کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام
من تازه عضو شدم فکر کنم این سوال بیشتر مربوط به این بخش باشه ....
من ثبت نام لاتاری رو برای خودم و شوهرم انجام دادم و تایید موفقیت رو هم گرفتم وحتی cn رو هم به من داد که از اون کپی گرفتم اما ایمیلی برای من درخصوص انجام موفقیت امیر ثبت نام دریافت نکردم ...
خوب ننمیدونم یک جاهایی از این فروم خوندم که برای بعضی ها ایمیل اومده و کانفیر نامبر رو براشون فرستادن ...ولی نه برای ایمیل من نه برای شوهرم هیچ ایمیلی نیومده .... چرا ؟
استاتید گرامی و عضوهای محترم باسابقه میتونند راهنمایی بفرمایند؟
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2011-10-08 ساعت 12:38)javad_2 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 12:20)naziii نوشته:  Cool
(2011-10-07 ساعت 11:06)naziii نوشته:  Thank you for your inquiry.

If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. KCC does not have the ability to retrieve the confirmation page. We will not resend the confirmation page to you.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

سلام

نوشته در اینجا بهتون تاییدیه داده نمیشه اگر کامفرمیشنتون رو گم کردید با KCC تماس بگیرید آدرس ایمیل و تلفن رو هم که بهتون داده
موفق باشید

کجاش نوشته؟؟ من هرچی خوندم نوشته نمیتونید چک کنید و ما نمیتونیم بنوت برگردونیم و ازین حرفا؟؟
Email: KCCDV@state.gov اين آدرس ايميلي هست كه ميتونين ايميل بفرستين و اينيم Phone: (606) 526-7500 تلفن تماس با كد 001 بگيريد

[/quote]

جواد جان ماشالله اعتماد به نفس در ترجمه!!!! یعنی اگه شماره و تلفن و ایمیل یه جا دیدی منظورش اینه که بیا کارتو انجام می دیم؟؟
دقیقاً نوشته که کی سی سی به هیچ وجه نمی تونه شماره کانفرم رو احیا کنه. گم کنین کار تمومه.
(2011-10-08 ساعت 15:06)parisrose22 نوشته:  سلام
من ثبت نام لاتاری رو برای خودم و شوهرم انجام دادم و تایید موفقیت رو هم گرفتم وحتی cn رو هم به من داد که از اون کپی گرفتم اما ایمیلی برای من درخصوص انجام موفقیت امیر ثبت نام دریافت نکردم ...
خوب ننمیدونم یک جاهایی از این فروم خوندم که برای بعضی ها ایمیل اومده و کانفیر نامبر رو براشون فرستادن ...ولی نه برای ایمیل من نه برای شوهرم هیچ ایمیلی نیومده .... چرا ؟

توضیحش یه کم مفصله، خلاصه اش اینه که سال قبل استثنا و فقط برای تعدادی ایمیل اومد اونهم چون لاتاری باطل شد و دوباره قرعه کشی کردن و خیلی ها شماره شون رو دور انداخته بودن.

بعد از ثبت نام برای شما نباید ایمیلی بیاد. همین که شماره رو در صفحه دیدن کار تمومه. منتظر چیز دیگه ای نباشید.
تشکر کنندگان:

سلام و خوش امد به این انجمن
دوست عزیز بعد از دریافت CN هیچ ای میلی به شما زده نمی شه و شما باید این شماره رو حفظ کنید تا زمانیکه نتایج رو تو سایت چک کنید.
اینکه یه جایی خوندید که ای میل میزنن مربوط به 2012 می شه که وقتی چک کردیم امسال بعد حدود دو هفته ای میل زدن به همه که خطای سیستمی پیش اومده و یک بار دیگه قرعه کشی انجام می شه و شماره رو به ما دادند که اگه فراموش کردیم یا دور انداختیم دوباره بتونیم چک کنیم. مثلا همسر من که از ابتدا گم کرده بود و همون بار اول هم نتونست چک کنه اصلا چنین ای میلی دریافت نکرد. کلا این شماره رو بایگانی کنید.
من که امیدوارم این بار اسمم دربیاد و دیگه لازم نشه ثبت نام کنم Cool
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: saied-k
(2011-10-08 ساعت 15:13)uxmal09 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 12:38)javad_2 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 12:20)naziii نوشته:  Cool
(2011-10-07 ساعت 11:06)naziii نوشته:  Thank you for your inquiry.

If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. KCC does not have the ability to retrieve the confirmation page. We will not resend the confirmation page to you.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

سلام

نوشته در اینجا بهتون تاییدیه داده نمیشه اگر کامفرمیشنتون رو گم کردید با KCC تماس بگیرید آدرس ایمیل و تلفن رو هم که بهتون داده
موفق باشید

کجاش نوشته؟؟ من هرچی خوندم نوشته نمیتونید چک کنید و ما نمیتونیم بنوت برگردونیم و ازین حرفا؟؟
Email: KCCDV@state.gov اين آدرس ايميلي هست كه ميتونين ايميل بفرستين و اينيم Phone: (606) 526-7500 تلفن تماس با كد 001 بگيريد

جواد جان ماشالله اعتماد به نفس در ترجمه!!!! یعنی اگه شماره و تلفن و ایمیل یه جا دیدی منظورش اینه که بیا کارتو انجام می دیم؟؟
دقیقاً نوشته که کی سی سی به هیچ وجه نمی تونه شماره کانفرم رو احیا کنه. گم کنین کار تمومه.

توضیحش یه کم مفصله، خلاصه اش اینه که سال قبل استثنا و فقط برای تعدادی ایمیل اومد اونهم چون لاتاری باطل شد و دوباره قرعه کشی کردن و خیلی ها شماره شون رو دور انداخته بودن.

بعد از ثبت نام برای شما نباید ایمیلی بیاد. همین که شماره رو در صفحه دیدن کار تمومه. منتظر چیز دیگه ای نباشید.
[/quote]

ممنون از راهماییتون
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .

تشکر کنندگان: uxmal09
ببخشید اون شماره تلفن و آدرس ایمیل رو که آخر همه نامه هاشون دارن،چون من به یه بخش دیگه هم ایمیل زدم گفت که نمیتونن کاری بکنن و پایان نامش اونارو نوشته بود،وقتی تو متن ایمیل نوشته نمیشه،چطور زنگ بزنم بشون؟؟
تشکر کنندگان:
من از آمريكا الان دارم ثبت نام مي كنم و با اينكه سرعت اينترنت بالاست اما همون مشكلي كه دوستان در بالا گفتند براي من پيش مياد. يعني به مرحله وارد كردن كد امنيتي مي رسه و بعد ديگه نمياد. انگار اشكال از سايتشون هست.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
تشکر کنندگان:
من هم الان ثبت نام کردم و از confirmation No پرینت گرفتم.. الان 4 ساله شرکت می کنم و هیچی به هیچی... ای خدااااا یعنی میشه امسال برنده بشم Smile
الهی به امید تو....
تشکر کنندگان: milad_fs
(2011-10-09 ساعت 10:46)lordsaroman نوشته:  من از آمريكا الان دارم ثبت نام مي كنم و با اينكه سرعت اينترنت بالاست اما همون مشكلي كه دوستان در بالا گفتند براي من پيش مياد. يعني به مرحله وارد كردن كد امنيتي مي رسه و بعد ديگه نمياد. انگار اشكال از سايتشون هست.

دوستان معمولا در هنگام طراحي سايتهايي كه به امنيت بالا نياز دارند مواردي رعايت مي شود كه براي عموم بازگو نميشود. يكي از اين مسايل اين است كه كد امنيتي سايتها داراي ساعت دروني شمارش معكوسي مي باشد كه زمان ان توسط مدير سايت تعيين مي گردد. اگر به عنوان مثال در طول 10 دقيقه اين كد وارد نشود اعتبار ان تمام مي شود . اين مسئله براي اين است كه كد هاي امنيتي مي توانند مورد پردازش ماشين هاي خودكار ثبت نام كننده قرار گيرند و با ارسال به مركز تحليل خود رمز گشايي شوند تا ماشين هم بتواند مثل انسان انها را بخواند. ( چه قدر توضيح فني شد ! ) . به هر حال شما مي توانيد روي عكس كد امنيتي كليك راست كنيد و refresh يا load again كنيد تا عكس جديد و معتبري بيايد. گاهي كنار عكس دكمه reload قرار دارد تا بشود به سادگي كد را عوض كرد.

البته من مطمئن نيستم كه كد امنيتي سايت ثبت نام اينگونه باشد ، اميدوارم اين اطلاعات درست و قابل استفاده باشد.
تشکر کنندگان: nastaran86
(2011-10-08 ساعت 20:49)uxmal09 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 19:46)naziii نوشته:  ببخشید اون شماره تلفن و آدرس ایمیل رو که آخر همه نامه هاشون دارن،چون من به یه بخش دیگه هم ایمیل زدم گفت که نمیتونن کاری بکنن و پایان نامش اونارو نوشته بود،وقتی تو متن ایمیل نوشته نمیشه،چطور زنگ بزنم بشون؟؟

بذارید خیال تون رو راحت کنم، متاسفانه اگر شماره کانفرم رو به هر ترتیبی ثبت و ذخیره نکردید راهی برای بازیابی اون نیست. نه با تلفن به شما پاسخ می دن نه ایمیل. اگر دوباره ثبت نام کنید مسلماً اسم تون به دلیل تکرار حذف میشه. بهرحال کاریه که شده، به امید موفقیت در سال بعد.

میدونم! یکی از دوستان گفت تو ایمیل فلان جور نوشته،منم منظورم این بود که ننوشته و نمیشه،هرچی شد شد
تشکر کنندگان:
دوستان یکی به من بگه چطوری می تونم از صفحه هایی که باز می کنم عکس بگیرم ...لطفا توضیح کامل و جز به جز بدید(آخه می خوام از تک تک جزییات کارم با خبر باشم که چی نوشتم و چی ننوشتم)
در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند.
چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد
تشکر کنندگان:
(2011-10-09 ساعت 17:08)sarah_xzx نوشته:  دوستان یکی به من بگه چطوری می تونم از صفحه هایی که باز می کنم عکس بگیرم ...لطفا توضیح کامل و جز به جز بدید(آخه می خوام از تک تک جزییات کارم با خبر باشم که چی نوشتم و چی ننوشتم)

با سلام به دوست عزيز

صفحه 1 را بخون يكي از بچه ها زحمتشو كشيده.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: sarah_xzx
سلام ممنون به خاطر سایت خوبتون,من امروز ثبت نام کردم حالا از کجا باید بدونم ثبت نامم مورد قبول بوده در ضمن به منConfirmation Number داده,ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-10-09 ساعت 22:50)ezio نوشته:  سلام ممنون به خاطر سایت خوبتون,من امروز ثبت نام کردم حالا از کجا باید بدونم ثبت نامم مورد قبول بوده در ضمن به منConfirmation Number داده,ممنون

همین که کانفرمیشن نامبر داده یعنی درست ثبت شده.Smile
تشکر کنندگان: ezio ، SH1A2R3 ، amir_ebrahimi99
(2011-10-09 ساعت 23:06)shazdeh نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 22:50)ezio نوشته:  سلام ممنون به خاطر سایت خوبتون,من امروز ثبت نام کردم حالا از کجا باید بدونم ثبت نامم مورد قبول بوده در ضمن به منConfirmation Number داده,ممنون

همین که کانفرمیشن نامبر داده یعنی درست ثبت شده.Smile

ممنون از جوابت
میتونم فرم ثبت نامو که پر کردم ببینم
تشکر کنندگان:
امیدوارم که همه تون موفق باشید...

تشکر کنندگان: persian_viper

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان