کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2011-09-28 ساعت 13:02)j@vad نوشته:  به نظرتون رنگ لباس هم مهمه !! (محدوديتي كه براي رنگ لباس درنظر نگرفتن!) . من ميتونم با تي شرت نارنجي عكس بگيرم ؟؟

سلام
تو رو خدا اينقدر حساس نباشيد و استرس نديد،فقط مشخصات فني عكس مهمه و رنگ لباس و ... رو بي خيال شيد.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: majidusa01 ، j@vad
ما بریم به عکاس چی بگیم
تشکر کنندگان:
سلام ،

از دوستان کسی هست عکسی رو که باهاش ثبت نام کرده و پذیرفته هم شده رو اینجا آپلود کنه...البته اگه مشکلی براتون نداره
تشکر کنندگان: j@vad
دوستان عزيز !

عكس قابل ارسال براي لاتاري اونقدر ها هم پيچيده نيست ولي به نظر مي رسه دوستاني كه در اين تاپيك ارسال كرده اند ؛ استرس خاصي در باره ان داشته اند.

مثل بسياري از سايتهاي اينترنتي كه عكسي را در انها آپلود مي كنيد ، يك سري مشخصات فني مورد نياز است كه در تاپيك هاي مناسب بارها درباره انها بحث شده است.

پس در مورد لباس و اينجور مسايل زياد نگران نباشيد.

يك عكس معمولي از خودتون كه از روبرو باشه با زمينه سفيد يا روشن ! اندازه فايل 600*600 پيكسل و حجم حداكثر 240 KB !

عكس بايد حداقل 65-69 درصد از صورت شما را شامل بشه ( يعني بيشتر چهره باشه )

براي كسي كه مي خواد از نو در امريكا متولد بشه ! و زبان انگليسي ياد بگيره و كار پيدا كنه و تحصيل كنه و زندگي جديد رو در شرايط پيچيده فرهنگي و اجتماعي اونجا براي خودش درست كنه !! نبايد كارهاي ابتدايي مثل تهيه عكس و برگردان ادرس به انگليسي و فردا پست مدارك و رفتن به سفارت براي مصاحبه و ... و .... كار سختي باشه ها !!!Big Grin

.
.
.
تشکر کنندگان: storagemeter ، j@vad ، majidusa01 ، majid_darling ، hkhafan ، kamyab ، farzam2012
راستي به نظر شما ميشه از عكسي كه سال يا سالهاي قبل استفاده كرديم دوباره استفاده كنيم؟ سرورشون اشكال ميگيره ؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-29 ساعت 20:06)Rezgar نوشته:  راستي به نظر شما ميشه از عكسي كه سال يا سالهاي قبل استفاده كرديم دوباره استفاده كنيم؟ سرورشون اشكال ميگيره ؟

دوست عزیز سرور هیچ اشکالی نمیگیره چون اونا فقط اندازه تصویر رو بررسی میکنند همین
اما تو سایت گفته که عکسی که برای ثبت نام استفاده میکنید باید حداکثر مال 6ماه باشه پس شما هم ریسک نکن و برو یه عکاسی یه عکس جدید خوب و خوشگل بگیرBig Grin و با اون ثبت نام کن انشالله که برنده بشید.
تشکر کنندگان: Hadi joon ، saied-k
یه سوال داشتم در مورد عکس اینکه موقع آپلود عکس تو سایت لاتاری همون موقع مشخصات عکس اتوماتیک چک میشه و عکسای صحیح و میپذیره یا اینکه هر عکسی رو بزاریم قبول میکنه وبعدا چک میشه ?
تشکر کنندگان:
(2011-09-29 ساعت 23:14)sadafsetareh نوشته:  یه سوال داشتم در مورد عکس اینکه موقع آپلود عکس تو سایت لاتاری همون موقع مشخصات عکس اتوماتیک چک میشه و عکسای صحیح و میپذیره یا اینکه هر عکسی رو بزاریم قبول میکنه وبعدا چک میشه ?

سایت در مرحله ی ثبت نام فقط اندازه و حجمش رو بررسی میکنه و اگر عکس اندازه وحجمش درست باشه تایید میشه
یعنی شما عکس هرکول رو با همون اندازه و مشخصات بزنی قبول میکنهBig Grin تایید اصلی عکس بعد از قرعه کشی انجام میشه.
تشکر کنندگان: sadafsetareh ، sarah_xzx ، saied-k ، farhad_vakili
دوستان عزیز اخواهش می کنم اینقدر در مورد عکس اینقدر نگران نباشید .کافیه برید یه عکاسی و بگید یه عکس برا شرکت در لاتاری می خوام ...همین و بس

خودشون همه مشخصات رو می دونند و اگر هم نمی دونند روی یک کاغذ براشون مشخصات فنی که دوستان در این انجمن گذاشتند بنویسید و ببرید ...تمااااااااااااااام
در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند.
چرخهای سنگین و زنگ زدۀ زندگی با دستهای نامرئی امید می چرخد
تشکر کنندگان: majidusa01
عکس حداکثر سایز 600*600 هست یا فیکس باید این سایز باشه؟
اخه 600*600 مربع میشه عکس رو باید با فتوشاپ کشید مربع کرد؟
...
تشکر کنندگان:
(2011-09-30 ساعت 01:46)Yashar1989 نوشته:  عکس حداکثر سایز 600*600 هست یا فیکس باید این سایز باشه؟
سلام
فكر كنم حداقل سايزش اين باشه و حداكثرش 1200 در 1200 هستش.

من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان:
(2011-09-30 ساعت 02:56)Hadi joon نوشته:  
(2011-09-30 ساعت 01:46)Yashar1989 نوشته:  عکس حداکثر سایز 600*600 هست یا فیکس باید این سایز باشه؟
سلام
فكر كنم حداقل سايزش اين باشه و حداكثرش 1200 در 1200 هستش.

دوستان برای ثبت نام ابعاد عکس باید 600 *600 باشه چون چون سایت فقط این مقدار رو قبول داره.
شما میتونید هم با فوتوشاپ تغیرسایز بدید هم بابرنامه Paintتوضیحات رو دوستان در صفحه ی 1و2 همین تایپک دادن مطالعه کنید.

تشکر کنندگان: Yashar1989 ، sarah_xzx
عکس ها اکثراْ تاریخ دارن اگه بخوان سیریش بشن و یه properties بگیرن از فایل عکس تاریخش معلوم میشه و معلوم میشه که ماله
۶ ماه پیش نیست. البته فکر نکنم اینقدر سختگیری برای یه عکس باشه . چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی ... Smile)
چقدر خداوند بزرگ است درست زماني که انتظار دريافت چيزي را از او نداري بهترينش را به تو ارزاني مي دارد
تشکر کنندگان: sarah_xzx ، majidusa01
خوب پس من روی کاغذم می نویسم یک عکس با زمینه سفید یا روش600در600پیکسل و حجم حداکثر240kbو بعد به عکاسباشی می گم لطفا توی سی دی بریزینش؟نباید اضافه کنم شونه هام هم باید پیدا باشه یا نباید پیدا باشه؟
ممنون می شم جواب بدین عزیزان.
امیدوارم همتون موفق باشید و اردیبهشت ماه خبرهای خوب بشنوید.
وای فقط دارم فکر می کنم امضای قبلیم چقدر مزخرف و پر مدعا بود!!!
تشکر کنندگان:
سلام
عکس باید اینجوری باشه یا نباشه:http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5331.html
تشکر کنندگان: saied-k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان