کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
من يك هفته ديگه مصاحبه دارم. مداركم رو هم فرستادم براي سفارت. ايميل زدم كه آيا رسيده و آيا كاستي داره يا نه.
جواب دادند كه علاوه بر اصل مدارك اين هم بايد همراهم باشه:
• More financial documents and/or a U.S. sponsor

من يك نامه از بانك گرفته بودم فقط مبني بر موجودي 25000 دلار و براشون فرستاده بودم.

چه كار كنم؟
يعني كافي نبوده؟
در زمان مصاحبه چي بگم كه قابل قبول باشه براشون؟
تشکر کنندگان:
(2011-12-12 ساعت 17:17)azin_sh نوشته:  من يك هفته ديگه مصاحبه دارم. مداركم رو هم فرستادم براي سفارت. ايميل زدم كه آيا رسيده و آيا كاستي داره يا نه.

من يك نامه از بانك گرفته بودم فقط مبني بر موجودي 25000 دلار و براشون فرستاده بودم.

چه كار كنم؟
يعني كافي نبوده؟

سلام فکر کنم مشکلی نباشه , (متن رو کامل بزارید تا بچه ها بهتر جوابتونو بدن). چه جالب کیس نامبرتون با AS شروع نشده و با EU است؟؟؟!!!! اروپا اقامت دارید احیانا؟! کیس شما چند نفره؟؟ اگه دو نفره فکر کنم کم باشه! یک نگاه بندازید وسط صفحه این لینک http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4578&page=8 توضیح داده شده حداقل چه مبلغی لازم است.
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، ghorbat
(2011-12-11 ساعت 21:11)emrah66 نوشته:  
(2011-12-11 ساعت 19:35)ali72 نوشته:  
(2011-12-11 ساعت 10:20)shs نوشته:  
(2011-12-11 ساعت 03:44)ali72 نوشته:  
(2011-12-02 ساعت 11:01)emrah66 نوشته:  سلام من رفتم واسه گواهی مانده از بانک صادرات حساب سپهر(همین عابر بانک خودمون!) پرسیدم گفتن معادل دلار رو نمینویسن و همون ریاله. 1-آیا حتما مانده به دلار باید قید شه واسه سفارت؟؟2-فقط مهر بانک کافیه؟3-اگر گواهیو ببریم امور بین الملل بانک معادل دلار رو مینویسن؟؟ نمونه گواهیو بهم نشون داد که یه برگه ساده بود با مبلغ و تاریخ 4-مشخصات گواهی چی باید باشه؟
ممنون

عزیزاگر معادل دلاری قید نشه نگیر دوزار نمی ارزه اگر هم قیدنکردند پارش کن بروپولتو بریزبانک خصوصی که مثل ریگ توی خیابون ریخته از اونجا بگیر.وقتتو با این دولتیها هدر نده.
توی برگه برات به انگلیسی میزنه تاریخ افتتاح/مبلغ ریالی ومعادل دلاری ازاین طور چیزهاو...

آقا اين حرفا چيه.همون ريال كه بنويسه كافيه.كارمنداي سفارت كه خنگ نيستن.خودشون تبديل ميكنن.ما كه اين كارو كرديم و مشكلي نبود.از ديگران هم نشنيدم كه حتما بايد به دلار باشه.حالا خود داني.

مثلا معادل دلاری قید بشه اشکالی داره؟ چون مال شما زده نشده مثلا خیلی خوبه؟ وچرا نباید زده بشه میشه توضیح بدید مگر برای سفارت نمی خواهید مگر تمکن مالی به انگلیسی نیست پس چرا باید قید نشه حتما آنها باید برایمان محاسبه کنند؟

درضمن لطف کنید امضاء خودتان را تکمیل کنید

داش علی shs منظورشون فقط کمک کردنه ما مخلص دوتاییتونیم.لوتی ما نوکریم و تو گنده لاتی Wink .shs خیلی با معرفته. از هر دوتاتون ممنونم که کمکم کردید Smile

سلام دوست عزيز

شما گفتي "معادل دلاری قید نشه نگیر دوزار نمی ارزه اگر هم قیدنکردند پارش کن" منم در جواب گفتم كه ريالي هم باشه اونا تبديل ميكنن خودشون.نگفتم كه اگه معادل دلار باشه ايراد داره.يا اينكه چون مال من رياليه پس اينطوري خوبه فقط.ما موجودي حساب رو به ريال برديم سفارت كسي هم ايرادي نگرفت.همين

موفق باشي

شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: cmbt ، emrah66 ، faranak.n ، ghorbat ، nellyala ، MPU ، funnybluesolea ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-12-12 ساعت 17:17)azin_sh نوشته:  من يك هفته ديگه مصاحبه دارم. مداركم رو هم فرستادم براي سفارت. ايميل زدم كه آيا رسيده و آيا كاستي داره يا نه.

چه كار كنم؟
يعني كافي نبوده؟

سلام دوست عزيز

اگه بتوني جزئيات بيشتري بگي و قسمت بيشتر از ايميل رو بزاري بهتر ميشه نظر داد.
مثلاً اينكه چند نفرين؟اسپانسر ندارين؟

تشکر کنندگان:

چه كار كنم؟
يعني كافي نبوده؟

موجودی را زیاد کن تا20هزار دلار یا اسپانسرمعرفی کن.
2012AS17000
یکضرب آنکارا
اقامت : واشنگتن دی سی
تشکر کنندگان: mansour***
من اسپانسر ندارم و یک نفر هم هستم. نامه بانکم 27 ملیون تومان هست. من ایمیل زدم که از رسیدن مدارکم مطمئن شم. توی جوابم گفتن که ::
On your appointment date, which is on December -----a.m., you will be required to submit below mentioned documents for your interview:
· Original of your diploma
· Original of your birth certificate, divorce decree, National ID Card, Military Card
· Original of the birth certificate from France (As you were born in France. The necessary information is placed below)
· More financial documents and/or a U.S. sponsor

------------------
من تولدم در فرانسه بوده و ساکن ایران هستم برای همین EU هستم. برای همین هم مدرک تولدم رو هم خواستند.البته دارمش ولی اصلش نیست. کپی هست برای سی سال پیشه.
تشکر کنندگان:
در مورد اين مدارك مالي بيشتر چه كنم . ديگه فرصتي ندارم براي كارهاي بانكي و اينا!
تشکر کنندگان:
(2011-12-12 ساعت 22:30)azin_sh نوشته:  من اسپانسر ندارم و یک نفر هم هستم. نامه بانکم 27 ملیون تومان هست. من ایمیل زدم که از رسیدن مدارکم مطمئن شم. توی جوابم گفتن که ::
On your appointment date, which is on December -----a.m., you will be required to submit below mentioned documents for your interview:
· Original of your birth certificate, divorce decree, National ID Card, Military Card
· Original of the birth certificate from France (As you were born in France. The necessary information is placed below)

------------------
من تولدم در فرانسه بوده و ساکن ایران هستم برای همین EU هستم. برای همین هم مدرک تولدم رو هم خواستند.البته دارمش ولی اصلش نیست. کپی هست برای سی سال پیشه.

تو این وقت کم 2 تا کار میتونی انچام بدی:
موجودی حساب بانکی رو بالاتر ببری مثلا تا 50 میلیون(اگه سوال کردن که چطوری تو این مدت کم این کارو کردی جواب آماده داشته باش.مثلا اینکه پدرم کمک کرده)
راه دیگه اینکه سند خونه یا ماشین یا هر چیزه دیگه ای رو ترجمه کنی و ببری

موفق باشی

تشکر کنندگان: ghorbat ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-12-13 ساعت 09:34)shs نوشته:  
(2011-12-12 ساعت 22:30)azin_sh نوشته:  من اسپانسر ندارم و یک نفر هم هستم. نامه بانکم 27 ملیون تومان هست. من ایمیل زدم که از رسیدن مدارکم مطمئن شم. توی جوابم گفتن که ::

------------------

موجودی حساب بانکی رو بالاتر ببری مثلا تا 50 میلیون(اگه سوال کردن که چطوری تو این مدت کم این کارو کردی جواب آماده داشته باش.مثلا اینکه پدرم کمک کرده)

موفق باشی
به نظر من متن به این معنی نیست که مبلغ شما کم است!(با توجه به اینکه در پستها خونده بودم با 15000$ هم ویزا گرفتن و در لینکی که در پست قبلی برای شما گذاشتم به 18500 $ اشاره شده) فکر کنم منظورشون این است که اگر مدارک مالی بیشتری دارید زمان مصاحبه با خود بیاورید.به نظرم سوالتونو در بخش (سفر نامه آنکارا) و یا (کلیرنس برندگان2012 )پرسید ببینید آیا همچین میلی(مخصوصا بند آخر)نیز برای آنها فرستاده شده؟؟ من اگه جای شما بودم سریع یک میل به آنکارا میزدم و میپرسیدم آیا مبلغ تمکن مالی من کم است؟ و باید افزایش پیدا کند و چه مقدار مد نظر شما است؟؟
2012AS00020XXX
اطلاع از قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:3 sep از طریق e mail
رسید فرمها: 3 sep تایید مدارک:27 sep
کارنت شدن: 9 oct
دریافت نامه دوم:19 DEC
مصاحبه: FEB
دریافت ویزا:یکضرب
هزینه ها:در سفرنامه اعلام کردم
بچه های مهاجرسرا خیلی مخلصیمTongue
تشکر کنندگان: azin_sh ، tamanna
من هم تعجب می کنم چون با کمتر از این هم ویزا گرفتن...به نظر من هم ایمیل بزننید بپرسید ازشون
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: tamanna ، mitr.p ، ghorbat
موجودی طلا رو چطور میشه ثابت کرد دوستان ؟
حدود 10 - 15 میلیونی طلا دارم ولی نمیدونم با چه مدرکی میشه ثابتش کرد؟
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
تشکر کنندگان:
(2011-12-16 ساعت 21:39)M_star1316 نوشته:  موجودی طلا رو چطور میشه ثابت کرد دوستان ؟

اگر از من می شنوی بی خیال این قضیه شو وصرفاً دنبال پرینت حساب بانکی باش بهترین آیتم برای سفارت پرینت بانکی هست
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: M_star1316 ، Mehrafarin ، **USA**
(2011-12-13 ساعت 12:46)emrah66 نوشته:  
(2011-12-13 ساعت 09:34)shs نوشته:  

------------------

موفق باشی
به نظر من متن به این معنی نیست که مبلغ شما کم است!(با توجه به اینکه در پستها خونده بودم با 15000$ هم ویزا گرفتن و در لینکی که در پست قبلی برای شما گذاشتم به 18500 $ اشاره شده) فکر کنم منظورشون این است که اگر مدارک مالی بیشتری دارید زمان مصاحبه با خود بیاورید.به نظرم سوالتونو در بخش (سفر نامه آنکارا) و یا (کلیرنس برندگان2012 )پرسید ببینید آیا همچین میلی(مخصوصا بند آخر)نیز برای آنها فرستاده شده؟؟ من اگه جای شما بودم سریع یک میل به آنکارا میزدم و میپرسیدم آیا مبلغ تمکن مالی من کم است؟ و باید افزایش پیدا کند و چه مقدار مد نظر شما است؟؟
راستش ما هم اسپانسر نداريم و دونستن اينكه حداقل براي هر نفر چقدر ميخوان براي ما خيلي مهم هست.چون اماده داشتن پول نقد به مقدار زياد شايد برا همه ممكن نباشه. لطفا در صورت ايميل زدن به سفارت نتيجه رو جهت راهنمائي ما هم مطرح كنيد.

2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

تشکر کنندگان: frz61 ، ghorbat
(2011-12-16 ساعت 22:39)kopol نوشته:  
(2011-12-16 ساعت 21:39)M_star1316 نوشته:  موجودی طلا رو چطور میشه ثابت کرد دوستان ؟

اگر از من می شنوی بی خیال این قضیه شو وصرفاً دنبال پرینت حساب بانکی باش بهترین آیتم برای سفارت پرینت بانکی هست
ممنون از پاسختون
ولی نمیشه ازش گذشت Wink. لطفا اگه راهنمائی در رابطه با موجودی طلا دارین برای استفاده من و دیگر دوستان بدین.
جهت اطلاع دوستان باید بگم که بانک ملی یه حسابی براساس موجودی طلائی که میبریم باز میکنه و وزن طلائی که بهش میدین رو بصورت رسید هم میده ولی مشکل اینجاست که توی همون رسید قیمت گذاری که میکنه براساس نصف قیمت بازار هستش!!

ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
تشکر کنندگان: kopol ، **USA**
سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا
میخواستم بپرسم گردش مالی لازمه یا نه؟ چون تو فایل آموزش dv instruction نوشته گردش مالی 12 ماه اخیر رو میخوان:
APPLICANT’S OWN FUNDS
An applicant who expects to be able to meet the public charge provisions of the law through personal financial resources may submit to the consular officer evidence of funds or income from one or more of the following sources:
1. Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان