کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
من برای دوستم ثبت نام کردم در انتهای کار وپس از واردکردن کدامنیتی ایراد میگرفت بعدش صفحه را بستم واز نو ثبت نام کردم آیا ایرادی داره گویا باز هم کار اینها بهم خورده خدا میدونه کی گندش در بیاد وقرعه کشی را سر این موضوع بهم بزنند!!!
2012AS17000
یکضرب آنکارا
اقامت : واشنگتن دی سی
تشکر کنندگان:
بعد برنده شدن چه اتفاقی میوفته باید چه کار کنیم
تشکر کنندگان:
(2011-10-09 ساعت 17:52)kamranjon نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 17:08)sarah_xzx نوشته:  دوستان یکی به من بگه چطوری می تونم از صفحه هایی که باز می کنم عکس بگیرم ...لطفا توضیح کامل و جز به جز بدید(آخه می خوام از تک تک جزییات کارم با خبر باشم که چی نوشتم و چی ننوشتم)

با سلام به دوست عزيز

صفحه 1 را بخون يكي از بچه ها زحمتشو كشيده.

کامران جان مرسی...می دونستم که یه جایی خونده بودم اما همش توی انجمن های سال های قبل دنبالش می گشتم و یه خورده م سرسری نگاه می کردم متاسفانه

ولی بازم کارم راخ نیفتاد ...من هرچی این دکمه prt sc رو می زنم عکس نمیگیریه ..چون بعدش توی برنامه paint با ctrl + v هیچی توی صفحه ام نمیاد ....ایراد کار کجاست آیا ؟Sad
در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند.
چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 08:05)uxmal09 نوشته:  
(2011-10-10 ساعت 02:07)sarah_xzx نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 17:52)kamranjon نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 17:08)sarah_xzx نوشته:  دوستان یکی به من بگه چطوری می تونم از صفحه هایی که باز می کنم عکس بگیرم ...لطفا توضیح کامل و جز به جز بدید(آخه می خوام از تک تک جزییات کارم با خبر باشم که چی نوشتم و چی ننوشتم)

با سلام به دوست عزيز

صفحه 1 را بخون يكي از بچه ها زحمتشو كشيده.

کامران جان مرسی...می دونستم که یه جایی خونده بودم اما همش توی انجمن های سال های قبل دنبالش می گشتم و یه خورده م سرسری نگاه می کردم متاسفانه

ولی بازم کارم راخ نیفتاد ...من هرچی این دکمه prt sc رو می زنم عکس نمیگیریه ..چون بعدش توی برنامه paint با ctrl + v هیچی توی صفحه ام نمیاد ....ایراد کار کجاست آیا ؟Sad

بعد از prt sc باید ctrl + c بزنی که تصویر بره تو حافظه کامپیوتر، بعد تو برنامه پینت ctril + v بزن عکس رو میبینی

سلام دوست عزيز

1- کلیدprint screen sysrq را فشار بدهيد.
2- برنامه paint را باز كنيد.
3- روي edit كليك كنيد.
4- روي paste كليك كنيد.
5- مشاهده می کنید که صفحه ای که شماره نامبر شما را دارد به این برنامه کپی شده است
6- سپس صفحه را با فرمت jpg در هر جايي از هارد كه ميدانيد ذخيره كنيد

اميدوارم ايندفعه بشه.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
سلام بر همه
کسی میدونه من چرا نمیتونم سایت dvlottery.state.gov رو باز کنم؟firefox میگه impersonate شده!
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 13:53)Arwen نوشته:  سلام بر همه
کسی میدونه من چرا نمیتونم سایت dvlottery.state.gov رو باز کنم؟firefox میگه impersonate شده!

فقط از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.

تشکر کنندگان:
ما هم ثبت نام کردیم الهی به امید تو یا بخت و یا اقبال [-O<
تشکر کنندگان:
منم با راهنمایی دوستان عزیزم در این سایت ثبت نام کردم
تشکر کنندگان: javad_2
سلام

سوال من این هست که برای کسانی‌ که در ایران ثبت نام می‌کنن باید حتما آدرس ایران رو بدیم یا آیا کسی‌ رو در آمریکا داشته باشن می‌شه آدرس آمریکا رو توی فرم نوشت (به دلیل احتمال اسباب کشی‌ از محل فعلی‌ اقامت‌شان تا چند ماه دیگه)

ممنون
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
تشکر کنندگان:
(2011-10-11 ساعت 20:24)nedadd نوشته:  سلام

سوال من این هست که برای کسانی‌ که در ایران ثبت نام می‌کنن باید حتما آدرس ایران رو بدیم یا آیا کسی‌ رو در آمریکا داشته باشن می‌شه آدرس آمریکا رو توی فرم نوشت (به دلیل احتمال اسباب کشی‌ از محل فعلی‌ اقامت‌شان تا چند ماه دیگه)

ممنون

دوست عزیز فرقی نمی کنه
دیگه نامه برای ثبت نام کننده ها نمیاد و وضعیت نتایج فقط اینترنتی هست.البته فکر می کنم ادرس هر جا که باشه از سهمیه همون قاره در قرعه کشی شرکت داده میشه ..
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: nedadd
(2011-10-11 ساعت 22:32)cky نوشته:  
(2011-10-11 ساعت 20:24)nedadd نوشته:  سلام

ممنون

دوست عزیز فرقی نمی کنه
دیگه نامه برای ثبت نام کننده ها نمیاد و وضعیت نتایج فقط اینترنتی هست.البته فکر می کنم ادرس هر جا که باشه از سهمیه همون قاره در قرعه کشی شرکت داده میشه ..
من یادمه پارسال زیر آدرس نوشته بود که در قرعه کشی هیچ نامه ای ارسال نمیشه. ولی امسال زیر اون باکس نوشته :
(NOTE: This is the address that will be used to notify you if you are selected.)

حالا نمیدونم شاید رویه امسال هم ایمیلی و هم نامه ای باشه.
تشکر کنندگان:

بچه ها من شمارمو نتونستم بنویسم و صفحه بسته شد . چیکار کنم ؟

.
تشکر کنندگان:
(2011-10-13 ساعت 09:01)zohre61 نوشته:  بچه ها من شمارمو نتونستم بنویسم و صفحه بسته شد . چیکار کنم ؟

.

هیچی، انشالله سال بعد
تشکر کنندگان:
با سلام
کارنت شدن یعنی چی ؟ممنون
تشکر کنندگان: persian_viper
(2011-10-13 ساعت 15:27)ashkan_cfd نوشته:  با سلام
کارنت شدن یعنی چی ؟ممنون

چون جوابش توی پست های گذشته هست خیلی خلاصه واست میگم.

فرض کن امسال 100 هزار نفر برنده اعلام میشن. KCC میخواد در ماه اول 8 هزار نفر رو به مصاحبه دعوت کنه.
به این پروسه میگه کارنت شدن، مثلا میگن برای ماه اکتبر تا شماره 8 هزار کارنت شده

به همین سادگی
تشکر کنندگان: ashkan_cfd ، j@vad ، mahboobeh A.tehrani ، Farshid22 ، persian_viper

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان