!
(2011-07-15 ساعت 21:28)maxsoulfly نوشته:  من به شخصه خیلی‌ احساس سبکی می‌کنم.

برنده نشدم ولی‌ تکلیفم معلوم شد. حالا میدونم که باید راه‌های دیگه رو امتحان کنم و تمام وقت و انرژیم رو میزارم که برم کانادا.

بقیه دوستان هم ناراحت نباشن. لاتاریه دیگه. شانسیه.

شاید واقعا اونایی که اسمشون در اومد بیشتر احتیاج داشتن و یا شاید واسه ماها وقت رفتن نرسیده. به نظرم باید خیلی‌ راحت واقعیت رو قبول کنیم و حالا یه بار دیگه داشته‌ها و نداشته هامون رو بریزیم وسط گود و ببینیم چه کاری میتونیم بکنیم. من معتقدم که هیچ وقت انسان بی‌ راه و بیچاره و درمانده نمشیه. همیشه راهی‌ هست و دری بازه. حالا ممکنه یه راه سخت تر و طولانی‌ تر باشه و یه راه کوتاه تر و راحت تر. حالا باید بر اساس توانایی‌ها و امکاناتمون ببینیم کدوم برامون بهتره و مقدوره.

(هدفم نصیحت نیست، صرفا احساس و نظرم رو باید می‌کنم)

ولی‌ با همه این حرف‌ها میدونم که لاتاری یه حال و هوای دیگه داره و بعدش هم که میری usa و ... (ولی‌ باید واقعیت رو پذیرفت)

خدایا ابی و gt۳۳۳۳ (دوستای گلم) برنده شن و برن usa

جون مادرتون اگه راهی هست بگینمن دارم دق میکنم . من شماره کیسم رو گم کردم !!!!!! نمیدونم چی شد برام
تشکر کنندگان: msar
منم برنده نشدمSad 3 سه ماه خواب آروم نداشتم
تشکر کنندگان: kami k ، msar
(2011-07-15 ساعت 23:43)mossi20 نوشته:  من دارم دق میکنم . من شماره کیسم رو گم کردم !!!!!! نمیدونم چی شد برام
جون مادرتون یکی راهنمایی کنه ... من دارم دق میکنم . من شماره کیسم رو گم کردم !!!!!! نمیدونم چی شد برام !!
(2011-07-15 ساعت 21:28)maxsoulfly نوشته:  من به شخصه خیلی‌ احساس سبکی می‌کنم.

برنده نشدم ولی‌ تکلیفم معلوم شد. حالا میدونم که باید راه‌های دیگه رو امتحان کنم و تمام وقت و انرژیم رو میزارم که برم کانادا.

بقیه دوستان هم ناراحت نباشن. لاتاریه دیگه. شانسیه.

شاید واقعا اونایی که اسمشون در اومد بیشتر احتیاج داشتن و یا شاید واسه ماها وقت رفتن نرسیده. به نظرم باید خیلی‌ راحت واقعیت رو قبول کنیم و حالا یه بار دیگه داشته‌ها و نداشته هامون رو بریزیم وسط گود و ببینیم چه کاری میتونیم بکنیم. من معتقدم که هیچ وقت انسان بی‌ راه و بیچاره و درمانده نمشیه. همیشه راهی‌ هست و دری بازه. حالا ممکنه یه راه سخت تر و طولانی‌ تر باشه و یه راه کوتاه تر و راحت تر. حالا باید بر اساس توانایی‌ها و امکاناتمون ببینیم کدوم برامون بهتره و مقدوره.

(هدفم نصیحت نیست، صرفا احساس و نظرم رو باید می‌کنم)

ولی‌ با همه این حرف‌ها میدونم که لاتاری یه حال و هوای دیگه داره و بعدش هم که میری usa و ... (ولی‌ باید واقعیت رو پذیرفت)

خدایا ابی و gt۳۳۳۳ (دوستای گلم) برنده شن و برن usa

جون مادرتون اگه راهی هست بگینمن دارم دق میکنم . من شماره کیسم رو گم کردم !!!!!! نمیدونم چی شد برام

اینباکس ایمیلت رو نگاه کن. برای اکثر شرکت کننده ها یه لینک به صفحه کانفرمیشن کد فرستاده بودن ، حدود یک ماه پیش، اگه نبود تو اسپم یا جانک باکس رو ببین شاید اونجا باشه
keivan
عضو بی سابقه !
(2011-07-15 ساعت 23:54)keivan نوشته:  اینباکس ایمیلت رو نگاه کن. برای اکثر شرکت کننده ها یه لینک به صفحه کانفرمیشن کد فرستاده بودن ، حدود یک ماه پیش، اگه نبود تو اسپم یا جانک باکس رو ببین شاید اونجا باشه

جانک باکس ایمیل دیگه کجاست ؟ میشه توضیح بدین برام ؟
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، msar
تا حالا به اندازه ي انگشتان دست هم کسي اعلام قبولي نکرده.
از بچه هاي فعال هم که هيچ کس نيست.
انشاءالله ابي بياد يه خبر خوشحالي بده .
بقيه بچه ها هم اميدوار باشند به راه هاي ديگه و سال هاي آينده.
يادتون باشه هيچ چيز تصادفي نيست شايد آروم بشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، nastaran86 ، kami k ، msar
(2011-07-15 ساعت 23:58)ابی22 نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 23:54)keivan نوشته:  اینباکس ایمیلت رو نگاه کن. برای اکثر شرکت کننده ها یه لینک به صفحه کانفرمیشن کد فرستاده بودن ، حدود یک ماه پیش، اگه نبود تو اسپم یا جانک باکس رو ببین شاید اونجا باشه

جانک باکس ایمیل دیگه کجاست ؟ میشه توضیح بدین برام ؟

دوست عزیز در Hotmail به جای Spam شما Junk داری. همون Spam هست فقط اسمش عوض شده.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
آقا به نظر من این و هر سال شرکت کنید بلخره شاید فرجی شد!!

ولی خب از راه های دیگه هم سعی کنید برید بد نیستاااا

مثلا ویزای کاری ... بابا حداقل اینهمه استرس نداره!!!

متاسفانه نه من و نه همسرم هيچ كدوم برنده نشديم ///
من عضو جديد هستم و به همه برنده ها تبريك ميگم ..
اميدوارم دفعه بعد ما هم برنده بشيم ..........
خوب ميريم دوباره به كارو بارمون ميرسيم تا ببينيم چي ميشه .........................
تشکر کنندگان: artemis21 ، battosai ، maxsoulfly ، sorena ، arash1986 ، frozen mind ، OverLord ، kami k ، msar
سلام دوستان! متاسفانه منم برنده نشدم. Sad حتما کسانی بودند که نیاز بیشتری داشتند و خدا برای اونا خواسته. به برنده ها تبریک میگم، به اونا هم که انتخاب نشدن آرزوی سعادت دارم. من رفتم تا سال بعد. خدا نگهدار
ش کیس: 2018XXXXXXXXXX
نامه قبولی:
کنسولگری:
فرمها:
کارنت شدن:
نامه دوم:
مصاحبه:
کلیرنس:
ویزا:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
به رویاهات فکر کن... Rolleyes
تشکر کنندگان: artemis21 ، maxsoulfly ، sorena ، arash1986 ، frozen mind ، OverLord ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان