کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام دوستان
من مي خواستم از عكس دو سال پيشم استفاده كنم اما مي خواستم تاريخ عكس را تغيير بدم و به روز كنم ، كسي اطلاع داره كه چطور ميشه اين كارو كرد ؟
.
ممنون از راهنماييتان.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
سوالی داشتم راجع به گرفتن دیجیتالی جدید با پشت زمینه ی کاملا طبیعی
میخواستم ببینم اگه پشت قسمت موها کمی سایه افتاده باشه مشکلی پیش نمیاد؟
ریجکت نمیشه؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-09 ساعت 11:40)jolly نوشته:  سلام دوستان
سوالی داشتم راجع به گرفتن دیجیتالی جدید با پشت زمینه ی کاملا طبیعی
میخواستم ببینم اگه پشت قسمت موها کمی سایه افتاده باشه مشکلی پیش نمیاد؟
ریجکت نمیشه؟

بستگی به میزان سایه داره ولی بهتره روزه شک دار نگیرید و دوباره عکس بندازید.
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: jolly
(2011-10-09 ساعت 09:51)javad_2 نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 09:43)رهایمی نوشته:  سلام دوستان
من مي خواستم از عكس دو سال پيشم استفاده كنم اما مي خواستم تاريخ عكس را تغيير بدم و به روز كنم ، كسي اطلاع داره كه چطور ميشه اين كارو كرد ؟
.
ممنون از راهنماييتان.

دوست عزیز سلام

فکر نکنم مبلغ زیادی بشه گرفتن عکس جدید این نشون میده که شما اشتیاقی برای شرکت در لاتاری نداری از همه مهمتر اعتماد هم نداریWink

نه دیگه من ارسالش کردم حالا میخوان قبولش کنن نمیخوان نکنن درضمن عکس های اونا هم روتوش شده بود همونی که تو سایت گذاشته بود درضمن زیاد حساس نباشید اگه قبول بشید به اون نیست قبول میشید مهم اون مصاحبش هست.درضمن ماله من روتوش بود با زمینه سفید.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
برای چک کردن عکس هاتون می تونید از لینک زیر استفاده کنید:

http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html
شماره کیس:2016ASXX
تعداد: 2 نفر
رویت قبولی: 1 May
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Smile
تاریخ مصاحبه: Smile
ویزای یکضرب
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: jolly ، javad_2
با سلام ،دوستان عکس 600در 600 اگه یه خورده کشیده باشه یعنی اینکه 600 در600عکس به شکل مربع می باشه و از حالت عادی فرق داره ممکنه مشکل ایجاد کنه؟/
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 01:00)malekan نوشته:  با سلام ،دوستان عکس 600در 600 اگه یه خورده کشیده باشه یعنی اینکه 600 در600عکس به شکل مربع می باشه و از حالت عادی فرق داره ممکنه مشکل ایجاد کنه؟/

به هیچ عنوان عکس شما نباید دفرمه باشه و حالت طبیعی صورت از بین بره
تشکر کنندگان:
موقعی که تشریف می برید عکاسی یا هر جایی که عکستون رو می گیره عین اینا رو که اینجا می نویسم بهش بگید:

1. عکسم رو سه در چهار نکنید و همون سایز طبیعیش رو انتقال بدهید به فلشم یا روی سی دی! (این مورد که سایز عکس رو تغییر نده خیلی مهمه)
2. کیفیت عکسم یا به اصطلاح (Resolution اش) به هیچ وجه تغییر نکند.
3. عکسم رو به هیچ وجه روتوش نکنید.
* به طور خلاصه، مستقیما عکس شما رو از داخل دوربین بدون هیچ تغییری انتقال بده به فلش شما یا روی سی دی.
(ضمنا سعی کنید موقع عکس گرفتن لبخند نزنید یا نخندید تا چهرتون دفورمه نشه)
(بنده شخصا تاکید می کنم که از عکس پارسالتان و عکسی که قبلا به صورت 4*3 گرفتید و اسکن کردید استفاده نکنید)
بعد از اینکه عکستون رو با مشخصات بالا تحویل گرفتید، بعدش از لینک زیر که جناب بابک هم در پستشون قرار دادند استفاده کنید و عکستون رو با لینک زیر تولید و ذخیره کنید و بعدش هم ثبت نام کنید.
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: j@vad ، babak433
سلام دوستان من تا حالا چند خواهش کردم ولی هیچ کدام از همشهری ها کمک نکردند. یعنی یکی از بچه های اصفهان نیست که بگه کدوم عکاسی دقیقا مشخصات را رعایت می کنه.
از راهنماییتون سپاسگذارم.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
اینقدر حساسیت به نظر من بیهوده است. شما نمونه عکسهایی که در راهنمای سایت لاتاری هست رو ببینید. همه ی عکسهایی که بعنوان عکسهای صحیح آورده شدند در محیطهای معمولی و با نور معمولی گرفته شده.
الان دیگه توی خونه همه دوربین دیجیتال با کیفیت بالا وجود داره، کافیه یه روز صبح رو به یک پنجره و پشت به دیوار سفید بایستید و یک عکس خوب و با همه قواعدی که ذکر شده تهیه کنید. فتوشاپ هم که همیشه و همه جا هست!
تشکر کنندگان:
(2011-10-09 ساعت 02:00)farhad07 نوشته:  سلام یکی از دوستان ایدی یاهشو بده میخوام عکس خودمو بهش نشون بدم .

چقدر بامزه !ها ها ها
کیس نامبر :2012AS00061xxx
تاریخ ارسال فرم اولیه :2011july 24/مرداد 3
محل مصاحبه :آنکارا

تاریخ مصاحبه :4jun
تاریخ ویزا :6jun یک ضرب
تاریخ ورود به آمریکا :Cool
تعداد نفرات همراه :0
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 21:15)shazdeh نوشته:  اینقدر حساسیت به نظر من بیهوده است. شما نمونه عکسهایی که در راهنمای سایت لاتاری هست رو ببینید. همه ی عکسهایی که بعنوان عکسهای صحیح آورده شدند در محیطهای معمولی و با نور معمولی گرفته شده.
الان دیگه توی خونه همه دوربین دیجیتال با کیفیت بالا وجود داره، کافیه یه روز صبح رو به یک پنجره و پشت به دیوار سفید بایستید و یک عکس خوب و با همه قواعدی که ذکر شده تهیه کنید. فتوشاپ هم که همیشه و همه جا هست!

دوست عزیز آخه مشکل اینحاست که من چند بار توی تالار خوندم که بچه ها گفته بودن اصلا از فوتوشاپ استفاده نکنید که عکس رد میشه!! من هم چون عکاسی که عکس گرفتم سایه ای که روی صورتم افتاده بود که خیلی هم کم بود با فوتوشاپ برداشت شک کردم و هنوز نفرستادم. این حساسیت که شما میگه با مطالعه پست ها سال گذشته برای من هم به وجود اومد.

راستی راهی داره که اگه بعد رد شدیم بفهمیم بخاطر عکس بوده؟؟؟؟
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

تشکر کنندگان:
(2011-10-11 ساعت 00:07)aminvo نوشته:  
(2011-10-10 ساعت 21:15)shazdeh نوشته:  اینقدر حساسیت به نظر من بیهوده است. شما نمونه عکسهایی که در راهنمای سایت لاتاری هست رو ببینید. همه ی عکسهایی که بعنوان عکسهای صحیح آورده شدند در محیطهای معمولی و با نور معمولی گرفته شده.

دوست عزیز آخه مشکل اینحاست که من چند بار توی تالار خوندم که بچه ها گفته بودن اصلا از فوتوشاپ استفاده نکنید که عکس رد میشه!! من هم چون عکاسی که عکس گرفتم سایه ای که روی صورتم افتاده بود که خیلی هم کم بود با فوتوشاپ برداشت شک کردم و هنوز نفرستادم. این حساسیت که شما میگه با مطالعه پست ها سال گذشته برای من هم به وجود اومد.

راستی راهی داره که اگه بعد رد شدیم بفهمیم بخاطر عکس بوده؟؟؟؟
مثلا خود عکاسی برای سایز کردن و کراپ کردن عکس طبق توضیحات سایت لاتاری با قیچی که عکس رو درست نمیکنه! اون هم فتوشاپ داره دیگه.
منظور از استفاده نکردن از فتوشاپ ادیت جزئیات عکس هست که باعث بشه تصویر واقعی شما تغییر بکنه. چیزی که در عکاسیهای ما بسیار مشهوده!
تشکر کنندگان: j@vad
سلام

من در لاتاری ثبت نام کردم تمام مشخصات عکس رو رعایت کردم بجز مورد 5x5 رو و Confirmation Number هم گرفتم به نظر شما در لاتاری شرکت داده می شم ؟ آیا میتونم ثبت نامم رو ادیت کنم؟ مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-10-11 ساعت 11:30)afshin74 نوشته:  سلام

من در لاتاری ثبت نام کردم تمام مشخصات عکس رو رعایت کردم بجز مورد 5x5 رو و Confirmation Number هم گرفتم به نظر شما در لاتاری شرکت داده می شم ؟ آیا میتونم ثبت نامم رو ادیت کنم؟ مرسی

دوست عزیز اگه شما تمام موراد را رعایت کرده باشی در لاتاری شرکت داده میشی. برای مشخصات فنی میتونی عکست را با استفاده از لینک زیر چک کنی اگه معتبر زد و بقیه موارد مثل سایه و ... رعایت کرده باشی شرکت داده میشی ولی اگه غیر معتبر زد یا هر مورد دیگه ای را رعایت نکرده باشی شرکت داده نخواهی شد.
https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

موفق باشی.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان