کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-09-24 ساعت 15:02)فیروزه ایکدر نوشته:  دوستان لطفا بگویید فرم pdfسفارت انکارا را از کجا باید تهیه کنم

فرم ها در سایت خود سفارت و در این صفحه موجود است:
Visa Forms / Instructions
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: opayamani ، hadiseh.t
سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون
تشکر کنندگان: USAIR ، opayamani
(2012-09-25 ساعت 02:27)lottory نوشته:  سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون
سلام، من صبر کردم که دوستان پیشکسوت جواب بدن ولی دیدم جواب نگرفتید در حد اطلاعات خودم براتون جواب میدم
پست بالایی منو بخونین در مورد deeps hostel واقعا ارزون تر و به صرفه تر از هتل براتون درمیاد برید تو سایتش امکاناتش رو ببینید به نظرم خوبه. توی سفرنامه ها که من خوندم خیلی ها این کار رو کردن یعنی صبح که رسیدن یه راست رفتن مطب و مشکلی هم پیش نیومده ولی به شرطی که مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمیفته که مجبور بشید دوباره مثلا آزمایش بدید.
در هر صورت اگر هم مدارک پزشکی تون حاضر نشه واسه مصاحبه نقص مدرک میخورید و ویزای یه ضربتون رو نمیدن تا مدیکالتون رو بیارید

نظر من: پروازتون رو یه جور بگیرید دو روز قبل برسید و صبح که رسیدید برید مدیکال، بعد یه روز زمان احتیاط نگه دارید و برید برا خودتون بگردید و فرداش برید مصاحبه و ایشالا یه ضرب بگیرید، این روزهای آخر کارای ریسکی نکنید.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: opayamani ، ASALI ، lottory ، hadiseh.t ، daria ، bardia9 ، amirhr123 ، rouzbehdarvishi ، Morteza1350

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان