کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2011-09-14 ساعت 14:40)cmbt نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 14:30)Mehrafarin نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 14:18)imanmamad نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 13:47)Mehrafarin نوشته:  من برای هم فرم 122 هم فرم 230 یک برگه اضافه کردم و با اکسل جدول کشیدم و ادامه تحصیلات را اونجا نوشتم چون توی خود جدولش جا نشده بود. ولی شماره سوال روهم کنارش نوشتم و کیس نامبرهمروی برگه ها هست فکر می کنید مشکل از این باشه؟ چرا؟

خیلی کارو سخت کردی- از همان صفحه فرم چنتا اضافه پرینت کن و ادامشو بنویس

مگه میشه؟ بقیه اطلاعات صفحه رو دوباره پرکنم؟مطمئنید؟ خودش گفته بود اگه جا نشد برگه اتچ کنید. بالای فرم نوشته
سلام

من توی ورد یک جدول مثل فرم اصلی‌ درست کردم و بقیه تحصیلات را توش نوشتم،شمارهٔ سوال و تاپیک جدول را هم بالای جدول نوشتم.همین.وقتی‌ هم ایمیل زدم جواب دادند که مدارک رسیده و قابل قبوله

من هم دقیقا همین کارو کردم. با اکسل پس مشکل این برگه اضافه شده نیست؟ اطلاعات داخل فرمها هم مشکلی نداره فقط جلوی تاریخ فوت پدر ومادر N/A نزدم چون قبول نمی کرد حتما عدد می خواست.
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان:
(2011-09-14 ساعت 14:47)dr4mir نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 13:08)Mehrafarin نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 00:44)kopol نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 01:07)viona نوشته:  من هم برای مطمئن شدن از رسیدن مدارکم به کی سی سی ای-میل زدم و این جواب رو دریافت کردم.

Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

برای من هم همین جواب اومد

(2011-09-13 ساعت 21:12)omidooo نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 20:30)Hmax نوشته:  سلام
من دوبار به KCC میل زدم، هر دوبار یه چیزی تو همین مایه ها اومد Sad

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

دفعه ی اول، اول قامیلم رو نوشته بودم بعد اسمم، گفتم شاید برای همین اشتباه شده، بعد دوباره جای اسم و فامیل رو عوض کردم فرستادم بازم همین رو گفتند
در ضمن تاریخ رو هم با همون فرمت خودشون زدم
بزرگ کوچیک نوشتن حروف تاثیری داره؟ پس چرا این طوریه Sad
دوست عزیز
شاید یادت رفته اطلاعات اولیه مثه کیس نامبر ... رو براشون بذاری. اگه این کار رو هم انجام دادی دیگه شرمندتم از توان اطلاعاتی من خارجه باید دوستان آگاه تر مساعدت کنند
به امید موفقیت همه
من مدارکو فرستادم و از طریق پست هم چک کردم رسیده وقتی به کی سی سی ایمیل زدم و وقت مصاحبه رو پرسیدم برام اینو نوشت

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
منظورش چیه match نیست. یعنی فرمهایی که فرستادم ایراد دارند؟ یا ایمیلی که زدم ایراد داره؟ خواهش می کنم زودتر نظر بدید. باور کنید چک کردم ایرادی ندارند. کیس نامبر هم نوشتیم بالا سمت راست.
کیس نامبر: 2012AS000013XX

سلام

دوست عزيز اين مشكل تنها زمانی رخ خواهد داد كه اطلاعات تكميل شده شما در فرم اوليه اينترنتی، فرم های ارسال شده از طريق پست و يا مشخصات درج شده در ايميلتون با هم تطابق نداشته باشه.مخصوصا در نوشتن تاريخ ها با كوچكترين اشتباه جوابتون رو نمی دن.اگر از فرهاي اوليه كه آنلاين پر كردی پرينت داری ، مجدد اطلاعات رو تطابق بده، مطمئن باش يه جا اشتباه كردی، نام و نام خانوادگی، تاريخ تولد و كيس نامبر در اوليت هستند.اميدوارم مشكل حل بشه.

میشه یه کم دقیقتر بگید حرفتون خیلی کمکم می کنه. موقع ثبت نام اطلاعات خاصی رو نخواستن فقط اسم و فامیل و ادرس و ایمیل بود آدرسمون که عوض شده بهشون هم ایمیل زدیم گفتن تو فرم ها آدرس جدید رو بنویسید. فقط فکر کنم ایمیلی که قبلا دادیم با الان فرق می کنه. یعنی این مهمه؟ خوب ایمیل قبلی بسته شده بود. اگه مهمه پس چرا ما تمام مکاتبات رو با همین ایمیل جدید انجام دادیم ولی مشکلی پیش نیومد
تشکر کنندگان:
(2011-09-14 ساعت 17:07)Mehrafarin نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 14:47)dr4mir نوشته:  
(2011-09-14 ساعت 13:08)Mehrafarin نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 00:44)kopol نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 01:07)viona نوشته:  من هم برای مطمئن شدن از رسیدن مدارکم به کی سی سی ای-میل زدم و این جواب رو دریافت کردم.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

برای من هم همین جواب اومد

(2011-09-13 ساعت 21:12)omidooo نوشته:  
(2011-09-13 ساعت 20:30)Hmax نوشته:  سلام
من دوبار به KCC میل زدم، هر دوبار یه چیزی تو همین مایه ها اومد Sad

دفعه ی اول، اول قامیلم رو نوشته بودم بعد اسمم، گفتم شاید برای همین اشتباه شده، بعد دوباره جای اسم و فامیل رو عوض کردم فرستادم بازم همین رو گفتند
در ضمن تاریخ رو هم با همون فرمت خودشون زدم
بزرگ کوچیک نوشتن حروف تاثیری داره؟ پس چرا این طوریه Sad
دوست عزیز
شاید یادت رفته اطلاعات اولیه مثه کیس نامبر ... رو براشون بذاری. اگه این کار رو هم انجام دادی دیگه شرمندتم از توان اطلاعاتی من خارجه باید دوستان آگاه تر مساعدت کنند
به امید موفقیت همه
من مدارکو فرستادم و از طریق پست هم چک کردم رسیده وقتی به کی سی سی ایمیل زدم و وقت مصاحبه رو پرسیدم برام اینو نوشت

منظورش چیه match نیست. یعنی فرمهایی که فرستادم ایراد دارند؟ یا ایمیلی که زدم ایراد داره؟ خواهش می کنم زودتر نظر بدید. باور کنید چک کردم ایرادی ندارند. کیس نامبر هم نوشتیم بالا سمت راست.

سلام

دوست عزيز اين مشكل تنها زمانی رخ خواهد داد كه اطلاعات تكميل شده شما در فرم اوليه اينترنتی، فرم های ارسال شده از طريق پست و يا مشخصات درج شده در ايميلتون با هم تطابق نداشته باشه.مخصوصا در نوشتن تاريخ ها با كوچكترين اشتباه جوابتون رو نمی دن.اگر از فرهاي اوليه كه آنلاين پر كردی پرينت داری ، مجدد اطلاعات رو تطابق بده، مطمئن باش يه جا اشتباه كردی، نام و نام خانوادگی، تاريخ تولد و كيس نامبر در اوليت هستند.اميدوارم مشكل حل بشه.

میشه یه کم دقیقتر بگید حرفتون خیلی کمکم می کنه. موقع ثبت نام اطلاعات خاصی رو نخواستن فقط اسم و فامیل و ادرس و ایمیل بود آدرسمون که عوض شده بهشون هم ایمیل زدیم گفتن تو فرم ها آدرس جدید رو بنویسید. فقط فکر کنم ایمیلی که قبلا دادیم با الان فرق می کنه. یعنی این مهمه؟ خوب ایمیل قبلی بسته شده بود. اگه مهمه پس چرا ما تمام مکاتبات رو با همین ایمیل جدید انجام دادیم ولی مشکلی پیش نیومد

دوست عزيز من اصلا به آدرس اشاره نكردم .باز تكرار ميكنم :

نام، تاريخ ها و شماره كيس (مطمئن باش كه يك مورد مشكل داره )

خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان:
سلام
من واسه مطمئن شدن از اینکه مدارکم رسیده بهkcc ایمیل زدم وپرسیدم که آیا مدارکم رسیده ومشکلی نداره اونا این جواب رو بهم دادن ،میشه دوستان نظرتون بگید که آیا این همون جوابی که باید دریافت می کردم...یا نه؟آخه هیچی تو این ایمیل در رابطه اینکه مدارکم قابل قبول هست چیزی نگفتن....

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

.
تشکر کنندگان:
سلام
یه اتفاقی برای خواهرم افتاده
چند روز پیش ایمیل زدیم تا وقت مصاحبه رو بپرسیم اینو در جواب نوشتند

دوباره فرداش ایمیل زدند و اینو نوشتند

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
چرا اینجوری شد؟ دفعه اول که رد کردند به فاصله یک روز حرفشون عوض شد. البته بگم که ما چک کردیم و مطمئنیم که فرمها مشکلی نداشتند و با اطلاعات اولیه مطابقت دارند.
تشکر کنندگان:
(2011-09-15 ساعت 13:41)Mehrafarin نوشته:  سلام

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
چرا اینجوری شد؟ دفعه اول که رد کردند به فاصله یک روز حرفشون عوض شد. البته بگم که ما چک کردیم و مطمئنیم که فرمها مشکلی نداشتند و با اطلاعات اولیه مطابقت دارند.

سادس انسان جایزالخطاست.Wink
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: ali.narooei
(2011-09-15 ساعت 13:44)outlaw نوشته:  

سادس انسان جایزالخطاست.Wink

امیدوارم اولی خطا باشه و دومی درست Big Grin
تشکر کنندگان: outlaw ، ali.narooei

دوست عزیز فرم شما ایرادی نداشت، فرمت نامه ای که برای KCC فرستادید غلط بود، در هر صورت نامه شما رسیده و نگران هیچ چیز نباشید، فکر گرفتن یکضرب ویزا باشید Big Grin
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان:
من هم به KCC زنگ زدم گفتند مشکلی نیست که فرمها را EMAIL کنیم
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
تشکر کنندگان: kopol ، munny
(2011-09-17 ساعت 23:03)xrezai نوشته:  من هم به KCC زنگ زدم گفتند مشکلی نیست که فرمها را EMAIL کنیم

واقعا می تونیم ایمیل کنیم؟ خوب چرا از اول اینو نگفتند؟ من این همه دلهره رسیدنو نرسیدنشو داشتم.
تشکر کنندگان:
(2011-09-19 ساعت 22:07)Mehrafarin نوشته:  
(2011-09-17 ساعت 23:03)xrezai نوشته:  من هم به KCC زنگ زدم گفتند مشکلی نیست که فرمها را EMAIL کنیم

واقعا می تونیم ایمیل کنیم؟ خوب چرا از اول اینو نگفتند؟ من این همه دلهره رسیدنو نرسیدنشو داشتم.
من هم ایمیل کردم واونها ایمیل زدند که مدارک رو دریافت کردند
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: Mehrafarin
امروز جواب Email ی که به KCC زدم مبنی بر اینکه آیا میشود فرمها را email کرد یا نه دادند. تا انجایی که فهمیدم میشه اینکار را کرد. ولی از متن بقیه نامه سر در نیاوردم . میشه بهم کسی بگه چی گفتند؟

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
تشکر کنندگان:
(2011-09-20 ساعت 13:25)xrezai نوشته:  امروز جواب Email ی که به KCC زدم مبنی بر اینکه آیا میشود فرمها را email کرد یا نه دادند. تا انجایی که فهمیدم میشه اینکار را کرد. ولی از متن بقیه نامه سر در نیاوردم . میشه بهم کسی بگه چی گفتند؟

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.

شرمنده میپرسم اما کدام فرمها منظور شماست؟
تشکر کنندگان:
باسلام به دوستان گلم:
میشه خواهشن یکی به من جواب درست درمون بده مدرک تحصیلی میگن دیپلم یجا زده12سال یعنی پیش دانشگاهی هم باید محاسبه بشه ازیکطرف هم میگن اگه نداشتی 2سال سابقه کاری قبوله.
حالا منکه 12سال پیش دیپلم گرفتم والان نزدیک 11ساله سابقه کار دارم تکلیفم چیه خیلی اظطراب دارم.
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-09-20 ساعت 15:05)samooraee نوشته:  باسلام به دوستان گلم:
میشه خواهشن یکی به من جواب درست درمون بده مدرک تحصیلی میگن دیپلم یجا زده12سال یعنی پیش دانشگاهی هم باید محاسبه بشه ازیکطرف هم میگن اگه نداشتی 2سال سابقه کاری قبوله.
حالا منکه 12سال پیش دیپلم گرفتم والان نزدیک 11ساله سابقه کار دارم تکلیفم چیه خیلی اظطراب دارم.
ممنونم
شما باید حتماً دوران تحصیلی 12 ساله رو طی کرده باشین.اگر این طور نیست داشتن 2سال سابقه کار کفایت میکنه اگه میتونی از اداره بیمه سابقه کار بگیرید و ترجمش کنید ، در صورتی هم که فرصت دارید، به آموزشگاه ها جهت دریافت مدرک پیش دانشگاهی مراجعه کنید.

شماره کیس :2012AS10XXX
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان