کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
[font=Tahoma]سلام
من رفتم عكاسي يه عكس جديد گرفتم منتها وقتي ميرم تو قسمت properties اطلاعاتش كامل نيست !! مثلا نوع دوربين _ تاريخ گرفتن عكس و .... به نظرتون نبايد اين عكس رو بفرستم ؟؟

و يه سوال ديگه كه واسم خيلي مهمه :: مگه نبايد dpi عكس 300 باشه ؟؟ آخه واسه من رو 96 هست !! اگه رو 96 باشه و بفرستم ايرادي داره ؟؟؟[/font]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
تشکر کنندگان: hassan1358arab
من الان ثبت نام کردم. فقط در مورد عکس ام دلشوره دارم. برای اینکه وقتی dpi را به 300 تبدیل کردم, روی pixels/inch تنظیم شد. چون روی pixels/cm تنظیم نمی شد. خیلی سعی کردم ولی نشد. به نظر شما ایراد می گیرند؟
تشکر کنندگان:
کسی تا حالا با موبایل عکس گرفته ؟
من گرفتم تمام مشخصات را هم داره فقط یک کم (کم ها) سایه افتاده یعنی اگر دقت کنی می فهمی در غیر این صورت زیاد مشخص نیست به نظرتان فتوشاپش کنم یا نه؟
تشکر کنندگان:
باسلام .... سوالی داشتم راجع به آدرسی که بایددرفرم ثبت نام نوشت .من شنیدم اگه آدرس ایران رابنویسیم پست ایران نامه هارو نمیاره .بایدآدرس خارج رابدهیم .ممنونم ....Shy
تشکر کنندگان:
پاسخ به 3 پست اخير:

j@vad جان !

dpi 300 جهت داشتن امكان چاپ با كيفيت بالا ضروري است . من فكر نميكنم براي وب مشكلي داشته باشه. مهم است كه اندازه عكس 600*600 پيكسل باشد.

شما يك عكس 300 و 150 و 96 را در يك سايز مثلا 600*600 در فتوشاپ باز كن. تفاوتي در انها نخواهيد ديد و همگي در وب يا روي مانيتور به خوبي ديده مي شوند و ولي در چاپ هاي حساس gto بحث dpi مهم است.نگران نباشيد و از همين عكس استفاده كنيد.

arash1989 جان !

اگر به نظر خودتان خوب است پس شك نكنيد . فقط در فتوشاپ با استفاده از دستور AUTO LEVEL ، AUTO COLOUR و اگر نياز بود با تغييرات در كنتراس تصوير كاري كنيد تا رنگ و روي عكس مثل عكسهاي گذاشته شده در راهنماي عكس مورد پذيرش در سايت لاتاري شود.

mobi جان !
قبل از پرسيدن سوال به مناسب بودن تاپيك دقت فرماييد.
بهترين مرجع براي كسب اطلاعات جهت ثبت نام در لاتاري گرين كارت :

راهنمايي ثبت نام در لاتاري گرين كارت

و همچنين اين مرجع بسيار بسيار مفيد از payam_prz عزيز :

لينكدوني و بانك اطلاعات مهاجر سرا

لطفا قبل از پرسيدن سوال جديد اين تاپيك ها را مطالعه كنيد ؛ پاسخ بسياري از سوالات خود را خواهيد يافت.

