کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان،
ما امروز مصاحبه داشتيم و شكر خدا با كليرنس اومديم بيرون .مصاحبه خيلي راحت بود فقط تو اين چند روز كه اينجا بوديم يعني از يكشنبه تا حالا با دو بچه ٥ و ١٤ ساله بارون و سرما حسابي حالمونو جا اورد وشايد در فصل سرما براي خانواده ها دبي انتخاب مناسبتري بأشد . ظمنا ما هتل Ankara gold hotel هستيم و هتل بسيار تميز و خوبيه و اطاق سه تختهً رو شبي ١٦٠ لير گرفتيمً مديكال با وجود بچه ها دو روزه جواب گرفتيم البته نفري دو واكسن خورديم نوبت دوم mar و انلوانزا جمعا حدود ٨٠٠ دلار پياده شديم زما اسپانسر داشتيم و ترجمه گردشً حساب ىك ماههً با موجودي ٨٠ تؤمان كه ترجمه شده بود آراءه داديم كار من و خانممً دولتيهً و هيچ سؤالي از سربازي هم نشد و مصاحبه فقط يك قسم دسته جمعي بود(وقتي پسر ٥ سالم دستشوً بلند كرد خانم افيسرً حسابي خنديد) بعد هم إمضاء فرمها و دو تا سوال در مورد كار من و همسرمً وتمام و گرفتن برگه ابي و خروج از سفارت.
ترجمه مدارك ما فقط مهر مترجم داشت و فقط مدرك ليسانس رو دادم و قبل از مصاحبه إيميل زده بودند كه كپي گرين كأرد اسپانسر و ليست خواهرها و برادرهاي نفر اصلي را بياوريد ولي اصلا نگرفتند
ما از مديران و دوستان خوب مهاجرسرا كمال تشكر را داريمً بلطف خدا و استفاده از تجربيات و راهنماءيهاي دوستان تا اين مرحله اومديم انشاللهً مراحل بعدي هم در كنار دوستان بخوبي بگذرد به أميد خبرهاي خوب از كليه دوستان 
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
موفق باشین . انشالله که زود کلیر میشین.................
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: FREE BIRD ، tamanna ، امیر مهاجر
(2011-10-20 ساعت 16:23)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان،
ما امروز مصاحبه داشتيم و شكر خدا با كليرنس اومديم بيرون .مصاحبه خيلي راحت بود فقط تو اين چند روز كه اينجا بوديم يعني از يكشنبه تا حالا با دو بچه ٥ و ١٤ ساله بارون و سرما حسابي حالمونو جا اورد وشايد در فصل سرما براي خانواده ها دبي انتخاب مناسبتري بأشد . ظمنا ما هتل Ankara gold hotel هستيم و هتل بسيار تميز و خوبيه و اطاق سه تختهً رو شبي ١٦٠ لير گرفتيمً مديكال با وجود بچه ها دو روزه جواب گرفتيم البته نفري دو واكسن خورديم نوبت دوم mar و انلوانزا جمعا حدود ٨٠٠ دلار پياده شديم زما اسپانسر داشتيم و ترجمه گردشً حساب ىك ماههً با موجودي ٨٠ تؤمان كه ترجمه شده بود آراءه داديم كار من و خانممً دولتيهً و هيچ سؤالي از سربازي هم نشد و مصاحبه فقط يك قسم دسته جمعي بود(وقتي پسر ٥ سالم دستشوً بلند كرد خانم افيسرً حسابي خنديد) بعد هم إمضاء فرمها و دو تا سوال در مورد كار من و همسرمً وتمام و گرفتن برگه ابي و خروج از سفارت.
ترجمه مدارك ما فقط مهر مترجم داشت و فقط مدرك ليسانس رو دادم و قبل از مصاحبه إيميل زده بودند كه كپي گرين كأرد اسپانسر و ليست خواهرها و برادرهاي نفر اصلي را بياوريد ولي اصلا نگرفتند
ما از مديران و دوستان خوب مهاجرسرا كمال تشكر را داريمً بلطف خدا و استفاده از تجربيات و راهنماءيهاي دوستان تا اين مرحله اومديم انشاللهً مراحل بعدي هم در كنار دوستان بخوبي بگذرد به أميد خبرهاي خوب از كليه دوستان 

کی بخونیم سفرنامتونو ایشالا
(2011-10-17 ساعت 14:34)majid89 نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 22:47)dr4mir نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 17:59)majid89 نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 17:08)dr4mir نوشته:  سلام

دوستان بليط رفت و برگشت تركيش قيمت برای نوامبر 355.000 تومان (تا چند روز پيش 333.000 تومان بود) و هتل ددمان دابل شبی 98 دلار.پيشنهاد می كنم حداقل بليط رو زودتر بگيرد چون قيمت ها تغيير خواهد كرد.

موفق باشيد

دوستان
من محض کنجکاوی هتل ددمان رو تو سایت .............پیدا کردم و متوجه شدم که قیمتش برای این روزها خیلی پایینتر از این حرفهاست... حدود 40-30 هزار تومن برای هر شب نه 100 دلار.

پیشنهاد می کنم کسایی که قراره بزودی برن به این سایت یه سری بزنن و نتیجه ش رو اینجا اعلام کنن.

استاد گرامی شما چطور قيمت اتاق دابل رو محاسبه كرديد؟ خود هتل 45درصد تخفيف ويژه برای اقامت حداكثر 7 شب رو داره كه معمولی ترين اتاقش 116 يورو هست.

اين 30-40 هزار تومن رو كه فرموديد قيمت يك شب هتل 3 ستاره مثل اوزليهان و بيوك ارشان هم نيست.جدا نحوه محاسبه شما برام خيلی جالبه !
حق با شماست.
الان من چک کردم قیمتها بالا رفته بود ولی دیروز که چک کرده بودم برای 3 شب می شد حدود 120-100. خیلی عجیبه.... احتمالا قیمتها بروز نبوده.

جزیره بهشت هتل ددمان رو گفت شبی 65 ، بعد که فاکتورو نوشت 480 حساب کرد، گفتم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتند: 65 واسه هر نفر، ترانسفر هم نفری 45 هزار تومان. واسه 3 شب
بلیط هم از ترکیش گرفتم. نفری 314
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: tamanna ، outlaw ، arman_m ، امیر مهاجر
دوستان من این رو در سایت سفارت پیدا کردم:

The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier

معنیش اینه که ۸۱۹ دلار رو باید توی سفارت پرداخت کنیم؟ لازم نیست بانک بریم؟ برای معاینه پزشکی چی؟
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-10-21 ساعت 11:37)andjustic4all نوشته:  دوستان من این رو در سایت سفارت پیدا کردم:

The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier

معنیش اینه که ۸۱۹ دلار رو باید توی سفارت پرداخت کنیم؟ لازم نیست بانک بریم؟ برای معاینه پزشکی چی؟

اره.ی گیشه هست داخل سفارت که وقتی شمارتونو اعلام کردن باید برید اونجا پول رو بپردازید بانک لازم نیست.برای مدیکال هم منشی دکتر پول رو ازتون میگیرهShy
تشکر کنندگان: andjustic4all ، امیر مهاجر ، Solitude
سلام بچه ها ما امروز مصاحبه داشتیم برگه آبی گرفتیم ازمهاجرسرا وهمه بچه ها ممنونیم
شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: outlaw ، cmbt ، AMI4SAL ، javad_2 ، tamanna ، 3rip ، arman_m ، Solitude
تبریک میگم انشاالله هر چه زودتر کلیر بشید
لطفا شرائتتون رو بگید
شاغل دولتی یا خصوصی مجرد یا متاهل سربازی یا معافی و اینکه بنظر خودتون چرا یک ضرب ندادن؟
ممنون
(2011-10-21 ساعت 14:08)talent نوشته:  سلام بچه ها ما امروز مصاحبه داشتیم برگه آبی گرفتیم ازمهاجرسرا وهمه بچه ها ممنونیم

تشکر کنندگان: outlaw ، tamanna ، talent ، امیر مهاجر
(2011-10-21 ساعت 15:23)AMI4SAL نوشته:  تبریک میگم انشاالله هر چه زودتر کلیر بشید
لطفا شرائتتون رو بگید
شاغل دولتی یا خصوصی مجرد یا متاهل سربازی یا معافی و اینکه بنظر خودتون چرا یک ضرب ندادن؟
ممنون
(2011-10-21 ساعت 14:08)talent نوشته:  سلام بچه ها ما امروز مصاحبه داشتیم برگه آبی گرفتیم ازمهاجرسرا وهمه بچه ها ممنونیم

دوستان این به نظر من کاملا طبیعی است که کسانی که زود میرن برا مصاحبه کلیر بخورن. منم خودم رو برا گرفتن برگه آبی آماده کردم. نگران نباشید.
به امید موفقیت همه
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: tamanna ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir

ضمن تبريك و آرزوي موفقيت براي شما و خانواده محترمتان ، سوالي داشتم و اون اينكه آيا مدارك تحصيلي و سوابق كار همسرتان را هم همراه مدارك و سوابق خودتان به آنكارا فرستاديد و يا نه روز مصاحبه همراه خودتان برديد ؟
آخه در راهنماي مراجعه به سفارت آنكارا نوشته كه فقط مدارك تحصيلي و كاري برنده اصلي . من چون اطمينان ندارم كه اونجا از اين بابت مشكل پيش نمياد سوال كردم . ممنون

تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-10-21 ساعت 18:46)afshin4749 نوشته:  
سلام
مدارك همسرمً و نفرستاديم ولي همراهمون برده بوديم و اصلا نخواستند

ضمن تبريك و آرزوي موفقيت براي شما و خانواده محترمتان ، سوالي داشتم و اون اينكه آيا مدارك تحصيلي و سوابق كار همسرتان را هم همراه مدارك و سوابق خودتان به آنكارا فرستاديد و يا نه روز مصاحبه همراه خودتان برديد ؟
آخه در راهنماي مراجعه به سفارت آنكارا نوشته كه فقط مدارك تحصيلي و كاري برنده اصلي . من چون اطمينان ندارم كه اونجا از اين بابت مشكل پيش نمياد سوال كردم . ممنون

شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m ، amir0_0amir
یک سوال از دوستان عزیز
به این آژانس جزیره بهشت اطمینانی هست؟؟ کسی تجربه داره باهاشون
آخه میگه واسه هتل پول 7 شب رو یک جا باید بریزی به حساب ما و بعد ما ووچر میدیم حالا اگر ریختیم به حساب و رفتیم اونجا گفتن چیزی رزرو نشده چی؟
تشکر کنندگان:
از من میشنوی حودت به هتل ها ایمیل بزن و مذاکره کن . ارزونتر هم هست . نیازی به کردیت کارت هم نداره. فقط باید به هتل بگی که Cash میدی و Credit Card نداری . معمولا هتل ها هم اتاقشون رو تا ساعت 4 بعداز ظهر روز ورودتون ، واست نگه میدارن
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: vroom ، majid89 ، arman_m ، امیر مهاجر
دقیقا همین کارو کردم ولی هتل ددمان اگر از خودش بخواید بگیرید اتاق سینگل رو میگه شبی 125 یورو در صورتی که جزیره بهشت یا آژانسهای دیگه میگن 100 هزار تومن یعنی حدود 57 یورو خیلیییییی اختلافه
(2011-10-22 ساعت 12:28)mehdi3261 نوشته:  از من میشنوی حودت به هتل ها ایمیل بزن و مذاکره کن . ارزونتر هم هست . نیازی به کردیت کارت هم نداره. فقط باید به هتل بگی که Cash میدی و Credit Card نداری . معمولا هتل ها هم اتاقشون رو تا ساعت 4 بعداز ظهر روز ورودتون ، واست نگه میدارن

تشکر کنندگان:
(2011-10-22 ساعت 12:24)AMI4SAL نوشته:  یک سوال از دوستان عزیز
به این آژانس جزیره بهشت اطمینانی هست؟؟ کسی تجربه داره باهاشون
آخه میگه واسه هتل پول 7 شب رو یک جا باید بریزی به حساب ما و بعد ما ووچر میدیم حالا اگر ریختیم به حساب و رفتیم اونجا گفتن چیزی رزرو نشده چی؟

سلام.

عزيز جان حتما اين رو می دونيد كه آژانسها چون مرتب با هتل كار می كنند قطعا قيمت مناسب تری رو می تونن براتون رزور كنن.شما چنتا آژانس رو قيمت بگير و يكی رو انتخاب كن.و اينكه می فرماييد كه اطمينان به واريز پول هست يا ؟ اين آژانسها آدم ناشناس كنار خيابون كه نيستند،سابقه كارهای قبلیيشون هست و من تا حالا نشنيدم كه آژانس معتبر پول بگيره و واچر تقلبی به كسی بده.به دفترشون حضورا مراجعه كنيد.

چون آژانس رو اسم برديد من خودم دوبار باهاشون كار كردم و مشكلی نداشتم .در كل همونطوری كه عرض كردم چند آژانس معتبر رو قيمت بگيريد بعدش اقدام كنيد.
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11