کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
.....
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: ali72 ، j@vad ، امیر مهاجر
نامه موجودی حساب بانک که به انگلیسی هم هست باید به تایید قوه قضاییه و امور خارجه هم برسه؟
تشکر کنندگان: j@vad
(2011-11-17 ساعت 21:40)azin_sh نوشته:  نامه موجودی حساب بانک که به انگلیسی هم هست باید به تایید قوه قضاییه و امور خارجه هم برسه؟
خیر نیازی نیست
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: frz61 ، j@vad
یا سلام به برندگان 2012
من پارسال در بانک پارسیان حساب ارزی باز کردم و امسال بدون هیچ مشکلی دلارها رو با سودش پس گرفتم. خوبی حساب ارزی این هست که شما می تونید دلارها تون رو بدون محدودیت از کشور خارج کنید(طبق بخش نامه بانک مرکزی ForeignExchangeRegulations3 - مجموعه مقررات ارزی یخش سوم صفجه 19 ). گفتم شاید بدرد برندگان 2012 بخوره.
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان: sezar ، frz61 ، Hediyeh ، ghorbat ، j@vad ، Solitude
(2011-11-20 ساعت 12:54)nokia2600 نوشته:  یا سلام به برندگان 2012
من پارسال در بانک پارسیان حساب ارزی باز کردم و امسال بدون هیچ مشکلی دلارها رو با سودش پس گرفتم. خوبی حساب ارزی این هست که شما می تونید دلارها تون رو بدون محدودیت از کشور خارج کنید(طبق بخش نامه بانک مرکزی ForeignExchangeRegulations3 - مجموعه مقررات ارزی یخش سوم صفجه 19 ). گفتم شاید بدرد برندگان 2012 بخوره.
دوست عزیز شما دلار گرفتید یا ریال چون من صحت کردم گفتند حساب ارزی باز میکنیم ولی برداشت به صورت ریال میباشد
تشکر کنندگان: tamanna ، j@vad
(2011-11-20 ساعت 13:28)sezar نوشته:  
(2011-11-20 ساعت 12:54)nokia2600 نوشته:  یا سلام به برندگان 2012
دوست عزیز شما دلار گرفتید یا ریال چون من صحت کردم گفتند حساب ارزی باز میکنیم ولی برداشت به صورت ریال میباشد

ما دلار دادیم و دلار پس گرفتیم. این هم متن تبصره پرداخت اسکناس از محل جساب های ارزی:
"چنانچه متقاضیان با پرداخت نقود بیگانه(بصورت نقدی) نسبت به گشایش حساب و یا واریز وجه به حسابهای مفتوحه قبلی اقدام نمایند دز صورت برداشت از حساب , بانکها موظفند وجه مذکور را عینا به ارز وصول شده به حساب و یا سایر ارزهای جهانروا با موافقت متقاضی پرداخت نمایند. در این رابطه تاکید می نماید اخذ هرگونه تعهد از مشتریان مبنی بر پرداخت ارز در حد مقدورات یا معادل آن به ریال به نرخ روز در خصوص اینگونه حسابها ممنوع است"
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان: frz61 ، sezar ، vroom ، kopol ، mitr.p ، ghorbat ، j@vad
سلام دوستان
مصاحبه من اوايل ژانويه هست. اگه تأييديه بانكي رو الان بگيرم مشكلي پيش نمياد؟ يعني نمي گن بايد زمانش نزديك مصاحبه باشه؟
راستن من الان 50 ميليون تو حسابم هست ولي عاقلانه نيست اين رقم رو تا دو ماه نگه دارم و تصميم دارم كه طلا بخرم. براي همين قبل از خريد طلا مي خوام تأييديه حساب بانكي رو بگيرم.
ممنون مي شم كه جواب بديد.
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
کارنت شدن: 2011 ِDecember
مصاحبه: Jan 2012
دریافت کلیرنس: Feb 2012
دریافت ویزا: 12 April
ورود به امريكا : 26 April
هزینه ها: 5/5 ميليون تومان
تشکر کنندگان: tamanna
شما باید حداقل یک ماه قبل از مصاحبه پرینت مالی رو بگیرین . این رو من شخصا از آنکارا پرسیدم و این جواب رو دادن :
Dear Sir/Madam,
We recommend that your bank statement is not older than one month. We would like to remind you that the interviewing officer may ask for updated documents after your interview.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: shahab2012 ، parsy631 ، tamanna ، ghorbat ، j@vad ، Ali DV-2013 ، amir0_0amir ، lottory
(2011-11-18 ساعت 15:49)frz61 نوشته:  گردش حساب شش ماهه بهتره یا گواهی تمکن مالی؟

دوست عزیز در صفحه اول این تاپیک توضیح داده شده بود!!!!!!!!
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid132750
موجودی حساب کافیه
(2011-11-20 ساعت 15:37)shahab2012 نوشته:  سلام دوستان
مصاحبه من اوايل ژانويه هست. اگه تأييديه بانكي رو الان بگيرم مشكلي پيش نمياد؟ يعني نمي گن بايد زمانش نزديك مصاحبه باشه؟
راستن من الان 50 ميليون تو حسابم هست ولي عاقلانه نيست اين رقم رو تا دو ماه نگه دارم و تصميم دارم كه طلا بخرم. براي همين قبل از خريد طلا مي خوام تأييديه حساب بانكي رو بگيرم.
ممنون مي شم كه جواب بديد.

من شنیدم که تا 6 ماه اعتبار داره
بهترین راه حل:
اول موجودی حسابتون رو بگیرید .
بعد برید طلا بگیرید . میتونید فاکتور خرید طلاهاتون رو بدید ترجمه(احتمالا ترجمه میکنند)
روز مصاحبه اگه گیر دادند که موجودی جدید چیه میتویند بگید با پولتون طلا گرفتید و الان ارزش طلاتون هم بیشتر از 50 میلیونه
اونا باور میکنند حرف های شما رو .....
من بودم این کار رو میکردم
چون 50 تئومن ارزشش کمتر هم میشه....اما طلا هر روز بالا و بالا تر میره
یااصلا میتونید ارز بگیرید باهاش
تصمیم با شماست
از پولتون بهینه استفاده کنید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، امیر مهاجر
سلام من رفتم واسه گواهی مانده از بانک صادرات حساب سپهر(همین عابر بانک خودمون!) پرسیدم گفتن معادل دلار رو نمینویسن و همون ریاله. 1-آیا حتما مانده به دلار باید قید شه واسه سفارت؟؟2-فقط مهر بانک کافیه؟3-اگر گواهیو ببریم امور بین الملل بانک معادل دلار رو مینویسن؟؟ نمونه گواهیو بهم نشون داد که یه برگه ساده بود با مبلغ و تاریخ 4-مشخصات گواهی چی باید باشه؟
ممنون
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان:
(2011-12-02 ساعت 11:01)emrah66 نوشته:  سلام من رفتم واسه گواهی مانده از بانک صادرات حساب سپهر(همین عابر بانک خودمون!) پرسیدم گفتن معادل دلار رو نمینویسن و همون ریاله. 1-آیا حتما مانده به دلار باید قید شه واسه سفارت؟؟2-فقط مهر بانک کافیه؟3-اگر گواهیو ببریم امور بین الملل بانک معادل دلار رو مینویسن؟؟ نمونه گواهیو بهم نشون داد که یه برگه ساده بود با مبلغ و تاریخ 4-مشخصات گواهی چی باید باشه؟
ممنون

عزیزاگر معادل دلاری قید نشه نگیر دوزار نمی ارزه اگر هم قیدنکردند پارش کن بروپولتو بریزبانک خصوصی که مثل ریگ توی خیابون ریخته از اونجا بگیر.وقتتو با این دولتیها هدر نده.
توی برگه برات به انگلیسی میزنه تاریخ افتتاح/مبلغ ریالی ومعادل دلاری ازاین طور چیزهاو...
2012AS17000
یکضرب آنکارا
اقامت : واشنگتن دی سی
تشکر کنندگان: emrah66
(2011-12-11 ساعت 03:44)ali72 نوشته:  
(2011-12-02 ساعت 11:01)emrah66 نوشته:  سلام من رفتم واسه گواهی مانده از بانک صادرات حساب سپهر(همین عابر بانک خودمون!) پرسیدم گفتن معادل دلار رو نمینویسن و همون ریاله. 1-آیا حتما مانده به دلار باید قید شه واسه سفارت؟؟2-فقط مهر بانک کافیه؟3-اگر گواهیو ببریم امور بین الملل بانک معادل دلار رو مینویسن؟؟ نمونه گواهیو بهم نشون داد که یه برگه ساده بود با مبلغ و تاریخ 4-مشخصات گواهی چی باید باشه؟
ممنون

عزیزاگر معادل دلاری قید نشه نگیر دوزار نمی ارزه اگر هم قیدنکردند پارش کن بروپولتو بریزبانک خصوصی که مثل ریگ توی خیابون ریخته از اونجا بگیر.وقتتو با این دولتیها هدر نده.
توی برگه برات به انگلیسی میزنه تاریخ افتتاح/مبلغ ریالی ومعادل دلاری ازاین طور چیزهاو...

آقا اين حرفا چيه.همون ريال كه بنويسه كافيه.كارمنداي سفارت كه خنگ نيستن.خودشون تبديل ميكنن.ما كه اين كارو كرديم و مشكلي نبود.از ديگران هم نشنيدم كه حتما بايد به دلار باشه.حالا خود داني.
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: emrah66 ، Hediyeh ، ghorbat ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-12-11 ساعت 10:20)shs نوشته:  
ممنون

آقا اين حرفا چيه.همون ريال كه بنويسه كافيه.كارمنداي سفارت كه خنگ نيستن.خودشون تبديل ميكنن.ما كه اين كارو كرديم و مشكلي نبود.از ديگران هم نشنيدم كه حتما بايد به دلار باشه.حالا خود داني.

مثلا معادل دلاری قید بشه اشکالی داره؟ چون مال شما زده نشده مثلا خیلی خوبه؟ وچرا نباید زده بشه میشه توضیح بدید مگر برای سفارت نمی خواهید مگر تمکن مالی به انگلیسی نیست پس چرا باید قید نشه حتما آنها باید برایمان محاسبه کنند؟

درضمن لطف کنید امضاء خودتان را تکمیل کنید
2012AS17000
یکضرب آنکارا
اقامت : واشنگتن دی سی
تشکر کنندگان: ghorbat
(2011-12-11 ساعت 19:35)ali72 نوشته:  
(2011-12-11 ساعت 10:20)shs نوشته:  
ممنون

مثلا معادل دلاری قید بشه اشکالی داره؟ چون مال شما زده نشده مثلا خیلی خوبه؟ وچرا نباید زده بشه میشه توضیح بدید مگر برای سفارت نمی خواهید مگر تمکن مالی به انگلیسی نیست پس چرا باید قید نشه حتما آنها باید برایمان محاسبه کنند؟

درضمن لطف کنید امضاء خودتان را تکمیل کنید

داش علی shs منظورشون فقط کمک کردنه ما مخلص دوتاییتونیم.لوتی ما نوکریم و تو گنده لاتی Wink .shs خیلی با معرفته. از هر دوتاتون ممنونم که کمکم کردید Smile
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: Hediyeh ، ghorbat