همچنين مطالعه و رعايت قوانين مهاجرسرا هم به شما كمك مي كنه تا در سايت راحت تر به جوابهاي خود برسيد.
تشکر کنندگان: arash1989 ، Yashar1989 ، hkhafan ، j@vad
من عکسم رو به صورت 3*4 دیجیتالی گرفته بودم و یه خورده روش کار کردم که تبدیل به 600*600 شه فقط یه چند میلیمتر از سمت راست سفید شده . اشکالی داره؟
البته فقط برش و اینا و اندازه واقعی عکس 2736*3376 بود. و مکان سر و شانه و اینها خوبه.
تشکر کنندگان:
(2011-10-05 ساعت 21:13)mohsenzx4 نوشته:  با سلام و عرض معذرت میخواستم بدونم وقتی وارد سایت www.dvlottery.state.govشدیم باید برای شروع ثبت نام از کجا شروع کرد در ضمن ببخشید که سوالم با موضوع بی ربطه. لطفا راهنمایی کنیدCool

سلام
به اين لينك برويد.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من عکسی که گرفتم متاسفانه خیلی روش کار شده یعنی در حال حاضر به علت نا پرهیزی صورتم پر جوش هست که عکاس حذف کرده، و یک خط کوچک در حد 7 میلی متر روی پیشونیم بوده که یادگار بچه گی هست و باز هم حذف شده، یعنی مشکلی داره؟؟؟؟ کلا پوست صورتم شده مثل آیینه ، ایرادی که نداره؟
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 20:47)aminvo نوشته:  سلام دوستان
من عکسی که گرفتم متاسفانه خیلی روش کار شده یعنی در حال حاضر به علت نا پرهیزی صورتم پر جوش هست که عکاس حذف کرده، و یک خط کوچک در حد 7 میلی متر روی پیشونیم بوده که یادگار بچه گی هست و باز هم حذف شده، یعنی مشکلی داره؟؟؟؟ کلا پوست صورتم شده مثل آیینه ، ایرادی که نداره؟

سلام دوست من

اگر گذرنامه داری به عکس روی گذرنامت رجوع کن . اگر اونجا هم جوش های صورت و خط روی پیشانیت پیدا نیست پس خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد . چون شرایط عکس لاتاری و گذرنامه از نظر روتوش نشدن تقریبا یکیه . اما اگر اونجا عکست روتوش نشده و صورتت بصورت طبیعیه پس عکستو عوض کن
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 21:06)3rip نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 20:47)aminvo نوشته:  سلام دوستان

سلام دوست من

اگر گذرنامه داری به عکس روی گذرنامت رجوع کن . اگر اونجا هم جوش های صورت و خط روی پیشانیت پیدا نیست پس خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد . چون شرایط عکس لاتاری و گذرنامه از نظر روتوش نشدن تقریبا یکیه . اما اگر اونجا عکست روتوش نشده و صورتت بصورت طبیعیه پس عکستو عوض کن

متاسفانه گذرنامم را بعد از آخرین سفری که برگشتم (حدود 3 سال پیش) به خاطر سرباز بودن گرفتن و در حال حاضر گذرنامه ندارم. ولی میزانی که این عکس روتوش شده بعدا برای گذرنامه هم روتوش بشه مشکلی که نداره؟؟؟
بعد اگه قبول شدیم گیرندن که هم عکس گذرنامت مشکل داره هم عکس که فرستادی برای لاتاری؟؟Rolleyes
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
دیروز باخانواده رفتیم عکاسی (سال های قبل خودم عکس می گرفتم)خودم+خانمم+پسرم عکس گرفتیم اما دختر کوچکم که حدود 5/1 سالشه به هیچ طریقی نتونستیم آرامش کنیم عکس بگیره بیچاره عکاسه که خانم هم بود فقط مونده بود برقصه اما نتونست از این دختر ما عکس بگیره
امروز خودم ازش عکس گرفتم اما پارچه سفیدی که آویزان کرده بودم نسبت به عکسی که ماگرفتیم تیره نشون میده (زمینه سفید عکس از زمینه سفید عکس ما تیره تر میباشد) البته کمی چروک هم هست به نظر شما عکس رو بفرستم یا دنبال یک وایت برد بزرگ باشم
بچه کوچک وشیطون داشتن این مشکلات رو هم داره

تمام مبلغ گرفتن فایل عکس از عکاسی میشه 3000 تومان اگر اینقدر سخته و بالاست که حاضر هستید به ریسک حذف شدنتون به خودتون مربوطه ولی باید (برای گرفتن طاووس جور هندوستانشم بکشید)
موفق باشید

[/quote]

ما که نفری 5000تومان پیاده شدیمBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2011-10-02 ساعت 16:08)alonak نوشته:  سلام . از مدیران خواهش می کنم یک عکسی که مورد قبول هست با اون سایز و dpi مشخص و غیره رو بزارند تا این همه شک و تردید برای دوستان کنار بره و با خیال راحت ثبت نام کنند یک نمونه بزارید با تشکر از همه دوستان و مدیران محترم
سلام
من یه عکس میذارم که قبلا با اون ثبت نام شده و هیچ ایرادی نداشته.
امیداورم که همه از شک هایی که دارند خارج بشند.

فقط جهت اطلاع رسانی هستش و امیدوارم که از اعتمادم سوء استفاده نکنید.
[/quote]

با تشکر از عکسی که گذاشتید باید بگم خیلی جالبه که این عکس برنده شده چون هم کاملا در وسط تصویر allign نیست و هم پس زمینه به شکل کاملا واضحی بصورت دیجیتالی سفید شده که نشون میده کلا زیاد گیر نمیدن و عکس اگه مشکل کلی داشته باشه رد میشه . اینو نوشتم واسه بچه هایی که خیلی استرس دارن...
ممنون از شما
تشکر کنندگان:
(2011-10-07 ساعت 10:51)omid7614 نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 16:08)alonak نوشته:  سلام . از مدیران خواهش می کنم یک عکسی که مورد قبول هست با اون سایز و dpi مشخص و غیره رو بزارند تا این همه شک و تردید برای دوستان کنار بره و با خیال راحت ثبت نام کنند یک نمونه بزارید با تشکر از همه دوستان و مدیران محترم
سلام
من یه عکس میذارم که قبلا با اون ثبت نام شده و هیچ ایرادی نداشته.
امیداورم که همه از شک هایی که دارند خارج بشند.

فقط جهت اطلاع رسانی هستش و امیدوارم که از اعتمادم سوء استفاده نکنید.

با تشکر از عکسی که گذاشتید باید بگم خیلی جالبه که این عکس برنده شده چون هم کاملا در وسط تصویر allign نیست و هم پس زمینه به شکل کاملا واضحی بصورت دیجیتالی سفید شده که نشون میده کلا زیاد گیر نمیدن و عکس اگه مشکل کلی داشته باشه رد میشه . اینو نوشتم واسه بچه هایی که خیلی استرس دارن...
ممنون از شما
[/quote]

سلام
در این باره باید بگم که حتی اگه عکس شما ایرادی داشته باشه هم مهم نیست چون به شما گفته میشه که مجدداً عکس بگیرید و هیچ مشکلی هم براتون پیش نمیاد.
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 12:32)j@vad نوشته:  [font=Tahoma]سلام
من رفتم عكاسي يه عكس جديد گرفتم منتها وقتي ميرم تو قسمت properties اطلاعاتش كامل نيست !! مثلا نوع دوربين _ تاريخ گرفتن عكس و .... به نظرتون نبايد اين عكس رو بفرستم ؟؟

و يه سوال ديگه كه واسم خيلي مهمه :: مگه نبايد dpi عكس 300 باشه ؟؟ آخه واسه من رو 96 هست !! اگه رو 96 باشه و بفرستم ايرادي داره ؟؟؟[/font]

dpi عکس رو 300 کنید که خبالتون راحت بشه
تشکر کنندگان:
سلام عکسی که می ندازیم میتونه لبخند داشته باشه؟ چتری رو پیشونی چه طور؟ گوش باید معلوم باشه؟ سایه پشت چشم ایراد داره؟
من عکسی که انداختم انگار سمت راست صورتم یه کم تیره تر شده.اشکال داره؟
ممنونم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان