کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-10-17 ساعت 10:26)VivaRasht نوشته:  برای اواسط ماه دسامبر قیمت ترکیش ایر شده ۵۲۵ هزار تومان!!!!!!!!!
البته احتمالا به خاطر نزدیکی به کریسمس هست
خدا به داد برسه واسه هتل!

مطمئنا به همان دلیل است.اما معمولا فصل توریستی آنکارا نیست و احتمال اینکه هتلهاش گرون بکنند کم است.اما به هر حال زیاد فکرش رو نکنید چون کل اضافه هزینه شما در مقابل بقیه هزینه هایتان رقم بالایی نخواهد شد.
شماره کیس : 2012AS00057XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:18june2012،برگه آبی
تاریخ دریافت کلیرنس-ویزا:31July-9Aug
جمع تقریبی هزینه ها3نفرتادریافت ویزا:300 هزار عکس و ترجمه وپست،990دلار سفارت،1980000هزاربلیط ترکیش،1100دلار هتل،1117لیر معاینه پزشکی بیمارستان آمریکایی استانبول
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، parsy631 ، tamanna ، arman_m ، Solitude
(2011-10-16 ساعت 22:47)dr4mir نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 17:59)majid89 نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 17:08)dr4mir نوشته:  سلام

دوستان بليط رفت و برگشت تركيش قيمت برای نوامبر 355.000 تومان (تا چند روز پيش 333.000 تومان بود) و هتل ددمان دابل شبی 98 دلار.پيشنهاد می كنم حداقل بليط رو زودتر بگيرد چون قيمت ها تغيير خواهد كرد.

موفق باشيد

دوستان
من محض کنجکاوی هتل ددمان رو تو سایت .............پیدا کردم و متوجه شدم که قیمتش برای این روزها خیلی پایینتر از این حرفهاست... حدود 40-30 هزار تومن برای هر شب نه 100 دلار.

پیشنهاد می کنم کسایی که قراره بزودی برن به این سایت یه سری بزنن و نتیجه ش رو اینجا اعلام کنن.

استاد گرامی شما چطور قيمت اتاق دابل رو محاسبه كرديد؟ خود هتل 45درصد تخفيف ويژه برای اقامت حداكثر 7 شب رو داره كه معمولی ترين اتاقش 116 يورو هست.

اين 30-40 هزار تومن رو كه فرموديد قيمت يك شب هتل 3 ستاره مثل اوزليهان و بيوك ارشان هم نيست.جدا نحوه محاسبه شما برام خيلی جالبه !
حق با شماست.
الان من چک کردم قیمتها بالا رفته بود ولی دیروز که چک کرده بودم برای 3 شب می شد حدود 120-100. خیلی عجیبه.... احتمالا قیمتها بروز نبوده.
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: dr4mir ، outlaw ، SH1A2R3 ، parsy631 ، tamanna ، arman_m ، امیر مهاجر ، sayeh_m
امیدوارم دوستانی که در مصاحبه شرکت میکنند لطف کنند و از نحوه مصاحبه و.... بقیه را آگاه کنند.
با آررزوی موفقیت برای همه دوستانShy
شماره کیس : ***34
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس:April 2012
تاریخ مصاحبه:May 2012
تاریخ کلیرانس:1June 2012
تاریخ دریافت ویزا:4 ,July 2012
تاریخ ورود به آمریکا :september 2012, 5
تاریخ دریافت گرین کارت :,1october 2012
تعداد نفرات همراه با این کیس:2 نفر
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، parsy631 ، arman_m
بچه ها زمان لازم برای دکتر برای یک خانواده چهارنفره بادوبچه زیر دوازده سال سه روز، روزاول صبج آزمایش خون وعکس از قفسه سینه برای بزرکترها وبعد ازظهرویزیت دکتر وواکسن زدن و دوروز بعداعلام نتیجه.
شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: humsun ، AMI4SAL ، SH1A2R3 ، parsy631 ، tartar ، tamanna ، arman_m ، t.azimaie ، sayeh_m
جهت هشدار می گم ، اونجا خیلی مراقب کیف و وسایلتون باشید سال گذشته از دو تا از دوستای من خیلی تمیز تو آنکارا کیفشونو دزدیدند.
باز هم آرزوی موفقیت براتون دارم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
(2011-10-19 ساعت 10:52)talent نوشته:  بچه ها زمان لازم برای دکتر برای یک خانواده چهارنفره بادوبچه زیر دوازده سال سه روز، روزاول صبج آزمایش خون وعکس از قفسه سینه برای بزرکترها وبعد ازظهرویزیت دکتر وواکسن زدن و دوروز بعداعلام نتیجه.
ضمن آرزوي موفقيت... بايد بگم كه خوشحالم كردي. چون پارسال دكتر اونگان براي بچه ها 4 روز بعد جواب ميداد. راستي اين ديگه رويه امسالش شده يا باهاش چك و چونه زدي؟Sad
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، parsy631 ، tamanna ، arman_m
سلام
میشه یک نفر لطف کنه طی یک پیام خصوصی اسم چندتا آزانس را که تور آنکارا را دارند را معرفی کنه؟ اکثر آژانسها برای آنکارا تور ندارند و هتل و پرواز را جدا رزرو می کنن. البته با سرچ در اینترنت میشه راحت پیدا کرد و لی من آژانسی می خوام که امتحانشو پس داده باشه. ممنون می شم اگه زودتر جواب بدید
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: tamanna
آقا کسی اطلاعاتی از هتل ریکسوس نداره ؟؟؟؟

الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز بدون چانی زنی روال عادی بود
شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: hoseyn ، adambarfi ، SH1A2R3 ، parsy631 ، tamanna ، AMI4SAL
(2011-10-19 ساعت 12:26)mehdi3261 نوشته:  آقا کسی اطلاعاتی از هتل ریکسوس نداره ؟؟؟؟

سلام.منظورتون چه نوع اطلاعاتی هست؟اگه از لحاظ امکانات رفاهی واسه ما که5شب اونجا بودیم خوب بود.فقط تنها بدیش به نظر من پولی بود اینترنتش هست.بقیه چیزاش خوب بود ما که راضی بودیم.به نظر من شما هم برید خیلی باحاله.Smile
تشکر کنندگان: tamanna
اون گروه که مدارکشون رو فرستادند به آنکارا ، میشه بگن که آیا لازم هست که کیس نامبر رو روی همه مدارک (ترجمه ها و گپی ها ) نوشت ؟؟

مرسی
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: outlaw ، tamanna ، Solitude
(2011-10-19 ساعت 17:28)mehdi3261 نوشته:  اون گروه که مدارکشون رو فرستادند به آنکارا ، میشه بگن که آیا لازم هست که کیس نامبر رو روی همه مدارک (ترجمه ها و گپی ها ) نوشت ؟؟

مرسی

احتیاجی نیست.من که این کارو نکردم مشکلی هم پیش نیومدShy
تشکر کنندگان: arman_m ، hi_2011 ، امیر مهاجر ، Solitude
(2011-10-19 ساعت 21:50)tamanna نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 17:28)mehdi3261 نوشته:  اون گروه که مدارکشون رو فرستادند به آنکارا ، میشه بگن که آیا لازم هست که کیس نامبر رو روی همه مدارک (ترجمه ها و گپی ها ) نوشت ؟؟

مرسی

تمنای عزیز میشه امصاتونو اصلاح کنین.الان که گفتین برا من مشکلی پیش نیومد این سوال برام مطرح شد ، شما کی مصاحبه داشتین؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: kopol
(2011-10-20 ساعت 09:54)sima s نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 21:50)tamanna نوشته:  

مرسی

تمنای عزیز میشه امصاتونو اصلاح کنین.الان که گفتین برا من مشکلی پیش نیومد این سوال برام مطرح شد ، شما کی مصاحبه داشتین؟

عزیز من از برنده های 2011 هستمShy
تشکر کنندگان: hi_2011
(2011-10-19 ساعت 12:22)Mehrafarin نوشته:  سلام
میشه یک نفر لطف کنه طی یک پیام خصوصی اسم چندتا آزانس را که تور آنکارا را دارند را معرفی کنه؟ اکثر آژانسها برای آنکارا تور ندارند و هتل و پرواز را جدا رزرو می کنن. البته با سرچ در اینترنت میشه راحت پیدا کرد و لی من آژانسی می خوام که امتحانشو پس داده باشه. ممنون می شم اگه زودتر جواب بدید

سلام دوست عزيز
من مدتي از مهاجرسرا دوربودم. ولي به هر حال خوشحالم برگشتم.
من 7 شب هتل و بليط رو از يه آژانس گرفتم كلا شد 800 تومن( هتل بيوك آرسان 3 ستاره و پرواز تركيش)
هر كس خواست پيغام خصوصي بده بهش نشونيش رو بهش ميگم
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: noura amini ، tamanna ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، sayeh_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان